Opinie o STEICO Sp. z o.o. w Czarna Woda Mickiewicza 10

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy STEICO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STEICO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STEICO Sp. z o.o. w Czarna Woda Mickiewicza 10

Kasper

Jak długo może trwać proces rekrutacyjny na programistę? Jak to wygląda, ktoś przyblizy?

@Kasper

Chwilę trwa, bo muszą jeszcze sprawdzić twoje umiejętności, zwłaszcza jak startujesz na programowanie. Co do dnia nie da się powiedzieć.

@odp

A kojarzysz w jaki sposób na rozmowie sprawdzają umiejętności?

@Kasper

no mogą być jakieś testy czy zadania z tego zakresu

@odp

Okej, dzięki. Czyli to raczej kwestia czasu dłuższego niż tydzień nie?

@odp

Tak drążę bo musze sobie zorganizować to wszystko jakoś

@Kasper

Z ilu etapów składa się cały proces rekrutacyjny? W przypadku negatywnego wyniku firma też informuje kandydata?

@Kasper

tak, raczej tak pod miesiąc

@Mariusz

Są w sumie dwa etapy, z tego co słyszałem to raczej odpowiadają wszystkim, ale to ktoś musiałby potwierdzić

@odp

I na czym polega drugi etap? Są jakieś testy czy jak?

@Mariusz

tak, taki test albo zadanie, sprawdzają wiedzę potrzebną na stanowisku

@odp

a to chwilę się czeka, liczę że warto

Marcin kosak

Czy przyjmują u was kierowców na kat C?

Zdi

Akademia Steico to cykliczna akcja, czy raczej pojedynczo organizowana raz na jakiś czas?

one
@Zdi

z tego co widziałem to w ciągu ostatnich miesięcy były dość często

Rondel
@one

Witam, mógłby mi ktoś powiedzieć co to jest Akademia Steico? To jest jakaś forma stażu czy praktyk, jak tak to dla jakich stanowisk? Czy to co innego w ogóle jest, jakby mi ktoś coś powiedział tutaj to byłbym wdzięczny

Kario
@Rondel

to takie seminaria, spotkania na które mogą sie zgłosić firmy wykonawcze i producenci domów, firmy handlowe czy nawet prywatne osoby i tam osoby odpowiadające za warsztaty i mówią o zdrowym trwałym budownictwie, przedstawiają rozwiązania jak nowocześnie budować wykorzystując przy tym materiały na bazie drewna

Rondel
@Kario

aaa to co innego niż myślałem, dzięki w takim razie.

Kario
@Rondel

jeśli nadal cię interesuje mimo wszystko, to na stronie jest dużo więcej informacji na ten temat, poleca poczytać

@Kario

Miejsca są ograniczone, czy ile osób się zgłosi, dla tylko robią?

@Kario

I to jest stacjonarne czy zdalne?

Szybki
@Michi

A to dobre, przecież napisał że na stronie wszystko jest. Nawet sobie zobaczyłem na stronie i są terminy na marzec jakbyś chciał. Reszty nie zdradzę żebyś miał zabawę.

Szybki
@Michi

Swoją drogą niesamowite że czasami to jak grochem w ściane...

@Szybki

Przednia zabawa nie ma co. Ale nie piszą czy jest ograniczona liczba miejsc tak czy siak. Albo jestem ślepy.

Krysia

Czy do steico przyjmuja na umowe zlecenie czy umowa przez firme czy pracuja kobiety jaka jest atmosfera w firmie

@Krysia

umowa o pracę bezpośrednio pod firmą

Chi
@Krysia

Pracują też kobiety. Atmosfera to już zależna od działów, ale generalnie tak ogólnie gdybym miał powiedzieć, to jest w porządku, ludzie bardzo spoko

polonez
@Chi

w jakim dziale pracujesz? Bo mi to najbardziej zależy iść na operatora maszyn a żeby w ogóle zacząć pracować to musi mnie ktoś nauczyć wpierw. No a jak mówisz że mili ludzie to nie będzie problemów, jak myślisz? Kiedyś pracowałem na zakładzie co to do nikogo nie dało się nic powiedzieć bo od razu muchy w nosie i bym chciał coś normalnego w końcu znaleźć. a tu widze że dużo osob raczej dobrze mówi to może bym sie przeniósł kto wie. tak się zastanawiałem czy pisać ale tak przy okazji może coś sie dowiem tu.

