Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Ciekawy

Jak to jest w tej firmie, Człowiek ciężko pracuje dzień w dzień a drugi 25 N-ek i nagana bez większych konsekwencji np zwolnienie.

Koleżanka
@Ciekawy

No jak widać kierownictwo nasze idzie bardzo łatwo omotać. Nic tylko brać z młodego przykład i się nie stresować chodzeniem do pracy skoro nie potrafią wyciągnąć konsekwencji

Iza
@Ciekawy

Co to znaczy? Nie rozumiem. Ale skoro wypowiada sie pracownik, to może dostane odpowiedź. Obecnie szukają kogoś jako Senior Data Engineer. I ogłoszenie w sieci jest po angielsku. A czy rekrutacja tez odbywa się w tym języku?

Kolo
@Ciekawy

Niektórzy ledwo z Francji przyjechali i już strasznie chorzy ….i wciąż ta sama śpiewka , dziwi mnie to ze teamleaderzy wciąż to łykają

Kuba

Hej pracowałem z Kornela jakieś 3 miesiące na łopacie i przykro czytać takie rzeczy na jej temat ale…coś w tym jest. Trochę toksyczna zawsze była, szczególnie względem nowych, młodych pracowników, którzy nie mieli doświadczenia. Ja z nią miałem normalny kontakt i była w stosunku do mnie chyba ok(nic nie słyszałem przynajmniej) ale natłok jej plotek doprowadzał mnie do szaleństwa. Nie miejcie jej za złe, dajcie jej szanse, ona też płakała na łopacie jak ktoś jej dokuczał. Niemniej - to nie hejt, a raczej pstryczek w nos i niech każdy weźmie z niej przykład jak NIE postępować. Łatwo sprawić aby o Tobie mówili i Cie znienawidzili. Pozdrawiam Cie Kornelia i mam nadzieję, że wszystko się ułoży, ogarniesz swoje sprawy i nie będziesz przenosić tego do pracy, ani na odwrót.

@Kuba

Zapraszam Cie teraz do pracy z ową koleżanka. Nikogo nowego nie dopuszcza do pracy kto nie przyjdzie do nas to koleżance nie pasuje.nowe koleżanki z premouldingu też już jej nie pasują. Tak się czuje pewnie siebie. Szkoda bo ludzi do pracy nigdy nie będzie na tej zmianie.

Kolezanka

Czuje się pewnie bo widzę co się dzieje, a inni tego nie widzą bo mydli oczy i udaje świętą. Porażka

@Kolezanka

O nasza wyrocznia lm się znalazła zajmij się sobie albo się podpisz jak Taka odważna jestes bo póki co to ty dajesz ludziom świadectwo o sobie nie ona nikt ci w to nie wierzy i maja ubaw z ciebie ????

@997

Prawda w oczy kole? Szkoda,że tego nie słyszysz jak opowiada o nowych koleżankach że się nie nadają przyszły po znajomości. Może w końcu sama niech zacznie pracować. Wystarczy posłuchać jak stoi na formie i szepcze.

@Kolezanka

Nie mierz wszystkich swoją miara wierz mi nie jazda rozmowa na formie to obgadywanie innych chyba ze ty nie wiesz ze tak można

@997

To widocznie każda dziewczyna u nas nazywa się (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) skoro tak mówi. A wiem co słyszałam jak mówiła. Ja jak stoję rozmawiam potrawie o wszystkim napewno nie o pracy i o swoich koleżankach jak ww osoba. Smutne to że ktoś ją tak broni a ona żeby osiągnąć swoje potrafi tak manipulować ludźmi.

@Kolezanka

No widzisz twoja intryga nie działa musisz dalej jak ten tchórz siedzieć i drapać te bzdury tylko nie ugryź się w język (usunięte przez administratora)

@997

Mnie jad nie zabije ale może w końcu wy któregoś dnia się przekonacie jaka w rzeczywistości jest. Ja już się przekonałam.na własnej skórze. Ale,że wy dziewczyny tego nie widzicie jaka ona jest.

