Opinie o Plastica Sp. z o.o. w Frydrychowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plastica Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plastica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastica Sp. z o.o. w Frydrychowo

chłop

podwyzki wprzyszłym roku w Plastice maja byc tylko dla tych co sie zaszczepia na korone szwagier mi mowił jest z FSB

młody
@chłop

Na palarni mówili że szczepionki będą z czipem. To nie trzeba będzie już nosić karty do odbijania?

X
@młody

Tak to prawda będą wszczepiać sztuczną inteligencję tym co nie maja wrodzonej

Cyberdyne Systems Model 101
@młody

Na ZWH palarnia wpadła pod TIRa i już jej nie ma

MM

Chytry dwa razy traci

Pompon

Czy autobus do plastica.. dowozi jeszcze z Wrock? Czy juz zlikwidowali?

...
@Pompon

Już nie ma

Ktoś

Czy może ktoś wie coś się stało z tą nową panią w rożowej opasce z laboratorium ? Nie widziałem już długi czas... codziennie zaglądam... pozdrawiam gorąco

Koleżanka
@Ktoś

Jesli chodzi Ci o Ole to szybko jej nie zobaczysz....

Ewelina
@Koleżanka

A co się stało? Muszę ostrzec, że nie powinnaś używać imienia konkretnej pracownicy, to wbrew regulaminowi forum GoWork.pl. Mam też pytanie-prośbę. Jak wyglądają zarobki na produkcji? W ogłoszeniu widzę tylko "stabilne zatrudnienie"...

Ziomek

Nie pozdrawiam baby ze Skody Octawi która dziś rano (09.12.) cofając uszkodziła Passata kombi po czym odjechała sobie.

Pracownik 1234

Kiedy paczki dla dzieci będą wydawane?

Dobra powiedzcie lepiej jak tam premia kwartalna kto przytulil 1080 brutto ?

Osoba A

A to wszyscy premie dostają czy tylko liderzy?

Co na święta się dostaje od firmy? I czy są jakieś paczki dla dzieci?

@Nowy

dla dzieci paczki i świąteczne dla pracownika

Niktważny
@pracownik

A kiedy będą wydawać paczki dla dzieci?

Staryy

Okolice Wąbrzeźna, kto 9 i 10 grudnia 1 zmiana?

Zwh

Może by zakład dal maseczki, skoro wymaga wchodzenia w nich na chalach są ale już zapomnieli ze musimy na portierni mieć zakladowe...

ZakładWspaniałychHipokrytów
@Zwh

Dają paczkę maseczek chyba raz na miesiąc. Ja ze swojej strony chciałbym podziękować za zamontowanie boksów z pleksi przy stołach na stołówkach. Dajcie jeszcze słuchawki od telefonu i będziemy się czuć jak w więzieniu na widzeniu

Ktoś

Pozdrowienia dla ślicznej nowej Pani z laboratorium na starej hali,drobna z różową opaska, zakochałem się

M.LE

Ktoś dojeżdża z okolic Wąbrzeźna do Plastici. Chciałbym zapytać A co do zmiany jeszcze nie wiem

Dzień dobry wszystkim, może mi ktoś powiedzieć jak kasa i klimat w firmie? czy rzeczywiście tak jak na rozmowie podwyżki są?

@Tomek

Kasa bez szału, praca w weekendy, święta i w nocy, atmosfera zależy gdzie trafisz, bywa różnie. Ostatnio często premia jest zabierana. Ogólnie unikaj tej firmy.

@Nick2567

Czy ty wiesz ile w pl jest najniższa krajowa napewno tego nie masz więc po co ten hejt

Nick2567

Za pracę w czterobrygadowce z nadgodzinami to wypłata jest cienka.

Człowieku ze zmiany A, przestan kraść części od samochodu, raz zaślepkę od wycieraczki, teraz zaślepki od listew dachowych. Pracujesz i cie nie stać?!

Sara1981

Witam dostałam się na zmianę D i potrzebuje dojazdu z Wąbrzeźna. Pomoże ktoś?

zwh 04

panie z laboratorium na ZWH chodzą bez maseczek (szczególnie na nockach ) i mają wszystkich w ____ bo im wszystko wolno >potrafią się czepiać o 2mm .Chodzą prowadząc dyskusje z każdą panią i operatorem rozmawiają by mieć zajęcie ,bo zwyczajnie się im nudzi na tym stawisku (Pseudolabo) ludzie tam pracowali i bez nich i było dobrze .Te panie i tak nic nie widzą, a jak coś wyjdzie próbują umyć ręce obwiniając operatorów ,na produkcji brakuje LUDZI maszyn przybywa i maszyny nie są obsadzone pełnymi obsadami ,panie z produkcji poszły do labo/ Lider i Mistrz boi się powiedzieć że nie ma ludzi PSEŁDO WŁADZY dla której się liczy tylko zysk. NIE MAKĄ POJĘCIA O LUDZIACH KTÓRZY ROBIĄ NA ICH UTRZYMANE

