Opinie o Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. w Świebodzin

Kuna

Jest możliwość pracy na 1 zmianę?

Lala
@Kuna

Jak się Pani dogada, to chyba tak

Antoni
@Lala

A na część etatu też zatrudniają? Studenci są mile widziani?

Hela
@Antoni

Wszystko do dogadania

Kuna

Czy w lumbergu możliwa jest praca na 1 zmianę?

Powiem tak na każdego można coś napisać. Ten wredny, ten wymagający... To prawda pani G. Jest wymagająca bo może duży wpływ miała na to pani R. Mistrzyni.

B

Praca to praca plotki nie powinno ich być! A ten to a ten tamto i zamieszanie się robi Pani G to dobra brygadzistka

Zahaja

Pani G. Traktuje ludzi jak roboty...

@Zahaja

Ja jakoś nie czuje się robotem. Znowu ktoś bardzo niezadowolony pisze takie bzdury. !!!!

Ula
@Zahaja

Pani G? Jest ok. Prędzej mistrzyni R. nie traktuje ludzi równo a raczej jak (usunięte przez administratora) Prędzej ona traktuje ludzi jak roboty

Bartosz
@Ula

Będziesz się licytował kto kogo gorzej traktuje? Przecież chodzi o to, żeby atmosfera była lepsza i można się było dogadać z szefową. Nie mam racji?

Wiktor
@Bartosz

Atmosfera sie nie poprawi dopóki ludzi sie ze sobą ie dogadają i tyle.

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1038469 Prawda❗W Tym Zakładzie Myślą, Że Człowiek Jest Jak Wojsko????????, Sama????‍♀️Tego Doświadczyłam... Największym mankamentem tego zakładu pracy są przełożeni: mistrzowie produkcji oraz liderzy. Nie chcę oceniać teraz każdego jedną miarą, natomiast w większości to ludzie nieszanujący pracowników produkcyjnych, tacy którzy nie liczą się z pracownikiem. W pracy dochodzi często do form zastraszania, łamania kodeksu pracy, wymuszania na pracowniku tempa pracy (pomimo wykonywania swojego targetu). Awanse w tej firmie odbywają się zbyt często po znajomości, wysiłek i starania pracownika znaczą często wielkie NIC. Tą firmą zajmują się nieodpowiednie osoby. Nie polecam tej firmy ze względu na warunki pracy oraz przełożonych. PRAWDA O TYM ZAKŁADZIE

No niestety prawda jest taka żeby rozwinąć się w tej firmie albo zdobyć awans to tylko jeżeli macie znajomości. Staranie się nic nie da

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. jakości powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Praca sama w sobie nie jest zła. Ale jest (usunięte przez administratora) i wyróżnianie pracowników. Jedni mogą gadać i chodzić i nikt im nie zwróci uwagi. Nie szanują ludzi którzy się starają.

Antoni

W jaki sposób chciałbyś być bardziej doceniony? Chodzi o lepsze pieniądze? Rozmawiałeś w ogóle na temat podwyżek z szefostwem? Jeśli tak, to jaka była reakcja? I ile rzeczywiście można zarobić w Lumbergu? :)

@Antoni

Pieniądze swoją drogą ale są osoby które mogą więcej niż inni i nikt tego nie widzi a są osoby które zostaną przyłapane gdy się o coś zapytają innego pracownika i straszą meilami i utratą premii

Witold

Co mogą więcej? Pewnie jakieś układy z kierownictwem? A jak się straci tę premię, to kasa chociaż akceptowalna? Ile na czysto?

A ja chodzę do pracy i jakoś się nie boję i nie jestem zestresowana. !!! Opisano sprawę z przed 10 lat że pani G. była przeniesiona. A dlaczego nikt nie napisał ze teraz od kilku lat jak pani G. jest przenoszona na inną zmianę ludzie pisza pisemka do kierownika i szefowej by jej nie zabierać , bo chcą by została na ich zmianie. Pewnie lepiej jest obrzucić kogoś błotem i opluć , lepiej się czujemy.!!!

Damian

Jak często są organizowane szkolenia ?

@Damian

Jakie szkolenia? Na stanowisko pracy są(szybkie), szkoleń podnoszących kwalifikacje załogi nie ma. Jak to mistrz mówi "może małpę postawić na stanowisko i będzie robić".

Weronika
@Paweł

Skoro nie ma szkoleń i rozwoju osobistego.. to może można liczyć na rozwój zawodowy w Lumbergu? :P Awanse się w firmie zdarzają? Jeśli tak, to jak często ktoś awansuje i jak można na to zapracować? Są jakieś określone wymagania, które trzeba spełnić? Po jakim czasie od zatrudnienia jest to w ogóle możliwe?

