Opinie o Rktrans Krzysztof Rosiński w Nieledew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rktrans Krzysztof Rosiński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rktrans Krzysztof Rosiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rktrans Krzysztof Rosiński w Nieledew

idealnie

Nic dodac nic ująć NAJLEPSI .

idealna firma

Zdecydowanie polecam, najlepsza firma przewozowa w woj lubelskim! Szybko i bezpiecznie do celu dzisiaj dotarłam :) Busy nowe, wygodne, wyposażone w wifi, ładowarki, telewizor, komfortowe warunki jazdy i bardzo sprawne przesiadki nie tak jak u innych przewozników .Podróż z Lubelskiego do Belgii trwała 19 godzin co uważam za bardzo dobry czas w porównaniu do innych przewoźników z których korzystałam w ostatnich latach.. WIELKI PLUS .

zadowolona

POLECAM PROFESIONALNY PRZEWOZNIK .

Angelika

Miałam okazję podróżować z Rk trans w miniana sobotę 9.04.22 z Polski do Holandii. Mogę z całego serca polecić tą firmę. Firma na rynku która dotrzymuje słowa i przyjeżdża  punktualnie! Polecam w stu procentach! Dostosowanie predkosci do warunkow na drogach w przeciwienstwie do niektórych  firm, ktore za wszelką cenę do celu nie zważając na warunki na drodze. Kultura osobista i dbałość o klienta w 100 procentach. Mialam okazje jechac z Panem Mirkiem i młodym kierowca Krzysztofem odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.

Firma Rktrans Krzysztof Rosiński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
najlepsza firma

Jedyna firma na rynku która dotrzymuje słowa i przyjeżdża zawsze punktualnie! Polecam w stu procentach! Kultura osobista i dbałość o klienta, to definicja RKTRANS . Inne firmy powinny brac przykład z waszej firmy .

rktrans

Dnia 29.03.2022 jechaliśmy pierwszy raz z kierowcą do Holandii. Bardzo zabawny, miły i uprzejmy Pan. Żadnego problemu podczas jazdy oraz dotarciu na miejsce nie było. Gdy dotarliśmy do celu Pan kierownica został z nami dopóki Nas nie odebrano. Z wyrazami wielkiego podziękowania pozdrawiamy Pana kierowcę oraz polecamy Fime Przewozową RKTRANS

Ela.G

Nigdy więcej z tą firmą! Nie polecam tego przewoźnika ponieważ bus był opóźniony bo z godziny 18 zrobiła się godzina 20.30 i do tego podróż z Holandii do Polski trwała ponad 20 godzin a p postuj był gylko chwilę pry tankowaniu bo kierowca nie ma czasu a papierosy palił w aucie podczas jazdy. Mało tego w busie z bagażami przewożona była ropa w bańce gdzie zalaną miałam torbę i wszystko w niej.Omijajcie szerokim łukiem tą firmę.????????????????????????

najlepsi

Polecam z całego serca tego przewoznka , piekne duże samochody , mili kierowcy i szybki czas podróży .Jestescie najlepsi .

bardzo wygodne busy

polecam jak wszyscy super przewoznik .

monika

POLECAM .

Piter

Porazka na zdjęciach są mercedesy i pojedyncze fotele podróż spędzam w Renault na przednim siedzeniu dzieląc je z kimś innym nie licząc kierowcy oczywiście za 130 euro taki przejazd to żenada

Unikajcie ludzie z każdej strony tego przewoźnika chodź nie można tak go nazwać . (usunięte przez administratora)

M. W

Wiem jeździłem z nimi ostnio paczkę mi przywiózł mogę wstawić zdjęcia jak ona wyglądała a kierowca jeszcze dobiera pieniądze bo za 40e nie będzie wiozl

Jaa

Z lubelskiego jedziesz na Zgorzelec przez Kraków,żadnych postoi a ceny z kosmosu

BOZENA

Wczoraj miałam przyjemność jechać pierwszy raz z firmą RKTRANS i jestem bardzo zadowolona z przejazdu do holandii , kierowca z busa który odbierał mnie ze Zwolenia przed przyjazdem zadzwonil, przeprosil i poinformowal ze spozni sie ok 10- 15 min . Był bardzo wesoły , lubił sobie pozartowac , dostosowywal predkosc do warunkow które nie były najlepsze . Pozdrawiam Bożena

opinia

Witam serdecznie, chciala bym podziękować firmie RKTRANS bus za przejazd , co prawda miałam możliwość dopiero dwa razy podróżować z wasza firma , ale jestem zadowolona bo przejazd jest w wyjątkowo sprecyzowanych godzinach , I byłam na miejscu rano , z czego jestem zadowolona . To muszę z przyjemnością powiedzieć że pozostawiłam w busie portmonetke z ważnymi dokumentami i innymi papierami i dzięki uczciwości kierowcy wszystko zostało mi zwrócone poprzez personel w siedzibie firmy w Polsce i został mi przesłany do Niemiec za co jestem ogromnie wdzięczna i pragnę tu osobiście podziękować, Pani która wszystko zorganizowała i po 2 dniach dostarczona przez kierowcę busa , jak również pragnę podziękować kierowcy który oddał portfel do firmy i tel. powiadomił mnie ze znalaz moj portfel , za co pragnę jeszcze raz podziękować, To miłe jak możemy dziś w tych trudnych czasach jakich przyszło nam dziś żyć ze możemy spotkać ludzi którzy są uczciwi , dlatego Dziękuję wszystkim tym którzy cenią sobie dziś uczciwość i dobroć, a ja mogę tylko podziękować z całego serca , I życzę miłego dnia i dużo słonka Pozdrawiam serdecznie wszystkich, Magdalena , 2

ok

Firma na wysokim poziomie logistycznym , byłem pod wrazeniem w czasie jazdy do Belgii organizacji tej firmy .Moim zdaniem najlepsi na rynku bardzo polecam wszystkim .

POLECAM

Polecam , jako jedyna firma która mnie nie zawiodła .

Kruk

Masakra to wystarczy.

Alicja

Już drugi raz jadę ,droga przebywa ok jednak dwaj kierowcy palą papierosy w busie ,szok ,już zgłaszałam do mojego biura i nic ,tak nie wolno ,proszę to zlikwidować

Harry
@Alicja

Proszę to zlikwidować?????????????

pozytywna firma

Wielki plus za auta , kierowców i szybki czas podróży .Polecam bardzo firme . MARZENA.

super

Najlepsza firma przewozowa super mili kierowcy i boskie autka , polecammmmmmmm z calego serca wiolka ( katowice ) .

Zostaw merytoryczną opinię o Rktrans Krzysztof Rosiński - Nieledew

• Jak się pracuje w Rktrans Krzysztof Rosiński?

Zobacz opinie na temat firmy Rktrans Krzysztof Rosiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rktrans Krzysztof Rosiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 20 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rktrans Krzysztof Rosiński
4.6/5 Na podstawie 83 ocen.
  • 317 lok. 10
    22-554 Nieledew