Opinie o MGGP SA w Tarnów

inżynieria, architektura, geoinformacja

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGGP SA w Tarnów

Nie polecam. Zła atmosfera. (usunięte przez administratora) brak szacunku do innych, plotki, zazdrość, kłamstwo. Zachowanie, jak w żłobku... Nawet tródno uwierzyć co masz do czynienia z dorosłymi psychicznie zdrowymi ludźmi. Poprostu szpital...

Sd

Jeśli chodzi o fotogrametrie to jest to firma "krzak" żyją jakoś jedynie dzięki budżetowce a jak wiadomo w budżetowce nie ma ambitnych projektow.

Wolak

Współpracowałem z tą firmą od ponad 10 lat i z każdym rokiem było coraz gorzej. Zła atmosfera jaka panuje wewnątrz tej firmy jest przelewana przez kierowników projektów na osoby z zewnątrz. Tak proszę państwa, to jest bardzo widoczne! Sami są niedouczeni, bo ci co kiedyś umieli więcej już dawno wymazali z CV pracę w tej firmie, a obecni nie mają zupełnie od kogo się uczyć - a zachowują się jakby byli najmądrzejsi na świecie. Na każdym kroku było coraz gorzej i czytając opinie jakie tu piszą pracownicy, z ręką na sercu muszę się z nimi zgodzić. Szkoda życia i zdrowia.

@Wolak

Potwierdzam, jest dokładnie tak jak piszesz. Firma funkcjonuje tylko dlatego, że robią dla spółek państwowych - zamówienia publiczne - ustawione. Na wolnym rynku niestety nie poradziliby sobie z taką kadrą i poziomem wiedzy merytorycznej...

Czy w MGGP SA panuje luźna atmosfera?

StrasznyDwor

W tej firmie nie ma luźnej atmosfery. Ludzie są przepracowani i przemęczeni. Pracują za marne grosze.

Irena
@StrasznyDwor

Skoro jest tak źle jak opisujesz to dlaczego ludzie jeszcze pracują w tej firmie? Może mimo wszystko wcale nie jest tak strasznie jak to ukazujesz? Ile godzin w tygodniu trzeba pracować? Czy można bez problemu wziąć urlop? Ile wynosi wynagrodzenie?

Melania
@Irena

Niektórzy dojrzeli do decyzji o zmianie firmy, inni nie. Kwestia indywidualna. Jeżeli prawie każdy komentarz jest negatywny to chyba jednak świadczy że nie jest tak (usunięte przez administratora) To ile godzin w tygodniu trzeba pracować związane jest z wieloma czynnikami. Sytuacja, kierownik albo harmonogram wymagają, że akurat nie wyjdziesz przed 16? Żaden problem, siedzisz ile trzeba. Urlop każdy może wziąć, może akurat nikt z pracy do Cb nie zadzwoni. Wynagrodzenie: najniższe jakie się da, na jak dłuższy okres czasu, bez podwyżki.

Leon
@Irena

Zawsze się znajdą absolwenci, którzy przyjdą pracować za najniższą krajową- takie polskie realia...

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie MGGP SA na stanowisko Asystent/ka Inżyniera Projektu - pomoc biurowa? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Dawid

Wypłacają wam urlopy ?

Istnieje o wiele więcej lepszych firm projektowych. Marne zarobki, dużo nadgodzin, kiepska kadra zarządzająca,

Mateusz

@terry a mówił na jakiej umowie ?

Terry

Standardowa firma z Tarnowa (usunięte przez administratora). Bliska mi osoba pracowała w tej firmie od rana do nocy a gościa po latach jak sie dowiedziałem ile zarabiał to żenada i wstyd. Trzeba być szalonym masochista aby pojsc do takiej pracy za takie pieniadze.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie MGGP SA? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

W tej firmie w żaden sposób nie są rozliczane nadgodziny- ani ich sobie nie odbierzesz ani nie dostaniesz pieniędzy.

Gogol

Powiedzcie jaka atmosfera w pracy? Na jaka umowę mogę liczyć?

Były kierownik

Czytając ostatnie komentarze widzę, że nic się za bardzo nie zmieniło. Współpracę z firmą zakończyłem jakieś 4 lata temu i rzeczywiście szeregowi pracownicy zarabiają kiepsko, kierownicy lepiej (tak mi się wydawało do póki nie zmieniłem pracy). I jeszcze z perspektywy byłego kierownika muszę zwrócić uwagę na presję i ciśnienie, które dosyć często towarzyszyło mi w pracy. Ale pracodawca grał fair i raczej każdy wiedział na co się pisze. Jeśli komuś nie pasuje to zachęcam do zmiany a nie narzekania.

@Były kierownik

Co prawda w MGGP nie pracujesz już od czterech lat, ale i tak bardzo doceniam Twój wkład w dyskusję. Nie ulega wątpliwości, iż masz sporą wiedzę na temat tego pracodawcy, którą mógłbyś nam przekazać. Słyszałam, że w firmie trwa otwarta rekrutacja i dlatego interesuje mnie, czy kandydaci bez większego doświadczenia mają jakiekolwiek szansę na zatrudnienie? Rozwiń proszę ten wątek.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w MGGP SA? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ktoś pracujący w mggp

atmosfera.. zależy od dnia.. albo projekt wychodzi albo nie.. jak nie.. obrywa sie przypadkowym ludziom..

