Opinie o STEICO Sp. z o.o. w Czarna Woda Mickiewicza 10

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy STEICO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STEICO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STEICO Sp. z o.o. w Czarna Woda Mickiewicza 10

Dancing Madman

Wie ktoś jak wygląda sprawa z wakatami na ten rok? Będzie jakiś nabór?

hyku
@Dancing Madman

nie wiadomo, trzeba sobie regularnie sprawdzać ich stronę albo szukać ofert

Ash
@Dancing Madman

co ty myślisz, że my mamy jakiś harmonogram rekrutacji? skąd niby mamy wiedzieś?

Tiger

jak z atmosferą w firmie?

@Tiger

ja do atmosfery nie mam zastrzeżeń, a byłem w miejscach gdzie serio było różnie

@Tiger

jednych lubisz bardziej, innych troche mniej jak to w zyciu normalnie bywa, ale mozna stworzyc zgrany team

@Tiger

jak ty będziesz dobrze nastawiony do reszty wtedy bedzie ok

Tiger
@Reso

Dzięki

Omega

gdzie firma umieszcza oferty o prace najczęściej?

Hotness

lubie swoją prace a i szef równiez od poczatku robil na mnie dobre wrazenie ktore wciąż się utrzymuje

@Hotness

pewnie większosc pominie twoj post, bo ludzie nie wchodza tutaj dla takich komentarzy

@Hotness

ale ja jednak sie przy nim zatrzymam

@Hotness

bo ludzie w sumie nie myślą czesto o tym czy lubia swoja prace czy nie

@Hotness

a warto pamietac, ze spędzamy w niej większosc naszego zycia

@Hotness

tak mialem potrzebe podzielic sie swoją refleksją

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w STEICO Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Ana

Witam,chciałam się dowiedzieć czy przyjmują kobiety

?
@Ana

Ale o jakie w sumie stanowisko ci chodzi?

Ana
@?

Chcę zmienić pracę,chciałabym u was spróbować od 6 lat pracuję przy produkcji okien w dużej firmie pracy się nie boję nie wiem czym się u was zajmują kobiety ale słyszałam że Steico to porządna firma chciałabym się dowiedzieć czy mam jakieś szansę się dostać

Studze Kisiel

pracuję tu już od przeszło 2 lat i dobra, wszędzie znajdą się jakieś minusy, gorsze dni, ale z perspektywy czasu nie mogę powiedzieć złego słowa. Zatrudnienie jest stabilne a ludzie normalni i nie ma wyścigu szczurów.

Jeany u Joza

praca jak praca. dla mnie w porządku. robię co do mnie należy i wychodzę.

Radical

Ludzie zacznijcie doceniać to co macie, wiele osób odeszło i wróciło. Kilka osób niezadowolonych na tylu zatrudnionych to niewiele, doradzam aby znaleźć inna prace będzie lepiej. Tylko tego nie robicie i narzekacie może warto wziąć się do pracy a zostaniecie zauważeni, ja tak zrobiłem i dostałem premie. Zmiany są na dobre i trzymam kciuki aby dalej szło w dobra stronę. Wlasciciel wyciągnął …….. z ruin i daje prace może należy się trochę szacunku. Powinnismy być zespołem a nie tylko narzekać, ważne ze większość już rozumie zmiany i w nich uczestniczy.

@Radical

Nie widziałem, żeby ludzie specjalnie narzekali

@Radical

Ale może za krótko tu jestem i nie kojarzę jakiś sytuacji czy coś

@Radical

Ale zgadzam się ogólnie z wydźwiękiem

dominik
@Polo

zawsze się znajdą narzekacza

dominik
@Polo

ta firma nie jest wyjątkiem

Young B

Nie pracuje w firmie, ale patrząc na to ile osób zatrudnia można wywnioskować, że właściciele wiedzą co robią. Stworzyli potężną firmę i pewnie dalej się ta firma będzie rozwijać...Ale to takie polskie powiedzieć "ja bym to zrobił lepiej...". Co stoi na przeszkodzie? Zakładaj firmę i spróbuj swoich sił, ja w każdym razie życzę ci powodzenia. A tak w ogóle to jednak jesteśmy strasznie zawistnym narodem.

Throw
@Young B

masz tutaj na mysli kogoś konkretnego czy tak info rzucasz w eter?

Throw
@Young B

ale ogólnie to racja. każdy uważa że lepiej by zarządzał i ogólnie szefował dopóki nie przyjdzie mu założenie wlasnej działalności i faktycznie musi to robić i jest z tego rozliczany przez innych

Young B
@Throw

Nie nie odnoszę się do nikogo konkretnego, mówię ogólnie.

