Opinie o STEICO Sp. z o.o. w Czarna Woda Mickiewicza 10

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy STEICO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STEICO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STEICO Sp. z o.o. w Czarna Woda Mickiewicza 10

urfin

podobno za dość sporo spraw można tutaj premie dostać prawda to? ktoś powie za co dokładnie?

ploty
@urfin

o też się chętnie dowiem

@urfin

premie uznaniowe od kierownika, wskaźnikowe, za zmiany i frekwencyjne

Mirra

A co znaczy wskaznikowe?

@kot

a jest szansa na widełki? pytam, bo raczej nie przekraczają jakiś kwot? oscylują wokół czegoś? Fajnie jest mieć po prostu jakieś wyobrażenie już

@Julia

ja raczej jestem ostrożny w ujawnianiu jakichś danych finansowych w necie

@Julia

plus pracowałem już kawałek czasu temu, więc nawet nie wiem jak to oscyluje w obecnej chwili, więc też nie chciałbym w błąd wprowadzać

neto
@kot

ok zrozumiałe w sumie a np. dodatek jakiś od stażu jest?

neto
@kot

albo raczej czy wtedy był ale jak nie chcesz pisać to spoko nie naciskam. tak tylko pytam

@neto

brak odp sugeruje, że jednak nie ma? i też ktoś pytał o te premie wskaźnikowe one są za wyniki p prostu? wiecie jak je podliczają? napisze ktoś?

zep
@Julia

brak odpowiedzi sugeruje brak odpowiedzi. Julia, a może nie ma czasu co chwile tu wchodzić i sprawdzać czy ktoś coś nie zapytał?? pomyśl czasem..

Nowy na stanowisku

Ta firma to jakaś porażka soboty niedziele i święta do roboty to nie dla mnie, żeby jeszcze były wypłaty rozsądne za taki system pracy.

Emil

Czy można tu liczyć na rozwój?

@Emil

Mam na myśli kwestię awansowania, tak doprecyzuję

@Emil

W sensie czy organizują jakieś konkursy/rekrutacje wewnętrzne na wyższe stanowiska, czy raczej zatrudniają na nie kogoś z zewnątrz?

@Emil

zależy co rozumiesz przez rozwój

@Emil

ogólnie to moim zdaniem tak, są szkolenia w różnych dziedzinach

@Emil

aha no i rekrutacje na stanowiska są też wewnątrzzakładowe i mają pierwszeństwo osoby z firmy zgłaszające się

jarek
@Emil

To zależy -na byle jakie stanowiska bierze się ludzi ze środka, na lepsze z zewnątrz lub po znajomości.

Yan
@Emil

Nie, nie w tej firmie tu masz tylko robić przychodzić na nadgodziny na konserwację nie chorować i lizać cztery litery.

robotny
@Yan

to jak często te nadgodziny są?

robotny
@Yan

ja się właśnie buduje i cholerka przydałoby się coś więcej $$ więc mi by to na ręke było, ale macie normalnie płatne czy do odbioru?

Steico

mam całkiem pozytywne odczucia w stosunku do firmy

ufo
@Steico

jakie dokładnie co jest na plus?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w STEICO Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
motocyklista

czy to prawda że są darmowe dojazdy do pracy?

mikrus
@motocyklista

jak bardzo problem bedzie z miejscem dojazdu to mozna postarac sie o doplate

ulio
@mikrus

jak wysoka ta dopłata? na paliwo starczy? parking płatny?

ulio
@mikrus

tak z około 25 km dojazdu mam. diesel i jakoś dużo nie pali to starczy?

dobree
@ulio

mam ci to obliczyć? średnia cena? no proszę cię.. nie żartuj :)

dobree
@ulio

w sumie to zależy czy umiesz ekonomicznie jeździć, także wiesz za dużo czynników haha

kołnierzyk
@dobree

I czy jego pojazd jest opływowy oraz ogumienie dobrze dobrane do nawierzchni

hrok
@motocyklista

dobra to są te dojazdy czy nie? bo w końcu nikt nie odpowiedział

Shark
@hrok

Tak, kierunki Zblewo/Czersk

@Shark

darmowe czy cos sie doplaca?

@duh

Z tego co tu kiedyś czytałem to te zorganizowane z tych kierunków co wyżej, to za darmo, z innych miejscowości dopłata, ale tam chyba od 10 km czy coś takiego

@r2d2

okej dzięki, a nie wiesz ile ta dopłata wynosi?

@r2d2

bo u mnie będzie troche więcej km i jestem ciekawy czy to by się kalkulowało :)

Tego już nie wiem

@duh

Poprzeglądaj forum, może ktoś tu coś mówił na ten temat

baks
@motocyklista

a co do tych darmowych dojazdów czy dopłat dotyczą także pracowników na stanowiskach specjalistycznych??

specc
@baks

wiadomo coś w tej kwestii?

