Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Oo

Gdzie wypłata!!!

Olo

Będzie jak w tamtym miesiącu 11

Michu

Komornik zajol

Olo
@Michu

Całej nie może coś by wpłynęło ????

@Oo

No i co szczekacze Wypłata od dwóch dni na koncie Podziękować!

trololo

trolololo

trololo
@trololo

komentarze tutaj są kasowane zobaczymy jak dlugo ten sie utrzyma troolololo

Ziomala

krzyżak to najbarziej niespelniony kierowniczyna. chcialby rządzić, ale malo go kto slucha. powinien dostac kopa w tą swoją wileką du.pę - i by mu to pomoglo. by zobaczyl, że za jako farmazonami mądrościami jest rynek pracy - na którym MOŻE ktoś go zatrudni. a purchawek to niby jest w goleniowie. dali mu robotę w 'centrali' ale fizycznie jest w goleniowie. znaczy bywa, bardzo rzadko. nabral sobie ludzi, do swojej 'organizacji' co to glownie chodzą na fajkę i opowiadają rzewne historie. i jak sie wsluchac gdzie ich 'szef', to glownie 'pracuje zdalnie'. to jakis dron moze z niego, że tak 'zdalnie' pracuje?

@Ziomala

Najsłabszy jest krzyżak obślizgły. Przez lata niewiele wnosił do firmy. Robotę za niego robiła wibrująca. Potem próbował uciec za wodę robić karierę- ale szybko sie tam na nim poznali - i Wrócił z podkulonym ogonkiem. Teraz siedzi i knuje swoje sieci. I sie wyslIzguje od każdej konkretnej roboty i odpowiedzialności tak, sam slyszalem opowiesci krzyżaka na stolowce. Ze pracownicy w Polsce oczekują podwyzek, a przeciez on teraz to opiniuje, a nie moze pozytywnie zaopiniowac, bo w innych zakladach GE daje zero podwyzek, i on nie moze powiedziec zeby dla goleniowa bylo wiecej, bo musi dbac o swoje stanowisko w GE a nie o podwyzki dla roboli w goleniowie.

Ryba
@Ziomala

Ale bełkot.(usunięte przez administratora)

@Ryba

wszyściutko to szczera prawda. a prawda boli....

Co taka cisza a na hali aż huczy

On

P.W. wraca

Kiki

Ale ze co ,bo akurat na chorobowym jestem

Oni

To się kuruj

@On

Nie no bez jaj chyba po następną ukrainke :)

Maks

Może trochę o dniu kobiet ;-) Nasze kobietki zaszalały, oj zaszalały.... Jedne wzbogacić się chciały ;-)))

Technicy do pracy się wezcie

Ciekawe czy w kwietniu plan GT będzie 150 łopat ;)

Pracownik 4 lata
@Technicy do pracy się wezcie

W kwietniu jest mniej dni roboczych Wiec plan będzie cos koło 125 Tak obstawiam

Szlifierka matowa
@Pracownik 4 lata

Wicherek sie przechwalal na poczatku lutego ze kazda ilosc zrobi:-), a tu kuku....70 lopat i postmolding przewrocony.....zreszta nie tylko my lezymy, miejsca na placu nie ma, nie ma ram, a ostatnio nawet pistoletow do kleju na moldzie . Kombi brakuje nororycznie, premolding docina z szerszych rolek ale to wychodzi (usunięte przez administratora) nie laminat i ciezko utrzymac jakosc. To wyglada tak jakby o wzroscie tylko na produkcji się mówiło. Inne dzialy niegotowe. Najslabiej transport wyglada z zakutym rycerzem na czele.

