MGGP SA

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MGGP SA

Czy MGGP SA zapewnia kartę multisportu?

siema Nowy wpis

nie

Melania Nowy wpis
@siema

Przy takiej ilości nadgodzin Multisport jest zbędny. Nie zapewniają, bo wiedzą że nie będziesz miał kiedy jej wykorzystać.

Iga Nowy wpis
@Pytanie

Po co? Przy tej ilości nadgodzin karta Multisport jest zbędna. Oni o tym wiedzą, dlatego nie zapewniają.

Nowy wpis

Pracodawca

@siema

Dzień dobry, prawdą jest, że MGGP nie zapewnia kart Multisport. W naszej Spółce Pracownicy mają możliwość z korzystania z Karty FitProfit w ramach usług VanityStyle. Pozdrawiam Ewelina Tomasiewicz MGGP, HR

korolina_8_8

Zero benefitów pozapłacowych(dla wybrańców), zero szkoleń podnoszących kwalifikacje, słabo płacą. Szanuje się tylko kierowników projektu, reszta na przemiał, ludzie przychodzą i odchodzą. Większość nie zagrzeje miejsca na długo. Generalnie pracujesz wśród sfrustrowanych ludzi bo 90% nie zarabia nawet 3k na rękę.

ktoś pracujący w mggp
@korolina_8_8

Karolina.. pracuę tu juz jakis czas.. jest to dobra praca na start... kazdy kto tu przychodzi wie na co sie pisze bo przy rozmowie kwalifikacyjne uz sie dowiadujesz co bedziesz robic.. i albo sie na to godzisz albo nie.. praca nie jest zła tylko pensja to fakt

VIP
@ktoś pracujący w mggp

Czyli pracujesz dla idei. Ja do pracy chodzę dla pieniędzy.

Jaka jest kultura pracy w MGGP SA? Obowiązuje typowy dress code?

VIP
@Pytanie

hehehe, najlepiej oddają to słowa jednego z naszych rządzących: ,,Trzeba słuchać ludu, obiecać im czego oczekują a potem wygaszać ich oczekiwania.(usunięte przez administratora)

Na szczęście były pracownik

Skupisko nieświadomych absolwentów, którzy nie wiedzą, że to patologiczne miejsce pracy / nie mają alternatywy; frustratów, którzy nimi kierują. Doświadczony inżynier ucieka po okresie próbnym

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie MGGP SA na stanowisko Asystent/ka Inżyniera Projektu - pomoc biurowa? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Nie polecam. Zła atmosfera. (usunięte przez administratora) brak szacunku do innych, plotki, zazdrość, kłamstwo. Zachowanie, jak w żłobku... Nawet tródno uwierzyć co masz do czynienia z dorosłymi psychicznie zdrowymi ludźmi. Poprostu szpital...

Sd
Klient

Jeśli chodzi o fotogrametrie to jest to firma "krzak" żyją jakoś jedynie dzięki budżetowce a jak wiadomo w budżetowce nie ma ambitnych projektow.

Wolak
Klient

Współpracowałem z tą firmą od ponad 10 lat i z każdym rokiem było coraz gorzej. Zła atmosfera jaka panuje wewnątrz tej firmy jest przelewana przez kierowników projektów na osoby z zewnątrz. Tak proszę państwa, to jest bardzo widoczne! Sami są niedouczeni, bo ci co kiedyś umieli więcej już dawno wymazali z CV pracę w tej firmie, a obecni nie mają zupełnie od kogo się uczyć - a zachowują się jakby byli najmądrzejsi na świecie. Na każdym kroku było coraz gorzej i czytając opinie jakie tu piszą pracownicy, z ręką na sercu muszę się z nimi zgodzić. Szkoda życia i zdrowia.