@Kuba

Skoro sama płakała to czemu do płaczu doprowadza innych? Ciezko się pracuje z kimś takim;) mogą ja bronić ale wiele osób wie jak wyglada praca z owa koleżanka jak i z cała jej zmiana Człowiek chciał się zakolegowac by lepiej przychodziło się do pracy ale się nie dało Każdy taki sam

@997

Po co się podpisywać skoro większość osób tak pisze szkoda tylko ze nikt nie bierze tego na poważnie i nic z tym nie robi

SC

Jestem zdania,że takie osoby co gnębią innych nie powinny pracować. A widać ktoś chce bardzo wysoko zajść takim zachowaniem.

Kwiatuszek
@SC

Jedyna osoba która tu kogoś gnębi to jestes ty piszesz bzdury sama sobie odp i myślisz ze ktoś ci w to uwierzy baucz się pracy z ludźmi bo wszędzie cie (usunięte przez administratora)

Aneta
@000

Widzę, że atmosfera dość gęsta skoro taka wymiana zdań na forum. Nie lepiej sobie to powiedzieć w oczy zamiast tutaj wylewać żale albo powiedzieć to przełożonym, może znajdą jakiś środek zaradczy. Jak nikt z tym nic nie zrobi to na pewno lepiej nie będzie. A próbowałaś to zgłosić?

@Aneta

Było zgłaszane nie raz nie dwa ale teraz to już mam to już i tak nie ważne Nie wiem skąd się wziął taki raptowny hejt na owa koleżankę bo z tego co było mówione to niby nic nikomu nie robiła a tu każdy ja opisuje negatywnie Ja mam swoje zdanie i doświadczenia z ta zmiana reszta mnie nie interesuje

Jaro

Witam.Mam pytanie czy LM ma własny transport pracowniczy z Nowogardu do firmy?

@Jaro

Tak

Koleżanka ze sparcapa chyba się bardzo nudzi Każda zakłamana i warta swojej opinii Szkoda tylko ze LM ma takie podeście do Mobbingu Pozdrawiam

Bardzo dobrze napisane !

Koleżanka
@000

Bardzo dobrze napisane szkoda że kierownictwo nie widzi jak traktuje się nowych ludzi. Żeby być tylko najlepszym pracownikiem

Bunia
@Koleżanka

Doświadczyłam tego na zmianie z koleżanką Ko..ą nikt nic nie widzi

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Sparczap

Co tam się wyprawia na 1 zm . Co za płoty? A.Ź na Co ty już chora nie byłaś bo się pogubiliśmy? I jak opowiadasz o swoich chorobach to trzymaj się jednej wersji bo już nie nadążamy. A przy okazji Co się nie zrobi aby synek pracował Co????

Paula

Też jestem za 12-tkami

Honorata

Te 8 godxinny system pracy zajeżdża mnie :/ , a Was

Ciekawa
@Honorata

A gdybys pracowała w innej firmie na 8h to by cię nie zajeżdżalo?

8godzin
@Honorata

Są super sobota i niedziela plus święta z rodzy????

An

Ja tez modlę się by 12h wróciło

@An

a co się stało, że do takiej zmiany u was doszło? więcej ludzi ma z tym problem? pytam, bo ciekawa jestem w jaki sposób tu obiekcje swoje zgłaszacie. można normalnie?

Aga
@Dorota

Próblem jest tego typu że większość dojezdza z dalszych okolic Świdwin Gryfice Wolin itd można wymieniac sam dojazd i powrót czasu zajmuje praktycznie nie ma czasu wolnego jeszcze jak jest parcie to w weekendy nadgodziny po pięciu dniach gdzie ma się praktycznie jeden dzień wolnego bo po dniowkach w niedzielę nocki dobrze że mamy darmowe dojazdy bo przy tym systemie dochodzą dodatkowe dni na dojazdy i większość musiała by zrezygnować a i tak już dużo osób rozgląda się

Stepnica
@Aga

No niestety nie wszyscy maja darmowy dojazd

Olek
@Honorata

No niestety jest masakra ja już się grubo zastanawiam żeby zmienić ta robotę jestem tu już od 12 lat i odkąd jesteśmy na 8h tez jestem styrany tym całym tygodniem praca nie jest lekka i pieniądze tez już specjalnie nie są konkurencyjne jak w innych zakładach może trochę mniej mamony ale spokojniej i bez presji liczę jeszcze ze wrócimy na te 12 bo jeśli zostaniemy przy tym co jest teraz to ja napewno podziękuje

miskaryżu

kiedy doładują Edenred ? jak zwykle 2 dni przed świętami ?