@Chi

tu się zgadzam . ogólnie rzecz biorąc jest dobrze chociaż wiadomo jakby się człowiek chciał czepiać to zawsze się coś znajdzie. idealne miejsca nie istnieją chyba że w bajkach. dopóki jest uczciwie i z szacunkiem to moje wymogi są spelnione, bo wiadomo jakieś tam dodatki i finanse to już są kwestie indywidualne bo każdy oczekuje czegoś innego

polonez
@stc

jakie są dodatki? pozdrawiam

@polonez

Sporo tego, nie wiem czy tak z pamieci ci powymieniam. Jest na pewno 13 i jubileusze, oprócz tego bony na święta, socjal jakiś dla dzieci i na wakacje. Może ktoś inny będzie coś jeszcze tak na szybko pamiętał.

lock
@stc

to prawda bo na dodatki to akurat nie ma co narzekac. ja bym w sumie to dodal jeszcze że są możliwe pozyczki dla pracowników. mogą też dofinansowywac jakas dodatkowa nauke typu studia i szkolenia

ale studia zaoczne nie?

lock
@??

nie, dzienne, tak żeby sobie strzelić w kolano, żebyś do roboty nie chodził, tylko na uczelnię zasuwał ;)

@lock

no chciałem się tylko upewnić

@lock

uwierz że ludzie mają różne pomysły na przykład żeby jak najmniej w domu siedzieć. znam takie przypadki.

Drop
@??

ale to nie zmienia faktu że jednak dziennie studia i praca na cały etat nie jest do pogodzenia jednocześnie ;)

Drop
@??

a firma chce jednak zrobić krok dla pracowników, pomóc im, a nie tracić ich

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w STEICO Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Tytuł

Jakbym chciał dojeżdżać ze Starogardu to daleko nie? Zastanawiam się czy to ma sens, może ktoś stąd tak dojeżdża? Najlepiej chyba autem w razie czego nie?

Tytuł
@Tytuł

Jest tam w razie czego gdzie parkować na codzień?

sowa
@Tytuł

My mamy oceniać, czy ma dla ciebie sens, czy nie? Człowieku...

Paki
@sowa

Zaparkować zaparkujesz gdzieś tam tylko to kawał drogi.

@Paki

W sensie ile trzeba iść z parkingu? Bo jak jakieś 10 min to to się mija z celem przecież :P

Hel
@Mariusz

Mariusz, 10 minut cię przerasta?

Hel
@Mariusz

Już nie bądź taki miętki

@Hel

No wiesz to nie tak mało, jak mają być mrozy to trochę by trzeba przejść i zmarznie człowiek :D Nie ma nic bliżej?

Harold
@Mariusz

Ja wiedziałem, że ludzie są teraz coraz bardziej roszczeniowi, ale aż tak? Skoro to taki ważny dla ciebie element to polecam pracę jako Pan parkingowy, będziesz mieć wybitnie blisko, ba, nawet z niego nie będziesz musiał wychodzić! Deal idealny, co?

Jacek

Witam ponownie. W maju pytałem o pracę na stanowisku specjalisty bhp. Co się zmieniło od tego czasu, że ponownie pokazało się zapotrzebowanie na to stanowisko? Wtedy odezwał się tylko pracownik o dziwnym imieniu Placek, który chyba sam starał się o pracę na tym stanowisku, ale chyba nie dał rady. Jeszcze raz proszę napiszcie coś o pracy na tym stanowisku w Waszej firmie.

