Opinie o Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski w Żyrardów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski w Żyrardów

Szczepan Pietrowski

Witam państwa wszystkie opinie negatywne które są na tym kącie piszą byli pracownicy którzy okradali nadużywali alkoholu w mojej Firmie . Ci pracownicy podszywają się pod pracowników z mojej Firmy i piszą oszczerstwa aby się zemścić bo nie które sprawy skończyły się w sądzie Są to pracownicy którzy dostali wyroki Andrzej Lis z Milanówka Norbert Stachurski Ryki Ci ludzie to są (usunięte przez administratora) { kradzież paliwa 500 L kradzież koła zapasowego naczepy ,kradzież z kart paliwowych 8000 zł Andrzej Lis z Milanówka sprawa w sądzie wygrana, Krzysztof Sikora Miszory koło Sochaczewa rozbił samochód 2 promile , Marek Wiśniewski z Skrzeszów koło Warszawy wyłudza kasę zastrasza , na wszystko mam dokumenty sądowe (usunięte przez administratora)

@Szczepan Pietrowski

A czemu nie wypowiesz się o przegranych sprawach sądowych ?

Szczepan Pietrowski

Witam państwa wszystkie opinie negatywne które są na tym kącie piszą byli pracownicy którzy okradali nadużywali alkoholu w mojej Firmie . Ci pracownicy podszywają się pod pracowników z mojej Firmy i piszą są to Kamil zdunczyk z zyrardowa kradł paliwo ,Tomasz Młynarczyk z zyrardowa ukradł kolo i paliwo 500l Wojciech Karwacki pil alkohol w pracy i ma wyroki sądowe i Marek Gizynski z Sierpca to (usunięte przez administratora)dewastowal mi samochody ci ludzie okradali moja firmę grozili mi .pozdrawiam państwa

@Szczepan Pietrowski

Dość mocne słowa. Wszyscy ci pracownicy zostali zwolnienia dyscyplinarne? Jeśli chodzi o alkohol to nie ma kogoś z ochrony kto alkomatem sprawdzi trzeźwość i nie dopuszcza takiej osoby do pracy? Jak tu jest?

Były kierowca Nowy wpis
@Szczepan Pietrowski

Człowieku pisze się : na tym koncie , a nie na tym kącie ???? tak jak na wyposażeniu auta które się u Ciebie odbiera i kierowca musi się pod tym podpisać jest napisane cytuję : kąbinerki durze sztók jedne ???? i wiele innych jeszcze punktów których już nie pamiętam !!! Nie wiem że nawet w przy zakładowej szkole ortografii nie nauczyli !!!

Boguś Nowy wpis
@Były kierowca

Cześć. A napiszesz o tym, jak się współpracowało z właścicielem tej firmy, czy płacił, jak było na rozmowie umówione? Udało mi się na razie dowiedzieć że w anonsie sprzed dwóch lat proponował 7500 - 8000 zł brutto kierowcy ciągnika siodłowego.

Remi
@Szczepan Pietrowski

(usunięte przez administratora) Dlaczego przez 5 lat przewinęło się przez twoją firmę 1500 kierowców na 5 starych manach?

Aleksander

Jak to koniec? Myślałem tu aplikować na kierowcę, ale Twój wpis mnie zaniepokoił. Widnieją dalej jako aktywni ale może wiesz coś od innej strony? Wyjaśnij, bo sam nie wiem, co przez to mam rozumieć.

Arek
@Szczepan Pietrowski

Kłamstwo tacy u niego nie pracowali

Były pracownik Nowy wpis
@Szczepan Pietrowski

A czemu nie wypowiesz się o przegranych sprawach sądowych ?

Były kierowca Nowy wpis

Panowie powiem krótko : ten człowiek nawet nie potrafi poprawnie ułożyć zdania , ale za to dobry (usunięte przez administratora) i manipulator omijajcie tą „ firmę” z daleko !! Wiecznie szuka kierowców bo nikt normalny tam długo nie gości ???? Auta stare trupy od 10 lat nie wymieniane ale takie Many do Begomy się nadają jeszcze i do jazdy w koło Malmo nigdzie więcej !! Jedyny plus w tej firmie że ten „ człowiek „ dobrze kłamie na początku i wszyscy się na to łapią sam kiedyś dałem się złapać na te czarowania , więc nie zawracajcie sobie głowy tym czymś szkoda Waszego czasu !!! Pozdrawiam

QWERTY

Sorry że się wtrące ale chcę tu dostać pracę jako kierowca ciągnika siodłowego i trochę przeraził mnie twój wpis. Czemu firma ci nie wypłaciła kasy i reszcie kierowców?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

To kierowca tam jeszcze pracuje na magazynie dodatkowo czy ja czegoś nie rozumiem? W ofercie na kierowcę kat b podawali jakiś rok temu, bo tylko taka wisi żeby sprawdzić, że trzeba kompletować towar. Aktualnie takie obowiązki są w umowie? Mam nadzieję, że tylko się jeździ.

Witam, Ja pracowałem dla Pana Szczepan i ze względów zdrowotnych musiałem zrezygnować .Pan Szczepan nie robił żadnych problemów z rozwiązaniem umowy. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron bez żadnych nieprzyjemności jak piszą ludzie w komentarzach. Pan Szczepan rozliczył się ze mną co do złotówki

Prawdziwy Michał
@Michał

Witam.ja jestem prawdziwy a pod moją osobe podszywa się szczepan pietrowski! Zwolnilem się od niego bo nie płacił na czas pieniedzy i wiecznie wyplata się nie zgadzała dużo brakowało ponadto był wulgarny ordynarny krzyczał na kierowców i oskarżał o kradziez paliwa twierdził ze jego many powinny palić maksymalnie 20litrow na 100 km przy pełnym obciążeniu, stanowczo odradzam pracy w tej firmie!