Zwh03
@zwh 04

Człowieku bez maseczek wszyscy chodzą po drugim pomiarze temperatury a wam na produkcji a szczególnie operatorom to nie dogodzisz przyjda sprawdzac nie dobrze nie przyjda jeszcze gorzej raczej z wami powini zrobic porzadek bo co niektórzy to mysla ze wszystko im wolne wszyscy jestesmy odpowiedzialni za produkcje a co niektorzy to mysla ze jak jest sie operatorem to wystarczy (usunięte przez administratora) maszyna a cala reszta jest nieważna i nie podwazaj kompetencji innych Twoje eggo jest chyba bardzo niskie widać zazdrosc ONE same nie utworzyły tego stanowiska jesli jest, to widocznie jest potrzebne. Jadac takim torem to pewnie wiele innych stanowisk jest nie na miejscu .Ciekawe czy Twoje stanowisko jest ok i czy wywiazujesz sie ze swoich obowiazkow bo to tacy ludzie na forum pisza swoje zale co uwierzcie mi,, mają dużo za uszami .Co do braku ludzi to chyba nie jest wina dziewczyn z laboratorium zastanow sie Pozdrawiam

@zwh 04

Dobrze mówisz, nie potrzebne stanowiska. Ludzi na liniach brakuje, zawsze dużo pracy a one głowę zawracają jakimiś pierdołami tylko żeby pokazać że niby coś robią. Kierownictwo powinno przyjrzeć się tym panią.

Zwh 02
@Nick2567

Co niektóre dużo czasu potrzebują na przemyślenia i kosztowanie słodyczy w szatniach(usunięte przez administratora)

Pseudo
@Nick2567

Widzę, że zazdrość przez was przemawia, coś uczepiliscie się tych Pań . Może niech każdy spojrzy na siebie i oceni swoja pracę A nie krytykuje innych.

Zwhh3
@zwh 04

Szkoda że wy operatorzy nie opiszecie siebie że latacie bez przerwy na papieroski i jak długi siedzicie na przerwach . Nawet nie pomożecie robić luzaków ( przecież jak co niektórzy twierdzą to nie jest operatora obowiązek).Nawet jak dziewczyny wam powiedzą że macie coś poprawić to i tak tego nie robicie bo po co przecież kilka sztuk na paczkę to może iść .

StaryPracownikzwh
@zwh 04

Niektóre panie z kontroli jakości są bardzo miłe i pomocne więc nie można oceniać wszystkich negatywnie. Ale niestety są też wyjątki. Niektóre próbują pokazać, że niby mają jakąś władzę.

ROBOL
@Zwh 02

JABYM DOŁOZYŁ WIECEJ WYDAWCÓW ,MYSLE ZETAM BRAKUJE

Samon
@StaryPracownikzwh

U mnie na zmianie tylko miłe i konsekwente Panie wyrób znają. Wadliwy produkt odstawią i nikt pretensji nie ma. Pracujemy w firmie która przez lata zdobywała zaufanie i pozycję na rynku. Powinniśmy się cieszyć, że kontrolerki bubla nie puszczą bo jak klient kupi bubel to pójdzie do konkurencji!

Prawie OP.
@zwh 04

Te PANIE widzą dużo, jak coś jest niezgodne ze specyfikacją wyrobu to trzeba poprawić, a nie mówić że się nie da wszyscy pracują na stanowiskach na których zdobywali doświadczenie przez wiele lat i dobrze że są!

Szymon

Hej czy wiecie jak zmiany w firmie? jak wygląda socjal?

Tanaprodukcjizwh

Fajnego mamy nowego magazyniera ☺️ zmiana B

Niktważny
@Tanaprodukcjizwh

A może wiecie jak się nazywa?

Kiler
@Tanaprodukcjizwh

Ile wychodzisz na miesiac

Bogdan Łecina

Serdecznie pozdrawiam impotenta intelektualnego który zorganizował szczepienie na stołówce w godzinach przerw pracowników oraz panią z kadr która łaskawie pozwoliła wziąć śniadanie z lodówki.

czarna

jakie macie zdanie o niezastąpionej kontrolerce jakości Marzenie Ostrowskiej

Zostaw merytoryczną opinię o Plastica Sp. z o.o. - Frydrychowo

• Jak się pracuje w Plastica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 192, z czego 37 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastica Sp. z o.o.