@Jacek

A co sie miało niby stać? Różnie bywa, czasem ktoś odchodzi, czasem ktoś sie nie sprawdził i po prostu jest wolne miejsce, po co tak wnikać? Chcesz to startuj i już

@Jacek

A wytyczne masz chyba w ogłoszeniu, nie?

@Rey

Jeśli jesteś pracownikiem i nie masz nic do powiedzenia na grzecznie zadane pytanie, to lepiej nie zabieraj głosu w ogóle. Po takiej wypowiedzi nie dziwię się, że nie ma chętnych na stanowisko z ogłoszenia.

Thor
@Jacek

Po co się tak denerwować od razu, też nie powiedział nic strasznego przecież

@Thor

Niektórzy lubią się dopatrywać tam gdzie nie ma problemu

rozgoryczony
@Jacek

no do mnie się też jeszcze nie odezwali a już trochę czekam

Kwadrat
@rozgoryczony

ale mialeś rozmowe czy dopiero wysłałeś CV?

@rozgoryczony

Napisał, cytat: wytyczne masz chyba w ogłoszeniu, nie? Mam wystarczające kwalifikacje, żeby wiedzieć, że rozporządzenie w sprawie służby bhp obowiązuje również w tej firmie. Ale skoro ciągle szukają kandydata na to stanowisko, to coś tutaj nie funkcjonuje, stąd było moje pytanie. Aktualnie ogłoszenia nie ma, ale przy takim poziomie kompetencji, to tylko kwestia czasu, kiedy znowu się takie zapotrzebowanie pojawi. Albo są beznadziejni i nie potrafią wybrać właściwego człowieka, albo wybrany sam odchodzi, bo ... .

Phi
@Kwadrat

po tym co napisal zakladam, że po rozmowie

mądry
@Jacek

Trochę wróżenie z fusów już teraz. Znikło to znikło, trzeba szukać dalej i tyle

placek

może Placek się dostał

Paki
@placek

Bardzo zabawne.

Heroin

Można zdobyć cenne doświadczenie, to się ceni

Zielony
@Heroin

O właśnie, czy bez doświadczenia można się tu załapać na jakieś miejsce? Mam UDT świeżo zrobione ale z doświadczeniem jest gorzej...

@Zielony

na operatora maszyn nie musisz miec doświadczenie wszystko ci pokażą, a jak juz masz uprawnienia to tylko zapunktujesz bo w sumie tez nie sa wymogiem

Na operatora faktycznie nie, ale ogólnie firma raczej celuje już w specjalistów z doświadczeniem więc warto mieć to na uwadze

@Zielony

Także przy rekrutacji jeśli będziesz konkurował z kimś kto ma doświadczenie, no to logicznie on ma większe szanse

@Zielony

Ale jeżeli spełnia się resztę warunków, to zdecydowanie warto próbować

Sky

Jedna z najlepszych firm w tej branży

Szczerze, to prace jak najbardziej polecam nie ma łatwo jednak ludzie i ta 8 godzinna cisza jest żenująca, a jak już się ktoś odzywa to aby poniżyć, oskarżyć bo przecież na nowym pracowniku można wywołać presję.

Little Bits

normalna praca, bez nerwów za normalne pieniądze

Goliat

Dzień dobry. Przychodzę z takim pytaniem, jak wygląda kwestia wdrażania nowych pracowników Ja myślałem o pracy jako operator. Czy ktoś jakoś pokazuje na początku jak wygląda zakład, co robić gdzie iść i tak dalej? I czy trudno się dostać.

Gojo
@Goliat

jak masz kwalifikacje, które możesz przestawić na rozmowie to nie jest trudno

Lel
@Goliat

musisz poznać zakład i swoje stanowisko pracy, więc wiadomo, że ktoś ci to pokaże

peasy
@Goliat

Nikomu nie zależy na tym, żebyś stał i nie wiedział co masz robić i co gorsza błądził po zakładzie. To się nie kalkuluje żadnej ze stron, więc logiczne, że chcąc uniknąć takich sytuacji, przygotowują pracownika do swojej roli, także spokojnie

Ray

Ludzie są uprzejmi i nie ma niepotrzebnego wyścigu szczurów, a dla mnie atmosfera to jeden z głównych czynników wpływających na moją pracę.

