Opinie o Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość w Gdynia

Niko Nowy wpis

Napisali u siebie, że spotkanie ze swatką można odbyć na terenie Torunia, Szczecina, Trójmiasta, Poznania, Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Piszę z Torunia i chętnie się dowiem, jakie wykształcenie oraz dotychczasowe doświadczenia mogą pomóc w pracy w charakterze swata? Znacie aktualne kryteria i warunki zatrudnienia?

Marta Nowy wpis

Polecam biuro. Biuro podchodzi profesjonalnie do swojej pracy. Jeżeli ktoś szuka swojej drugiej połówki powinnien zaryzykować i skorzystać z usług tego biura.

Gosia Nowy wpis

A nie dało się zmienić prowadzącej skoro byłeś niezadowolony? Tylko właścicielka prowadzi całe biuro i wszystkie sprawy dla klientów? Jakie zasady współpracy zostały u ciebie złamane?

Jedni polecają inni nie, myślę, że zależy to od punktu patrzenia, tym którym się udało,napewno zostawili tu pochlebne recenzje. Fajnie, że niektórym udało się znaleźć tą jedyną osobę. A czy firma zatrudnia kogoś do pracy, czy to jednoosobowa działalność? Interesowała by mnie praca jako sekretarka, pomoc w biurze. Są jakieś wymagane kwalifikacje? Języki? Zdarzają się czasem obcojęzyczne klienci? Jak z pracą pod względem umów? O pracę?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Renata

Nie polecam tego biura, gdyż przez okres trwania umowy, tj. 6 miesięcy znalazlo mi tylko jednego kandydata i dlatego odbyło sie tylko jedno spotkanie. Po przedłużeniu umowy o kolejne 3 miesiące - dalej nic, mimo że zapewniali w umowie że znajdą przynajmniej trzy dopasowania. Zatem skuteczność tego biura jest marna. Szkoda wydanej kasy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość odbywa się w siedzibie firmy?

Mj

Polecam Biuro Matrymonialne LoveZnajdzMiłosc. Dyskrecja, zaangażowanie, uważnosc, jasny regulamin który zapewnia komfort i bezpieczeństwo w kontaktach z kandydatami podczas spotkania. Dla mnie najważniejsze jest, że na pierwsze spotkanie idzie sie z osobami po selekcji.

Biuro Love

Dziękujemy za poswiecony czas i przykro nam że poniósł Pan,, koszta" ale chyba nie u nas. Nie jest Pan naszym klientem i nigdy nie był wiec proszę sprawdzic nazwe biura z ktorym Pan współpracował. Pozdrawiamy i życzymy milego dnia. Biuro LoveZnajdzMilosc

Jestem mega niezadowolona. Jedna propozycja. Zero kontaktu. Strata pieniedzy.

@Anonim

Piszesz to jako osoba tu u nich zatrudniona czy miało być, że klient? Tego kontaktu nie ma z firmą czy z tą drugą osobą, bo nie wiem po czyjej stronie jakaś nieścisłość tu leży?

Olo

Polecam gorąco LoveZnajdzMilosc wszystkie Panie które poznałem były wspaniałe mądre atrakcyjne, nie zewszystkimi pojawiło się to coś oczywiście ale miło spędziliśmy czas na rozmowie. Poznawanie nowych, kulturalnych osób jtakich jak jest sie samemu to swietne doswiadczenie teraz jestem juz w związku z najpiekniejszą i najmilszą moją Wandzią. Jestem bardzo zadowolony

Na jakie wsparcie w Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

LoveZnajdzMilosc

Dzien dobry. Nie zatrudniamy pracowników. Współpracujemy z innymi firmami.

@LoveZnajdzMilosc

A z jakimi przykładowymi i na jakiej zasadzie?