@Szlifierka matowa

No, mówił ze zrobi każda ilość łopat w PRZYWOITEJ jakości z moldu. A tu wpadło kilka ciężkich napraw i rozgrzebane. Do końcach miesiąca jeszcze ponad 2 tygodnie, wiec działamy!

ziomala

Produkcja 21.02.2019 10:36 @Produkcja 31.01.2019 22:54 Baby jogi z logistyki już długo nie ma- i dobrze. Dzięki temu ten dział pracuje teraz dużo lepiej (pozdro dla magazynu placu i biura) Podgrzybek purchawek to głownie leniwiec jakich mało. Żyje plotami i obstawia sie ludźmi zeby mogli za niego robić i zeby mógł sie pod to podpiąć. Najsłabszy jest krzyżak obślizgły. Przez lata niewiele wnosił do firmy. Robotę za niego robiła wibrująca. Potem próbował uciec za wodę robić karierę- ale szybko sie tam na nim poznali - i Wrócił z podkulonym ogonkiem. Teraz siedzi i knuje swoje sieci. I sie wyslIzguje od każdej konkretnej roboty i odpowiedzialności Kiki 24.02.2019 17:19 @produkcja 22.02.2019 15:16 tak, sam slyszalem opowiesci krzyżaka na stolowce. Ze pracownicy w Polsce oczekują podwyzek, a przeciez on teraz to opiniuje, a nie moze pozytywnie zaopiniowac, bo w innych zakladach GE daje zero podwyzek, i on nie moze powiedziec zeby dla goleniowa bylo wiecej, bo musi dbac o swoje stanowisko w GE a nie o podwyzki dla roboli w goleniowie.

Juzio fruzio
@ziomala

W każdym bądź razie obydwaj panowie to: Mieli zasługi dla firmy - No mieli ALE kilka lat temu natomiast OBECNIE odcinają kupony od przebrzmiałych zasług. A świat (firma) sie zmieniła. Chronienie stołka (krzyżak) i lenistwo (purchawek) nie powinno wystarczać

Juzio fruzio
@Juzio fruzio

Tyle tylko ze maja szefów gdzieś tam w centrali A ze obaj sa miszczami ściemniania, to tak trwają Purchawek to jeszcze nawet lubi ludzi Ale krzyżak - dla niego pracownicy to przykry dodatek do pierdzenia w stołek

Kontrola

Beret to naprawde kawal betona. Nie dosc ze uparty to kultury wspolpracy zero.

Ups

Dziękujemy bardzo za fantastyczny dzień kobiet Wszystkie laski że zmiany 3i 4 będą się świetnie bawić w Szczecinie a my będziemy tyrać jak co roku. A podobno tyle kasy jest na dzień kobiet?? Tylko pytam dla kogo??? Dla pań z biura??? Wszystkie kobiety powinny być traktowane tak samo a nie jedne pojadą wyszaleja się a inne pojadą ale tylko do 24 i trzeba wracać bo tak pan karze a inne będą robiły na hali. Szkoda wyjazdu na te kilka godzin

Ella
@Ups

Właśnie tak. Lepiej dali by wszystkim kobietom jakiś upominek, bon do drogerii, czy do jakiegoś sklepu, każda by wtedy mogła skorzystać, a tak jedne się ponawia, raszta pracować będzie....

Przecz z 8 marca
@Ups

Wszyscy pracownicy powinni byc traktowani tak samo. Jako facet czuje sie dyskryminowany. Ale coz, takie wiatry wieja. Bzdura na maksa. Jest sporo innych wydatkow w firmie, gdzie brakuje pieniedzy (bezpieczne podesty na postmoldingu, platformy do szlifowania w polowce na moldingu, nawet nozyczek nie ma ostrych) - ale na dyskoteke i autobus powrotny jest kasa - no przeciez to naprawde granda.

Buuuu
@Ella

Przeciez to asystentka szefa robi impreze dla siebie i kolezanek. Tylko o to chodzi.

