Opinie o Przedsiębiorstwo Przewozowo-Handlowe Libropol sp.j. Rafał Libront Ryszard Urbanek Mirosław Libront Stefan Libront w Siedliska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Przewozowo-Handlowe Libropol sp.j. Rafał Libront Ryszard Urbanek Mirosław Libront Stefan Libront. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Przewozowo-Handlowe Libropol sp.j. Rafał Libront Ryszard Urbanek Mirosław Libront Stefan Libront o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Przewozowo-Handlowe Libropol sp.j. Rafał Libront Ryszard Urbanek Mirosław Libront Stefan Libront w Siedliska

klientka -jeszcze niestety Nowy wpis

Drodzy Państwo, pomimo wysokiej ceny biletów miesięcznych kierowcy zamiast odbijać je w terminalu kazują go sobie odbijać na czole... Jadąc po południu do pracy byłam świadkiem sytuacji gdzie Pan kierowca nie zatrzymał się dziecku stojącemu na przystanku a zapytany czemu tak zrobił powiedział że może ... Dzieci wsiadające na przystanku przed Gorlicami uraczył biletem normalnym choć prosiły o zniżkowe, gdy się jedno upomniało to kazał wysiadać albo jechać dalej i nie gadać . Jest to bardzo przykre tym bardziej że to firma usługowa choć ilość gwiazdek powinna dać właścicielom do myślenia ??

Pani Grazia

Szczerze Kierowcy nie zwaracaja uwagi jak mlodziez pali dopalacze te epapierosy w autobusie i pic te piwa. Kierowcy nie zwracaja uwagi a jest zakaz palenia i picia alkoholu w autobusach !!!!.

areczek Nowy wpis
@Pani Grazia

kierowcy też palą i piją

Mariusz Nowy wpis

jako klient nie polecam firmy stare autobusy zero wygody, autokary wysłużone , na wozie drabiniastym wygodniej (w lecie oczywiście) a kontakt z panem urbankiem fatalny na miejscu faktycznego właściciela zmieniłbym osobe kontaktową, jak cię widzą tak cię piszą. Pozdrawiam Mariusz

Tobi Nowy wpis

Miesięczne bilety drogie , autobusy spóźniają się albo przyjeźdzają przed czasem.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Przewozowo-Handlowe Libropol sp.j. Rafał Libront Ryszard Urbanek Mirosław Libront Stefan Libront? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Dzisiaj rano kierowca kazał (usunięte przez administratora) innej osobie z autobusu bo nie ma czasu, również gdy chcial*m coś zapytać, zaczął się awanturować (starszy mężczyzna, charakterystyczne żółte zęby, tęgi) po chwili chciał*m odejść, kazał mi zostać, nadal się kłócił i zapytał*m czy mogę odejść a on powiedział, ze nic mnie tu nie trzyma.

Patrycja

Czy w firmie są wyjazdy w delegacje ?

Janek

Myślę, że wszelkie uwagi dla firmy gdyby trafiały na właściwy adres a nie na forum pracownicze to mogłyby spełnić swoje zadanie

Iwo

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może kierowcy? Warto starać się?

Pan Mostowiak

dzien dobry chccialem powiedziec ze kierowcy są nieuprzejmi . Jeden jezdzil pijany dzien dobry ni (usunięte przez administratora) Jeden prawie zabil male dzieci na pasach

pasażerka
@Pan Mostowiak

Nieuprzejmi to mało powiedziane....chamstwo kierowców jest stawiane na pierwszym miejscu.

Pasażerka

24 maja wsiadłam na przystanku w Szalowej o 7:56.Przez zamyślenie za pózno wstałam do wysiadki.Kierowca zareagował: "kuzwa trzeba mówić"......Co to jest ,gdzie kultura kierowców.masakra,powinni zmienić przewozników,bo (usunięte przez administratora) kierowców przekracza granice.

Syn Szefa Voyagera

LIBROPOL jest najlepszym przewoznikiem w calej UE I USA I NL. Polecam. Jedynie za drogie bilety i (usunięte przez administratora) autobusy co na patatajce mozna dostac bialaczki Pozdrawiam Wnuk Dziadka SP Władysława Voyagera ze Szwabów

Józef

Na tyle pojazdów co ta firma posiada to aż dziw że w Bobowej nie ma trzeciej stacji paliw "Libropol". Może jednak powstanie, kiedy "strefa aktywności gospodarczej" stanie się rzeczywistością....

Józef
@Józef

Przedsiębiorstwo a nie "Przesiębiorstwo"...

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Przewozowo-Handlowe Libropol sp.j. Rafał Libront Ryszard Urbanek Mirosław Libront Stefan Libront - Siedliska

• 6
    38-324 Siedliska