Czy w tej pracy "gonio"jak u prywaciarzy ? Czy można normalnie zrobić toaletę bez pośpiechu czy zrobić sobie coś do picia kawa itp na produkcji ?

elo

chyba jak robisz to w ramach przerwy to nie ma problemu nie?

Look

Obijania nie ma, ale też bez przesady, nie ma jakiegoś niesamowicie wyśrubowanego tempa

Steico

Trzeba się prosić żeby wyjść do toalety

@Steico

Gdzie tak jest?

biomasa

,,Steico, producent materiałów izolacyjnych z włókna szklanego, w swojej fabryce płyt LVL w Czarnej Wodzie otworzył ekologiczną kotłownię opalaną biomasą. Moc obiektu to 13,4 MW, a produkowana zielona energia będzie wykorzystywana m.in. do suszarń czy ogrzewania basenów warzelnianych,, i na koniec pytanie dlaczego firma steico pali węglem, który dorzuca się do biomasy, pelletu? Nawet nie wiemy czy możemy to nazwać węglem, a raczej błotem węglowym. Gdzie jest ta wasza ekologiczna kotłownia?

Steico

Zabierają premie jak nie przyjdziesz na nadgodziny

hrok

Macie grusze albo trzynastki lub coś w tym stylu?

miata

ok a coś jeszcze oprócz tego z fajnych rzeczy?

dj
@hrok

to to macie czy nie te grusze i 13nastki?

werno
@dj

Tak, są

werno
@miata

Wejdź na dowolne ogłoszenie o pracę, tam będzie wypisane, co firma oferuje

Tytus

Na czym polega praca operatora na lini mokrej? Czy jest ciężko?

gips
@Tytus

co to jest linia mokra?

Powiedzcie mi czy firma STEICO jest uczciwa i solidna? Czy płacą zawsze i w terminie tyle ile należy? Czy nie odbywają się tutaj jakieś przekręty? Mówcie jak jest.

@Adam

tak, wszystko jak być powinno, wypłaty zawsze na czas

Jump
@Adam

Niee. Każdej firmie można coś zarzucić, tej również, ale nie w tej kwestii

@Jump

Okej, to dobrze. Różnie bywa, więc wolę dopytać wcześniej, żeby nie mieć później nie miłych niespodzianek.

@Adam

nie ma sie o co martwic, tak powiem

@komar

A w drugą stronę? Z czego można tu w firmie się cieszyć? Coś konkretnego do pracy zachęca?

@Julia

no ja np sie dogadywalem z innymi i atmosfera mi leżała w sumie

@Julia

dla mnie najwiekszy i najwazniejszy plus

@Julia

no to już zależy od tego co kto oczekuje, dla mnie najważniejsze było to, że jest stabilnie i normalne, ludzkie warunki

Fuko

Jaki system i godziny pracy?

Dile
@Fuko

4 brygady, godziny 7-15-23

frok
@Dile

w weekendy też?

watts
@frok

No 4 brygadówka to praca w trybie ciągłym, więc podejrzewam, że weekendy również

@Dile

Czy wszystkich pracowników obowiązują te same godziny?

@Adam

co to za pytanie..? no jasne

@off

Może niejasno się wyraziłem. Chodziło mi o to czy wszystkie działy firmy pracują tak samo czy np. jest jakiś dział który w innych godzinach pracuje.

@Adam

A no i nie chodzi mi o biuro oczywiście, bo to wiadomo że pewnie inaczej pracują.

@Adam

inaczej, jakie stanowisko cię interesuje? bo w sumie po co ci info kto i kiedy pracuje?

Operator

Witam jestem zatrudniony juz od dobrych hmm 4 lat , szczerze mówiąc praca jest bardzo dobra dla ludzi którzy chcą pracować a dla reszty zawsze będzie coś nie tak... Stecio zawsze wypłaca w terminie nie ma ze kiedyś ktoś się spóźnił zawsze było terminowo A co do stanowiska na początku wiadomo robisz to co w każdej pracy czyli np sprzątasz czy inne ( łatwe prace) ale z biegiem czasu , wiadomo komu się chce pracować a komu nie , kto może pracować na odpowiedzialnym stanowisku a kto nie ( odpowiedzialne to np Maszynista czy praca na hali ) jeżeli przychodzisz tylko po kasę a od siebie nic nie dasz i nic nie pokażesz to bedziesz zarabiał mało ( czyli adekwatne do pracy ) Z mojej strony bardzo polecam

Mario
@Operator

W jakim systemie pracujesz ?

mosur
@Operator

a powiedz mi czy jest możliwe coś takiego, żeby zostać w firmie ale zmienić dział na jakiś nowy i troche sie ze tak powiem przebranżowić?

mosur
@Operator

wyszkolą tak starego pracownika na nowe stanowisko, nie wiesz?

klozi
@mosur

teoretycznie może się i taka sytuacja wydarzyć, ale lepiej pytaj w rekrutacji, bo osobiście nie znam nikogo takiego stąd akurat

klozi
@mosur

ale też długo nie pracuję i nie znam wszystkich, wiec w sumie to ja mało wiem, no lepiej podpytaj tam w rekrutacjach to ci cos wiecej pewnie powiedzą niż ja

@Operator

A o jakim stanowisku mówisz? Przez te 4 lata pracy były jakieś podwyżki? No i ze względu na inflacje, czy właśnie staż pracy? :)

@Operator

Dobra informacja dla kandydatów.

