Opinie o Andreas Transport Andrzej Nowakowski w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Andreas Transport Andrzej Nowakowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Andreas Transport Andrzej Nowakowski o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andreas Transport Andrzej Nowakowski w Grudziądz

Dimitrij

(usunięte przez administratora) Od czego zacząć? Od mijania się z prawdą odnośnie ilości kilometrów dziennie. Zamiast 600km jest 1300-1400km minimum. Po drugie stan techniczny aut. Jeśli jego flota od ponad roku nie ma odebranych dowodów rejestracyjnych i jeździ tylko na pozwoleniu tymczasowym to pytanie jest jak to przechodzi przegląd? Co do stanu technicznego to ogromne luzy na kierownicy , auto jak dostałem to nie miało właściwie ani tarcz hamulcowych ani klocków.Jak w piątek zgłaszałem pęknięcie łącznika stabilizatora to nawet się tym nie przejął. Pomijam fakt, że w aucie jest tylko jeden zestaw kluczyków i były sytuacje, gdzie trzeba było je awaryjnie otwierać bo zamek miał zero reakcji na przekręcanie Finansowo to standard najniższa krajowa na umowie(usunięte przez administratora) Na rozmowie obiecuję cuda wianki, później się wszystkiego wypiera, bardzo nie szczery człowiek! (usunięte przez administratora) Na rozmowie wydawał się mega profesjonalny i obeznany z przepisami a rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Jedna z najgorszych firm z jakimi współpracowalem. (usunięte przez administratora) З чого почати? Від ігнорування правди про кількість кілометрів на день ... замість 600 км - мінімум 1300-1400 км. По-друге, технічний стан автомобілів. Якщо його флот більше року не отримував реєстраційних посвідчень і їздить лише на тимчасовий дозвіл, питання полягає в тому, як це пройти через перевірку? Що стосується технічного стану, то на кермі є величезна слабкість , автомобіль, як я його отримав, насправді не мав гальмівних дисків чи колодок.Як у п’ятницю я повідомив про поломку ланки стабілізатора, він навіть не хвилювався. Я опускаю той факт, що в машині є лише один набір ключів, і були ситуації, коли їх довелося відкрити в екстреному випадку, оскільки замок не мав реакції на поворот Фінансово це найнижчий національний стандарт за контрактом. від логістики клучуха та ... І особливо Габріеля Врубеля. На співбесіді я обіцяю вінкам чудеса, тоді все заперечується, дуже щира людина! (usunięte przez administratora) На співбесіді він здавався дуже професійним і знайомим з правилами, а реальність виявилася зовсім іншою. Одна з найгірших компаній, з якими я коли-небудь працював. (usunięte przez administratora)

Sławek
@Dimitrij

Auta są nowe. Ten powyższy wpis to jakaś nagonka aby , zaszkodzić firmie. Bzdury wyssane z palca.

Dymiitryj

Fantasta z Ciebie.

Przemas Nowy wpis
@Dimitrij

Ojjj tak złote słowa i (usunięte przez administratora) na kasę każą we fr lecieć płatna w UK używać do nawigacji firmowego goglemap tzn ich internet a przy wypłacie dosłownie wszystko odciągają tak by dać najniższą krajową Dodatkowe ubezpieczenie od nich też z kieszeni kkieri.... (usunięte przez administratora) A jak się stawiasz o kasę swoją to cyk wypowiedzenie z art ci dają że specjalnie jeździ się by na czas nie zdążyć itp

FIRMA NIEWYPŁACALNA Nowy wpis

OSTRZEGAM FIRMA NIE PLACI !!!

Spedytor Nowy wpis

Tych panów szoferów trzeba trzymać za rękę i patrzeć co 5min na GPS czy nie wjeżdża na CH, bo przecież tak go nawigacja poprowadziła. Na załadunkach i rozładunkach trzeba za nich przez telefon rozmawiać, bo przecież poza REFERENCE NUMBER nic nie zrozumieją. Tutaj urwane lusterko, tam zderzak, tutaj wiózł most i mu paliwa brakło, akurat coś o tym wiecie u siebie :) Moim ulubionym jest brak paliwa, bo przecież w DE jest jedna stacja w całym kraju. Mam dalej wymieniać?

