Opinie o Kinga Więsek Syk-Łyk Bis w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kinga Więsek Syk-Łyk Bis. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kinga Więsek Syk-Łyk Bis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kinga Więsek Syk-Łyk Bis w Kraków

Jaga Nowy wpis

Jaka obecnie płaca dla kierowcy/sprzedawcy? Tu w internecie mi wyskoczyło coś za 3000 pln a nie wiadomo, czy to podstawa czy ta prowizja, bo niżej jest, że dają to i to. Takiej premii to ile wam wychodzi?

Znalazłem w necie ogłoszenie o pracę dla kierowcy-sprzedawcy, gdzie był podany przedział wiekowy potencjalnych kandydatów do pracy. Z tego co pamiętam miały to być osoby między 19-35 roku życia. Firma stawia na młody zespół? Obowiązki na tym stanowisku są jakieś ' ciężkie' do wykonania dla nieco starszych ludzi?

Abc Nowy wpis

Firma sta na młody zespół bo wie, że człowiek starszy, już mający doświadczenie i da się wykorzystywać jak w tej firmie. Ogólnie nie polecam tego pracodawcy.

Grzegorz

Czy w tej firmie jest jakiś przedstawiciel handlowy i czy ktoś wie może jak się nazywa i czy ma do niego kontakt?

Tomek Nowy wpis
@Grzegorz

12 273 72 59 tutaj masz bezpośrednio do fabryki, załatwisz bezproblemowo.Bo jak widać w opiniach przedstawiciel jakiś lewy

Jakie są warunki zatrudnienia w Kinga Więsek Syk-Łyk Bis?

Łukasz

Słabe, lepiej poszukaj sobie firmy z prawdziwego zdarzenia, będą próbować Cię oszukać na co tylko mogą,(wypłata,naprawy, może i kradzież będą Ci wkręcać bo były takie przypadki nie raz)

@Łukasz

Serio? A jak to konkretnie z tym było i w sumie co dalej się działo?

Zeus

Zastanow się gdzie chcesz się zatrudnić

@Zeus

A wyjaśnisz to?

Czy po rozmowie w Kinga Więsek Syk-Łyk Bis rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Bożena

Kolejny raz zostaliśmy przez "firmę" olani, dzieci czekają a oni mają gdzieś.Nie polecamy!

Kinga
@Bożena

Niemożliwe. Proszę o podanie adresu to zaraz wyjaśnimy.

@Kinga

Pani chce tu odemnie adres?szczyt ???? nie dziękuję , patrząc tu na wasze opinie tym bardziej dziękuję za wszelkie usługi.

@Bożena

Tu chyba chodziło o adres mail nie zamieszkania, prawda?

@Wanda

A Pani tu na etacie adwokata?bo nie bardzo rozumiem?jak już napisałam dziękuję za cokolwiek wspólnego z tą "firmą"

Kinga
@Bożena

Dzień Dobry. W odpowiedzi na Pani opinię prosimy o informację zwrotną uwzgledniajacą szczegoly zamówienia, ewentualnie wiadomość prywatną abyśmy mogli zweryfikować zaistniałą sytuację oraz ustalić fakt czy aby napewno jest pani naszym klientem. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient był zadowolony i tym bardziej jesteśmy zaskoczeni faktem, że taka sytuacja mogła mieć miejsce. Nadmieniamy, iż każda opinia jest dla Nas ważna i pozwala wyciągnąć Nam wnioski na przyszłość.

Garbus

Łooo grubo, wiedziałem że coś jest z nimi nie tak. Można więcej szczegółów albo kontakt do Pana?

Konrad
@Garbus

Wie Pan co , nie widzę takiej potrzeby.Moim celem nie jest Kinga ani ta firma ale jej właściciel który mnie (usunięte przez administratora).A on niestety patologiczny kłamca który między nogami ma zdecydowanie coś krótszego niż nos ????

Arek

Niesolidna firma, w tym chyba osiągnęli mistrzostwo :/ nie polecam

Leszek

Czytam, że auta są w poważnym stanie. Jak poważnym? Mają one w ogóle robione badania techniczne?

@Leszek

Trzeba by ich skontrolować :)

@Marek

Auta są w tragicznym stanie, ale Inspekcja Transportu Drogowego już została zawiadomiona. Kierowcy jeżdżący po kilkanaście godzin na takich trupach, do tego przeładowanych, stanowią zagrożenie dla siebie i innych na drodze.

@Marian

Co z tym zawiadomieniem? Efektu nie ma?

Tulipan

Dowóz tragedia, ceny nie adekwatne do produktu.Zdecydowanie lepiej wybrać sklep.Nie polecamy

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś aktualne info na temat przedsiębiorstwa Kinga Więsek Syk-Łyk Bis w mieście Kraków, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Łukasz

Tragicznie z zatrudnieniem u nich,takie firmy powinny być likwidowane przez państwo już dawno.(usunięte przez administratora)próbujący tylko naciągnąć człowieka na wyimaginowane naprawy trupów nie samochodów!Życzę im jak najgorzej!