@Buuuu

Asystentka to ona może i jest Ale nie szefa - bo szefa formalnie nie ma

Ella
@Ella

*pobawią miało być

Nie poniał

W tej firmie rządzi kontrola jakości. Reszta może tylko se pogadać !!!! Czerwona koszulka i jesteś Bogiem niebieska - jesteś spocony Zielona - jesteś pajacem i dupowłazem QC liżesz zeby coś poszło ;)

@Nie poniał

Jak jesteś kolego spocony to za często na palarnie nie chodź bo się rozchorujesz

wow
@Nie poniał

nie podoba ci się kolor koszulek lm to zapraszam do roki i naprzód

Seba
@wow

Roki ma niebieską

Tor

Pomyśleć ze prostytutki z montażu mają wejsciówki tak samo placone jak szlifiernia i molding ja sie pytam za co. Zapytaj kogos ze szlichty czy chciałby przejść na montaż lub plac to 99% się zgodzi a w odwrotną strone tak już nie jest nikt z montażystów nie chciałoby przejść na szlifiernie lub molding ciekawe dlaczego??? :)

Nie dla obrazania
@Tor

Nie obrażaj w ten sposób naszych koleżanek. Właśnie dlatego czasami gorzej się pracuje bo niektórzy wykazują dużo zawiści...

@Tor

Na mouldingu połowa ludzi w ogóle nie wchodzi do łopaty a wejściówki mają tak samo jak ludzie którzy się tam trują. Ktoś powinien się za to wziąć w końcu...

@Zziomal

Kocham Cię Kochanie moje Kocham Cię a Kochanie moje To polana w leśnym gąszczu schowana Kocham Cię Kochanie moje Kocham Cię a Kochanie moje To sad wiosenny rozgrzany i senny Kocham Cię a Kochanie moje To rozstania i powroty I nagle dzwony dzwonią i ciało mi płonie Kocham Cię tak Kocham Cię Kochanie moje Kocham Cię a Kochanie moje To oczy Twoje we mnie wpatrzone Kocham Cię Kochanie moje Kocham Cię a Kochanie moje To tęsknota nieskończona Kocham Cię a Kochanie moje To rozstania i powroty I nagle dzwony dzwonią i ciało mi płonie Kocham Cię tak tak tak Kocham Cię Kochanie moje Kocham Cię a Kochanie moje To przypominanie pierwszej pieszczoty Kocham Cię Kochanie moje Kocham Cię a Kochanie moje To noce z miłości bezsenne Kocham Cię a Kochanie moje To rozstania i powroty I nagle dzwony dzwonią i ciało mi płonie Kocham Cię tak tak tak tak

@Harlequin

też cię kocham

Wrrr

ORMO co ty z tymi UK robisz. Nawet u nas na zmianie ciebie lublu. No ciekawe co ty takiego masz ,że one się biją o ciebie

Janusz

Na mouldingu jest wspaniale, nikt nie goni, nikt nie sprawdza a jak sprawdza nic nie widzi wszystko dzięki nowemu szefowi. Pozdro Przemcio.

Segment

Malutku szacunku do ludzi. Praca jest dobra ale ciazko z paleniem. Jedyny jarajom non stop a inne zaperdalajom

LM

Umiący się zachować wobedz ludzi. Maszyny naszczeście tego niedoświadczają, ciekaw jestem czy zostaną na tyle naprawione/zmodernizowane, aby to chulało

Kolo

Co niektórzy chodzą na zwolnienia zeby leczyć depresje po odejściu męża. Uważajcie wrócił najwiekszy podpierdalacz w lm to mala wsza Nelka. Szkoda nam ciebie ale cóż poradzić na brak mózgu.

ANIA

Dobrze powiedziane.buahaha

ANIA
@Kolo

Depresje prosze cie.a gosc dobrze ze w koncu przejrzal na oczy za tyle lat.a neli jak to neli przydupaska :-)

Ona
@ANIA

Jesteście zawistni. Zostawcie Nelke i jej "kolezanke " rozwodzaca się w spokoju

Sztanga
@Ona

Hahhaha zawisc a gdzie ty widzisz tu zawisc w tych wpisach.rozwodzi sie to niech sie rozwodzi.takie sa konsekwencje skakania na bok.i tyle.a ze kazdy to widzial co wyprawiala.to sie wypowiadaja i gdzie ti zawisc?

PRD
@Sztanga

Dajcie już spokój. Piszcie jak się pracuje, dobrze czy zle ale odpuscie sobie prosze takie ploty.