UFO
@Weronika

Weronika, czasy się zmieniają kadra pracownicza się zmienia a wniosków nikt nie wyciąga. Jeśli liczysz na awans to możesz zostać operatorem automatu max brygadzistą (tu się szansa awansu kończy). W tej firmie nie ma rozwoju, inwestowania a pracownika nawet ludzi technicznych. Nie ma szkoleń które dążą do rozwoju ponieważ dla kierownictwa Jesteś zwykłym "pionkiem" i za drzwiami pewnie czeka grupa osób na Twoje stanowisko. Wszystko jest dobrze póki (usunięte przez administratora) dla kier... się nie pali (wtedy to nic i nikt się nie liczy jak już tu pisali wcześniej). Daj mi brygadzistę czy mistrza który ogarnia chociaż kilka stanowisk automatów na podległym mu obszarze.... (i tu się mocno zdziwisz). Dostać możesz odpowiedź "nie wiem" albo "teraz nie mam czasu". Przyjdziesz dostaniesz mega szybkie "szkolenie" i zobaczysz jakie są realia.... Brygadzista decyduje o szkoleniu (nie znając dobrze maszyn stanowiska,artykułów,przezbrojeń) później zostajesz Ty i Twoja PREMIA. Na szczęście już tam dawno nie pracuje.

ALA
@UFO

nie jedna osoba wychodziła z pracy z płaczem....

Jak tam zle w Lumbergu to poczytajcie o Amazonie tam to dopiero, o Adient, tam też psychicznie wykańczaja, wszędzie dobrze gdzie nas

Poszukuję Pracy

Ktoś może mi z was wysłać emaila do Lumberga❓Pilnie mi potrzeba

Czy ktoś może zna email do Lumberga Żeby wysłać cv

Witold

Czy ktoś z zaglądających na forum starał się ostatnio o pracę w Lumbergu? Chciałbym poznać więcej szczegółów na ten temat. Ile jest etapów rekrutacji? Wymagana jest znajomość języka obcego/języków obcych? Jeśli tak, to jakich i na jakim poziomie? Napiszcie proszę jeśli wiecie.

Ogarnijcie sie

Ludzie jakie wy macie problemy, co jeden to lepszy, anonimowo tylko potraficie się wypowiedzieć!!! Co wy chcecie od tej Grażyny, ona wymaga bo od niej wymagają, ona przynajmniej nikogo nie faworyzuje, może wezmy takiego Adama W. Wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma, jak śmieci ludzi traktuje tylko chodzi i podpier,,,,,,,a. Nawet ludzie z Qs sa fałszywi jedna lepsza od drugiej, ten zaklad jest spisany na straty. A na zem to można robic co sie chce większość to same gwiazdy zero kontroli od strony kierowników. W lumbergu większy przemiał niż w biedronce na kasie, zero szacunku, tylko patrza zeby dac meile.

Kompot
@Ogarnijcie sie

No co do meili to racja w szczególności od pani A. L z belimo...

On

A co powiecie ,bo doszły mnie słuchy że szefostwo udziela i wydziela picia wody ?Cały Świebodzin o tym mowi . Brygadzistki chodzą i straszą mailami a nawet kontrol jakości, kiedyś tam pracowałem ale odeszlem wiem że ludzie mają dość Pani L, A jest też nowa E która jest tępa A o mistrzu Ł ....

Cyborg
@On

Z tego co mi wiadomo to ta woda za dobra nie jest ????... Znajomy opowiadał jak chciał się napić (upały 35°C) to woda aż zielona była, szok i niedowierzanie... Ciekawe czy ktoś sprawdzał tą wodę pod względem bakterii, źle przechowywana może być bardzo szkodliwa dla innych... Szkoda słów...

Prawdziwa!
@On

Dużo jest nie prawdy w tym co ludzie piszą, skoro taki okropny zakład to czemu tyle ludzi tam pracuje mało tego chwalą sobie tam prace! Brygadzista zawsze jest sterowany swoim przełożonym i często nie ma wpływu na wiele spraw. Nie prawdą jest to że straszą Cię zabraniem premii za zużywanie dużej ilości rękawiczek czy też wody. Przypominam że to nie jest przedszkole żeby brygadzista chodził i głaskał po głowie oczywiste jest to że czasem oni też podnoszą głos Ale nigdy nie jest to spowodowane brakiem powodu A PANI L jest najlepszą z brygadzistek. Może i krzyczy ale jest najbardziej ogarnieta i bardzo pracowita nie to co pani A zawsze zmęczona niczego nigdy niewie wiecznie jej zimno, jak by się wzięła za robotę to by nie miała czasu na marudzenie

