Opinie o KP Transpol Sp. z o.o. w Żyrardów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KP Transpol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KP Transpol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KP Transpol Sp. z o.o. w Żyrardów

Malik

Pracowałem w tej firmie dłuższy okres płacone za kilometr beż pakietu mobilność najniższa krajowa plus km wypłaty są bardzo ale to bardzo opóźnione oczywiście po wielu telefonach problemy z naprawą auta na serwisie problemy z tankowaniem w ostatnim czasie odeszło wielu starych kierowców oraz spedytorzy perspektyw rozwoju tej firmy nie widzę brak kasy i wszędzie długi

MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

robiłem dla nich transport i nie popatrzyłem na ich ocene, po transporcie okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

Wercia
@Stefan Batory

O kurczę... To skoro zaległości wobec kierowców są takie wysokie, to tam ktoś jeszcze w ogóle pracuje? Zatrudniają kogoś?

Jaki tabor tam jest, coś nowego? Chciałem spytać o to, czy jeszcze jest praca tak jak rok temu była oferta dla Kierowcy krajowego kat. C+E. Czytałem to ogłoszenie, żeby się zorientować, albo właśnie nic nie było o autach.

Malik Nowy wpis

MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Julita
@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Dzięki za kontakt, kasa odzyskana

Stefan Batory Nowy wpis
@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Zaległości wobec kierowców sięgają po 30-35 tys .

Wercia Nowy wpis
@Stefan Batory

Gabriela

Czyli wynagrodzenie, jakie sobie wynegocjujesz na początku, już zostaje? Czy nie ma żadnych negocjacji, tylko sztywno podana stawka? A na premie, chociaż można liczyć? Kasa kasą, ale to prawda co tu piszą? Że są problemy z doproszeniem się o wypłatę?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KP Transpol Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Dorota

A to co się dzieje, jakieś problemy? Że już takie reklamy tutaj są publikowane?

Vasyl

Witam. Czy pozwem zbiorowym o zaległe wynagrodzenia wasza kancelaria też się zajmuje ? Jest nas około 30 kierowcow chetnych do tego pozwu

Izabela
@Vasyl

Aż 30 kierowców? to dosyć sporo, nie dzwoniliście?

Vasyl

Wstyd pracować dla takiego dziadtransu.

Julia
@Vasyl

A to dlaczego taki wstyd? Jakie są największe minusy pracy tam?

@Julia

Proszenie sie o pieniądze które sie zarobilo

Izabela
@Vasyl

Aj to faktycznie może być upokarzające... Ale jak wygląda to całe proszenie się niby? I chcesz powiedzieć, że dosłownie za każdym razem trzeba?

Eks ko

Witam,pracowałem w tej firmie dość długo, więc sytuacja z wypłatami się w ogóle nie zmieniła a jest nawet gorzej tzn.coraz dłużej czeka się na swoją kasę, trzeba ciągle dzwonić i się prosić, pomimo pakietu mobilność placa z kilometra,żadnych aneksów do umowy, ciągle poblokowane karty paliwowe,i długo by można jeszcze. Zmieniłem pracę i mam porównanie jak może wyglądać praca kierowcy w transporcie międzynarodowym tj żenada co tam się dzieje, nie polecam.

A to z czego te poślizgi z kasą wynikają, firma ma jakieś problemy finansowe czy może szefostwo się nie przejmuje że ludzie na kasę czekają?

@Ewa

Szef ma pracownika gdzieś . Prosisz się o pieniądze które zarobiłes legalną pracą . Z dala od tej firmy ,ja na szczescie juz tam nie pracuje

Vasyl

Jak tam w K.P coś się poprawiło z robotą i kasą?

Pracowałem w firmie 8 miesięcy na podwójnej. Najmniej zarobiłem 5700 najwięcej 6900 średnio wyszło 6300. Za max 20 dni w miesiącu w trasie więcej w domu niż w pracy się nie było niczym się nie narobiłeś praca dla leni. Żadna firma nie płaci tyle z km co Smolak. Plus za przestuj plus podnosi podstawa są staż 100zl za rok. Wypłata faktycznie opóźnia do 25 zawsze była ale prosić się trzeba. Szkoda że tam wyłączników nie było nie trzeba było na minucie się 10 razy podstawiać pod rampę. Źle nie było najdłużej 9dni w trasie a tak to 3, 5, 7 i do domu. Gdybym miał dziewczyne t z prawkiem to bym tam wrócić spokojna praca kasa dobra za max 20 dni w pracy. Zadnych obciążeń, spalania szefa nie obchodzi a inne (usunięte przez administratora) z Skania jęczą i płaczą żeby 23 paliły bo im się nie oplaca.Szkoda że euro 6tki jadą 87 nie można się pościgac z Wiśtrans;)

Wiesio
@Tomek

Co roku to podnosi państwo podstawe a nie szef.