Madzia
@PRD

Pracuje sie calkiem dobrze.ale jak widac pracy jest za malo,skoro mozna miec czas na zdrade i romanse w pracy.dwa jest to przestroga dla przyszlych kandydatek,kandydatow ze lepiej miec w domu to co sie ma ,niz wdawac sie w romanse.bo to zawsze wyjdzie.wczesniej czy pozniej.a jesli chodzi o ta osobe.wcale mi jej niezal.zamiast szanowac to co w do miala to latala.dzieckiem nie jest myslala ze takie cos jej zostanie bez konsekwencji.a teraz chodzi i placze.nie ma co plakac.skoro mialo sie odwage romansowac.to powinna miec odwage glowe skulic i dogadac sie zeswoim facetem.tym by pokazala swoja klase.a tak jak patrze na fb na jej status zwiazkuw to smiac mi sie chce.

Zniesmaczona
@Madzia

No najlepiej oceniać nie znając sytuacji. Brawo wy. Co tu wejdę i czytam to każdy każdego zdradza. Z jednej weszliscie na druga. Masakra jakaś. Plotkami żyjecie i tyle. Żal mi was. Najlepiej niech każdy z was patrzy na siebie i na to co ma pod nosem a nie daleko pod lasem . Nie pozdrawiam

Lm

Co za nelka

taki sobie tam
@Zniesmaczona

a to że się (usunięte przez administratora) po kiblach to też przesada?

Nie poniał

Biuro już na łeb dostaje i harlekiny wkleja zeby znudzić piszących na forum hahaha Merytorycznie pisze o firmie która jest liderem na światowym rynku turbin wiatrowych Mam pytanie co robią na szkoleniach u mielonego bo takie zielonki przychodzą ze szkoda gadać Po co są ci ukraiñcy jak oni na robocie się nie znają niech sobie w roce rorobi albo zapraszam na gitare

zziomal
@Nie poniał

A co do szkoleń Nie ma co narzekać Nowi cokolwiek łapią na szkoleniach Kiedyś przychodzili praktycznie prosto z ulicy Jak ktoś nie wie, to szkolenie uczy podstaw podstaw. Dopiero na formie nowy pomału łapie kompetencje . Ale dzięki szkoleniu przynajmniej rozróżnia materiały i wie co LAV

taki sobie tam
@zziomal

tylko czy kompetencje uczących sa na poziomie bo z tego co wiem to ucza od tyłu taka smieszna brygada mielony i spółka

Egon

Ciekawe czy standardy LMu mówią coś o karach zbiorowych w firmie bo podobno na jednej ze zmian są stosowane takie praktyki.

@Egon

ot, tradycyjne wpisy frustratów. że "podobno", gdzieś, ktoś słyszał i że "cała zmiana" albo lepiej 'wszyscy' a może by tak zagłębić się co s.przyła ta nieudolna brygada?????

@Kiki

Niech zgadne - podpadli beretowi albo wicherkowi? Bo kary i nacisk to jedyny motywator tych uczonych menadzerow...

@Produkcja

Hahaha menadzerowie buraki nawet porzadnych szkoł nie maja , gdyby nie to goleniowskie kolesiostwo jakie sie utworzyło od początku firmy toby gnój widłami przeżucali.Jedynym prawdziwym szefem to był Bartek ale W z Cz go wydymali. Taka prawda w tej firmie bylo jest i bedzie ze kolesiostwo i rodzinka beda na najwyższych szczeblach.

@Kiki

Przykro mówić, ale masz rację...chociaż tam więcej osób zagięło parol na B. Jeszcze podgrzybek, krzyżyk i logistyka - bo on jedyny wtedy chciał coś zmieniać i wprowadzać logiczne standardy, i teraz mamy W+Cz, gdzie jedynym sposobem zarządzania jest nacisk oraz tłumaczenie, ze to ktoś jest winien. Albo QC im przeszkadza, albo molding, albo pogoda nie taka. Żenada.