Sa sz ka
@Cyborg

Masakra co za bzdury. Nie rozumiem czemu ludzie piszą takie głupoty. W trakcie upałów były czyszczone dystrybutory z wodą wiele ludzi to widziało, A co do brygadzistek to też nie do końca jest prawda Pani L jest całkiem sympatyczna osoba niby krzyczy ale jest najbardziej w pożądku zawsze się stara pomóc lubi się drażnić Ale koniec końców wszystko idzie z nią załatwić Pani E też całkiem spoko trochę zakręcona ale ok nie to co Pani A wieczny problem, wszytko trzeba sobie samemu załatwiać i nic nie robi wiecznie zmęczona. Ale praca całkiem spoko

@Cyborg

Nigdy tą woda nie była zielona

Turemka

Moj wpis zostal skrocony... Nie wiem czemu... ???? Napisalam ze Pani G... Aaa... No wlasnie napisalam imie i mnie administrator wykasowal... Napisalam ze Pani G. Jest wymagajaca ale jak ide siku to nie stoi pod kibelkiem i nie czeka az skoncze :) Zauwazylam ze jak daje na "pozytywna" opinia to mi tna albo usuwaja komentarz...

lol

Może wzieła byś się za pracę a nie oczerniasz brygadzistkę. Nie słyszałam by komukolwiek zabraniała pić, sikać . Jeżeli uządzasz sobie spacerki i pogaduszki zamiast pracować to i zwraca uwagę.

Pracownik zm C

To nie chodz jak ci się nie chce !!! . I z tego co widzę nie czepia sie ludzi którzy pracują , tylko tych co urządzają sobie spacerki i zawsze mają coś do powiedzenia. Nie dośc że sami nie pracują to i innym przeszkadzają. I mają gdzieś wprowadzone obostrzenia ze względu na koronowirusa.

Pracownik A
@Pracownik zm C

To do kierownika jak wam tak źle ....!!!

OJ

Jaki DRAMAT !!! (usunięte przez administratora) Jakie środki wychowawcze? To ze zwraca uwagę ( nawet jak się rozmawia też nie zwraca zbytniej uwagi chyba że gadasz tak że słychać na całej hali ) A że wymaga , od niej tez wymagają . Tak jak wcześniej co nie którzy się wypowiedzieli , nie zabrania mi podchodzić do butli z wodą czy wyjść do łazienki innym również. I nie widziałam i nie słyszałam by się nad kimś pastwiła .

Turemka

Takie uwagi czy skragi to do szefowej chyba. Tu i tak nic sie nie zdziala. Jezeli chce sie zdzialac... (usunięte przez administratora)

Uuu... Grubo

Rozgoryczony

Jak czytam komentarze o firmach z kapitałem zachodnim to wszędzie podobne opinie, zachodnia Polska zdominowana jest przez kapitał z za Odry i komentarze na temat tych firm są podobne. Rygor, wyśrubowane normy spreparowane tak żeby pracownik nie mógł wyrobić, poganianie przez majstrów i brygadzistów więcej,więcej i więcej i potem czepianie się do jakości. Będę złośliwy ale nasuwa się taka analogia historyczna, był taki wódz co uważał że to co na wschód od niego to nadaje się wyłącznie do prostych prac fizycznych a i to po ostrej selekcji. Wybudował zakłady w których odbywała się selekcja, rotacja tam była duża, ludzie pracowali w ciężkich warunkach ... chyba wiecie o co chodzi. I obecnie historia zatoczyła koło pracujemy ale mamy ten komfort że możemy wyjść po to żeby następnego dnie przyjść i pracować dla kapitalisty za miskę kartofli. Co do postaw zarządzających w tych zakładach...Nałkowska napisała powieść którą opatrzyła mottem-Ludzie ludziom zgotowali ten los- parafrazując napiszę- Polak polakowi zgotował ten los.

Poszukuję Pracy

Witajcie ktoś może wie cze przyjmują do Lumberga??????

Hie

Jak wyglądają zarobki? Wiem, że na początek 2400 netto ale od razu się ma premie czy przez całe 3 miesiące tylko te 2400? No i soboty, cisną bardzo na to?(usunięte przez administratora)

@Hie

Sobót prawie nie ma w ogóle :). Są premie na okresie próbnym.

Hie

A przyjmują cały czas?

Zostaw merytoryczną opinię o Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. - Świebodzin

• Jak się pracuje w Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Sobieskiego 20B
    66-200 Świebodzin

Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.