Mario
@Tomek

Podstawę podnosi teoretycznie bo faktycznie nikt więcej, niż podniesienie minimalnej od państwa nie dostał. Kasa do 25 ale zapomniałeś dodać, że w kolejnym miesiącu, więc faktycznie czekasz prawie 2 miesiące na swoje pieniądze. A i tak wypłaci z łaską dopiero po 5 telefonach i smsach. Co do przestojów to często"zapomni" się szefowi zapłacić. Żadna firma tyle nie płaci z km to fakt bo w innych już dawno były podwyżki. Ogólnie nie polecam, teraz dużo przerzutów wymyślają, więc kilometrów mało, a co za tym idzie wypłaty marne. Na kraju idzie tyle zarobić, gdzie co weekend w domu jesteś, a nie na zaszczanym parkingu.

franek

Firma to już 3/4 ukraina,Polacy nie chca tu pracowac.

M.

nie polecam.jezdzilem tam z bratem. (usunięte przez administratora)na podwojna obsade smieszna liczba km i caly czas jazda na rozladunki na karcie szefa. kolos na glinianych nogach puki nie wpadnie nikt bo potem pociagnie wszystkich. Polecam zdala sie trzymac tej firmy ukraincy nawet uciekaja

Martin
@M.

Jeździłem w tej firmie, nigdy nie spotkałem się z nawet propozycja podkładania karty lub czegokolwiek. Samochody sprawne, przypisane do kierowców, żadnego skakania. Tylko zamiana naczep. Praca prosta i przyjemna. Wynagrodzenie podstawa + kilometry + różne dodatki. Podstawą na początku miesiąca reszta na koniec. Ogólnie polecam.

M.
@Martin

To jak taki hajlaf jest to czemu nie jezdzisz? Roszady sa takie ze na 10 przyjetych odchodzilo 8 kierowcow nawet ukraincy zaczeli uciekac. Dwudziestego odbierales kase po trzech miesiacach zaleglosci? Moze nie miales propozycji karty bo miales swoja wiec byles pracownikiem numer jeden co zawsze zdaza na czas i wszystkim robote psuje

Wiktoria
@Martin

To ciekawe, co piszesz o dodatkach. Może napisałbyś tutaj, jakie wchodziły w grę. Niżej czytałam o dodatku stażowym 100 zł za rok. Czy taki dodatek otrzymuje się miesięcznie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pipi

Ok

Michał X

Czytając te opinie,zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro tak zle jest w tej firmie,dla czego panowie/panie pracowaliscie tak długo,5/7 lat to sporo.Moim zdaniem skoro jest źle odchodzi sie po 2/3 miesiącach. Po takim czasie można już stwierdzić jak funkcjonuje dana firma.