Ania
@Wolak

Potwierdzam, jest dokładnie tak jak piszesz. Firma funkcjonuje tylko dlatego, że robią dla spółek państwowych - zamówienia publiczne - ustawione. Na wolnym rynku niestety nie poradziliby sobie z taką kadrą i poziomem wiedzy merytorycznej...

Czy w MGGP SA panuje luźna atmosfera?

StrasznyDwor
@Pytanie

W tej firmie nie ma luźnej atmosfery. Ludzie są przepracowani i przemęczeni. Pracują za marne grosze.

Irena
@StrasznyDwor

Skoro jest tak źle jak opisujesz to dlaczego ludzie jeszcze pracują w tej firmie? Może mimo wszystko wcale nie jest tak strasznie jak to ukazujesz? Ile godzin w tygodniu trzeba pracować? Czy można bez problemu wziąć urlop? Ile wynosi wynagrodzenie?

Melania
@Irena

Niektórzy dojrzeli do decyzji o zmianie firmy, inni nie. Kwestia indywidualna. Jeżeli prawie każdy komentarz jest negatywny to chyba jednak świadczy że nie jest tak (usunięte przez administratora) To ile godzin w tygodniu trzeba pracować związane jest z wieloma czynnikami. Sytuacja, kierownik albo harmonogram wymagają, że akurat nie wyjdziesz przed 16? Żaden problem, siedzisz ile trzeba. Urlop każdy może wziąć, może akurat nikt z pracy do Cb nie zadzwoni. Wynagrodzenie: najniższe jakie się da, na jak dłuższy okres czasu, bez podwyżki.

Leon
@Irena

Zawsze się znajdą absolwenci, którzy przyjdą pracować za najniższą krajową- takie polskie realia...

Dawid

Wypłacają wam urlopy ?

Michał

Od czego zależy do jakiego projektu się dostanę ?

Istnieje o wiele więcej lepszych firm projektowych. Marne zarobki, dużo nadgodzin, kiepska kadra zarządzająca,

Mateusz

@terry a mówił na jakiej umowie ?

Terry

Standardowa firma z Tarnowa (usunięte przez administratora). Bliska mi osoba pracowała w tej firmie od rana do nocy a gościa po latach jak sie dowiedziałem ile zarabiał to żenada i wstyd. Trzeba być szalonym masochista aby pojsc do takiej pracy za takie pieniadze.

Tajemniczy Don Pedro :-)

Firma jest dobrą szkołą, można powiedzieć kuźnią kadr dla innych firm. Po kilku latach pracy w mggp jesteś wziętym fachowcem na rynku pracy za 2 x takie pieniądze jakie zarabiałeś w mggp, bez względu na to czy jesteś szeregowym pracownikiem czy managerem wysokiego szczebla. Uniwersytet życia, warto te 2-3 lata poświęcić i odrobić tam pańszczyznę aby odebrać dobrą edukację i praktykę a potem w świat....

Irena
@Tajemniczy Don Pedro :-)

Rozumiem, że Ty tę pańszczyznę odrobiłeś i odszedłeś sam? Przeglądam ofertę pracy w MGGP (specjalista handlu na rynki zagraniczne) i mam pytanie o poziom angielskiego. Oczekują biegłego w mowie i piśmie. Sądzisz, że mając B1 ośmieszę się, wysyłając im CV?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie MGGP SA? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

W tej firmie w żaden sposób nie są rozliczane nadgodziny- ani ich sobie nie odbierzesz ani nie dostaniesz pieniędzy.

Gogol

Powiedzcie jaka atmosfera w pracy? Na jaka umowę mogę liczyć?

Były kierownik

Czytając ostatnie komentarze widzę, że nic się za bardzo nie zmieniło. Współpracę z firmą zakończyłem jakieś 4 lata temu i rzeczywiście szeregowi pracownicy zarabiają kiepsko, kierownicy lepiej (tak mi się wydawało do póki nie zmieniłem pracy). I jeszcze z perspektywy byłego kierownika muszę zwrócić uwagę na presję i ciśnienie, które dosyć często towarzyszyło mi w pracy. Ale pracodawca grał fair i raczej każdy wiedział na co się pisze. Jeśli komuś nie pasuje to zachęcam do zmiany a nie narzekania.