Slodkijezu
@miskaryżu

19-23

Na TL to chyba z orzeczeniem biorą :) im bardziej upośledzony tym lepszy xd żaden z przyjętych tl z zewnątrz nie nadaje się do naszej firmy ! Pojęcia zero ! Pozdrawiam wytrwałych ;)

Jolanta
@Marek

A czemu tak uważasz? Ktoś ich w końcu wybrał na to stanowisko, to serio sądzisz że się nie nadają?

Chciałem podjąć pracę w waszej firmie ze względu na 3 letnie doświadczenie w podobnej branży, z ciekawości wszedłem na to forum dowiedzieć się o SAMEJ PRACY ale jak to czytam aż się w głowie nie mieści, to nie jest forum do obgadywania się nawzajem. Co mnie obchodzi pani, która ma tipsy i czerwoną szminkę na ustach, super że o siebie dba... Straszycie tym nowych ludzi (na przykład: mnie) psujecie reputację własnej firmy, w której pracujecie, dostajecie pieniądze, spłacacie kredyty a tak na nią narzekacie... Strach wysyłać CV. Kobieta, kobiecie wilkiem. Panowie jak kobieta o siebie dba nie znaczy, że kręci lody... żenada. Dorośli ludzie.. Nieciekawa atmosfera, ja podziękuję. Ciekawe ile osob zrezygnowało dzięki wam. Może to taka taktyka z waszej strony żeby nowi nie przychodzili. Masakra...

Ozi
@Nowy

Jakie CV przecież nie ma przyjęć

Jaś
@Ozi

To prawda

@Ozi

Nikt nigdy tu nie wysłał spontanicznie od boku i go nie przyjęli? Raczej się chyba takie coś może zdarzyć. Tu na którego maila słać w razie czego?

Micki

Dlaczego ludzie z kontraktów francuskich jeżdżą autobusami z fr do pol , czy pol do fr . Miejsca mało dla operatorów , scisk , tłok , a ost. To już przegięcie gwiazda z psem jedzie! Zdecydowali się na kontrakt to niech se radzą , a nie utrudniają delegację pracowniką lm gol!

Karp
@Micki

A jak to jest ze kolega z Francji co drugi weekend do Polski z kolesiem przyjeżdżają

Czacha

M.Z skąd koledzy czacha i wałek mają tyle urlopu jak cały czas nie ma ich w robocie a urlopy nadal są

@Czacha

Jak sie dobrze (usunięte przez administratora) liże to tak jest , jest sie lesserem do roboty to nadrabia sie wazeliniarstwem

Kąśliwy

Jak widać nie on jeden lubi Ukrainki , w tej firmie to standard . A i teraz ciagle wyjazdy do Francji , nie jedno małżeństwo poleci. Te panie tylko czekają na nowe mięso. A i panowie wrażeń tez szukają

Ania 3 zmiana

Proszę podejdzie do niego i mu to powiedz a nie na forum brudy wyciągasz ????‍♀️ Inteligencja 0%

Kik

Człowieku a co ty możesz wiedzieć o tym ,najlepiej stać z boku i (usunięte przez administratora) nie mając o niczym pojęcia ,masz tyle odwagi pisząc bzdury to miej odwagę powiedzieć mi to w oczy bohaterze (bohaterko) ,no cóż życie toczy się dalej ja robię swoje a Ty dalej będziesz tchórzem nieświadomym opierdalającym komuś (usunięte przez administratora) , ciekawe czy czujesz się lepszym człowiekiem z tego powodu i z jednym się zgodzę z Tobą "świat jest mały " kiedyś się dowiem czy jesteś taki odważny