Slawek

Nie płaci i pomawia niewinnych kierowców o różne rzeczy, żeby nikomu nie przyszło do głowy iść tam do pracy bo później nie znajdziecie pracy !!!

@Slawek

Od samego początku wynagrodzenia nie są wypłacane? O co na przykład kierowcy są pomawiani? Daj znać konkretnie, co masz na myśli, tak pisząc. Rozwiń swoją wypowiedź, jeśli to nie problem.

Jak nie spłacił zaległości starym pracownikom to z nowymi też może być problem, nie? Czy ci co są zatrudnieni dostają kasę na czas? Tu proponowana jest stawka z kilometra czy ustalona dniówka? Wiesz może?

Kierowca b nadal 3900 ma tak jak w ogłoszeniu z grudnia czy jednak jakieś zmiany skoro na nowy rok weszła nowa stawka minimalna? No bo to w sumie prawie minimum wychodzi chyba że są dobre jakieś dodatki do tego? Dajcie znać jak wiecie, jak to wygląda.

On szukał pomocnika lakiernika? Takie mi się pokazuje ogłoszenie też, ale jak wchodzę to tak samo jak osobie niżej, która już o tym pisała, wyświetla się że niedostepne. A tak przy okazji, jak tam ogółem ludzi traktuje? Bo tu niżej też zwrócił moją uwagę ten wpis sugerujący że jeśli chodzi o kobiety, to pozostawia wiele do życzenia...? Ciekawe jak z pracownikami?

Jest szansa jeszcze się zatrudnić na pomoc lakiernika? Coś mam na myśli takiego, jak szukali w listopadzie w tamtym roku przez ogłoszenie. Nawet nie mogę wejść w sumie i poczytać, bo ono wisi, ale treść już jest wykasowana. Jak coś to jaki to jest etat, jak takie Pomocnicze?

Jakie godziny pracy obowiązują w Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski?

Włosy się na głowie czasem jeżą, jak czytam co niektóre wpisy na temat stanowiska kierowców od was :P Ludzie jednak tu pracują, to plusy chyba są? Ktoś jest zadowolony z warunków, lub chociaż myśli, że jest w miarę? Ja kierowca nie chce być, ale wiem, że w tamtym roku potrzebowali lakiernika. To stanowisko, z czym się je? Jest okej? Jakiego doświadczenia szef wymaga, ile płaci?

Emil

Z komentarzy wynika że są zaległości wobec byłych pracowników? To prawda? Bo były też głosy że co niektórzy nie wywiązywali się ze swoich obowiązków i pili? Może ktoś obiektywnie powiedzieć jak jest teraz? Nadal kłopoty z wypłatami czy wszystko ok i jak bym się przykładał to też i zarobki ok?

Jarek
@Emil

Pseudo firma pa-ma jest nie wypłacalna. Właściciel to wulgarny (usunięte przez administratora)krzyczy i ubliza kierowcom zastrasza nasyla policję bo ma z nimi bliskie powiązania rodzinee na każdym kroku jest kryty.

@Jarek

W takim razie ilu pracownikom zalega jakieś pieniądze? Czy aktualnie pracujący pracownicy mają wszystko wypłacane na czas? Z jakich powodów pracodawca miałby zastraszać pracowników.

Dużo tutaj tematów, ale chciałem dopytać o jeden. Jak to jest z płatnościami, bo pojawił się wpis, że nie płacą? Są jakieś większe opóźnienia czy jak to wygląda? Faktycznie ma się telefon na podsłuchu, bo i takie rzeczy pisaliście? Po co to wszystko?

Bartek

W każdym aucie jest zamontowany podsłuch i każdy kierowca ma tel na podsłuchu również prywatne więc ten pietrowski nawet wie o wszystkich sprawach prywatnych pracowników wszystko za sprawą bliskich powiązań rodzinnych w policji i prokuraturze

Norbert

Ta (usunięte przez administratora) pietrowski nie płaci i znęca się psychiczne nad ludzmi

@Norbert

Co masz konkretnie na myśli, opiszesz sytuację? Jak długo trzeba czekać za swoją kasą? Może wypłacają potem zadośćuczynienie za opóźnienia?

Czy w Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kiero

Zwolnilem się z tej firmy ponad 2 miesiące temu do tej pory pieniedzy nie otrzymałem sprawę kieruję do sądu

Mary
@Kiero

Z tego co tu czytam, to sporo osób ma tutaj problem z otrzymaniem wypłaty za swoją pracę...:( Sporo osób się u nich zwolniło przez to? Z jakiego w ogóle powodu mają problemy z płynnością finansową?

Grzegorz

Szczepan i teresa pietrowski to wykolejone (usunięte przez administratora). Nie płacą wynagrodzenia i na dodatek oczerniaja niewinnych ludzi.

Paulina
@Grzegorz

Hmmm... serio nie płacą, to ile Ci zalegają? Zgłaszałeś to gdzieś do PIPu? A dlaczego oczerniają, masz na myśli że zwalają winę na pracowników za złe wykonywanie pracy, czy jak?

Ryszard
@Grzegorz

Potwierdzam mi też nie wyplacili wszyskich pieniedzy a na koniec pan pietrowski groził mi ze mnie tak załatwi że już nie znajdę pracy. Pa-ma to firma(usunięte przez administratora)

Wojtek

Nie da rady się dogadać polubownie? To w ogóle tam ktoś jeszcze pracuje jak są winni pieniądze i nie płacą pensji? Wiesz coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski - Żyrardów

• Jak się pracuje w Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski?

Zobacz opinie na temat firmy Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pa-Ma Usługi Transportowe Szczepan Pietrowski
  • Wrzosowa 17