Opinie o Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. w Świebodzin

Jak jest z pakietem medycznym w Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.? Można dołączyć rodzinę?

Brak

Jak aktualnie wygląda sytuacja w lumbergu? Pracujecie na pełnych obrotach czy małe spowolnienie? Przyjmują ludzi do pracy?

@Brak

Przyjmuja

Brak

Dziękuję. Może troszkę więcej informacji na temat pracy w lumbergu? Jak atmosfera, warunki, narzędzia do pracy? W Sulechowie na jakich przystankach autobusy zabierają ludzi do pracy?

Gal Anonim

Witam jakie są miesięczne zarobki??

Bartek
@Gal Anonim

3,5 - 4 tys

@Bartek

Brutto na produkcji? koło 3 tys.

Bartek

Dolicz premie i soboty :)

@Bartek

Proszę o informację czy są u Was przyjęcia do pracy ? Autobusy pracownicze w tygodniu i w w weekendy?

Jsjzhzhbs
@Bartek

Co z tego że są dobre zarobki za śmieciową robotę. Rzadne pieniądze nie są warte nerwów zostawionych w tej firmie. Owszem premie są fajne ale człowiek na tą premie zasowa cały miesiąc a przy końcu miesiąca przychodzi meil za jakąś pierdołe i tyle było z premi. Na temat brygadzistow nie zamierzam się wypowiadać no szkoda słów. Rozmawiają z tobą jak człowiek z człowiekiem a po chwili opierdzieli (usunięte przez administratora) i jeszcze dla kierownika pod pierdziela. Są strasznie fałszywe!!!

Haha na rękę 2400 zł bez premii

Paulina

@Ja Jak to z tymi premiami w Lumbergu jest, od czego zależy, czy je przyznają? Odpowiesz mi jeszcze, czy jest nabór na montaż? Nie ma ogłoszeń w Internecie.

Ilona
@Paulina

Rekrutacje wstrzymane (praktycznie jak wszędzie) do czasu unormowania sytuacji z pandemią, zamówieniami oraz zaopatrzeniem w części do produkcji. Realnie za min 3 miesiące.

Praca ogólnie spoko. Dobra kasa za śmieciową robotę. Ale od kiedy podnieśli normy, to ludzie dostają pierdolca. Na niektórych stanowiskach normy są za wysokie. Kierownik myśli, że jest Bogiem, brygadziści są głośni... Z wyjątkiem trzech (mowa o Sobieskiego,a nie o ZEMie).

Irek

Tak bezpodstawnie nikogo nie zwalnia firma, widocznie było coś poważnego bo przecież firma jest spoko!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. jakości powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
BialyKruk

Witam słyszałem że w Lumbergu są żniwa, wypowiedzenia na potęgę starzy i nowi pracownicy są zwalniani, a zatrudniani są nowi pracownicy. Mógłby ktos się odnieść do obecnej sytuacji w L.? Pozdrawiam

@BialyKruk

Czy zatrudniani są nowi, to nie wiem. Ale zwalniają dużo dobrych pracowników. Żniwa tam teraz są okropne... Myślę że jeszcze im się d..pa zapali i będą płakać. ;)

CzarnaPuma
@:)

Chyba już się coś dzieje bo na OLX jest ogłoszenie, że szukają pracowników. Zwolnienia to była forma zastraszania???... ciekawe

Turemka

Widze,ze moje opinie nie sa zamieszczane. A czemuz to? Dlatego,ze sa pozytywne? Sam hejt... Dziwne... Nie pozdrawiam

Gorąco nie polecam !!! Uciekajcie od tej firmy. Pracownik tam nie jest doceniany, traktowany jest jak maszyna. Wymagają rzeczy niemożliwych... Mało tego podpisują z pracownikiem umowę, a po miesiącu go zwalniają, mimo że kawał czasu już przepracował.. Nie polecam tam się zatrudniać bo szkoda nerwów. Są lepsze i normalniwjsze firmy w Świebodzinie. Omijać szerokim łukiem!!!

@:)

Jeszcze do dodania mam to, że informują o wypowiedziach w ostatniej chwili w bezczelny sposób.. Jeszcze raz nie polecam, ja mimo to, że widziałam te opinie przy zatrudnieniu, zaufałam sobie, bardzo żałuję!!!!

Violkaaa

Pani L najlepsza brygadzistka???? Chyba nie w tym świecie,drze mordę jak potłuczona, odnosi się do pracowników jak do psów! Pani A śmierdzi tak że głowa mała, i nikt z tym nic nie robi ... Nie wiem jak wytrzymują z nią na zebraniach,są różne metody na taki problem aż wstyd bo to kobieta!!! Pracować gdzieś trzeba wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Myślę że dużo ludzi trzyma się ze względu na brak czeterobrygadowki. Jak mogę zaplanować chorobę dziecka??? Bo opiekę muszę zgłosić tydzień wcześniej! Ludzie pracują ale nie są to takie ilości jak były wcześniej i jak widać w ogłoszeniach ciągle ich brakuje! Przede wszystkim powinni się bardziej zainteresować tym co się dzieje ,jak zachowuje się Pani L !