Izabela Nowy wpis
@Spedytor

Nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź, piszesz z perspektywy klienta, czy pracownika? Mnie interesują warunki zatrudnienia. Chciałabym wiedzieć, co oferuje pracodawca. Może wiesz, czy wymagane jest wcześniejsze doświadczenie zawodowe? Zastanawiam się również, czy można dopasować grafik do swojej dyspozycyjności.

Aleksandra

Współpraca z firmą andreas transport trwa już w moim przypadku kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona, oby tak dalej.

Izabela
@Aleksandra

Co masz na myśli pisząc o współpracy? Czy to oznacza, że Andreas nie zatrudnia kierowców, dając im umowę o pracę, tylko wymaga współpracy B2B? Wyjaśnij mi, proszę. Szukam tu info o pracy etatowej.

Kierowca Międzynarodowy

***

Od kiedy mogę pracować

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Norbert

A może wiecie czy firma potrzebuje aktualnie kierowcy? Jaka atmosfera w firmie i zarobki?

Firma ok.

Kuba

Solidna firma. Szef traktuje kierowcę po ludzku. Bardzo dobrze zna się na swojej branży.

Nie kompromituj się

Widać Andrzej Nowakowski ma syndrom Kim dzong Una. O nim trzeba pisać tylko dobrze, nawet jak Cię oszuka. Opinie lepsze niż kabaret. A drugi człowiek nie ważny. Kierowcę zmienia się jak skarpetki. xD

Były Kierowca

Polecam, auta są nowe. Dobrze się jeździło .Szef spokojny. Wyjazdy na 4 tygodnie.

Tak tak
@Były Kierowca

Tak tak. A świstak siedzi i zawija. Skoro tak dobrze się jeździło, to co się stało, że już "Były Kierowca" nie jeździ? Czyżby ponownie brak wypłaty? :D

Wszystko na czas. Polecam

Kierowca busa

Firma ok. auto 3 letnie nie jest stare, ale w środku podniszczone przez poprzedniego kierowcę. Masakra jak można niszczyć swoje miejsce pracy. Szef spokojny i pomocny. Dobrze się jeździ i kontakt z szefem normalny.

Logistyk

Firmę polecam. Kierowcy na wysokim poziomie. Grzeczni , mili. Szef sympatyczny. Atmosfera dobra.

Sławek

Ulżyło Ci ? Przyjdzie czas będzie rada. Pozdro. Firma nie musi się bronić na forum przez jakiś anonimowych użytkowników. Bumerang.

Olek

Wypłata na czas. W końcu firma która traktuje kierowców jak człowieka a nie narzędzie .

Klient

Polecam i dziękuję firmie wszystko na czas . Pozdrawiam Mariusz.

Oby więcej takich uczciwych firm ????

Klientka

Nie raz korzystam z trandportu tej firmy i zawsze jestem zadowolona. Zawsze qdzustko na czas i bez zastrzezen.

Klient

Polecam . Wszystko na czas.

Mateusz

Wszystko na wysokim poziomie. Bez nerwów. Super

Clowns !!

Very bad ! The company exploits workers, does not pay them for work ! I do not recommend this company, where clowns live only by deception, which will certainly return to them.

Klient

Firma super. Wszystko na czas. Polecam tego przewoźnika.

Zostaw merytoryczną opinię o Andreas Transport Andrzej Nowakowski - Grudziądz

• Jak się pracuje w Andreas Transport Andrzej Nowakowski?

Zobacz opinie na temat firmy Andreas Transport Andrzej Nowakowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andreas Transport Andrzej Nowakowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 17 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Andreas Transport Andrzej Nowakowski?

Kandydaci do pracy w Andreas Transport Andrzej Nowakowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Andreas Transport Andrzej Nowakowski
  • Bydgoska 23A lok. 8