Pracownik 3 lata

@Pracownik 3 lata

pełna zgoda co opisu tych osób

@Egon

przez nas domu poza terenem kampusu. Nigdy nie wiem, czy na kanapie nie będzie odpoczywał jakiś nieznajomy, czy jacyś obcy ludzie nie będą wchodzić lub wychodzić albo czy z pokoju obok nie usłyszę najpierw zalotnego chichotu, a potem trzasku zamykanych drzwi. Słuchanie znaczącego skrzypienia łóżka współlokatorki, a po chwili gorączkowych jęków, jest… …niezręczne. Delikatnie mówiąc, bo serio, jak pozbyć się z głowy takich dźwięków? Nie da się. Zamiast tego ucieka się do biblioteki. Tutaj nie muszę się obawiać, że moją uwagę rozproszą na- głe krzyki i inne hałasy. Albo zapach przypalonego ramenu. Zazwyczaj w ogóle się nie martwię, że coś oderwie mnie od nauki. Ale nie dzisiaj. Dzisiaj skupiam się na stoliku niedaleko wejścia, pełnym zakłóceń, a ich źródłem jest czterech bardzo dużych i wy- sportowanych facetów. Głośnych i aroganckich. Względnie atrakcyjnych. Dzisiaj nie mogę się skoncentrować. Dostrzegam tych chłopaków, zanim oni zauważą mnie, dzięki czemu mam krótką chwilę, by obrzucić krytycznym spojrzeniem naj- większego z nich. Ma bardzo ciemne włosy i jeszcze ciem- niejsze brwi, a leżącej przed sobą książki nie zaszczycił nawet chwilą uwagi. Zamiast tego ciągle rozgląda się po sali. Podobnie jak ja. Skrzyżował ręce na potężnej piersi, roz- stawił szeroko nogi, a jego twarz przybrała niecierpliwy wyraz – zupełnie jakby szkoda mu było czasu na pracę domową. Gdy dochodzę do wniosku, że pewnie czeka, aż niebo się rozstąpi i wszechświat odwali całą robotę za niego, nasze

@Kiki

Te buraki za dużo zarabiają i odbija im palma nie tylko w zakładzie ale i też we własnych domach tacy managerowie są wielkim utrapieniem nawet dla własnych rodzin

