Opinie o Organique Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Organique Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Organique Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Organique Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Sylwia

Chciałbym się dowiedzieć jak pracuje się w firmie Organique na stanowisku kierownika sklepu i na jakie wynagrodzenie i benefity można liczyć?

Czy można liczyć w Organique Sp. z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Lokals

Nie

Lokals

Prezes tej firemki pewnie powiedziałby, że nie potrzebujesz lekarza, kiedy masz ŻYWĄ WODĘ, która leczy wszystko od przeziębienia po wrzody (usunięte przez administratora) A gość po prostu kupił filtr do kranówy i zmusza ludzi do słuchania jego (usunięte przez administratora)

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Organique Sp. z o.o. sp.k.?

były odeszły

Kontrola każdego ruchu myszką. Na stanowiskach managerskich zatrudniają osoby z dużymi problemami psychicznymi. Najgorsze że każdy się tapla w tej dysfunkcji i tak żyją z dnia na dzień, za psie pieniądze marnując zdrowie psychiczne. Nie radzę "pracować" tam nawet dnia.

shiva

brałam udział w rekrutacji do centrali firmy juz jakis czas temu. miałam do przygotowania zadanie, mysle ze uczciwe wzgledem poswieconego czasu. jednak w trakcie samej rozmowy czułam się bardzo niekomfortowo (nie ma HR, wiec rozmawia sie z przelozonym). czulam sie ocenania nie pod kątem swojej wiedzy, a zyciowych wyborow. dyrektorka zadajac mi pytania ani rau na mnie nie spojrzala, tylko patrzyla w podloge. padlo pytanie o to, jakich kosmetykow uzywam, odpowiedzialam szczerze, a dyrektorka stwierdzila, ze ona by tak nie mogla, ze w wieku 45 lat chce wygladac jeszcze mlodo. nie powiem, by ta rozmowa byla jakas skandaliczna, moze moglam nie odbierac tego komentarza personalnie, bo nie wiem tez jakie byly intencje. niemniej nie czulam sie tam mile widziana, byla dziwna atmosfera i zdziwilam sie, gdy jednak zaproponowano mi prace. ze wzgledu na te odczucia na rozmowie wybralam jednak prace gdzie indziej i nie zaluje.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Organique Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Specjalista ds. e-commerce? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Organique Sp. z o.o. sp.k.?

Ctrl

Są premie do najniższej krajowej. 400 zł

@Ctrl

Ciekawe gdzie :D

Zyczliwy
@Ctrl

Warto dodac ze 400 zl na 3 osoby pracujace w sklepie a nie 400 zl na glowe..

Ilona

Witam, pewnie niektórzy z przyszłych kandydatów na pracownika zdecydują się aplikować do pracy ze względu na to, że wcześniej poznali produkty firmy i są tym tematem zainteresowani. Z tego powodu chciałabym się dowiedzieć czy firma oferuje jakąś zniżkę dla pracowników? Albo jakieś inne benefity związane właśnie z asortymentem?

@Ilona

Owszem oferuje, pozatym jesteś tam nikim. Jesli kosztem zdrowia czasu i nerwów zależy Ci na zniżce pracowniczej - praca idealna

Czy w Organique Sp. z o.o. sp.k. są szkolenia zewnętrzne?

Ania42

Nie ma i nigdy nie bylo i nie bedzie. Stare rozwalone laptopy o myszke sie nie doprosisz, daruj sobie

Zyczliwa

Nie polecam. Kierownik pociotek wlasciciela bierze wyplate za nic i ma dozywotke. Benefitow brak szacunku brak. W czasach rozpoczecia pandemii pracowalismy za1400 zl miesiecznie na pelny etat, ludzie zwalniali sie bo dostawali uczulenia od pakowania produktow, w srodku jedna wielka chemia l, bez rekawiczek przy dowazaniu proporcji masz uczulenia i podrazenienia skory. Nie polecam kosmetykow ani pracy w tej firmie. Zwolnilam sie po 3 miesiacach i nie zaluje,