Jozin z bazin

Trzeba uściślić parę rzeczy,które zostały tu napisane.Zacznijmy od początku. Jak firma może utrzymywać pracowników ,którzy pracują powyżej 6,7 lat,skoro rzekomo brak jest regularnych wypłat? Nonsens.Firma płaci na czas, bo ma płynność finansową,nigdy nie zdarzyło mi się przez te parę lat,żeby były jakiekolwiek zaległości. Co więcej, wynagrodzenie wypłacane jest co do złotówki,nie ma jakiś durnych obciążeń, wyliczeń z kosmosu czy ucinania wypłaty. Jest prosta matematyka przy wypłacie ,i to jest duży plus. Kolejny temat,który chciałem poruszyć,to wcześniej wymienione krajówki. Tu naprawdę zdarzają się one bardzo sporadycznie, bo powroty są zazwyczaj brane do domu,ewentualnie w obrębie Mazowsza.Nie ładuje się powrotów z giełdy do Biłgoraja,i potem trzy dni wraca się do domu krajówką ,żeby nie wracać na pusto jak wiele firm ma to w praktyce stosować. Jest sieć stałych klientów, i tego się trzymamy. To 10 000 tys km. też jest prześmieszne,bo miesięcznie kilometrów wychodzi więcej. Magnesy? Ludzie ,to nie są lata 90 ,że robiło się trzy kółka NL-Moskwa z kwiatkami wliczając granice,drogi i urząd celny . W podwójnej obsadzie magnesy? Bzdura. Firma jest dobra dla osób szukających stabilnej posady na dłuższy czas,gdzie robota jest w miarę ułożona, co ważniejsze strzał i powrót,nie siedzisz w kabinie 3 tygodnie.Kończąc swój wywód chciałem dodać jeszcze bardzo ważną rzecz. Auta są naprawiane w serwisie,nie u jakiegoś kowala w krzakach . Nie tracisz nerwów ,że znowu coś jest nie zrobione ,bo szef nie ma teraz kasy. Tu wystarczy telefon,diagnoza usterki i wszystko jest ułożone tak,żeby odwiedzić serwis.

Dixi

Pracowałem w tej firmie przez ponad 4 lata. Pół roku temu zrezygnowałem z pracy, ponieważ zmieniłem miejsce zamieszkania. Wspomnienia o tej firmie mam na ogół pozytywne. Z tego co słyszałem o innych firmach warunki zatrudnienia są naprawdę OK, dlatego nie zgadzam się z opiniami poprzedników. Wypłata była zawsze na czas, do 10, a w tej branży to rzadkość. Co do kilometrów bywało różne, ale na pewno nie 10000. Magnes-nic na siłę...... Z czystym sumieniem polecam tą firmę!!!

Roska
@Dixi

Wystarczy połączyć twoj nick i konto google,i wynika ze caly czas tam pracujesz. czemu jezdzisz starym autem i boisz sie wziac nowe? Czyzbys byl takim pasjonatem serii 105 dafa ze starym impulsatorem?

Roska

Zgadzam sie w 100% z poprzednimi wpisami.pracowalem tam 5 lat,widzę że nic się nie zmieniło. Kilometrow robi się bardzo mało (jak na podwójną obsade) wszystko zależy od produkcji w fabryce w Łodzi,która firma obsluguje.Poza tym doszły nowe firmy,automatycznie tej roboty jest dużo mniej. Avo do spedycji to siedzi tam 3 ludkow,mówiących tylko po polsku ,więc jak jest jakiś problem to odkładają słuchawkę i zero kontaktu (transport miedzynarodowy). Hitem są też frachtu krajowe na które czeka się nawet 34godziny na 100km krakowski. Warto wspomnieć o czasie wypłaty,który jest opóźniony o 2 miesiące,A potem trzeba się  ciągle prosić jak u dziada o wypłatę,albo dzwonić i prosić o odblokowanie kart paliwowych ktore cały czas są poblokowane. Nie chce nawet wspominac o tej firmie. A magnes  tam jest rzeczą  normalną.

Sławo

Kiedyś tam pracowałem,i chciałem ostrzec ludzi szukających pracy przed tą firmą. Przedewszystkim rozładunki robi się na karcie szefa,kilometrów robi się bardzo mało (mój ostatni miesiąc przed odejściem to UWAGA 10000tys km!). Od kolegów,ktorzy tam teraz jeżdżą wiem,że o każde pieniądze trzeba się prosić ,mowa o wypłacie.Najwięcej km robią świerzo zatrudnieni kierowcy,żeby niby im pokazać jakie km się robi w tej firmie,a potem wszystko wraca do normy czyli 14000 tys km max.Jak na podwójną obsadę to jest hit.

Sławo
@Sławo

Rozładunki na pauzie,nie na karcie szefa..Pomyłka.

Karol

Płacą z kilometra których jest niewiele przestoji odgroma brak płatności w terminie a spedycja to głomby kłamią i kręcą na każdym kroku radzę szczerze omijaj tą firmę szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o KP Transpol Sp. z o.o. - Żyrardów

• Jak się pracuje w KP Transpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KP Transpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KP Transpol Sp. z o.o.?

KP Transpol Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 1 Maja 63 H
    96-300 Żyrardów