pracownik 4 lata

własnie mi pyklo 4 lata z poczatkiem lutego

@Produkcja

Marysia była lekko w szoku, dumna w pełni Całkiem zdrowa, długoterminowa i niegłupia Do pizzerii zjeść, opanować nerwy weszła gdzieś W okolicach śródmiejskich, północna część SMS-a mu pisała, pomyślała, że się czuje trochę tak Jak wtedy, kiedy pierwszy raz Z Internetu ściągnięty referat dała na uczelni do sprawdzenia Jednak teraz poziom podniecenia większy Dziś zdradziła Ryśka po raz pierwszy Czuła się lepsza i czuła, że należy jej się lepszy Ryszard, taryfiarz niezrzeszony w korporacji I Marysia, lat temu trzy poznali się podczas wakacji Dzisiaj prócz akcji “Rogi” Ta licencjatka psychologii robi jeszcze jedną bardzo ważną rzecz Magistra broni, z podwójnych nerwów teraz je Podwójną pepperoni, choć zwykle dba o linię Teraz to (usunięte przez administratora) teraz o nim Rysio, taxi driver Zbieżność z Klanem przypadkowa całkiem Wiezie babę właśnie na taryfie czwartej Z delikatnym wałkiem, bo powinien normalnie (usunięte przez administratora) go, bo wali od niej warzywniakiem Patrzy przez ramię, czy nie zostawia brudu na kanapie Janina, bo tak na imię babie Myśli tymczasem o tym podejrzanym chamie, co prowadzi wóz Nie złapie nigdy już taksówki na ulicy Rzadko jeździ, w zieleniaku na dzielnicy siedzi Cały dzień, gdzie posadził ją zięć Ale dziś on wyjechał i znów przyszły chuligany z nożem Janina tego dłużej znieść nie może I chociaż zięć mówił, żeby, broń Boże Nie zgłaszać tego, bo może być gorzej, to ona Kłódkę na bęben, hajs w kopertę, gablotę, “halo” – pędem I gna tera cierpem na komendę Każdy ponad każdym, (usunięte przez administratora) Innego traktuje, jakby był niczym Wszyscy najmądrzejsi, (usunięte przez administratora) Myślą chyba, że są wybrańcami Wszyscy tu, niestety Na takie podejście brak mi słów Jakiś czas wcześniej spod lubelskiej wsi Wyjechał do stolicy szukać lepszych dni Grzegorz, w pizzy znał jednego Z powiatu swego, robiącego już od ‘99 Karol ma na imię, w plackach trochę robi Grzegorz postanowił, że też spróbuje sił w gastronomii Wysiadł na Wschodnim, zadowolony, że za bilet nie zapłacił frajerowi (usunięte przez administratora) że kawał drogi siedział w kiblu pociągowym Walił klocem, miał zdrętwiałe nogi trochę Ale cieszył się, że się ostały polskie złote, proszę cię Lekko zagubiony pytał ludzi o nazwę ulicy Wtem – saluto, patrol stołecznej policji Grzesiu tłumaczy, że chce do Karola z pizzy Z twarzy był podobny zupełnie do nikogo Jednak ubrany na brązowo-fioletowo Na górze ma mieć sweter, a na dole na dresowo Przypasował im stuprocentowo, omyłkowo do opisu kogoś Bluźnił, przepraszał, nawijał Jakiś czas później pani Janina drzwi zamyka Od taryfy Rysia i wyklina od złodziei w myślach Szyld policja, wchodzi, składa zeznania Rutynowe rozpoznania zwykle są na (usunięte przez administratora) Biorą tych, którzy są pod ręką I chociaż staje kilku gości młodych Bez cienia wątpliwości ten od spodni fioletowych W swetrze brąz, dla Grzesia wstrząs Pies gładzi wąs, gardzi nim oraz nią “Przecież dopiero, co przyjechałem” Tłumaczy Grześ chwilę, ale zlisił się na bilet I przesiedział swe alibi w jednym z kibli, tyle Każdy ponad każdym, (usunięte przez administratora) Innego traktuje, jakby był niczym Wszyscy najmądrzejsi, (usunięte przez administratora) Myślą chyba, że są wybrańcami Wszyscy tu, niestety Na takie podejście brak mi słów Karol, lat dwadzieścia, w sercu Śródmieścia Nie podejrzewając nic, zrobił kilka pizz Nie wiedział nawet, że wybierał się do niego Grześ Jak zwykle statyści przyłazili jeść I gdzieś koło czternastej, eureka Czaderski pomysł rzucił kolega Wrzucić kwasa w pepperoni Na nieświadomce ktoś (usunięte przez administratora) Kto jest kto? Rozwiązanie zagadki, posłuchaj Tą pizzę, pokroiwszy na kawałki, zżarła ta Marysia od Rysia z taxi Jak już się domyślasz Ten egzamin, który ma napisać, ma prawo nie wypalić Konsumując, myślała, że na nią zerkali pracownicy Bo jest najpiękniejszą w okolicy damą Sam jako narrator żałuję, że personel na czele z Karolem Nic nie wiedział, że za moment magistra obronę miała To by się dopiero ucieszyli Pierwszą fazę niedoszłej psycholog jednak uświadczyli Krople potu na jej czole pięknie lśniły, było wystrzałowo Dla Karola z załogą, dla niej na razie też kolorowo Uwierzcie moim słowom, Marysia była w szoku zdrowo Dotarła do sedna materii, postanowiła orzec to na uczelni Niedzielne ofiary i oprawcy niedzielni Każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi Stara Janina w bujanym fotelu w domu przypomina sobie Grzesia I rozmyśla, czemu to zrobiła Bez pewności, ale wymierzyła palcem Dziś była górą w nierównej walce Dla niej wszyscy młodzi łysi tacy sami Ścierwo – myśli tak serio Mniej więcej w tym czasie pod pizzerią Wychodząc po pracy, Karol śmiał się, jaki numer wyciął I nagle, choć nie widział Grzesia lat tysiąc Flashback – i maska zrzedła mu, mógłbym przysiąc Wspomniał wieś rodzimą, lat temu kilka zimą I stał tak chwilę z nietęga miną Jak to było, pijalnia piwa pod wieczór Lokalne panny, Karol i Grzesiu, i numer Coś do dzisiejszego w podobie Grzegorz odlał się do piwa, a Karol nieświadomie łyknął sobie Psikus, (usunięte przez administratora) jego mać, raz, dwa Powrót do rzeczywistości, przystanek pod pizzerią Karol, kilku gości, śmiech i maskowany ból w tle Tymczasem Ryszard taryfiarz zapiekan

