Opinie o Nova Budownictwo Izabela Milata w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nova Budownictwo Izabela Milata. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nova Budownictwo Izabela Milata o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nova Budownictwo Izabela Milata w Białystok

Do Hej hej. Nowy wpis

Kanciarz on i żoneczka . Chcą się szybko dorobić, a maszyny też wiele do życzenia:) tam pracują już sami " zaganiacze " . (usunięte przez administratora) Firma śmiechu warte . Proponują 26 zł na okres próbny i umowa zlecenie lub pół etatu , bo koszta duże hehe . Biznesmeni ????

Hej hej Nowy wpis
@Do Hej hej.

Siemanko no taka prawda mordeczko. Rynek transportowy na podlasiu leży i kwiczy. Niby się mówi że trzeba umieć kantować i przycinać na pracownikach. Ale takim tempem u nas idzie coraz gorzej ze znalezieniem dobrego pracodawcy i normalnej umowie oraz uczciwości względem pracownik-pracodawca i na odwrót. No ale cóż mnie też to męczy przeszukiwanie ofert i czekanie jak ktoś z jakiejś normalnej firmy zaprosi na rozmowę. A do dziadów już od 3 lat przestałem chodzić na rozmowy bo szkoda czasu oraz wysłuchiwać jaka to super firma a dają najniższą krajową, umowy pisane tak jak mówisz na 3/4 etatu lub 1/2 bo koszta koszta. Kij mnie obchodzą koszta. Powinno być tak nie stać Ciebie na firmę którą prowadzisz to zamykasz i wsio. A nie ciągnie na siłę i szuka pajacy do roboty. POZDRAWIAM MORDECZO

Olek Nowy wpis

Nie polecam . Byłem na rozmowie. Slabe stawki , kombinują na umowach . Słyszałem na mieście że pracownicy nie którzy to zaganiacze .(usunięte przez administratora)

Hej hej Nowy wpis
@Olek

Dobrze prawisz kolego. Szanuję że nie podjąłeś roboty u kanciarza i wyzyskiwacza. Otarłem się o tą firemkę.

Do Elo

No tu zgodzę się z Tobą, że w całej Polsce śmieją się z nas , że operator ma 26 na godzinę, a kierowca 20 ...

Jakoś wypłaty mam na czas ? Jak ludzie się obijają to nie dziw , że trzeba nowego pracownika szukać . Po drugie nie ma dobrych ludzi do pracy .

ELo

Koleszko gadasz głupoty. Jaka płaca taka praca i nie ma to tamto. Podlasie jest jednym z najgorszych województw jeżeli chodzi o pracę w sektorze transportowym. Wymagania nie wiadomo skąd a stawki zaczynają się od 18zł za 1h pracy jako kierowca a że tam w ogłoszeniu napisane Bóg wie ile to wiesz można wsadzić między bajki. Kierowców coraz więcej brakuje bo czas pracy jest nienormowany zwłaszcza przy pracach budowlanych typu : Budowa bloków, dróg, domów,. Walisz po 12h dziennie za fajerą więc te stawki to śmiech na sali. Cieć w biedronce czy lidlu zarobi w czystym miejscu bez żadnej odpowiedzialności 4 tyś do ręki i ma w głębokim poważaniu.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nova Budownictwo Izabela Milata, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
ELO

Operator koparki kołowej, kierowca kat. C (wywrotka 4-osiowa) Białystok, podlaskie, Polska data dodania: 2023-10-03 13:19 oferta: Oferuję pracę - jestem pracodawcą ogłoszeniodawca: Firma / Agencja pośrednictwa Rodzaj pracy : stała Forma zatrudnienia: Do uzgodnienia Wymiar zatrudnienia: pełny etat Wysokość wynagrodzenia: Do uzgodnienia Poszukujemy pracowników na stanowiska: operatora koparki kołowej oraz kierowca kat. C (wywrotka 4-osiowa). Oferujemy stałe zatrudnienie i ciągłość pracy, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, możliwość pracy w rozwijającej się firmie w stałym i zgranym zespole, przyjazną atmosferę. MIJA PARĘ DNI I PONOWNIE SIĘ POJAWIA OLX, BIAŁYSTOK ONLINE

Tymian

Tragedia , jak mają pilne roboty to jak chcą cie zwerbować to na wszystko się zgadzają, potem kantują na umowach i na pieniądzach stawki słabe tylko bracia grim to tam coś zarabiają jest taki jeden przedłużaczyk szefostwa z którego wszyscy cisna beke . Szkoda tylko czasu jaki tam przepracowałem.

Obserwator
@Tymian

Zgadzam się kolego 1000000%. Szukają wielu pracowników typu ; BRUKARZE, POMOCNICY BRUKARZY, KIEROWCY WYWROTEK. Ogłoszenia wrzucane jak spam cały czas się pojawiają. Nie polecam tego pracodawcy. W kwestii zarobków słuchy mnie dochodziły że jest problem z wypłatami. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Budownictwo Izabela Milata - Białystok

• Jak się pracuje w Nova Budownictwo Izabela Milata?

Zobacz opinie na temat firmy Nova Budownictwo Izabela Milata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nova Budownictwo Izabela Milata?

Nova Budownictwo Izabela Milata
  • Św. Wojciecha 2 lok. 49