Opinie o MGGP S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MGGP S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MGGP S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGGP S.A. w Warszawa

Bartek Nowy wpis

Witam. Czy mógłby ktoś z byłych lub obecnych pracowników wypowiedzieć się na temat pracy w firmie MGGP S.A. w Warszawie? Widzę więcej negatywnych niż pozytywnych komentarzy o tej firmie i zastanawiam się czy wgle warto tam aplikować. Będę wdzięczny o jakieś aktualne informację.

Ciekawy Nowy wpis

Witam. Mógłby się ktoś wypowiedzieć o aktualnych warunkach pracy w MGGP S.A. w Warszawie? Jak warunki finansowe, atmosfera, wdrożenie, przełożeni, nakład pracy? Czy ogolnie warto poświęcić swòj czas dla tej firmy ?

Pani Nowy wpis

Okropne miejsce, słabe zarobki, przełożony niekompetentny itd.

Danuta

Od lat nikt nie udzielał się na forum MGGP. Może ktoś mógłby napisać, jakie są wymagania tego pracodawcy względem pracownika? Jakie wykształcenie trzeba mieć, żeby dostać się do tej firmy?

szkoda słów...
@Danuta

Jak nie musisz, szukaj czegoś innego. Korporacja w porównaniu z tą firmą to raj.

SzczęsliwyBObyłyJUŻpracownik Nowy wpis
@Danuta

Wykształcenie nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest, aby kandydat chciał pracować za najniższą krajową;)

Aplikowałeś do firmy MGGP S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
SzczęsliwyBObyłyJUŻpracownik

Ta firma to coś strasznego. Przyjmują ludzi tylko na zasadzie kto jest w stanie pracować za mniejsze pieniądze. Aby jak najtaniej, byle jak. Na rozmowie obiecanki cacanki.Zero wdrożenia, szkolenia. Sprzęt stary. O wszystko trzeba się prosić. Atmosfera jest okropna. Ludzie siedzą ze sobą codziennie po 8 godzin i ze sobą nie rozmawiają. Środowisko bardzo toksyczne. ,,Menagerowie'' to koło menagerów chyba nigdy nie stali nawet. Nie potrafią zarządzać ludźmi, zespołem , rozdzielać zadań. Żadnych plusów pracy tam nie widzę, Żadnych. Firma porażka. Szczerze odradzam. Szkoda czasu i energii.

Greg

Praca w firmie jest dla ludzi z ambicjami którym chce się pracować, polecam.

kais

nien wiem kolego czy te oferty są nadal aktualne, trochę czasu już minęło. weź też pod uwagę że wymagania są bardzo wysokie. polska firma inżynieryjno-konsultingową ma prawo jak jnajbardzuiej sporo wymagać od kandydatów skoro idą głownie w kwestie inżynieryjne

Łukasz

\"Cieszy się dobrą opinią\" - chyba u współudziałowców rodem z Pleśnej. Firma której szczerze życzę jak najgorzej

@Łukasz

Jeżeli masz tytuł mgr inż. i chcesz zarabiać najniższą krajową ta firma jest dla Ciebie!

gador11

Właśnie zakończyłem współprace z firmą MGGP S.A. w Tarnowie i baaardzo się z tego cieszę. Pracowałem jako informatyk/programista Generalnie nikomu ambitnemu nie polecam tam pracy nawet na okres przejściowy - strata czasu .(usunięte przez administratora)Jest za to obiecywanie, że już jutro będą premie, szkolelnia itp benefity jak wyjazdy integracyjne. Oczywiście kadra kierownicza ma dużo lepiej jeśli o to chodzi a ponadto stosunek na linii podwładny (usunięte przez administratora)Prace w tej firmie polecam tylko ludziom bez ambicji, celów życiowych no i chcących zarabiać zazwycza

Fela

Dokładnie.. NIE SZANUJĄ LUDZI..Pracowałam, NIE POLECAM!

Ha ha ha! Widac za dlugo nie pracujesz....Poczekaj jeszcze troszke i bujaj sie fela.Nie szanuja ludzi ANI PRZEZ CHWILE!

Zostaw merytoryczną opinię o MGGP S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w MGGP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MGGP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

MGGP S.A.