Cosmo

Pracodawca wymaga sporo od pracowników, nie ma opierdzielania, ale gdybym był szefem to sam trzymałbym dyscyplinę, więc to nic zaskakującego

Eskej
@Cosmo

no to może założysz swoją firmę skoro sie tak dobrze wczuwasz w role?

Eskej
@Cosmo

oczywsiście drobny żarcik, nie miej mi za złe małej złośliwości ;)

@Eskej

Gdybym był taki hop do przodu, to nie pracowałbym na kogoś, tylko wziął sprawy w swoje ręce

@Eskej

Nie mam

Miks

Jakie warunki dla operatorów? Tutaj w Czarnej Wodzie?

@Miks

jak miałbym odpowiedzieć po żołniersku to w porządku

@Miks

też zależy jakie kwestie konkretnie masz na myśli

@Miks

jak sprecyzujesz to postaram się bardziej rozpisać

@xyz

Chodzi mi o warunki pracy tzn co oferują dla pracownika poza wypłatą, jaka atmosfera, czy dużo roboty tzn tyle ile można zrobić czy jakieś wymagania ponad siły

@Miks

jest sporo dodatków, karty sportowe, dofinansowania do szkoleń etc. wypoczynek dla dzieci (ferie i wakacje), paczki, trzynastka, ubezpieczenie na życie, automaty z napojami za friko, bony na święta. to z tych istotniejszych, które pamietam

@Miks

atmosfera spoko, roboty sporo, tu nie będę (usunięte przez administratora), że jest lekko, bo nie, narobić się trzeba, ale nie ponad siły

@xyz

No to masz racje dodatków jest sporo. w mojej poprzedniej robocie nawet połowy z tego nie było

Giga
@xyz

Co tu było, że ocenzurowali?

@Giga

nie do wiary, że muszę cenzurować takie słowo

eh
@xyz

ale jakbyś przeklnał to pewnie by zostalo. taki wlasnie ten gowork

Piotr88

Jak wygląda praca Automatyka w tej firmie ? Czy jest wogóle zapotrzebowanie ?

Edek
@Piotr88

Chodzi ci o stanowisko Elektryk-Automatyk??? czy sam automatyk?

Edek
@Piotr88

Bo taką ofertę widze faktycznie na pracuj pl ale na samego automatyka nie widzialem?

Piotr88
@Edek

Automatyk

Woland

Hej, był ktoś na którejś Akademi Steico? Warto?

@Woland

Kojarzy ktoś czy są jeszcze miejsca na ten pierwszy termin?

@Woland

I do kiedy zapisy w ogóle?

Z góry dzięki za info

@Woland

o co chodzi? Tzn co to jest ta Akademia Steico i na czym polega?

@Pan

W skrócie - warsztaty z zakresu fizyki budowli, zasad prawidłowego budownictwa otwartego dyfuzyjnie w oparciu o sprawdzone i cenione w całej Europie materiały konstrukcyjne oraz termoizolacyjne z włókna drzewnego. (Pozwoliłem sobie skopiować, bo nie chciało mi się przepisywać czegoś, co jest na stronie)

@Pan

Więcej informacji znajdziesz na stronie, wszytsko jest szczegółowo opisane.

@Woland

Musisz zapytac bezpośrednio, ale raczej tak...

@Dorian

wielkie dzięki za rozjaśnienie bo nie dotarłem wcześniej do tych informacji

@Dorian

i doczytam na pewno coś więcej bo brzmi jak coś co by mnie mogło interesować

@Pan

interesuj się szybko, bo ci minie termin ;)

Giga
@xyz

Ale chyba 2 są? Czy to szkolenie ma 2 części po prostu?

chop
@Giga

2 terminy, jeden jeszcze aktualny

sam
@chop

No teraz to już chyba nie ma miejsc. nie sądziłem tez że to jest takie popularne

Pytanko

Hej czy macie zapewniony dostęp do napojów? Jakiś automat, baniaki z wodą?

Pytanko
@Pytanko

Zwłaszcza, że pogoda nie rozpieszcza....

Karmi
@Pytanko

No nie rozpieszcza to fakt, są tutaj automaty z napojami

@Karmi

Oczywiście za friko, bo z reguły automaty kojarzą się z tym, że pieniądza trza wrzucić.

@Pytanko

To tak żeby była jasność ;)

@Vito

no mi też się tak kojarzy i byłbym pewien że normalnie za kase.. a to firma dofinansowuje. fajnie, że to jest w takim razie

@Vito

coś jeszcze zapewniają o czym warto wiedzieć wczesniej?

