Agencja Reklamowa "WM"

Kraków

Opinie o Agencja Reklamowa "WM"

Patrycja

@kiri, zawsze możesz napisać maila z zapytaniem do firmy, czy jest taka możliwość odbycia stażu? Na stronie internetowej jest podany kontakt, spróbuj zapytać. Może na forum są osoby które mają doświadczenie w pracy w Agencja Reklamowa WM ?

kiri

ja wczesniej zastanawialam sie czy ni beda poszukiwali kgos na staż tak by sie przyuczyć bo chcialabym tam sie czegos nauczyć

karolina

[usunięte przez moderatora] wiszą mi kasę za miesiąc pracy i wogóle nawet nie dostałam umowy

syrena

Ja mam ochote dobrać się temu Panu do skóry , kontakt do mnie [usunięte przez moderatora] Prosze o kontakt.

THE And

Jesli ktos z Was chcialby dobrac sie wlascicielowi do skory to prosze o kontakt. Tym razem Pan [usunięte przez moderatora] nie ucieknie od odpowiedzialnosci. [usunięte przez moderatora]

Kryska

dajcie spokoj z ta firma, powinni ich zamknac za te oszustwa, nie placa i wmawiaja ludziom ze kasy nie maja, [usunięte przez moderatora] i nic wiecej. NIe polecam ten firmy poniewaz nie wywiazuja sie z umow!!! [usunięte przez moderatora]!!!!!

czy ktoś coś wie o Agencji Reklamowej WM?

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa "WM" - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa "WM"