Jarek

Rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie to był żart, podobnie jak zarobki i wymagania.Zdecydowanie nie polecam!

Bogdan

Nie polecam! Kłamcy niesolidni,nic więcej.

Kaśka
@Bogdan

W punkt proszę Pana, to jest chyba jakiś zakład pracy chronionej ????

Bartek

Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie, praca po 12-14h dziennie, płaca (usunięte przez administratora)co jest śmiechem na sali za ten wymiar pracy. Szefostwo obiecuje wiele rzeczy lecz nie wprowadza tych planów w życie z wypłatą też są problemy, umawiasz się z pracodawcą na daną kwotę a jak przychodzi 10 to nagle nic się nie zgadza i wypłata jest dużo niższa, auta w fatalnym stanie, kierowcy są obciążani za szkody, które występują nie z ich winy. Każde auto jest sporo przeładowane.

Bóg
@Bartek

"Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu" (Wj 20,1-17)

Krystyna
@Bóg

A dlaczego uważasz, że coś z wpisu wyżej jest kłamstwem?

Weronika

Jak to, jeździcie "złomem"? A jak się coś stanie? Pracodawca powinien zadbać o dobry stan techniczny pojazdów... Może warto mu szepnąć słówko?

do Weroniki
@Weronika

Myślisz, że chłopaki nie zgłaszają problemów? Najgorsze, że mogą zostać oskarżeni, że to oni doprowadzili do usterki i będą mieli potrącone z pensji. Auta co chwile idą do "mechanika" ale nie wracają w lepszym stanie, może dają stare części, nie wiem. Byle chwile pojeździł i problem od nowa. Wczoraj na autostradzie jeden z naszych mógł naprawdę zginąć, bo pękła mu opona, bus skasowany. Chyba nawet jakby ktos zginął to nic ich to nie nauczy.

@do Weroniki

O matko, ale nic mu się nie stało? Generalnie ubezpieczenie i wszystko tutaj przysługuje? No chyba po tej niedawnej akcji z oponą jednak coś się zmieniło w tym nastawieniu? Bo to żarty serio już nie są

@Bartek

Lubią bardzo próbować wkręcić człowieka w niby kradzież, kierowcy miejcie się na baczności.Nie wiedzą co to terminowość.Auta złomy a właściciele udają że chyba nówki z salonu.

@Krystyna

Fałszywy to jest właściciel tej firmy S.Górszczak który oszukał tyle ludzi że musi na słupa firmę prowadzić ????

@Łukasz

Skoro udają, że nówki to jakie konkretnie te auta są skoro jednak złomy według Ciebie?

@Wanda

Skoro pękają im opony,a ładowności samochodu to 1,5 t a wożone jest 5 t to w jakim mogą być stanie? proszę się chwilę zastanowić :)

@Wanda

Co mu przysługuje? Na pewno zamietli sprawę pod dywan, wypadek w pracy nie został zgłoszony. Zresztą wogole nie płacą składek ZUS za pracowników, wysyłają tylko deklaracje. Zus prowadzi postępowanie w ich sprawie. Obecni pracownicy lepiej niech sobie sprawdzą składki, bo na pewno są tylko zgłoszeni i mają ddr, ale żadna składka nie jest odprowadzana.

@Łukasz

Opony łyse, nawet zimówki, wysiadają hamulce i jedzie taki przeładowany złom na łysych oponach bez sprawnych hamulcy. Psują się skrzynie biegów, silnik, ogólnie masa awarii. A auta prawie nigdy nie jeżdżą w dopuszczalnej masie. I jeszcze kierowcy na bezpłatnych nadgodzinach, jeżdżą po kilkanaście godzin. Dla mnie to jest nie do wiary, że oni jeszcze działają z takim podejściem.

@Marian

Czyli jeśli teraz zus się tym zajmuje to te składki ludziom z czasem zostaną właściwie uregulowane? Można mieć taką nadzieję?

Rumcajs

Pani przyjmująca zamówienia chyba nie stroni od używek bo trzy razy nie była w stanie zapewnić mi tego co zamawiałem ,kabaret nie firma.

Do mojej babci jadą od 2 tygodni i dojechać nie mogą,na szczęście już zrezygnowaliśmy ,nie polecamy!

Basia

Ciągły problem z dowozem a jak już jaśnie państwo dojadą to albo brak ulubionego towaru albo brudne butelki, wrrr co za fleje,Nie polecam!

Barbara

Pracownicy wmuszają zakup produktu, który mają pod ręką, chciałam mój ulubiony napój, widziałam, że kierowca ma go na busie lecz był pod innymi skrzynkami. Pan powiedział, że nie ma czasu na spełnianie moich zachcianek i albo biorę co jest albo nic. Co to za postawa pracowników wobec klienta, jeszcze znów ceny produktów rosną.

Zostaw merytoryczną opinię o Kinga Więsek Syk-Łyk Bis - Kraków

• Jak się pracuje w Kinga Więsek Syk-Łyk Bis?

Zobacz opinie na temat firmy Kinga Więsek Syk-Łyk Bis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kinga Więsek Syk-Łyk Bis
  • Władysława Syrokomli 3 lok. 3