Opinie o Bartosz Redestowicz Woodplast w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bartosz Redestowicz Woodplast. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bartosz Redestowicz Woodplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartosz Redestowicz Woodplast w Radom

Możliwe, że ktoś na słuchawkę jest potrzebny? Radom przeglądam za zatrudnieniem a jeszcze niedawno pokazał się komentarz dotyczący problemów z załapaniem kontaktu. to by była umowa o prace czy raczej jakiegoś zlecenia należy się spodziewać?

Paulina Kondej Nowy wpis

Dzień dobry, kupiłam u Państwa drzwi, zapłaciłam 2500 zł. od kilku dni nie odbieracie telefonów oraz nie odpisujecie na meile. Czy to jest (usunięte przez administratora)

Tamta ofertę do księgowości także już widziałam, lecz była i tak wygasła. Jakie jeszcze inne stanowiska biurowe są możliwe do objęcia? Inne oferty teraz w internecie mi się nie wyświetlały, wiec może tu by ktoś wiedział cos więcej? przy Stalowej pracuje się bardziej w open space? Czy może to kameralne biuro?

Jakiś czas temu firma Bartosz Redestowicz Woodplast poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Jakie wrażenia?

wolf

Proponują najniższą krajową, a jak mówią pracownicy opóźnienia w zapłacie wynagrodzenia sięgają miesiąca i dlatego nie ma kto tam pracować - zrezygnowałem z tej posady, już mam inną, lepiej płatną

Mania
@wolf

A no to jak sa tu zaległości, to jak osoba się zwalnia, to potem nie ma problemu wypłaceniem zaległej kasy?? Czy jest wszystko ok nawet jak ktoś odejdzie i pensja zostanie finalnie przelana?

Ciekawa
@wolf

Teraz w ogłoszeniu na pracuj.pl jest podane wynagrodzenie 5100-8000 brutto, rozumiem że to pic na wodę ..czytając opinie..serio trzeba się tam prosić o swoje pieniądze?

@Mania

Byli pracownicy czekają na zaległe wynagrodzenia miesiąc lub nawet dwa. Mają układy w PIP, bo pomimo kontroli nic się nie zmienia.

@Ciekawa

5 000 - 8 000 brutto dla gł. księgowej to niewiele, gdyż trzeba tam prowadzić pełną księgowość dwóch firm i pilnować prywatnych wydatków właściciela, a o należne wynagrodzenie trzeba prosić.

Zuzia
@wolf

Jeśli to dla kogoś za mało - to czy jest opcja negocjacji tych widełek? Albo może z biegiem czasu jakieś podwyżki dają? Skoro tyle obowiązków..

@Zuzia

Podjąć tam pracę, to duże ryzyko, ale to jest moje prywatne zdanie. Można spróbować, może coś się zmieniło. Kiedy ja chciałem podjąć tam pracę, na wszystko brakowało kasy. Nie tylko na wynagrodzenia, ale ZUS, US czy zapłata kontrahentom.

Przemysław Kyrcz Nowy wpis
@wolf

Dzień dobry, jako osoba odpowiedzialna za wspomnianą rekrutację chciałbym sprostować informację. Rekrutacja w firmie Woodplast dotyczy spółki z o.o. z Katowic a nie firmy z Radomia. To są dwa zupełnie nie związane ze sobą podmioty. Pozdrawiam.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bartosz Redestowicz Woodplast? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Laborant techniczny.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Agnieszka

A ja widziałam, że pewien czas temu firma miała rekrutację dla kogoś jako Główna księgowa do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Tak naprawdę jest tam tylko info, ze rekrutacja jest zdalna. Ale nic o pensji, rodzaju umowy czy godzin pracy. Znacie te rzeczy? Jest UoP? Czy są stałe godziny pracy? I jaka kasa pensji zasadniczej jest?

Nigdy więcej.

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie,jak i w firmie Windoora.Wieczne problemy z wynagrodzeniem,człowiek jest dla nich niczym.Tam tylko trzeba zapiepszać i nie pytać się o wypłatę, którą płacą i tak kiedy im się podoba,a zarobki i tak najniższa krajowa.

Tommy

Nie polecam pracy w tej firmie ani w Windoor. Bałagan i jeszcze raz bałagan. Więcej rządzących niż pracujących. Mają ludzi za nic. Firma poniżej krytyki co do jakości. Deska jak i drzwi robione z odpadów latanie dziury szpachla i lub papierem Problemy z wypłacaniem wynagrodzeń pracownikom. Szef patrzy tylko na swoje korzyści nie bierze w ogóle pod uwagę dobra ludzi. Największy życiowy błąd pracując tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bartosz Redestowicz Woodplast - Radom

• Jak się pracuje w Bartosz Redestowicz Woodplast?

Zobacz opinie na temat firmy Bartosz Redestowicz Woodplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartosz Redestowicz Woodplast?

Bartosz Redestowicz Woodplast
  • Bolesława Limanowskiego 95E