Praca w tej firmie to jedno z gorszych doświadczeń w mojej karierze zawodowej. Przede wszystkim firma działa w przestarzałym modelu zarządzania, a prezes kompletnie nie potrafi wziąć odpowiedzialności za firmę, ludzi i decyzje. W firmie brakuje działu HR, co odbija się na kulturze i możliwości zgłoszenia jakichkolwiek problemów do kogoś, kto potrafi zarządzać zasobami ludzkimi. Jeśli chodzi o rotację to jest to 100% prawdy. Rotacja wynika z bardzo niekomfortowych warunków pracy - wszyscy pracują na akord, są zmuszani do nadgodzin (oczywiście niepłatnych), są ciągle kontrolowani, wyśmiewani na forum lub za plecami. Nawet najdrobniejszy błąd jest później wytykany i sprowadzany do wielkiej rangi. Dodatkowo szefowie działów próbują nieudolnie manipulować i wprowadzają bardzo toksyczną atmosferę. W firmie brakuje jakiegokolwiek socjalu, multisportów. Bardzo zabawnym i jedynym benefitem jest zniżka na kosmetyki. Niestety, w firmie nie da się zdobyć doświadczenia przydatnego w innym miejscu pracy. Bardzo nie polecam współpracy z tą firmą.

Jolanta

Mam nadzieję, że epidemia przystopuje ten atak maruderów na dobrą firmę?

dziwię się, że tak mało opinii na temat tej firmy biorąc pod uwagę dużą rotację w każdym dziale. Właściciel = hipokryta, na stanowiskach "wyższych" osoby, które są blisko "władzy"(śmiech) a pracowici z długoletnim stażem nie mają nic do powiedzenia bo lepiej żyć w iluzji, że firma to jedna wielka rodzina. Ci co odeszli zrozumieli w jakim bagnie tkwili. Pozdrawiam i nie polecam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Organique Sp. z o.o. sp.k.?

Atmosfera w sklepach w Poznaniu jest fatalna. Przyjmowane są na stanowiska kierownicze osoby, które kompletnie się do tego nie nadawają, bez żadnego doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi, nie szanujące innych pracowników i do tego kierownik nie pracuje tylko udaje, że pracuje. Kto zatrudnił tego kierownika w Poznaniu chyba nie wie co oznacza prawdziwa rekrutacja i sprawdzenie kompetencji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i nic o zarządzaniu. Właściciel udaje wielkiego wizjonera, a w rzeczywistości nie panuje nad tym jak traktowani są pracownicy w jego sklepach. Bark systemu motywacyjnego dla sprzedawcy, a jeśli jest to kompletnie nieosiągalny, żadnych socjal-ów i Multisportów. Brak telefonów i komunikacja na prywatne telefony. Z dnia na dzień zmiana decyzji o przyjściu do pracy i straszenie zwolnieniem. Mocno, mocno nie polecam pracy w tej firmie i tak będę tą firmę postrzegał/a. Mam nadzieję, że spełniam warunki regulaminu i wypowiadam się dokładnie o warunkach jakie tam panują zgodnie z funkcją Gowork jaką ma pełnić. Zobaczymy, czy cenzura działa - jeśli tak, to ten portal jest do niczego i dane o usuwaniu konkretnych wpisów prześlę do odpowiedniej gazety. Pracowałem/am i znam to dokładnie. Teraz mam normalną już pracę i bardzo się cieszę, że nie pracuję tutaj.

Alicja

Czy firma poszukuje pracowników do biura oprócz szkoleniowców? Ktoś coś wie? Na jaki adres wysłać cv? Czy wymagany jest list motywacyjny? Prosze o odpowiedz dzial HR

Justyna

Bardzo dobrą opinię w internecie ma firma. Podpowie mi ktoś czy potrzebują pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Organique Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Organique Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Organique Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Organique Sp. z o.o. sp.k.?

Organique Sp. z o.o. sp.k.