Opinie o Jarosław Gajda Rapid.Net w Zielonki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jarosław Gajda Rapid.Net. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jarosław Gajda Rapid.Net o rekrutacji.


Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Gajda Rapid.Net w Zielonki

baner wywiady
Łukasz Nowy wpis

Pracowałem w firmie 2 lata. Dla singla, emeryta, studenta ta praca jest całkiem oka. Niestety mi się urodziło dziecko, żonie skończył macierzyński więc nienormowany czas pracy stał się nie do pogodzenia z obowiązkami rodzicielskimi. Umowa na 1/4 etatu to niestety porażka przy obliczaniu emerytury. Poza sezonem letnim jest lipa i z jazdą i z kasą. Liczyłem że stawki za jazdy mi to zrekompensują - niestety skończyło się jedynie na obiecankach podwyżek - dlatego poszukałem sobie czegoś innego i szybko znalazłem... szczęśliwie rynek pracy zmienia się bardzo dynamicznie na korzyść pracownika. W pańszczyźniane stosunki pracy z Tobą Dave wierzyć mi się nie chce. Jeśli czułeś się jakkolwiek oszukany czy wykorzystywany ponad miarę mogłeś zgłosić to do PiP z wydrukiem czasu pracy z Google Maps (trudno pomylić regularne jazdy do Pyrzowic z czymś innym), do US - o paragony czy do sądu pracy o swoje świadczenia wynikające z niezgodności czasu czy zakresu pracy z umową . Gdyby moje stosunki z szefem miały choć przez chwilę wyglądać tak jak opisujesz nie zawahałbym się tak zrobić.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dave

Praca na śmieciówce lub 1/4 etatu dla najwytrwalszych. (Składkę którą od Ciebie szef odprowadza każe Ci odpracować!) Wożenie ludzi spod domów na lotniska. Żeby zarobić 2500 trzeba jeździć po kilkanaście godzin dziennie ale nie ciągiem, a raz rano raz w nocy jak ma szef widzimisie bo czasu pracy nie ma - musisz być dyspozycyjny 24h. Jazda bez żadnej licencji. Klientom nie wystawia się paragonów ściemniając gdy pytają że w autobusach miejskich też nie dostają, rozlicza tylko gotówką. Praca dla desperatów i ryzykantów. W sezonie letnim ryzykując życie z niewyspania można zarobić max 3000 do łapy jeżdżąc po kilkanaście godzin dziennie. Po sezonie jest dno, jazdy mało więc zarabia się po kilka stów miesięcznie. Firma funkcjonuje dzięki wyzyskowi pracowników których eksploatuje się kompletnie niezgodnie z prawem pracy i czasem pracy i z ukrywanych przed fiskusem dochodów. Urlopów nie ma. Potrzebujesz wolne, szef gdera, musisz oddać auto i ogólnie wiesz że kasy na koniec miecha nie będzie za wiele. Nie polecam nikomu chyba że życie Ci nie miłe.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Gajda Rapid.Net - Zielonki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Jarosław Gajda Rapid.Net
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Długopolska 8A
    32-087 Zielonki
  • NIP: 9451192420 REGON: 120422308
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Jarosław Gajda Rapid.Net
Przejdź do nowych opinii