MENTOS

Moi drodzy, czy zatrudnienie jest bezpośrednio przez firmę czy są też zatrudnienia przez agencje pracy?

@MENTOS

umowa o prace w firmie, nie przez żadne agencje ani nic

@klamer

uf... pierwsza umowa na 3 msc?

rolny
@MENTOS

Tak jak ktoś napisał, umowa przez firmę

@rolny

i jescze o umowe pytalem na poczatek..jak to wyglada

Kolec
@MENTOS

Jak juz pisali, o prace umowa

panek
@Kolec

a na umowę na czas nieokreślony długo czekaliście?

Kolec
@panek

jakoś długo to nie ale od razu na pewno takiej nie dostaniesz

no
@Kolec

no, musisz trochę porobić, ale na spokojnie dostaniesz

klmak

zastanawiam się nad podjęciem pracy tutaj, proszę o jakieś rzetelne opinie jak jest obecnie, widzę kilka komentarzy w których polecają zakład, prawda to?

lion
@klmak

powiem Ci tak zakład to dużo ludzi a wiesz jak wygląda praca z ludzmi raz wygląda lepiej raz gorzej ja jestem zadowolony z pracy tutaj, mam umowe o prace więc jestem spokojny bo są niepewne czasy. czasem jest ciężej raz lżej da sie przywyknąć i czasem nie zwracać uwagi jeśli coś sie dzieje tylko skupiasz sie na pracy i masz spokój. jak masz jeszcze jakieś pytania to dawaj

dedmon
@lion

ja mam pytanie czy jakaś szansa na awans po czasie albo podwyżkę tutaj jest czy niebardzo?

dedmon
@lion

i czy te premie/dodatki o których tu pisali to faktycznie występują czy tylko dla 'wybranych'?

pompa
@dedmon

czemu miało by ich nie być? jak są wypisane to raczej nie podstaw żeby ich nie było

@pompa

praktyka, a teoria... nie zawsze idzie w parze... ja rozumiem pytanie

@dedmon

są rekrutacje wewnątrzzakładowe, więc jest taka opcja aczkolwiek nie brałem jeszcze udziału w żadnej

@pompa

wszystkie dodatki, które opisali w ogłoszeniu występują i są dostępne dla wszystkich, potwierdzam

epep
@klamer

a to dobrze, a szukają teraz może kogoś do pracy?

.com
@klamer

a te dodatki od razu sie dostaje czy trzeba cos przepracowac?

lokaj
@epep

ciebie. nie no masz przeż oferty na ich stronie do wyboru do koloru

chico
@.com

no właśnie ciekawe czy jak dostajesz umowe o prace to odrazu masz dodatki czy, pierwsza uop jest na 3 miesiące i potem jak przedłużą to coś wiecej

gnom
@chico

wydaje mi się, że teraz to już trochę klasyk, że najpierw dają na 3 miesiące, ale to tylko moje domysły, pasowałoby to potwierdzić, ale w sumie to spoko opcja, bo sobie możesz sprawdzić co i jak, czy ci pasuje i w ogóle

Natalia
@gnom

A myślicie że jak kogoś przyjmą przed Świętami to załapie się jeszcze na jakieś premie świąteczne? Jak w ogóle przyjmuje się nowego pracownika, może korzystać z różnych przywilejów pracowniczych od razu?

@Natalia

pytaj w rekrutacji, a swoją drogą szukają kogoś?

nemo

Co zawiera "bogata oferta świadczeń socjalnych"? Tylko tyle jest w ofercie, a ja chciałbym uzyskać kilka szczegółów z tym związanych

piotrek
@nemo

to pewnie przedstawią ci wszystko na rozmowie

Pewnie tak...

@piotrek

Ale liczyłem, że czegoś więcej się dowiem wcześniej

@piotrek

Czyli nie znajdzie się tu za bardzo ktoś kto powie coś więcej?

Co ty gadasz...normalna firma, normalna praca, nie mówię, że jest idealnie, ale nie przesadzajmy...

banan

No też tak uważam.

cola

nigdzie nie jest idealnie

@cola

To właśnie miałem na myśli

@cola

Idealnie być nie może

.com
@.

ale kazdy dąży do ideału z kolei

Moki

Jestem zainteresowany ofertą elektryka-automatyka i jest informacja o prawie jazdy w wymaganiach - czy bez niego również mam szansę?

