MGGP S.A.

Opinie o MGGP S.A.

kais
użytkownik zarejestrowany

nien wiem kolego czy te oferty są nadal aktualne, trochę czasu już minęło. weź też pod uwagę że wymagania są bardzo wysokie. polska firma inżynieryjno-konsultingową ma prawo jak jnajbardzuiej sporo wymagać od kandydatów skoro idą głownie w kwestie inżynieryjne

Łukasz

były pracownik
@Łukasz 15.03.2012, 20:25
\"Cieszy się dobrą opinią\" - chyba u współudziałowców rodem z Pleśnej. Firma której szczerze życzę jak najgorzej...

Jeżeli masz tytuł mgr inż. i chcesz zarabiać najniższą krajową ta firma jest dla Ciebie!

gador11

Właśnie zakończyłem współprace z firmą MGGP S.A. w Tarnowie i baaardzo się z tego cieszę. Pracowałem jako informatyk/programista Generalnie nikomu ambitnemu nie polecam tam pracy nawet na okres przejściowy - strata czasu .( usunięte przez administratora )Jest za to obiecywanie, że już jutro będą premie, szkolelnia itp benefity jak wyjazdy integracyjne. Oczywiście kadra kierownicza ma dużo lepiej jeśli o to chodzi a ponadto stosunek na linii podwładny ( usunięte przez administratora )Prace w tej firmie polecam tylko ludziom bez ambicji, celów życiowych no i chcących zarabiać zazwycza

Fela

Dokładnie.. NIE SZANUJĄ LUDZI..Pracowałam, NIE POLECAM!

Ha ha ha! Widac za dlugo nie pracujesz....Poczekaj jeszcze troszke i bujaj sie fela.Nie szanuja ludzi ANI PRZEZ CHWILE!

Zostaw opinię o MGGP S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MGGP S.A.