Opinie o Rktrans Krzysztof Rosiński w Nieledew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rktrans Krzysztof Rosiński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rktrans Krzysztof Rosiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rktrans Krzysztof Rosiński w Nieledew

Nie jest dobrze.

Zero kontaktu z kierowcą. Długi czas dostawy. Torby zgniecione.

polecam jak wszyscy

jak dla mnie i moich znajomych najlepsi na rynku naprawde ladne duze busy , wygodne i bardzo mili kierowcy .

Podróżnik
@polecam jak wszyscy

Akurat ja trafiłem na kierowcę chama . Dosłownie, książkowy przykład chamstwa i prostactwa . Moje pierwsze ,bardzo pozytywne wrażenie, zostało zgwałcone i zdeptane przez tego pana . Szkoda, bo obsługa klienta jeśli chodzi o biuro i standardy pojazdów są na odpowiednim poziomie .pozdrawiam

Czy Rktrans Krzysztof Rosiński oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Najgorszy przewoźnik , przesiadka za przesiadką z lb jechać do Niemiec prawie 20 godzin, kierowcy (usunięte przez administratora) tragedia,nie polecam ,nigdy więcej

Pasażerka

Dzień dobry .Jakiś czas temu jechałam pierwszy raz tą firma ale to przez przypadek na przesiadce szczerze jechałam prawie cały dzień inna firma byłam jak nigdy umęczona droga w busie zero komfortu brak stawania robienia przerwy kierowca łaske robił że jedzie wgl z ludźmi jakby za karę odechciało mi się wgl jazdy dalej ale gdy tylko przesiadłam się na firmę Rk trans przejechałam się 100 km od razu czułam ulgę i wygodę naprawdę widać że firma dba o swoich pasażerów kierowca cały czas był zainteresowany ludźmi czy chcą przerwy czy potrzeba czegoś naprawdę byłam pod mega wrażeniem kierowcy jacy ludzie są mili i widać że z pasją to wszystko robią .Bardzo miło i super rozmawia się z kierowcą pośmiać się można .Mało takich firm jest na rynku i z całego serducha polecam tą firmę !Jeśli chcecie bezpieczna podróż miłą atmosferę i mega wygodę to z czystym sumieniem korzystajcie .Ja również będę korzystała już do końca .Dziękuję Rk trans za to że mogłam korzystać z waszych usług .Pozdrawiam

Amanda Nowy wpis

Ja w sprawie tego ogłoszenia na Facebooku, że szukają kierowców. Jak tam są liczone stawki, wie ktoś? Bo nie wyjaśnili niestety, no nie jest zbyt szczegółowe to ogłoszenie, dlatego zajrzałam tutaj jeszcze.

rktrans Nowy wpis

Bardzo polecam przejazdy z firmą RKTRANS. Najwygodniejszy transport jeśli nie posiadamy własnego samochodu. Duży plus za przewożenie z adresu pod adres. Mimo dużej ilości bagaży kierowcy kompletnie nie mieli z tym problemu bo jeżdżą dużymi busami . Żaden bagaż się nie zgubił. Kierowcy busów bardzo mili i przyjaźni. Cena jest taka jak u wiekszośc przewozów ale u nich warto zamówicbusika ! Polecam

polecam Nowy wpis

Bardzo profesionalna obsługa polecam i bedę polecac znajomym .

Brak żadnej umowy o pracę

kierowca

kolego w rktransie pracuje i oni nawet nie zatrudnia cie bez badan lekarskich i psychologicznych nikt tam nie pracuje na czarno kazdy ma umowe wiec nie sciemniaj baranie .

hmmm

widac ze były pracownik dodaje takie opinie ( najprawdopodobnie podziekowali mu za prace ) ŻENADA .

ktos
@kierowca

daja umowe zlecenie

@ktos

Serio? Ale to nie jest tak, jak w wielu firmach, że młodzi do dwudziestu sześciu lat mają zlecenie, bo sami chcą i zadowoleni? Czy starsi też mają, bo im wyboru nie dano nawet?