@Egon

Yes me, now (I'm) Gonna tell them something Right now, right now, now Zipera's coming (usunięte przez administratora) the place let's me now Gonna tell them something Zipera 9.4 Soundkaïl Dragon D.A.V.-Ay [Ref]: Just gimme some weed and make my heart beat speed Just gimme some weed, cannot hear experies. [Koras]: Co masz zrobić jutro, zrób zaraz, ale nie wszystko na raz Spiesz się powoli, jeszcze będzie czas Mimo to, wiadomo, go brakuje Z minuty na minutę nowe pomysły, nie wszystko zrealizuję Harmonogram ścisły, mieszkańcy brzegu W isły Bez ciśnień, by sobie życie ułatwić, lecz nie na łatwiznę W ten sposób możesz zostać na mieliźnie Spokojnie, powoli, spokój ducha imitacją zbroi Jak tu żyć w spokoju, kiedy czas goni Rozwaga obroni, pomaga, odsłoni nowe rozwiązania Namysłu chwila, hm... Wśród przeszkadzajek jak skwarka z winyla Czas (usunięte przez administratora) czyja wina, czyja wina? [Ref]: Just gimme some weed and make my heart beat speed Just gimme some weed, cannot hear experies. [Pono]: Czekaj, czekaj, czekaj, ej Gdyby dało się ciśnienie zmierzyć Naukowcy mogliby w to nie uwierzyć Zderzyć się z teorią wcześniej niespotykaną Zipom dobrze znaną Jarasz pełną mordą, zwaną techniką skręcaną Wspomaganą gadką rymowaną Powstał blant, który rusza i krąży Spokojnie, każdy zdąży To się wiąże ze spadkiem napięcia i ciśnienia, z którym mamy do czynienia Każdego dnia, każdy to zna, ta miejska choroba Za krótka doba, ja od nowa skręcam skręta Łapię bucha, by osiągnąć spokój ducha, słuchaj. [Ref]: Just gimme some weed and make my heart beat speed Just gimme some weed, cannot hear experies. [Toma, Dragon Davy]: Sometimes I’m so (usunięte przez administratora) I wanna get so high I call the only one who understands me She’s the medicine to I, just stop to close my eyes Give me the weed so I can feel free Zipera, Toma [?] This flower free my soul I'm losing le control. [Ref]: Just gimme some weed and make my heart beat speed Just gimme some weed, cannot hear experies. [Fu]: Bez ciśnień, wystawiona diagnoza Szara twoja prognoza, jesteś poza sięgiem - to skleroza Nic nie pamiętasz - to hipnoza, (usunięte przez administratora) mnie Otoczenie jak chujoza, marna twoja poza Drgawki, lęki, jazdy - to psychoza Dusisz się w obrożach Łapię gorzki smak, nieraz frife capricioza Myślisz "co za ból", to proza W żołądku choroba, boli wątroba Z ciśnieniem mija cała doba Szkoda, szkoda, zespół ADHD, pytasz ocb Nerwy, nadburzliwość, to nie BSE Bez ciśnień, poczuj blues, daj na luz, wytrzyj kurz Recepta, doktor 'W' Wyśpij się spokojnie, a wtedy będzie wolniej Najpierw wygrzany pójdzie za sprawy Zdrowie najważniejsze, bez obawy, żyj kolorowo Kontroluj to i owo, warunkowo, bez ciśnień, warunkowo Ciśnienie jak kiepski stan Poukładaj sobie w głowie plan On to zna, ty to znasz, ja to znam Ciśnienie jak kiepski stan Poukładaj sobie w głowie plan On go zna, ty go znasz, ja go znam. [Ref]: Just gimme some weed and make my heart beat speed Just gimme some weed, cannot hear experies. [Outro]: Sometimes I’m so (usunięte przez administratora) I wanna get so high I call the only one who understands me She’s the medicine to I, just stop to close my eyes Give me the weed so I can feel free Zipera, Toma [?] This flower free my soul I'm losing le control.