@Loska

dojazdy do pracy z określonych stron

@Loska

dla tych co dojeżdzają z innych miejscowości nieobjętych transportem pracowniczym (chyba powyżej 10 km) są bodaj dofinansowania, ale nie znam konkretów, bo nie korzystam

@Loska

jeżeli chodzi o więcej dodatków/benefitów, to myślę, że na bank zostało to już gdzieś powiedziane

@Loska

także polecam przejrzeć profil, a jeśli nie znajdziesz to wróć do mnie :)

@.

No spoko mogę poszukać, ale myślałem że skoro już tutaj jesteście to coś powiecie

@Loska

nie ma sensu się powtarzać po prostu

?
@.

w takim razie jaki jest sens tej strony w takim razie?

Arek

Do kiedy trwa konkurs na pracę dyplomową?

iks
@Arek

jest tutaj taki konkurs??? a co jest do wygrania?

@iks

Na stronie jest dużo informacji na ten temat. Do wygrania są nagrody pieniężne.

iks
@Arek

no to klasa, ale to rozumiem tylko dla pracowników, czy kandydatów też?

@iks

Ale wiesz, że możesz wejść na stronę i po prostu wszystko sobie doczytać? :)

@iks

Poza tym nie wiem gdzie się podziała moja odpowiedź, gdzie pisałem, że skierowane jest to dla studentów (co z resztą logicznie wynika z charakteru konkursu)

nik
@Arek

z całym szacunkeim ale na stronie jest wypisanych sporo rzeczy i niekoniecznie wszytsko jest doprecyzowane dla kogo jest skierowane

@nik

No to może skoro nie jest doprecyzowane to oznacza, że każdy może z tego skorzystać. można też zadzwonić i zapytać

nik
@Arek

a od czego jest ten portal. myślałem że od tego żeby się coś dowiedzieć

Bezos
@nik

Z całym szacunkiem, ale kto pisze prace dyplomowe? Przecież prosto w r...znaczy się, twarz, masz podane konkretne informacje o grupie docelowej.

Bezos
@nik

Ale na Boga, pytałeś do kogo skierowany jest konkurs na pracę licencjacką/inżynierską/magisterską no szanujmy się... Także przepraszam za mój niespecjalnie przyjazny ton, ale ręce mi opadły. No offence.

...
@Bezos

wystarczy wam już chyba tego przegadywania się.. ileż można? miesiąc się będziecie kłócić? temat można uznać za wyczerpany

Przyjmują tutaj też agencje pracy?

Vito

Z tego co wiem, to przyjmują bezpośrednio, bez żadnych pośredników w stylu agencji.

Vito

Ja się tak przyjmowałem, a i sam nie znam żadnego pracownika agencyjnego w firmie, więc chyba wychodzi na to, że nie.

Vito

Chyba, że o czymś nie wiem, to też oczywiście możliwe. Nie wypytywałem każdego, bo mnie ten temat w ogóle nie interesował.

kandydat

siema jest organizowany jakiś transport pracowniczy?

@kandydat

tak są darmowe dojazdy organizowane przez pracodawce a jeśli jest odległość większa niż 10 km to się dopłaca

kandydat
@wóz

a to ja się chyba mieszczę w tych 10 km jeśli dobrze sprawdzam wszystko

@kandydat

chyba? to nie wiesz gdzie mieszkasz.

@wóz

Nie każdy ma obliczoną konkretną odległość z potencjalnie przyszłej pracy do domu...

@kandydat

Aczkolwiek sprawdzenie tego, to tak minimalny wysiłek...

wóz

otóż to. mapy google od do i zajmuje to kilka sekund. dlatego mnie to dziwi

Stan

Jest jakiś umowny czas od zatrudnienia po którym można polecić znajomego do pracy? Planuję się zatrudnić i mój kumpel też, ale dopiero za jakieś pół roku wraca z Niemiec i zastanawiam się, czy po takim czasie będę już mógł skorzystać z tego programu poleceń?

@Stan

Wydaje mi się że w każdej chwili możesz kogoś tam polecić a co oni z tym dalej zrobią to już od nich zależy

szkieleton
@Stan

z tego co kojarzę to nie ma jakiegoś umownego okresu, więc raczej jest szansa, ale to musisz dopytać tylko nie robiłbym tego na rekrutacji, czy chwilę po zatrudnieniu bo to może dziwnie. wyglądać, że przychodzisz i chcesz od razu liczyć na dodatkową kaskę, popracuj najpierw a potem zagadaj

@szkieleton

Tylko że z tego co zrozumiałem jemu nie chodzi o kasę a jedynie o wkręcenie kolegi

szkieleton
@Bip

no dobra, ale niewiele to zmienia, bo kasę i tak za to dostajesz i tak to może być odebrane chcąc nie chcąc.