Do Adminastratora

“ §4. Zasady korzystania z Serwisu 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie .... treści i materiałów tekstowych..... wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa...????????” !!!!!?????????? ВОРРА 16.07.2018 12:39 Слушай меня сюда ВОРРА - єсли рядом с нашей красавицой фирмой хотябы ветерочек дунет, я тебя синий на ремни порежу!” !!!!!!!!!!!????????

Mikołaj
@Do Adminastratora

Masz rację, grożenie komukolwiek jest na tym forum zabronione. Treści tu zamieszczane powinny dotyczyć warunków zatrudnienia i aktualnych rekrutacji. Opinia powinna być napisana w zgodzie z zasadami kultury, tak aby nikogo nie obrażać, a także nie podawać danych osobowych innych osób. Jeżeli pracujesz w MGGP podziel się swoim doświadczeniem i nakreśl jak wygląda wynagrodzenie i czy pracodawca oferuje bonusy w formie premii lub dodatków socjalnych? Zachęcam Cię do tego.

stary topograf

Szanują dobrych, trochę lekceważą słabych - to normalne. Płacą zgodnie z umową. Współpraca (jestem podwykonawcą) konkretnie i fachowo. Dobrzy organizatorzy. Jedna z lepszych firm, z którymi współpracuję.

Mikołaj
@stary topograf

Mógłbyś uchylić trochę tajemnicy związanej z zarobkami, które oferuje firma MGGP? Rozliczany jesteś za każdą przepracowaną godzinę, czy może za wykonane zadania? Forma rozliczenia może być kluczowym aspektem dla wielu osób, które przeglądają ten wątek i rozważają aplikowanie do tego pracodawcy, więc zachęcam, abyś napisał, jak to wygląda.

Jowi

Widzę że Pleśna się oburzyla na informację o sobie. Niestety potwierdze że to jedna klika. Ta sama sytuacja w aero, ciekawe kiedy jacek zauważy że go ludzie w konia robią i firmę okradają. Bo na ta chwilę słucha chyba tych co nie trzeba.

Natalia

Piszesz, że jedni drugich do firmy wciągają, więc - czy mogę wysnuć wniosek, iż praca w MGGP to taka, którą można polecić innym osobom? Jeśli tak, to dlaczego? Wymienisz jakieś zalety związane z pracą w tej firmie? Jest to ważne, gdyż w chwili obecnej prowadzona jest rekrutacja do firmy na stanowiska takie, jak: główny specjalista do spraw roszczeń, inspektor nadzoru inwestorskiego specjalności inżynieryjnej drogowej i inne: https://mggp.com.pl/index.php/kariera Czy warto aplikować w tego miejsca pracy?

Były

Widzę tylek boli, popatrz na swoją wypłatę i się zastanów czy warto w tym miejscu być ????

Natalia

@TwojaStara, a może MGGP zapewnia osobom zatrudnionym w firmie pozapłacowe benefity? Czy czujecie się doceniani przez pracodawcę w ten sposób? Firmy często oferują dofinansowania do karty sportowej lub dojazdy do pracy, a także zapewniają pakiet socjalny. Jak ta kwestia prezentuje się w MGGP?

Stefan

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Ulka

Czy firma normalnie funkcjonuje? Czym spowodowana jest ta cisza?

TwojaStara
@Ulka

Niestety dwa-trzy lata temu firma przeszła potężna zmianę. Właściciele przekazali stery nowej Pani Prezes a ta wprowadziła zmiany w strukturze całej firmy. Olbrzymie redukcje w dziale geodezji i restrukturyzacje w całej firmie. Odeszło wielu długoletnich i doświadczonych pracowników. Obecnie brak wyzwań a projekty przewijają się bez większego zaangażowania. Zarobki w branży również nie powalają. Podsumowując ani rozwój osobisty ani wynagrodzenie nie przyciągają.

Natalia

@PM - Project Twoja opinia jest bardzo istotna. Wynika z niej jasno, że byłeś w MGGP na rozmowie rekrutacyjnej i nie masz z niej najlepszych wspomnień. Może mógłbyś napisać coś więcej na ten temat, tak, by użytkownicy forum mieli pełniejszy obraz firmy? @Ulka Oczywiście, firma funkcjonuje normalnie. Jeśli jesteś zainteresowana pracą u nich, to koniecznie zajrzyj na ich oficjalną witrynę https://mggp.com.pl/index.php/kariera Napisz później, jaką podjęłaś decyzję.

PM - Project

Bylem na rozmowie Pani pytala o moje zarobki jakos niemogla uwierzyc ze tyle chce zarobic. Tak jakby propozycja innego stanowiska zostala przemilczana wiec powiem tyle, za granica na truskawkach zarobisz wiecej.

Filip

Czy jesteście tak zadowoleni z pracy , że nie ma chętnych do pisania?

Zostaw merytoryczną opinię o MGGP SA - Tarnów

• Jak się pracuje w MGGP SA?

Zobacz opinie na temat firmy MGGP SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

MGGP SA