Ja Nowy wpis

Firma Rktrans Krzysztof Rosiński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Jak tu z pracą jest? Czytam, że klienci trochę narzekają, na czas dostawy i tego typu rzeczy. No a pracownicy jak tam ogólnie mają, bo myślałem czy nie zadzwonić nie spytać o pracę? Na czas wypłaty itd., to się tylko chciałem głównie upewnić? Żeby się nie rozczarować

Nie jest dobrze.

Zero kontaktu z kierowcą. Długi czas dostawy. Torby zgniecione.

W maju na fb szukali kierowcy na podwójna obsadę. Napiszę ktoś z kierowców, jakie są te dobre zarobki? Jak się jeździ generalnie, stan samochodów chwalicie?

dobra firma

najbardziej profesjonalna firma nie wspomne o busach na najwyzszym poziomie .

Można zostawić CV w firmie na kierowcę? Mam doświadczenie w przewozie osób i odpowiednie uprawnienia. Ile teraz jest płacone dniówki? Może ktoś z pracowników powie jak wyglądają rozliczenia finansowe.

OK FIRMA

I HIGHLY RECOMMEND THE COMPANY RKTRANS, GREAT CARS, VERY COMFORTABLE.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Rktrans Krzysztof Rosiński? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dobry przewoznik

Wszystko pod dokładną kontrola , trasa kontakt i przejazd pod wrażeniem . Nowe wygodne , przestronne busiki i mili kierowcy pozdrawiam Mirek .

Irmina

W obsłudze klienta na słuchawce ktoś pracuje? :) Nie widzę żadnych ofert pracy, czy nie szukają kogoś do pracy przypadkiem? Lub może wiecie co ile mniej więcej szukają dodatkowych rąk? Zespół jest stały, czy jest co wypatrywać wolnego etatu? No i najwazniejsze w sumie, czy zarobki są rynkowe? Są perspektywy na podwyżki? Czy to co wynegocjujesz na początku już zostanie?

Polecamy

Wracalismy z mezem ostatnio do Polski z RKTRANS moge tylko dodac ze firma jest bardzo profesionalna i posiadaja mega wygodne busy pozdrawiam kierowców .

Wiktoria

Na Facebooku firmy pojawiło się ogłoszenie o pracy, chłopak jest kierowcą, byłby chętny. Musiałby zrezygnować z obecnej pracy, pytanie do was — jak wam się pracuje obecnie? Proszę o obiektywne opinie, bo sytuacja dość trudna. Może wiecie, czy firma ma dużo chętnych do pracy? Bardzo mało tu konkretów, niby pialiście ze wypłaty spoko, ale to było jakiś czas temu. Jak wyglądają benefity w firmie, jak z negocjowaniem wynagrodzenia? Są podwyżki w miarę regularnie?

Pasażerka

wiola

jestem teraz w busie wracam do kraju , rewelacja kierowca mily pomocny a samochód to mega ładny i wygodny polecam wiola .

Karol

Ktoś wspomniał że kierowcy tu dobrze zarabiają i wypłaty są terminowo. Już podpytywałem o prace ale widać sami klienci się wypowiadają, a opinii pracownika jak na lekarstwo. Może jednak ktoś mnie wspomoże radą i napisze czy pod względem finansowym warto się tu zatrudniać? Dajcie aktualne info.

polecam jak wszyscy

Podróżnik
@polecam jak wszyscy

Karol

Jakiś czas temu na swoim profilu facebookowym firma szukała kierowcy. Widziałem że jeżdżą do Holandii, Niemiec i Belgii. Jaka jest stawka dniowa i czy płaca też diety? Dodatkowo jak są ustawione trasy? Można na weekend zjechać do domu?

Zostaw merytoryczną opinię o Rktrans Krzysztof Rosiński - Nieledew

• Jak się pracuje w Rktrans Krzysztof Rosiński?

Zobacz opinie na temat firmy Rktrans Krzysztof Rosiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rktrans Krzysztof Rosiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 20 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rktrans Krzysztof Rosiński
4.6/5 Na podstawie 83 ocen.
  • 317 lok. 10
    22-554 Nieledew