@szkieleton

Pytanie tylko czy on zdaje sobie sprawę z tego że dostaje za to kase, bo nie we wszystkich firmach są takie praktyki. ale mi tam juz nic do tego w sumie to mnie to mało interesuje. chciał odpowiedź to mu odpowiedziałem

Stan
@Bip

Chłopaki, może ja się wypowiem za siebie, co? Nie potrzebuję adwokata ;) Tak, zdaję sobie sprawę, wiem o tym, że program poleceń pracowniczych funkcjonuje i oczywiście, że pośrednio chodzi również o kasę. W przeciwnym wypadku kolega mógłby się przyjąć w dowolnym momencie, nie musiałbym go polecać. A skoro jest taki program, to chciałbym skorzystać. No, to by było na tyle, można się rozejść ;)

@Stan

Mógłby próbować się przyjąć ale to nie oznacza od razu że zostałby przyjęty, polecenie pracownicze ma mu w tym pomóc. na tym to przede wszystkim polega

Marceli

Cześć. Mam na oku jedną ofertę, Doradcę techniczno-handlowego, dla uściślenia. Mam pytanie, ponieważ w ogłoszeniu stoi takie enigmatyczne wymaganie "Wykształcenie minimum średnie techniczne o specjalności: budownictwo, technologia drewna lub pokrewne" jest ktoś w stanie rozwinąć, które inne kierunki zaliczają się do pokrewnych? Jak szerokie jest to spektrum? Plus jaki poziom języka? Powiem tak, angielski znam niemal perfekcyjnie, mam w rodzinie native speakera, więc posługuję się nim płynnie, niemniej nie zrobiłem żadnego egzaminu, żeby mieć certyfikat, ale to podejrzewam nie powinien być problem, podczas gdy realnie przedstawiam wysokie umiejętności, nie? Za to niemiecki znam na poziomie B2 i pytanie - czy to wystarczy?

denko
@Marceli

No wszystko co jest podobne tylko inaczej sformułowane w kierunku, ale np przedmioty się pokrywają.. jak jesteś w branży to powienieneś sam wiedzieć co potrzebne

Label
@denko

albo sobie poszukać w sieci a nie oczekiwać że inni podadzą wszystko na tacy hahha oj leniuszku

james
@Marceli

co do pierwszego, to nie odpowiem. nie chcę wprowadzać w błąd czy cokolwiek, ale też mi się wydaje, że najlepiej powinieneś wiedzieć ty... a co do języków, świstek to akurat najmniej potrzebny. znaczy, dobrze mieć coś co potwierdza kwalifikacje językowe na papierze i na pewno posiadanie takiego nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie, ale najważniejsze jest to na jakim poziomie faktycznie się nim posługujesz. dużo osób sobie wpisuje, że ma B2 po przykładowo na takim poziomie kończyli edukację w szkole, a potem ledwo są w stanie cokolwiek wydukać. więc jeśli "realnie przedstawiasz wysokie umiejętności" to wystarczy.

Giacomo
@james

jak to mówią świstek to nie wszystko. licza się umiejętności w rozmowie przede wszystkim

@james

Czy w takim razie te umiejętności angielskiego są sprawdzane na rozmowie?

@james

Czy to raczej kwestia tego że wszystko wyjdzie w praniu w trakcie pracy?

james
@Major

jeżeli wymagają tego od pracownika, to na pewno sprawdzą. wychodzenie w praniu byłoby nieco...ryzykowne. wydaje mi się, że ludzie mają tendencje do zawyżania kompetencji językowych. mogłaby wyjść niezła klapa z tego. więc jakiejś krótkiej rozmowy w danym języku można się najpewniej spodziewać.

York
@Major

jeśli będzie ten angielski uzywany na danym stanowisku to tak

York
@Major

ale nie ma się czym stresować, nic strasznego to nie jest jeśli potrafisz się komunikować

@York

Nie chodzi o to że się stresuje, a jedynie próbuje się zorientować w sytuacji

Czerwony

Nie jest tak źle, zabrali premie pracownikom za metry i dali kierownikom ale na szczeście będzie nowy ład i w praktyce cofnie te zmiany. Premia jest co miesiąc równa dla wszystkich więc czy się stoi czy się leży tyle samo się należy :):):)

Zostaw merytoryczną opinię o STEICO Sp. z o.o. - Czarna Woda

• Jak się pracuje w STEICO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STEICO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STEICO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 19 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STEICO Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 775 ocen.

STEICO Sp. z o.o.