@Olga

Wszyscy w dziale Eksperci np. www.loveznajdzmilosc.pl

@LoveZnajdzMilosc

Rozumiem i tego typu współpraca jest o wiele bardziej opłacalna dla firmy niż zatrudnienie kogoś? Bo rozumiem, że nigdy nie zatrudnialiście w takim razie jeszcze? Czy może zostało to przetestowane i dlatego rezygnacja z brania do siebie ludzi na umowę?

@Olga

Eksperci to są osoby którzy mają własne firmy, z ich usług korzystało wiele znajomych osób i byli zachwyceni dlatego zostali naszymi ekspertami a nie odwrotnie :)

Teresa
@Biuro

no ale kto chociazby osbluguje strone, nie ma od tego pracownikow? wszystko zlecacie na zewnątrz?

@Teresa

Polegamy na profesjonalistach i osobach które specjalizują się w swoich branżach.

@Biuro

Rozumiem, więc siebie uważacie za profesjonalistów od czego tak właściwie? ;)

Nigdy nie korzystałem z biur matrymonialnych ale biuro infinity-love to najgorsze biuro matrymonialne w moim odczuciu całkowita ignorancja klienta przeciąganie umówionych zadań takich jak przesłanie profili czy namiarów w nieskończoność całkowity brak szacunku do klienta. Podsumowując pani Katarzyna Dziuba ma klientów za gorszych i głupszych od siebie.

To inne biuro. Nasze nazywa się LoveZnajdzMilosc

Czy w Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Biuro

Biuro nie zawiera umów zlecenie.

Rob

Zauważyłem, że niektóre osoby przychodzą do biura tylko po to by się dowartościować, Na szczęście ja już szczęśliwie poznałem kogoś odpowiedniego. Jestem dobrej myśli. Dziękuję.

Wojciech

Czy ktoś z Was korzystał ostatnio z usług tego Biura Matrymonialnego? Nie pisaliście tu od jakiegoś czasu, zastanawiam się czy obecnie dalej jesteście tak samo zadowoleni jak wtedy, gdy pojawił się tu ostatni wpis na temat biura.

Dlaczego?

@Wojciech

Bardzo polecam

Renata
@Go

Dziękuję za polecenie biura matrymonialnego Loveznajdźmiłość. Mógłbyś jednak napisać więcej szczegółów? Jakie są Twoim zdaniem jego największe plusy?

@Renata

Weryfikacja kandydata, wysokie standardy, sensowne oferty

@Wojciech

Zdecydowanie odradzam!!!!!, nawet nie chce mi się wyjaśniać dlaczego.. Szkoda czasu i pieniędzy..

Bet

Przez 8 miesięcy nie otrzymałam żadnej oferty zgodnej z przeprowadzonym wywiadem. Brak kontaktu. Kompletna ignorancja.

Jagienka
@Bet

Niestety,również na swoim przykładzie mogę powiedzieć o ignorancji klienta...dziwne to,zasmucające,rozczarowujące... Powtórzę za Bet-brak kontaktu.Kompletna ignorancja.Grunt to reklama????..przereklamowana????

Jasiek xo
@Jagienka

Ignorancja? Chyba ignorowanie jak już,no chyba, że @jagienka to ignorantka I @bet również. Wtedy spoko. Haha

Jurek

Wszystkie Panie kandydatki przedstawione przez biuro były fajnymi osobami na wysokim poziomie. Polecam to biuro.

Czy w firmie Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość są regularne szkolenia pracownicze?

Biuro

Nie zatrudniamy pracowników, współpracujemy z osobami na własnej działalności.

Łukasz

Czy firma działa online ?

@Łukasz

Dzialamy bezpośrednio

Mikołaj

Czy biuro to jednoosobowa działalność? na czym polega praca w tej firmie?

@Mikołaj

Firma jednoosobowa, współpracujemy z ekspertami, w innych miastach mamy przedstawicieli

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość - Gdynia

• Jak się pracuje w Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość?

Zobacz opinie na temat firmy Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość?

Małgorzata Bambrowicz Biuro Matrymonialne Loveznajdźmiłość
  • Władysława Iv 49 lok. 17