Opinie o Andreas Transport Andrzej Nowakowski w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Andreas Transport Andrzej Nowakowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Andreas Transport Andrzej Nowakowski o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andreas Transport Andrzej Nowakowski w Grudziądz

Wojtek

Firma spoko. Nie mam zastrzeżeń

Bodzio

Polecam . Firma i szef w porządku. Szef sam jeździ i zna pracę. Pomocny i wyrozumiały. Wysoka kultura osobista. Można spokojnie pracować.

Pracodawca na poziomie. Praca bez stresu . Autka nowe i wygodne. Firma godna polecenia.

Władek

Firma na poziomie . Wszystkie zlecenia na czas.. Często korzystam z jego usług. Polecam. Pracownicy na poziomie. Kulturalni i sympatyczni. Życzę firmie wszystkiego najlepszego. Oby więcej takich firm.

Kierowca Międzynarodowy

***

Od kiedy mogę pracować

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Owocow ow

ANDREAS TRANSPORT ANDRZEJ NOWAKOWSKI Z GRUDZIĄDZA oddaje do dziwnych firm windykacyjnych NIEISTNIEJĄCE ZOBOWIĄZANIA, FAKTURY KTÓRE DAWNO SĄ OPŁACONE I TO PRZ3D TERMINEM ORAZ TE, KTÓRYCH TERMIN WYMAGALNOSCI JESZCZE NIE UPŁYNĄŁ. Przestrzegam przed tym pseudo przewoźnikiem i odradzam współpracę. Leasingi brane bez opamiętania i Ukraińcy wyszli bokiem. Nie polecam!!

Sławek
@Owocow ow

Gdyby tak było nikt do windykacji nie zgłosiłby problemu. Nie płacisz więc nie ma innego sposobu. Auta są nowe sprawne i bez zastrzeżeń. Nie mścij się i nie pisz głupot . Nie płacisz i jeszcze oczerniasz . Firma Andreas funkcjonuje bez zastrzeżeń . W przypadku gdy nie płacisz za wykonaną usługę jesteś podany do windykacji. Przez takich jak Ty firmy tracą. Zapłać zaległości to nikt Cię nie poda.

Firma solidna . Szef na poziomie. Spokojnie się pracuje. Bez zastrzeżeń

Kierowca

Ostrzegam firma nie płaci !

Dymiitryj
@Kierowca

Oczywiście , że płaci . Nie ma takiego pracownika który nie otrzymał. A ty masz błędne informacje. Ciekawe kto Ci zapłacił za taką opinię.

Oczernianie swoich zleceniodawców przychodzi im bez trudu. Nie polecam takiego przewoźnika. Najłatwiej jest zwalić winę na innych samemu nie będąc w porządku. A te braki paliwa, spóźnienia i wymuszanie płatności wystarczająco dużo o was mówią.

Aneta
@Anna

Wymuszanie płatności są w przypadku nie płacenia w terminie. Będziesz płaciła w terminie nie będzie windykacji. Proste jak słońce. Zlecasz narażasz na koszty paliwa i koszty związane ze zleceniem. Nie płacisz w terminie to się zadłużasz. Otrzymujesz pieniądze od zleceniodawcy nie płacisz Andreas transport pieniądze wydajesz na własne potrzeby to znaczy , że Andreas wykonał usługę dla Ciebie za darmo. Nie płacisz mu to okradasz jego i jego pracowników . Więc czemu się Dziwisz że firma dzwoni i prosi o swoje za wydane paliwo i wykonaną pracę. O Was też już jest głośno !!!

Szymon

Te opinie to są napisane przez osobę, która nie płaci firmie za zlecenia Pan "Coronawirus" jest niebezpieczny jak jego nazwa. Upublicznianie nieprawdy i danych na niekorzyść Firmy Andreas transport działające na szkodę firmy winny podlegać karze. Pan Dymiitryj to osoba fikcyjna . Pan Coronawirus nie zapłacił i został poddany windykacji. Wstyd Panie Coronawirus, że nie potrafi Pan stawić czoła i zapłacić co jest należne tylko próbuje Pan coś zyskać bez racji bytu. Bardzo niski poziom Pan reprezentuje. Proszę spodziewać się odpowiednich działań w tej sprawie. Nasyłanie ludzi , aby dokonywały wpisy to jest poniżej pasa. To nie przedszkole ! Radzę się zastanowić czy warto tak postępować. Panu też mogą wystawić odpowiednią opinię i będzie musiał Pan na nią zapracować , aby nie pójść na zieloną trawkę. Doskonale Pan wie co się wydarzyło . Panie Coronawirus robi Pan ogromną krzywdę . Pobrał Pan pieniądze od zleceniodawcy za kursy i nie oddał tych pieniędzy firmie Andreas oj nie ładnie !!!!i jeszcze Pan obsmarował na forum. Podziwiam Andreas transport za inteligentne podejście do sprawy i nie zniżanie się do poziomu wydających nieprawdziwe opinie. Naszczęście są odpowiednie instytucje , aby rozwiązały problem. Andreas transport to firma , która ceni dobro pracownika i ze spokojem można pracować. Szef wie ,że kierowca musi się wyspać zjeść i odpocząć. Nigdy nie podnosi głosu i zawsze służy pomocą. Pan Coronawirus nawet nie ma odwagi ujawnić swojego nazwiska na forum.

Klient

Człowiek niespełna rozumu lub chory psychicznie. Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z tymi klamczuchami.

Kowalski

Radzę się rozliczać zaraz po zjeździe z trasy w przeciwnym razie wypłaty możesz nie zobaczyć chyba że pujdziesz do sądu

Koronawirus

To jest taki świetny przewoznik, aż trzeba mu w trakcie realizowanego transportu FIX ROBIĆ PRZELEWY, BO NIE MA NA PALIWO I ZAWALA TRANSPORT ZA KTÓRY DOSTAJEMY OBCIĄŻENIE, ALE JEMU SIĘ NALEŻĄ PIENIĄDZE I TO NATYCHMIAST !!!! Dostaje zlecenie z terminem płatności 55 dni od daty dostarczenia ORYGINAŁÓW DOKUNENTOW, to wystawia fv Z TERMINIEM PŁATNOŚCI 10 DNI !!!! I CYK DO WINDYKACJI !!!! DZBAN JAKICH MAŁO. NIE POLECAM !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Andreas Transport Andrzej Nowakowski - Grudziądz

• Jak się pracuje w Andreas Transport Andrzej Nowakowski?

Zobacz opinie na temat firmy Andreas Transport Andrzej Nowakowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andreas Transport Andrzej Nowakowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 17 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Andreas Transport Andrzej Nowakowski?

Kandydaci do pracy w Andreas Transport Andrzej Nowakowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Andreas Transport Andrzej Nowakowski
  • Bydgoska 23A lok. 8