Ewa
@Były kierownik

Co prawda w MGGP nie pracujesz już od czterech lat, ale i tak bardzo doceniam Twój wkład w dyskusję. Nie ulega wątpliwości, iż masz sporą wiedzę na temat tego pracodawcy, którą mógłbyś nam przekazać. Słyszałam, że w firmie trwa otwarta rekrutacja i dlatego interesuje mnie, czy kandydaci bez większego doświadczenia mają jakiekolwiek szansę na zatrudnienie? Rozwiń proszę ten wątek.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w MGGP SA? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ktoś pracujący w mggp
@Administrator

atmosfera.. zależy od dnia.. albo projekt wychodzi albo nie.. jak nie.. obrywa sie przypadkowym ludziom..

Do Adminastratora
@Administrator

“ §4. Zasady korzystania z Serwisu 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie .... treści i materiałów tekstowych..... wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa...????????” !!!!!?????????? ВОРРА 16.07.2018 12:39 Слушай меня сюда ВОРРА - єсли рядом с нашей красавицой фирмой хотябы ветерочек дунет, я тебя синий на ремни порежу!” !!!!!!!!!!!????????

Mikołaj
@Do Adminastratora

Masz rację, grożenie komukolwiek jest na tym forum zabronione. Treści tu zamieszczane powinny dotyczyć warunków zatrudnienia i aktualnych rekrutacji. Opinia powinna być napisana w zgodzie z zasadami kultury, tak aby nikogo nie obrażać, a także nie podawać danych osobowych innych osób. Jeżeli pracujesz w MGGP podziel się swoim doświadczeniem i nakreśl jak wygląda wynagrodzenie i czy pracodawca oferuje bonusy w formie premii lub dodatków socjalnych? Zachęcam Cię do tego.

stary topograf
 Rekomendacja

Szanują dobrych, trochę lekceważą słabych - to normalne. Płacą zgodnie z umową. Współpraca (jestem podwykonawcą) konkretnie i fachowo. Dobrzy organizatorzy. Jedna z lepszych firm, z którymi współpracuję.

Mikołaj
@stary topograf

Mógłbyś uchylić trochę tajemnicy związanej z zarobkami, które oferuje firma MGGP? Rozliczany jesteś za każdą przepracowaną godzinę, czy może za wykonane zadania? Forma rozliczenia może być kluczowym aspektem dla wielu osób, które przeglądają ten wątek i rozważają aplikowanie do tego pracodawcy, więc zachęcam, abyś napisał, jak to wygląda.

Jowi

Widzę że Pleśna się oburzyla na informację o sobie. Niestety potwierdze że to jedna klika. Ta sama sytuacja w aero, ciekawe kiedy jacek zauważy że go ludzie w konia robią i firmę okradają. Bo na ta chwilę słucha chyba tych co nie trzeba.

Natalia

Piszesz, że jedni drugich do firmy wciągają, więc - czy mogę wysnuć wniosek, iż praca w MGGP to taka, którą można polecić innym osobom? Jeśli tak, to dlaczego? Wymienisz jakieś zalety związane z pracą w tej firmie? Jest to ważne, gdyż w chwili obecnej prowadzona jest rekrutacja do firmy na stanowiska takie, jak: główny specjalista do spraw roszczeń, inspektor nadzoru inwestorskiego specjalności inżynieryjnej drogowej i inne: https://mggp.com.pl/index.php/kariera Czy warto aplikować w tego miejsca pracy?

Były

Widzę tylek boli, popatrz na swoją wypłatę i się zastanów czy warto w tym miejscu być ????

Zostaw merytoryczną opinię o MGGP SA - Tarnów