Operator

Mito! Jakim musisz być (usunięte przez administratora)społeczeństwa i LM by oceniać i wypisywać na forum takie rzeczy tylko z takiego powodu że z kimś rozmawia i żartuje sobie na hali czy palarni , z każdym z was tak robi bo to normalny i super pracownik i kolega,przyjaciel każdemu pomagający .Z Twojego wpisu wnioskuje że pracujesz z nim na codzień i wspòłczuje twojej grupie i kierownikowi że ma w zespole takiego fałszywego pracownika jak Ty ,który żywi się plotkami i obrabianiem (usunięte przez administratora) ludziom bardzo cenionym w tej firmie którzy doszli do czegoś ciężką pracą przez tyle lat czego Ty nigdy nie będziesz miał , znam go od wielu lat i jego rodzinę i zapewniam Cię że to człowiek honorowy i stawiający na 1miejscu na rodzinę i go jakieś flirty nie w głowie i zabawy z innymi kobietami ale nie tego się obawiam ,jak napisałeś że świat jest mały i Piotr ma wielu przyjaciół na pewno więcej niż Ty i módl się bo znam go i jestem pewien że nie odpuści i będzie kopał i szukał Cię i odpowiesz za zniesławienie i pomówienie publiczne a znam go bardzo dobrze i mimo że po nim nie widać ale bardzo będzie Cie bolała konfrontacja z nim i współczuję twojej rodzinie obyś to przeżył bez większych urazów .

Ciekawy

Jak się pracuje Wam w systemie 8 godzinnym?

@Ciekawy

Tak jak w systemie 12h tylko trzeba codziennie być w pracy.

@Ciekawy

Co trzeba zrobić żeby dostać się do pracy ???

Złożyć CV jak w każdej pracy np przez pracuj.pl

@Odpowiedz

A jak długo się czeka na odpowiedż ?

Cegła
@Ciekawy

Mega źle może ktoś wie kiedy będą z powrotem te 12 bo na tych 8 w trzy zmiany życie ucieka między palcami

Aga
@Cegła

U sąsiada jest 4 dni po 10 godz. Też nie jest zła opcja i oszczędność dla firmy

Bbb

12 lepsze , 8 lipa :/

@ Tajemnicza
@Cegła

Potwierdzam na 8 nie ma życia. Oddajcie nam 12-ki !

&Zwariowana
@@ Tajemnicza

Słuszna racja 12-ki są najlepszym wyjściem.

@&Zwariowana

A można się dowiedzieć dlaczego właśnie tak wam zmienili? Jak to zostało uargumentowane?

Ktoś

Czy ktoś wie kiedy będą wznawiane przyjęcia??

ccc

Jak warunki w tej firmie jak się pracuje systemem 8 godzinnym

Miszcz xd

Ludzie dlaczego my w LM Gol nie chodzimy w maseczkach? Jest już prawie listopad srovidoza nas wszystkich pozabija! A jeżeli nie to chce poznać idiotę , który kazał nosić ten badziew w zeszłym roku! Niech ktoś go wywali na zbity ryj bo ściągająć maskę pełną po laminowaniu lub szlifowaniu , kazaliście ludzią podduszać się w tym badziewiu , masakra! Praca nie jest zła , kto czai baze , można "przeżyć" tylko durne pomysły rozwalają system! Bhp do uśpienia , "wszyscy święci" zapraszam na produkcję nie po audyt 5s tylko przywitać się z załogą bo kawał dobrej roboty robi! Pozdrawiam

Glodny

Ludzie co się dzieje z obiadami dlaczego ich nie ma

Jolanta
@Glodny

A od dawna już nie ma obiadów?

Pryk
@Jolanta

Kanapeczki trzeba nosić hi

@Pryk

Ale to na stałe wam posiłki wycofali czy to jakaś sytuacja losowa? One płatne były?

Tttt

A nasza koleżanka to dzisiaj będzie w pracy? Czy znowu jest w swojej urojonej ciąży? Żaden sie nie dał złapać na dziecko to w końcu se wzięła młodszego naiwnego

Tik tak
@Tttt

Nie będzie , urlop wzięła na zadanie

LM Wind Power Blades prowadzi rekrutację na stanowisko operator produkcji w Goleniów. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Młody

Witam posiadam uprawnienia na suwnice i wózki widłowe ostatnie 5 lat pracowałem na tych uprawnieniach czy jest u was mozliwosc pracowac w transporcie logistyce

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów