Opinie o Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski w Żyrardów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski w Żyrardów

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Praca.gov.pl pojawiło się 4 sierpnia kilka ogłoszeń.

Slawek

Witam. firma nie godna polecenia nie uczciwa popierające się tylko i wyłącznie na kłamstwie i poszukiwaniu kierowcow i nie tylko zenada

Irena
@Slawek

Sporo tu kierowców wypowiada się negatywnie, ale o co konkretnie chodzi? Czemu aż tak duża rotacja jest na tym stanowisku? A te kłamstwa to z czym związane?

Szczepan Pietrowski

Witam państwa wszystkie opinie negatywne które są na tym kącie piszą byli pracownicy którzy okradali nadużywali alkoholu w mojej Firmie . Ci pracownicy podszywają się pod pracowników z mojej Firmy i piszą oszczerstwa aby się zemścić bo nie które sprawy skończyły się w sądzie Są to pracownicy którzy dostali wyroki Andrzej Lis z Milanówka Norbert Stachurski Ryki Ci ludzie to są (usunięte przez administratora) { kradzież paliwa 500 L kradzież koła zapasowego naczepy ,kradzież z kart paliwowych 8000 zł Andrzej Lis z Milanówka sprawa w sądzie wygrana, Krzysztof Sikora Miszory koło Sochaczewa rozbił samochód 2 promile , Marek Wiśniewski z Skrzeszów koło Warszawy wyłudza kasę zastrasza , na wszystko mam dokumenty sądowe (usunięte przez administratora)

Remi
@Szczepan Pietrowski

(usunięte przez administratora) Dlaczego przez 5 lat przewinęło się przez twoją firmę 1500 kierowców na 5 starych manach?

Aleksander

Jak to koniec? Myślałem tu aplikować na kierowcę, ale Twój wpis mnie zaniepokoił. Widnieją dalej jako aktywni ale może wiesz coś od innej strony? Wyjaśnij, bo sam nie wiem, co przez to mam rozumieć.

Arek
@Szczepan Pietrowski

Kłamstwo tacy u niego nie pracowali

Jaroslaw

Firma Z zewnątrz bardzo źle wygląda, właściciela nawet nie stać na logo na samochodach tylko sam krzywo nakleja literki wsyd u takiego pracować a w środku to już nie wspomnę brak wszystkiego nie ma ubrań butów i rękawiczek ,wypłaty słabe oszukańcze nie zgodnez obietnicami,firma zbudowana na ludzkiej krzywdzie i kłamstwie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Wiesław

Witam. Pan pietrowski przed podpisaniem umowy o pracę obiecuje 8-9tys zł na rękę po przepracowniu pierwszego miesiąca jest 6 tys a w kolejnych 4-5 tys.a jak się zwalnia kierowca wtedy oskarza I wrabia w kradziez paliwa wystawia negatywną opinię nowemu pracodawcy.W TEJ FIRMIE KRADNIE TYLKO I WYŁĄCZNIE SZCZEPAN PIETROWSKI. NIE POLECAM PRACY U TEGOŻ Z.L.ODZI.EJA STRATA CZASU I PIENIĘDZY

@Wiesław

Czyli na rozmowie zarobki są trochę podkoloryzowane? Czemu stawka tak leci do dołu? Na umowie nie ma określonej kwoty jaką można zarobić? Z tym paliwem to tak na serio i naprawdę były takie sytuacje że kogoś oskarżono o przywłaszczenie paliwa?

Saturnin michalak
@Bronisław

Pietrowski zwyczajnie obiecuje pieniądze zeby ściągnąć kierowców a później ich okrasc i zabawić się za ich pieniądze.wszystko do czasu.

@Saturnin michalak

No wiadomo że do czasu bo jak się nie dostanie wypłaty to przecież nikt nie będzie pracować za free. Czemu zarobki tak lecą do dołu. Z 9 tys na 4,5 to przecież połowa urwana. Ktoś rozmawiał o tym z szefem?

