Opinie o Rktrans Krzysztof Rosiński w Nieledew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rktrans Krzysztof Rosiński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rktrans Krzysztof Rosiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rktrans Krzysztof Rosiński w Nieledew

zadowolony

Jeździłem już z różnymi przewoźnikami i stwierdzam, że RKTRANS to najbardziej profesjonalna firma transportowa z jakiej usług korzystałem. Za każdym razem rzetelnie, wygodnie i bezpiecznie. Kulturalni i pomocni kierowcy, w lecie nie oszczędzają na klimatyzacji. Jeszcze ani razu się na nich nie zawiodłem.Polecam jak najbardziej tego przewoznika .

klientka zadowolona

Witam w skrócie opowiem o mojej podróży z Niemiec do Polski .Na poczatku zabrała mnie firma w wktórej zamowiłam busa , podjechał mały samochodzik w którym czułam sie jak w windzie z 8 osobami tragedia .Na wysokosci Berlina przesiadłam sie do firmy RKTRANS i tu miłe zaskoczenie , bus duzy pachnacy i najważniejsze nowy byłam miło zaskoczona przebiegiem sytuacji .Podróz do domu wtedy była już miłym rarytasem bo było bardzo wygodnie . DLATEGO BARDZO POLECAM RKTRANS . POLECAM JAK JECHAC DO NIEMIEC TO TYLKO Z RKTRANS.

Piszesz te słowa jako klient? Z czego konkretnie nie byłeś zadowolony jeśli chodzi o Rktrans? Chodzi o trzymanie się rozkładu, podejście do klienta, czy może coś innego? Daj znać koniecznie z czego wzięła się Twoja opinia.

Porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie przyjechali po mnie.

Firma Rktrans Krzysztof Rosiński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
joanna

Jak najbardziej firma godna polecenia , szyciutko dojechałam do domu a co najwazniejsze w miłej atymosferze która zapewnili nam kierowcy z danej firmy .POLECAM .

radom

polecam super przewoznik

lonia

Super podróż z Holandii do Polski widac ze nowe busiki i dbaja o klienta, kierowca byl mily i jechal bezpiecznie. Jezdze tylko sezonowo do Holandii i zawsze wybieralam inna firme ale ostatnio sie do niech przekonalam, dla mnie czas podrozy jest najwazniejszy bo jak szybko przyjezdzam to masz caly dzien dla siebie .

marzena ilza

Jechałam z dwójką małych dzieci ostatnio do męża do Holandii i muszę powiedzieć, że kierowca zachował się naprawdę w porządku. Wiadomo jak to z dziećmi czasami trzeba się pilnie zatrzymać i za to właśnie dziękuje kierowcy. Firma przyjazna rodzinnym przejazdom

klientka

Jechaliśmy z RKTRANS w sobotę do Holandii, na szczęście udało nam się nie przesiadać do innego busa. Po za tym że Panie w biurze podały kierowcy zły numer kontaktowy, przez co kierowca nie mógł się z nami skontaktować złego słowa na firmę nie można powiedzieć. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni zachowaniem kierowcy, jeśli dobrze pamiętam pan przemysław . Kierowca bez najmniejszych zarzutów, miły, sympatyczny, wesoły i zaangażowany . Atmosfera w busie super, aż miło się jedzie i chce się wracać do przewoźnika. Jazda płynna, a przede wszystkim bezpieczna co jest ogromnym plusem, gdyż nie dla każdego kierowcy to piorytet. Tym razem przespaliśmy cała noc, przegapiajac nawet postoje. Bus czysty i wygodny, jedyny minus to bardzo słabe ogrzewanie z tyłu. Widać zorganizowanie, jakie panuje wśród pracowników, a na postojach aż miło się patrzy na taką wesołą ekipę kierowców. Polecam bez chwili zastanowienia. Nastepnym razem do Polski jedziemy tylko z RKTRANS i mamy nadzieję że również uda nam się jechać z Panem Przemkiem. Przewoźnik godny polecenia. Oby tak dalej

kasia

W kilku słowach opowiem o mojej podróży z Holandii do Polski .Kierowca 5 + busiki 5 + atmosfera 5 + podsumowujac jeden z najlepszych przejazdow jakimi ostatnio jechalam a jezdze czesto , dlatego pozwoliłam sobie opisac mój powrocik do domu szkoda tylko ze dopiero po swietach i nowym roku . Tak jak sadzilam dzisiaj zamowilam bilecik powrotny bo uwazam ze sa jednymi z najlepszych na tym rynku .

mona liza

potwierdzam opinie o tej firmie jeszcze raz teraz na tym portalu . Jestem bardzo zadowolona, busy sa duże i wygodne podczas jazdy czas umila muzyka lub filmy wyswietlane na dużym monitorze. Jest równiez dostepny internet wi -fi. Atmosfera przyjazna dziecko było całą drogę zadowolone ,pomimo długiej trasy z Holandii na Górny Śląsk. Każdą wątpliwą sytuacje w tej firmie można wyjasnic. Obsługa telefoniczna , kierowcy i pani kierowca ;) bardzo mili o wysokiej kulturze osobistej. Dobry marketing korzystny dla klienta dostałam kartę stałęgo klienta a w dodatku mozna w busach placic karta gdyz maja terminale platnicze co dla mnie jest nowoscia . Polecam przewoznika i dziękuję za profesjonalizm będę korzystać z pewnością.

monaliza

MARCIN

Jestem bardzo zadowolony, pełen profesjonalizm :) Jechałem z Belgii do Krakowa i tydzień później z Krakowa do Belgii. Kontakt jest bardzo dobry za równo z samą firmą jak i później z kierowcą - nie zdarzyło się ani razu, żeby telefon nie został nieodebrany. Z umówionych miejsc odbierano mnie o planowanej godzinie. Kierowcy mili i z poczuciem humoru, można sobie pogadać, podróż przebiegała w miłej atmosferze i dość sprawnie, choć minusik za disco polo na trasie do Belgii (tak pół żartem, pół serio :D). Na pewno skorzystam ponownie i żałuję, że nie odkryłam tego sposobu podróży oraz tej firmy wcześniej, ale lepiej późno niż wcale ;) Podsumowując: POLECAM RKTRANS .

iwan

POLECAM BARDZO ------ Super profesionalna firma , bardzo mili kierowcy nie mowiac o busach mega wygodnych i pachnacych nowoscia nie mówiac o duzej flocie jaką ta firma posiada .Podróz z Bredy do domu trwala bardzo szybko i w miłej atmosferze , kierowcy bardzo pomocni i mega kulturalni .Nie mam pojecia dlaczego sa negatywne opinie ale dla mnie sa super .Pozdrawiam bartka i tego mlodego kierowce . BARDZO BARDZO Polecam . 1

Damian

Jeżdżę ta firma i z tego co widzę to te komentarze które są negatywne to osoby które już wsiadajac maja problem do kierowców i innych pasażerów. Kierowcy pozytywni aż się dziwię że mają do niektórych tyle cierpliwości. Busy najlepsze jakie jeżdżą z tego roku także wygodne i bezpieczne. Gorąco polecam bo firma jest petarda

Zostaw merytoryczną opinię o Rktrans Krzysztof Rosiński - Nieledew

• Jak się pracuje w Rktrans Krzysztof Rosiński?

Zobacz opinie na temat firmy Rktrans Krzysztof Rosiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rktrans Krzysztof Rosiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 20 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rktrans Krzysztof Rosiński
4.6/5 Na podstawie 83 ocen.
  • 317 lok. 10
    22-554 Nieledew