Dan
@Ray

korpo atmosfery na pewno nie ma, ale kwiatów sobie pod nogi też nikt nie rzuca, z niektórymi się lepiej dogadujesz z innymi gorzej i już

Ray
@Dan

To by było nieekologiczne (z tymi kwiatami) :)

Norma
@Ray

dla jednych praca, dla innych kasa, jeszcze dla innych dojazd...

Cutie Boo

Bardzo wartościowa firma. Pracowałem 2 lata, Jak zacząłem szukać pracy to każdy kto widział firme w CV mówił, że naprawdę dobrzy specjaliści stamtąd wychodzą. Polecam

Norek
@Cutie Boo

tu się zgodzę, praca w dużej firmie to zawsze jakiś rozwój.

Mel
@Cutie Boo

fachu można się dobrze nauczyć jak sie tylko obserwuje starszych w pracy i samemu przykłada do obowiązków

Yoo
@Cutie Boo

Od czego specjaliści? Od stania i wciskania guzików od przerzucania meteriału od zamiatania? Jak już to ludzie uciekają stamtąd bo za mało płacą 2390 na start proponują no żal! Co raz więcej osób się zwalnia z tego (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy. Za te same pieniądze lub trochę mniejsze bo to zależy od miesiąca można pracować od poniedziałku do piątku i w dodatku tylko na rano.

Czemu
@Yoo

No i jaki masz problem? Każdy chce być dobry w tym co robi. Jak masz stabilną pracę no to chcesz chyba się sprawdzać i na spokojnie wykonywać swoje obowiązki. Nie chce się wypowiadać za innych ale ja tak myślę.

Lepper

Wy ludziom nie musicie dawać , tylko przestańcie im zabierać , a ludzie sami sobie poradzą ...

Lord Charles

Pracodawca wymaga sporo od pracowników, nie ma (usunięte przez administratora), ale gdybym był szefem to sam trzymałbym dyscyplinę, więc to nic zaskakującego

Toolmaker

dla mnie git, wiadomo można sie zawsze czepiać i coś poszukać, ale przecież po co to robić. dopóki mi wszystko odpowiada to siedzę i pracuje.

nicc
@Toolmaker

Mam podobnie, kasa jest na czas, na wszystko starcza, ludzie uczciwi. Co tu dużo mówić

Ant.
@nicc

Pracowałem już po całej Polsce ale tu zostałem na stałe. Robota jest normalna i zarobki wystarczające więc nie widzę problemów

HM
@Ant.

a co cie aż tak przekonało, że akurat tutaj zostałeś na stałe?

Luna

Czy jest tutaj też selekcja telefoniczna kandydatów?

Feln
@Luna

na produkcji pierwszym etapem jest właśnie rozmowa telefoniczna

Luna
@Feln

Później rozumem rozmowa bezpośrednia, tak?

Feln
@Luna

tak, bo jak masz potem te rozmowe to od razu będą cie oprowadzać po firmie

Nocny cień

aby zarobić trzeba pracować anie szukać dziury w całym

Magician

Dojeżdża ktoś razem w firmie czy raczej każdy osobno?

Slick

Kto zajmuje się stroną firmy, to jakiś zwykły pracownik oddelegowany do tego, czy może specjalnie zatrudniony zespół?

Olik
@Slick

A w sumie po co ci to wiedzieć? Chciałbys sie zatrudnić jako spec od strony?

Zostaw merytoryczną opinię o STEICO Sp. z o.o. - Czarna Woda

• Jak się pracuje w STEICO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STEICO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STEICO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 21 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STEICO Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 775 ocen.

STEICO Sp. z o.o.