Szczepan Pietrowski

Witam państwa wszystkie opinie które są na tym kącie to szczera prawda piszą byli pracownicy których okradlem wrobilem i oczernilem Ci pracownicy pisza prawde o mojej Firmie ,sam pisze opinie o niewinnych kierowcach ktorych nekalem i ponizalem i nie które sprawy skończyły się w sądzie Z tymi pracownikami przegrałem w sądzie i mam za to wyroki karne musialem tym ludziom wypłacić odszkodowania za probe wrobienia w kradziez paliwa 500l które sam spuściłem pod domem i kola zapasowego mam wyrok w zawieszeniu ,kradzież z kart paliwowych 8000 zł Andrzej Lis z Milanówka NIEWINNY sprawa w sądzie PRZEGRANA. (usunięte przez administratora)Kamil Zdunczyk z zyrardowa kradł paliwo. Wojtek Karwacki neka zastrasza rodzinę wyłudza kasę.

Ta firma cały czas szuka kierowców kilka ofert pracy jest na (usunięte przez administratora)i ludzie uciekaja po miesiącu .przez rok na kilku tych autach przewinęło się ponad 200 pracowników.

@Adam

Niemożliwe żeby 200 kierowców zrezygnowało przez rok. Chyba jednak trochę ubarwiasz rzeczywistość. Na jakiej umowie są przyjmowani że mogą ją tak szybko rozwiązać. Króluje tu zlecenie?

Mariusz

Dziękuję panowie za ostrzerzenie przed tą firmą bo miałem iść tam go pracy ale dzięki rzetelnym informacjom oszczędziłem czasu nerwów i pieniędzy. Pozdrawiam

Dominika

Czyli co, firma stoi? Bo ostatnie ogłoszenie na kierowcę busa było w sierpniu, ze stawką 4 500 do 6 000 brutto, a potem nic. Jak by się wszyscy zwolnili, to nikt by nie jeździł. A firma działa, VAT płaci, sprawdzałam.

Lidia

Wcześniej pisali że umowa na najniższej krajowej, prawda to? Reszta to diety? Czy jak?

Hanna

tylko ciekawa bym była czemu miałoby cały czas ich brakować? tak mało zleceń tu mają czy to dalszy skutek kryzysu skoro branża transportowa?

Elżbieta

No ale to co, nie ma na umowie konkretnej kwoty czy o co chodzi? Z czego te różnice w stawkach wynikają, jakoś to tłumaczą?

Elżbieta

Długo Ci już nie wypłaca? co jest tego powodem?

Polecam jak najbardziej pracę w tej firmie jak nie lubisz pieniędzy i lubisz pracować za darmo chcesz być ponizany oczerniany i wykorzystywany to ta firma jest dla Ciebie. (usunięte przez administratora)

PA MA

Tylko (usunięte przez administratora) i Menele piszą takie wpisy a jeszcze alkoholicy

Slawek

Pietrowski pa-ma to ban.dyta zl.odz.iej nasyla na kierowcow policje oczernia I oskarza niewinych ludzi o przestepstwa. Policja z zyrardowa grozila mi bronia przystawiali pistolet do skroni I zmuszali do podpisywania dokumentow. Nie dalem sie zastraszyc tym dzikusom!!!

PA- MA

Składam oświadczenie jako prezes Firmy PA-MA wpisy które państwo czytacie są pisane przez byłych dwóch kierowców , cały czas szkalują moją Firmę . Pracownicy dopuścili się kradzieży w firmie z kart flotowych , ( zakup winet na Szwecje na kwotę 8000 tyś zł zakup zrobił Andrzej Lis z Milanówka ma wyrok karny za to. Pan Andrzej Lis ma trzy wyroki karne od PA- MA Jest to człowiek który nadużywa alkoholu nęka Mnie i moją Firmę

@PA- MA

Pietrowski dziadu a ten drugi to kto?pamiętasz ile jesteś winny innym kierowcom? Oddasz dziadu wszystko z odsetkami!

Prezes
@PA- MA

(usunięte przez administratora) pierwsza klasa.oddaj ludzia pieniądze (usunięte przez administratora) cholerny. Pamiętaj karma wraca. Prezes hahahaha

Andrzej Lis
@PA- MA

W (usunięte przez administratora) sobie wsadź te twoje oświadczenia. Sprawa i tak już jest na policji.

Bronisław

O co chodzi z tymi wypłatami? Są jakieś zaległości, czy w ogóle nie zapłacono zaległej kasy? Tylko ty masz takie problemy, czy więcej osób czeka na pieniądze?

Mati
@Bronisław

Chłopie uciekaj od tego dziada jak najszybciej.