Iiii
@Violkaaa

To może warto to zgłosić do góry. Tu zapewne szefostwo nie zagląda. Nie jedna już taka tu była i zrobiono z nią porządek! Albo zgłosić to do Niemiec do samej siedziby .

Mama na pełny etat
@Violkaaa

Pani L nie jest taka zła, A co do Pani A to prawda zawsze strasznie spocona makijaż zrobiony a smród nie z tej ziemi już jej ktoś kiedyś zwrócił uwagę Ale poprawy brak

Lola
@Violkaaa

Pani Lidka jest debeściak! Nie wiem po co te wpisy. jeśli ktoś ma jakiś problem to zamiast robić głupie wpisy niech z nią porozmawia i niech się każdy zajmie sobą, zacznijmy od siebie a nie oceniamy innych! Każdy z nas ma coś za uszami i nikt nie jest święty!

Xyz
@Lola

Popieram, @Violkaaa i @Mama na pełen etat Zamiast się zająć dzieckiem albo mężem w niedzielny wieczór/noc to siedzą i komentują Jedyny dzień wolny od pracy a kobieta woli siedzieć i pisać w internecie.

Grażyna
@Xyz

@Xyz Na forum Gowork.p; każdy ma prawo się wypowiedzieć.Jak oceniasz warunki zatrudnienia w Lumberg? Ile wynosi minimalne wynagrodzenie w tej firmie? Z góry dziękuję.

@Xyz

Mój czas moja sprawa co robię, a swoją drogą spójrz na siebie bo sama tu siedzisz, czytasz, komentujesz,może też zajmij się dzieckiem czy mężem.

@Iiii

Była sytuacja że ludzie zaczęli się zwalniać, wtedy góra zareagowała mianowicie w taki sposób że ludzie pisali na kartce wszystko! Nawet o górze i na tym się skończyło nie dało to im nic do myślenia.

@Lola

Każdy ma swoje zdanie na ten temat, mojego zadania nie zmienisz! Byłam słyszałam jej odzywki,teksty i to jak się drze!

@Violkaaa

Jak jest tak źle to proponuje zmianę pracy. Z tymi opiniami to chyba kogoś poniosło. Praca lekka zespół zgrany bo jedna drugiej pomoże i nie jest tak jak to opisują. Robisz swoje to wszyscy są zadowoleni u chyba na tym to polega.

Uuu

Kiedyś można było pomoc .Teraz nie można tyłka z krzesła podnieść bo zaraz ,,a Ty nie masz swojej roboty .I tylko zaraz pojadę po ocenie .Jak w zk.mobbing i tyle .

Grażyna
@Uuu

Dość podzielone opinie macie, dlatego wolę już w to dalej nie wnikać. Mam pytanie o kwestie formalne. Na jaką umowę zatrudniają w Lumberg?

PANI K

https://www.gowork.pl/hejttonieopinia - dla niektórych tutaj :)

Jak widzę te komentarze to nawet jestem na 100% pewna kto je pisał- mimo anonimowości w sieci. Po pierwsze by iść gdzieś do góry z oskarżeniami to nauczcie się co niektórzy jakiekolwiek składni - polecam na dobry początek. Po drugie myślę, że nikt piszących tu nic nie powie głośno, bo bardzo dobrze czuć się anonimowo i pisac tyle rzeczy, a w życiu realnym nie powiedzieć słowa. Niedawno się zwolniłam z tej firmy, ale bardzo dobrze wiem jak to wygląda- wszyscy wiecznie narzekający, nikt nie powie do nikogo miłego, dobrego słowa, na każdym kroku obgadywanie, jedna przez druga jak tylko innej osoby nie ma na dziale - dlatego nikt właśnie nie czyta takich wypowiedzi. Z drugiej strony - tak jak ja - jest teraz idealny czas na zmianę pracy, jest rynek pracownika a nie pracodawcy, więc droga wolna. Choć według mnie nie wszyscy nadają się do jakiekolwiek pracy - nawet w takim Lumbergu.. A pisanie typu: tępa pani E, śmierdząca pani A i wrzeszcząca pani L - poziom podstawówki. Nie pracowaliście nigdy w innych firmach ? Naprawdę takich rzeczy się czepiacie? Wypłatę dostajecie terminowo, premia jest, zarabiacie na dobrym poziomie, a nie najniższa krajową jak bywa to w małym miasteczku. Życzę trochę "umiaru" i więcej pozytywnego myślenia w życiu.

Pracownik montażu

Najgorsza firma w Świebodzinie i okolicy. Unikać jak ognia.

Bez nicku
@Pracownik montażu

Dlaczego?

Witold
@Pracownik montażu

To dosyć ogólna opinia, która tak naprawdę nic nam nie mówi na temat tego pracodawcy. Mógłbyś wyjaśnić dlaczego uważasz, że jest to "najgorsza firma"? Dlaczego należałoby unikać pracy w tym miejscu? Dziękuję Ci za odpowiedź.