Moki
@Moki

Przepraszam, patrzyłem na wymagania na referenta, widzę, że na tym stanowisku, o jakie mi chodzi nie ma takiej informacji wprost, ale jst adnotacja o wyjazdach słuzbowych i pytanie czy delegują na takie z własnym pojazdem, czy organizują transport?

klmak
@Moki

podpinam się pod pytanie, bo też chciałbym aplikować na to stanowisko, czy zaglądają tu jacyś pracownicy?

MIG
@Moki

No powiem Ci ze jak pisza to trzeba, wiec raczej tak

piro

jakie tu macie dodatki $ poza wypłatą? opłaca się to?

mejlo
@piro

a tak serio to są premie także można coś dostać dodatkowo

elo

są uznaniówki plus takie dla pracowników zmianowych i za obecność

Look

Wysokości są ogólnie uzależnione, więc nikt tu nie będzie rozpisywał tego wszystkiego

Xolo
@piro

czy się opłaca? no zawsze to jakaś dodatkowa kasa, co nie?

torres
@piro

Ja też się tym interesuje i z tego co wyczytałem to są benefity

pompa
@torres

no masz ich troche np grusze dojazdy (dla mnie najlepsze), bony na święta i jeszcze troche

Story

Jakiś czas temu pracowałem i to dość długo, więc swoje widziałem i powiem szczerze, że naprawdę nie było źle.Wiadomo, że jak pracowałem to zdarzało mi się narzekać, ale no komu się nie zdarza i tak jak sobie patrzę teraz z perspektywy czasu, to mogę polecić nowym kandydatom prace, bo było tu ciężko co prawda ale podobało mi się i nawet trochę lepiej było niż w pracy do której poszedłem później.

@Story

na pewno dodatków takich poza wypłatą mieli dużo więcej niż w tej następnej firmie, teraz sobie przypomniałem i dużo z tego swego czasu korzystałem.

@Story

a tu na jakim stanowisku byłeś?

@Story

napiszesz coś więcej o tym? jakie te dodatki? z czego korzystałeś?

@lopson

Pracowałem jako operator

@lopson

13stki, wypoczynek letni i zimowy dla dzieci, jakieś bony na święta, karnety sportowe, ubezpieczenie na życie. Chociaż na pewno coś pominąłem, bo sporo tego było

@Story

dzięki za odpowiedź, trochę tego faktycznie oferują

marynarz

Wie ktoś czy będą jeszcze kiedyś organizować Akademię Steico?

@marynarz

Czy to raczej jednorazowa akcja była?

aka
@marynarz

w aktualność jest coś o tym i terminy chyba na maj i czerwiec były, jeśli dobrze pamiętam, ale jakoś tak w każdym bądź razie

Wknd
@marynarz

Nie, to jest organizowane cyklicznie, więc bez obaw. Przejrzyj zakładkę aktualności na stronie, tak jak kolega wyżej mówi, bo są tam aktualne informacje.

@Wknd

Oo to dzięki wielkie, będę szukał

mario
@Wknd

co to ta akademia? kursy jakieś?

mario
@aka

to dla pracowników tylko czy dla wszystkich? płatne to jest?

@mario

różne warsztaty, seminaria, szkolenia, webinaria, itd., najlepiej jakbyś poczytał na ich stronie, bo tam to jest dobrze opisane

@mario

z tego co przeczytałem na stronie to bezpłatne i dostaje się certyfikat

@mario

wydaje mi się, że dla wszystkich, ale można dopytać

porost
@berni

podbijam pytanie! Ale też chciałem się zapytać czy wiecie może coś o stażach? nie widziałem żeby takowe organizowali, ale potrzebuje na studia mieć papier a potem się u was zatrudnić ze względu właśnie na podwyższanie kwalifikacji (kursy szkolenia o których piszecie) jak narazie widze że szukają elektryka/ automatyka i nie wiem czy by mi się udało zdobyć konkretnie tą posadę.

epo
@porost

co stoi na przeszkodzie, by się przekonać? wysyłaj CV

rybson
@porost

młody nie słyszałem żeby były staże, ale to i tak powinieneś spróbować się zatrudnić bo szukają i może cie wezmą, to się nauczysz zarobisz doszkolisz. jeśli konkretnie chcesz staż to z nimi już się musisz dogadywać

porost
@rybson

ok, dzięki za informacje

Zostaw merytoryczną opinię o STEICO Sp. z o.o. - Czarna Woda

• Jak się pracuje w STEICO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STEICO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STEICO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 21 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STEICO Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 775 ocen.

STEICO Sp. z o.o.