@Mati

No wiesz. Nazywanie kogoś w ten sposób nie jest zbyt dyplomatyczne. Żaden pracownik nie dostał wypłaty, czy to jakieś wcześniejsze zaległości? Możesz wytłumaczyć?

Zbyszek
@Bronisław

Pietrowski jest nie wypłacalny wymysla fikcyjne szkody oskarza o kradzież paliwa i towaru twierdzi że spedycja mu nie zapłaciła mówi że w następnym miesiącu będzie lepiej a w rzeczywistości jest jeszcze mniej wypłaty. Nie polecam tam pracy byłem oklamywany na każdym kroku

@Zbyszek

Tego nie wiedziałem. To jak ta firma funkcjonuje skoro pracownicy są w ten sposób traktowani? Udało ci się koniec końców odzyskać wszystkie pieniądze przed odejściem z firmy?

Remus
@Bronisław

Nikomu nie płaci. daruj sobie tu robote.

Prezes
@PA- MA

Haha prezes firmy krzok w te twoje bajki to nawet dzieci nie uwierza.

Danuta
@Remus

To za co Ci ludzie pracują? (usunięte przez administratora)? :D

Saturnin Michalak
@Danuta

Za darmo .na dodatek są później gnebieni. Jak się zwolnilem to Pietrowski wydzwanial do mojej przyszłej pracy i zmyslal niestworzone rzeczy .z każdym tak samo postępuje. Mści się w ten sposób. Wyrok jakich mało.

Zenek
@Bronisław

Nie wiem czy komuś się udało.

@Zenek

To niedobrze, bo brak kasy za prace to duża niedogodność, szczególnie jak trzeba się o nie prosić. Ktoś powiadomił PIP, czy może już pieniądze zostały zapłacone?

Bronisław

Trochę za mocno pojechałeś z tym tekstem. Bo rzucanie takich oskarżeń nie jest dobrym sposobem na odzyskanie pieniędzy. Są przecież odpowiednie instytucje które mogą się tym zająć.

Olek
@Bronisław

Smierdzisz psem zyrardowskim czyzby to ty smieciu andrzej wierzbicki?

Irek
@Bronisław

Z tego co wiem to coś zapłacili.

Norbert
@PA- MA

Pietrowski to o,szu,st i z,lod.ziej prezesem nie byłeś i nie będziesz prostaku ta twoja pseudo firma to jedna wielka (usunięte przez administratora)

Wielebny

Zmora transportu

Czy zarobki w firmie Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Jurek

(usunięte przez administratora) warunki zatrudnienia fatalne brak jakiego kolwiek socjalu nie ma nic.zjazd do domu po 2 -3 tygodniach na 2 dni. Wyplaty bardzo słabe ledwie starcza na bułkę z masłem. Stanowczo odradzam pracy w tej firmie.

Piter

Pietrowski (usunięte przez administratora)masz lepkie ręce lubisz (usunięte przez administratora)pracowników z wypłaty. W najbliższym czasie zwrocisz wszystko kilkukrotnie(usunięte przez administratora)

PA- MA

możesz iść nie bronie co powiesz że nakradłeś z kart Flotowych na 8000 tys zł że jesteś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jesteś

PA- MA

witam wszystkie komentarze po wyżej są pisane przez byłych dwóch pracowników którzy okradali moją Firmę nadużywali alkohol dewastowali samochody mają wyroki w sądzie jeden jest winien 18500 zł Pan Lis Andrzej Milanówek Szczepan Pietrowski

SZYBKI

Pracuje w tej firmie 4 lata i nie ma problemu wynagrodzenie na czas ci co piszą to (usunięte przez administratora) i alkoholicy lub co tłuką samochody

Andrzej Lis
@PA- MA

Panie Pietrowski odwal się Pan odemnie raz na zawsze. Zobaczę raz jeszcze ze coś piszesz na mój temat idę na policję z zgłaszam nękanie.

Zbyszek
@SZYBKI

Panie Pietrowski baranie naucz się poprawnej polszczyzny i nie podszywaj się. Masz bardzo niski iloraz inteligencji nawet nie umiesz napisać jednego zdania poprawnie MAMY Z CIEBIE NIEZLY UBAW!

Włodek

Mercedes i pełny portwel nie czyni z jaskiniowca człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski - Żyrardów

• Jak się pracuje w Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski?

Zobacz opinie na temat firmy Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski
  • Wrzosowa 17