Opinie o Hubert Jaślanek w Trzebiel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hubert Jaślanek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hubert Jaślanek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hubert Jaślanek w Trzebiel

Ciemcio Nowy wpis

Zero problemow i dobre pieniądze, polecam tego pracodawce.

Volvo 30 Nowy wpis
@Ciemcio

Ciemcio to jego bliski człowiek z jednej wiochy zabitej dechami to co innego ma pisać a prawda jest zupełnie inna Hubcio to na zwyczajnie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) obiecuje ludzia pracę na miejscu okazuje się że jeden dzień tu jutro 300km dalej nic się nie zmieniło i powyższe wpisy negatywne to nie stety jest prawda

CIEMCIO Nowy wpis
@Volvo 30

Hahahah jestem takim samym pracownikiem jak ty chlopie i pracuje juz chyba 4 msc 750km od domu wiec nie ma co ryczeć ????

MM Nowy wpis

Załatwił robotę, pieniądze są dobre. Wszystko się zgadza

Wkurwiony

Co tu wiele pisać tak wyżej napisali inni potwierdzam nawet glomb spraw nie umie pozałatwiać z chęcią bym go na cytrynę uwalił ale o 300euro parowa woła i wysyła ponaglenia (usunięte przez administratora) nie polecam niby współpracy u pseudo pośrednika wielki niegatyw i ostrzeżenie dla innych chetnych chcący podjąć prace stawka kusząca koszta porazajace

operator

dziwie sie ze jeszcze nie siedzi w pudle za to ze co miesiac zciaga z ludzi haracz od kazdej faktury z tego co wiem to nielegalne bo i tak za zalatwienie pracownika firmy mu placa druga sprawa to zuca ludzmi po budowach jak mu sie podoba z tad bedzie tracil ludzi bo nie kazdy ma chec w miesiacu 4 razy zmieniac miejsce pracy mimo obietnic ze praca na dluzej w jednym miejscu tym bardziej zakladac dzialalnosc a koszty sa duze.

Hoff
@operator

Nie stety co on z ludźmi wyrabia to jest porażka w jednym miejscu nie popracujesz nawet tygodnia i jedziesz setki kilometrów do następnej roboty znów na tydzień naraża na koszty wystawia fakturę haracz po 300euro ludzie zaczynają odchodzić bo mają dość roszad i jego damskich kaprysów nie polecam układów z niedorozwinietym kapryśnym prostakiem wielki negatyw

prawnik
@Hoff

jesli bierze kase co miesiac po 200 300 euro od kazdego to jest to nie legalne sa okreslone procedury za co mozna pobierac oplaty czas to zgłosic do prkuratora zajmuje sie takimi przypadkami wiec sluze pomoca

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hubert Jaślanek? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Oper@toR

Niestety przykre i złe podejście dla osób chcących zarobić we współpracy z Panem H. J. Narażeni na zmianę pobytu miejsca zakwaterowania i pracy.. Tak jak wyżej przedmówcy napisali nie zagrzejesz miejsca dłużej niż parę dni na budowie.Dowiadujesz się o zmianach na ostatnią chwilę.Jedziesz albo Nie na twojej miejsce jest setka osób. Same koszta od przekroczenia granicy .. NIE POLECAM Współpracy..

@Oper@toR

Również chce potwierdzić iż w jednym miejscu nie posiedzi się w pracy stałe jakieś kombinacje i obiecanki hubercika że to już ostatni raz a tak naprawdę stale kręci , niech wie że ludzie wkoncu powiedzą dość i pojadą do domu bo nikt nie ma zamiaru co chwilę być gdzie indziej i tak jak inni tu piszą to nie stety prawda a jak ma tylu chętnych na czyjeś miejsce to zapraszam ja nie polecam nikomu

Renata

jak tak czytam te komentarze to widzę, że podobno ludzie tutaj mają problemy ze znalezieniem w miarę stabilnej lokalizacji do pracy i zastanawiam się z czego może to wynikać? Bo skoro podejmują się pracy na jednej budowie to czemu dochodzi do przerwania tych prac? Bo rozumiem jednorazowe takie sytuacje ale to możliwe, żeby notorycznie tak wychodziło? Ktoś pracował i ma całkiem inne doświadczenia?

Car
@Renata

Niestety tak jest ci chwilę że by zagrzać dłużej miejsce graniczy z cudem ale nie przez to że praca się kończy w danym miejscu tylko pan H.J.naobiecuje niemiaszkami ludzi których tak na prawdę stałe mu brakuje znam niemiecki i rozmawiałem z niektórymi niemieckimi kierownikami i są strasznie wkurwieni że H.J tak robi a koszta rosną paliwo czas setki kilometrów po to by 3-4dni przerobić i dalej znów z 500km z menelami a dam robi przy granicy w jednym miejscu,choć ma kilku swoich przydupasow co i po 3-4miesiace siedzą w jednym miejscu albo i dłużej ale to już inna bajka innych traktuje jak cyganów non stop w taborze tak poza tym przedmówcy mają słuszna racje tak że nie jestem sam .

Marian

Firma jak najbardziej nadająca się do współpracy. Jako pośrednik i zarówno jako pomoc w dokumentach związanych z działalnością wykonywaną przez logistic jaślanek. Polecam, operator sprzętu ciężkiego

Zostaw merytoryczną opinię o Hubert Jaślanek - Trzebiel

• Jak się pracuje w Hubert Jaślanek?

Zobacz opinie na temat firmy Hubert Jaślanek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hubert Jaślanek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hubert Jaślanek
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zamkowa 7
    68-212 Trzebiel