Pracownik montażu
@Witold

Oczywiście, że mogę wyjaśnić dlaczego. Po pierwsze decyzje kierowników są święte i nieodwracalne mimo iż niektóre czasami naginaja przepisy bhp, kodeks pracy i tak dalej. Po drugie podajniki wody nie są czyszczone i zmiana butli na nową nic nie da jeśli podajnik jest zasyfiony (miałem okazję wiele razy zmieniać wodę i na własne oczy widziałem ten (usunięte przez administratora) Po trzecie żałosne jest to, że potrafią zabrać premie za pierdoly np. za zbyt częste zuzycie rękawiczek przez pracownika (ciężko mieć jedną parę na miesiąc jak pracuje się przy maszynach które lubią się psuc i rękawiczki idą jak świeże bułki podczas awarii). Po czwarte brak podstawowych narzędzi dla pracowników magazynowych (muszą kombinować z zabezpieczeniem transportu na własną rękę bo firmie szkoda zainwestować kilkaset złotych na narzędzia do zabezpieczania towaru). Po piąte w firmie funkcjonuje straszne kolesiostwo - brygadzisci/mistrzowie maja wśród pracowników "swoich" którzy mimo słabych wyników zawsze otrzymują pełne premie oraz urlop w każdym terminie zabierając miejsce ludziom którzy naprawdę się starają. Mógłbym podać więcej powodów ale uważam, że jak ktoś bardzo chce się dowiedzieć jak tam jest to poprostu pójdzie i zobaczy na własne oczy - zawsze może się zwolnić po pierwszym dniu z krótkim okresem wypowiedzenia.

Bartosz

Witam, co możecie powiedzieć o firmie Lumberg? Jakim jest pracodawcą? Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy warto składać tam swoją kandydaturę? Zapewniają jakiś system premiowy? Każda odpowiedź może komuś pomóc w decyzji o podjęciu tutaj pracy. @Jila mogłabyś przybliżyć warunki pracy w tej firmie i napisać coś bardziej szczegółowego?

Miernik
@Bartosz

Brzmi to tak jakby kierownik (usunięte przez administratora)się pytał.

Haha jak czytam że w Lumbergu jest okey to mi się słabo robi... Pracownicy podpisują dokumenty że nie mogą rozmawiać i jeśli jedna osoba zostanie przyłapana to cały dział traci premie... Nie wspomnę że utorzone zostały boksy jak dla jakiś zwierząt aby nikt nie mógł się ze sobą komunikować (mówię o Zemie). Brygadzistki ( nie mówię o automatach) to jakaś tragedia.. Pani A która nic nie wie Pani L która potrafi tylko się wydzierać a no i mistrz Ł który jak zobaczy że chociaż próbujesz się kogoś zapytać bo masz problem i czegoś nie wiesz bardziej doświadczonego pracownika czy operatora to zabiera Ci premię.. Kolejny minus to urlopy zapomnij nikogo tam nie obchodzi że masz pogrzeb albo bliskich w szpitalu jak nie zaplanowałaś to możesz liczyć tylko na cud ... Owszem praca jest lekka ale psychicznie wykańczają! Zastanów się 2 razy zanim złożysz CV..

My

Prawda. Wszyscy wyżej postawieni od pracowników z produkcji siebie warci. Na belimo nie lepiej.

Wróciłam

Witam kochani. Wracam po długiej przerwie a tu większości już niema. A co mnie najbardziej zdziwiło to to że moja kochana grupowa Sylwia G. robi na taśmie ???? Jak do tego doszło - nie wiem Pozdrawiam ????

Bzyk
@Wróciłam

Kochana???? Ludzie przez nia plakali i duzo sie zwolnilo. Taka byla kochana

Filipek

No właśnie czy firma potrzebuje pracowników? Warto składać cv? Jak z zarobkami?

Kuki
@Filipek

Tam cały czas potrzebują bo ludzie się zwalniają non stop (usunięte przez administratora)

Miki 89

Hejka ktoś powie jaka jest sytuacja w firmie jak traktują ludzi itp

Kuki
@Miki 89

Masakra najbardziej (usunięte przez administratora) zakład w Świebodzinie

Nie masz racji Hanna. Przeczytaj artykuł powyżej ZERO TOLERANCJI... Cytuję "krzywda ludzka nie ma ceny" i to jest cała prawda.

Emilia
@pracownik

Jesteś pracownikiem Lumberg Polska? Jeżeli tak, to jak prezentuje się Twoja opinia o tym pracodawcy? Może w związku z tym przedstawiłbyś swoje dotychczasowe doświadczenie z nim? Twoja uargumentowana wypowiedź będzie pomocna dla innych użytkowników odwiedzających ten wątek. Jaka jest atmosfera w firmie?

Hanna

Młodzi pracownicy nie maja sentymentów i zmieniają firmy idąc tam gdzie dają więcej i to całe wyjaśnienie.

Nie wiem czy w innym zakładzie jest tak duża rotacja pracowników. Gdyby było ok. to by tego nie było. Sam się zastanawiam i chyba niedługo podejmę decyzję.

kazik

Nie polecam, jak najdalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. - Świebodzin

• Jak się pracuje w Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Sobieskiego 20B
    66-200 Świebodzin

Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.