@Kiki

To raczej słabo ci ludzie działają DLa firmy. Czemu ich firma trzyma?

@Zziomal

Bo sciemniaja i sa w tym dobrzy:-)

Prd.
@Produkcja

ostatnio to juz wszystko im przeszkadza, praca tak slabo zorganizowana ze az strach, porozkladali ludzi po wszystkich lopatach ale nie pilnuja roboty, dwoch kolesi przespalo cala nocke a dwoch innych non stop na fajce, tl nie chodzi wszedzie wiec czesc ludzi ma luz a czesc pracuje, w sumie to przy tym poziomie demotywacji to i tak duzo....w sumie jak nie chcesz sie przemeczac to szlifiernia staje sie dobrym dzialem. Tylko wpadna potem na dzienna zmiane z kopara i robia awanture, czesto obrywaja niewinni....musisz pilnowac dobrego tlumaczenia najlepiej na nowe naprawy bo nie ogarniaja ile co ma trwac

@Prd.

ale ściemniasz. Na naprawy jest kalkulator - więc ogarniają co ile ma trwać a że typy spali na nocce - to potem podziękuj tej ekipie za brak planu zrealizowanego. i potem lament ze nie ma pelnego bonusa.

@Pracownik 3 lata

Jogi baby nie ma ale w + cz trzymaja wladze mocno. Poziom dezorganizacji i niekompetencji siega sufitu. Dodatkowo widze ze lezy wspolpraca z innymi działami pewnie dlatego ze ci pseudomenadzerowie do wszystkich z buta.... Masakra teksanska szlifierka mechaniczna....

Pracownik 4 lata

Zziomal 15.02.2019 12:01 @Ktoś 15.02.2019 11:04 To super ze masz tyle co my. W fabryce LM ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ ludzi zarabia prawie 4000, a jak wpadną nadgodziny to i więcej . I my aż tak bardzo nie narzekamy. Narzekają nowi, którzy po 3 miesiącach maja ponad 3000 a chcieliby 4000. Pomalutku, nowi koledzy. Nabierzecie skilla to i wypłata podskoczy (1) odpowiedz

Pracownik 4 lata

Pracownik 3 lata 01.02.2019 15:59 @Produkcja 31.01.2019 22:54 Baby jogi z logistyki już długo nie ma- i dobrze. Dzięki temu ten dział pracuje teraz dużo lepiej (pozdro dla magazynu placu i biura) Podgrzybek purchawek to głownie leniwiec jakich mało. Żyje plotami i obstawia sie ludźmi zeby mogli za niego robić i zeby mógł sie pod to podpiąć. Najsłabszy jest krzyżak obślizgły. Przez lata niewiele wnosił do firmy. Robotę za niego robiła wibrująca. Potem próbował uciec za wodę robić karierę- ale szybko sie tam na nim poznali - i Wrócił z podkulonym ogonkiem. Teraz siedzi i knuje swoje sieci. I sie wyslIzguje od każdej konkretnej roboty i odpowiedzialności. (16) odpowiedz Kiki 01.02.2019 19:46 @Pracownik 3 lata 01.02.2019 15:59 pełna zgoda co opisu tych osób

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów