Opinie o Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka w Bielsko-Biała

Ola

NIE MONTUJCIE I NIE KUPUJCIE DRZWI W FIRMIE KLAMEX KROWKA !!! Niestety dałam się nabrać; znalazłam ulotkę reklamową w skrzynce... no i się zaczął mój pech. rzwi jak z tektury, niedoróbki w każdym miejscu, źle doklejone uszczelki, tragiczny montaż - uszkodzone ściany w mieszkaniu przy przenoszeniu drzwi. Oczywiście o fakturze za towar mogę pomarzyć. Niestety zostałam nabita w butelkę i przestrzegam wszystkich - NIE MONTUJCIE I NIE KUPUJCIE DRZWI W FIRMIE KLAMEX KROWKA !!! Ja sprawę zgłosiłam do rzecznika, fikcyjna firma nie odbiera od nich korespondencji; zgłosiłam sprawę do sądu. NIE MONTUJCIE I NIE KUPUJCIE DRZWI W FIRMIE KLAMEX KROWKA !!!

@Ola

Widzę że się nie nudzi pisanie oszczersstw i kłamstw jakby tak było jak pisze rzekoma Ola która na 100% nie jest nasza klientka to nie miałbym tyle zleceń ile obecnie mamy i nie rozumiem dlaczego wymyślają takie niesamowite żeczy typu uszkodzone ściany itd to po zakończeniu montażu nie ma śladu uszkodzeń a dziwnym trafem po rozliczeniu i odebraniu drzwi powstają po dniu czy dwóch jakieś cuda się dzieją ponieważ jakby były powyższe uszkodzenia to nikt by nie zapłacił dopóki nie było by rzekome uszkodzenie naprawione a Fikcyjna to jest osobą która napisała.

Marian

Nie polecam. Daniel Krówka mydli oczy oferując super drzwi, super jakość, super montaż. Pokazuje zdjęcia jak super będzie. Robi prowizorkę, nie szczelność, krzywe, brak podstawowych uszczelek, zamykają się krzywo. Stwierdza, że skończą następnym razem. Nie odbiera telefonu po zapłacie. Zrobil takie (usunięte przez administratora) ze drzwi maja szpare wieje przez nie i są ewidetnie krzywe. (usunięte przez administratora) Brak faktury pomimo,że miała dojść pocztą.

Diana

Odnoszę wrażenie że ktoś specjalnie chce obniżyć opinie Pana Daniela Krówki z jakiegoś nie znajomego mi powodu i nie mogę się z nimi zgodzić ponieważ Ja zajmuję się remontowaniem i sprzedażą mieszkań i z Firmą Klamex współpracuje okolo trzech lat i jeszcze nie miałam żadnego problemu z powodu montażu drzwi wejściowych jak i wewnątrz lokalowych i wiem ze nasza współpraca będzie możliwa długo.

Grzegorz

Teściowa zamowiła usluge montazu i drzwi. Dla mnie montaż na poziomie fachowców z bajki SĄSIEDZI - drzwi bardzo słabej jakości, dziury przy zawiasach, omijajcie z daleka. BRAK FAKTURY VAT mimo zapewnien, ze bedzie.

@Grzegorz

Jak się coś nie podoba i faktycznie jest coś nie tak to wystarczy zadzwonić i powiedzieć o problemie a nie sciemniac i pisać bzdury lepiej niech sobie więcej bajeczek pooglada będzie przez to bardziej dowartosciowany.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka na stanowisko STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
Wiesław K

Co za absurdalne i napewno nie prawdziwe wpisy opini Ci panowie napewno sa mistrzami we wszystkim a tab jeden zatrzymal się na okresie dzieciństwa ponieważ opiera swoje życie na bajeczkach. Nie Nie Nie mogę się zgodzić z tym co napisali ponieważ wykonaną usługę mam bardzo dobrze jak drzwi wejściowe i drzwi pokojowe starannie i poprawnie zamontowane. Jestem niemal pewny że te opinie pisze ta sama i jedna osoba i napewno nie miała styczności z Firmą Klamex.

Roman B.

Fatalna jakość drzwi, montaż szybki i byle jaki; nie mam możliwości otrzymania faktury mimo upomnień i telefonów. Zatrudniłem dodatkowo prawdziwych fachowców, niestety musiałem dopłacić aby drzwi, progi i ściany wyglądały ładnie. Nie polecam !!! Nie polecam !!! Nie polecam !!!

Piotr W.

Odnoszę wrażenie że to jaka jest cena za towar zależy od nas ja wybrałem drzwi w średnim przedziale cenowym i spełniają moje oczekiwania ponieważ mam mieszkanie pod wynajem i nie potrzebuje jakiś specjalnych wiadomo że zamówił bym lepsze jakbym brał do mieszkania w którym bym nieszkal a ceny za drzwi maja ok sa dużo droższe firmy z tego co się orientowalem.

Janusz

Psedofirmę stanowczo odradzam.Całkowity koszt z obudową 1900zl, drzwi 1650zl. Właściciel domaga się jeszcze dodatkowych pieniędzy. Rachunku lub też FV nie otrzymałam. Pod adresem siedziby brak sladów firmy Klamex.

@Janusz

Ceny drzwi mamy od 890 zl i klient sam wybiera sobie dany model drzwi i każdy model ma inną cenę a także dodatkowe usługi typu zabudowa lub inne rzeczy to jest dodatkowo odpłatne nikt nie robi usług za darmo to jest logiczne. Jeżeli wydaje się Panu że zapłacił dużo to mógł zamówić drzwi np za 1000zl lub 1200zl a to i tak by twierdził że drogo ponieważ w innych Firmach i sklepach dają i robią darmo.

Anna R.

Zaliczka zaplacona, minoł miesiac - nie ma drzwi i pieniedzy. Bylam pod adresem firmy i nikt o niej nie slyszał. Telefonow krowka juz nie odbiera.

Nie wierzę w te wszystkie pozytywne opinie pisane przez pracowników czy Pana Krówkę; dziwne że wysyp pozytywów jest dzień po dniu, potem nikt przez wiele dni nie pisze nic cudownego o cudownym montażu... i potem znowu . Zmieńcie taktykę dodawania sobie pozytywnych wpisów bo żaden myślący przyszły klient na to się nie nabierze. Nie jestem konkurencją, tylko jednym z wielu niezadowolonych klientów. I dobrze Panie Krówka wie Pan że ma Pan w swojej wieloletniej historii dużo niezadowoloych i oszukanych klientów, więc proszę nie wybielać się tutaj na forum !!!

Krówka Daniel

Nie będę więcej się powtarzać ze nie mam 15iat żeby sie bawić w samo pisanie opini i nie muszę się w niczym wybielac i jak wiadomo od dawna że wkazdym zakresie usług nik wszystkich nie uszczesliwi nawet jak by sie nie staral. A jako ANONIM to najlepiej napisać źle i nie rozumiem takich ludzi jak wiedzą wszystko lepiej od innych i piszą jako ANONIM i szczerze mówiąc to nie biore na poważnie takich osób i ich śmiesznych stwierdzeń.

Roksana

Jestem zabiegana osobą a potrzebowałam szybko wymienić drzwi i wpadła mi do ręki ulotka Firmy Klamex i zadzwonilam szybka wizyta szybki termin realizacji postanowilam skorzystać i nie żałuję tej decyzji mogę polecić ludziom co nie lubią długo czekać ponieważ termin maja do 7 dni od czasu zamówienia.

Małgosia

W terminie odbyl sie montaż drzwi u mnie bez żadnych zmian terminu i jakiś dziwnych sytuacji jestem na tak i mogę polecić.

Krówka Daniel

Witam jestem zaskoczony tym że pare dni wcześniej podpisywałem wszystkim co tak strasznie są pokrzywdzeni i (usunięte przez administratora) prze ze mnie wyraźnie żeby skataktowali się ze mną jeżeli faktycznie jest tak jak piszą i odziwo zaden TELEFON NIE ZADZWONIŁ ja nie rozumiem takich roszczeń co automatycznie można stwierdzić że sa to oszczerstwa i konfabulacje ludzi którzy sa oszustami i w jakiś sposób próbują Mi zaszkodzić bo faktycznie jak by tak było to normalny człowiek zadzwoniby i chciałby rozwiązać dana sytuacjie. Ja jestem poto aby rozwiązać problem jak taki powstanie i przed nikim się nie ukrywam. Z poważaniem Krówka Daniel.

Skocz

Polecam z korzystania z usługi Firmy Klamex widząc jak u mnie zamontowali jest ok i nie mogę się zgodzić do tego że nie można się dodzwonić czy z lekcewazenim klienta jak to ktoś piszę wręcz przeciwnie jestem pozytywnie zaskoczony z calej oprawy.

Mirek BB

Widzę że Pan Krówka reaguje na opinię i odpisuje to moim zdaniem oznacza ze bie ukrywa się ani nue unika kontaktu z klientami stwierdzam ze takiego rodzaju opinie trzeba podchodzić z dystansem ponieważ każdy może co chce do drzwi jak do zamontowania drzwi jestem zadowolony i widzę ze chłopaki się starają żeby klient byl zadowolony.

Sabina

Psedofiremka bez adresu.Fatalna jakość, niedoróbki i brak możliwości otrzymania faktury celem wysłania reklamacji - dodzwonić się do firmy - graniczy z cudem.

@Sabina

Pani Sabino nie wiem na jaki nr Pani dzwoni ponieważ nie mogę się zgodzić z tym co Pani napisała ponieważ inni klienci się dodzwaniaja to zdaniem Pani po dodzwonieniu się do Firmy znaczy ze cuda się zdarzają a dziwnym trafem Pani jes to nie pisane. Z poważaniem Krówka Daniel Proszę zadzwonić a cud się stanie.

Grzegorz R

Ja w przeciwieństwie do Pani Sabiny to nie miałem żadnego problemu z dodzwonieniem się do tej Firmy jak i przed zakupem drzwi jak po montażu ponieważ mialem mały problem po montażu i faktycznie nikt nie odebral jak chciałem zgłosić poprawkę ale po jakimś czasie miałem telefon zwrotny i zgłosiłem problem monter który montowal przyjechał poprawił i jest dobrze.

Czechowice Dz.

Dodając do wcześniejszego wpisu to mój sąsiad po montażu przyszedł popatrzec i mu się spodobalo na tyle ze wziął kontakt do Firmy Klamex ponieważ zdecyduje się również na skorzystanie z ich usługi.

Czechowice Dz.

Coś nie mogę uwierzyć w te złe opinie względem firmy Klamex widząc jak wykonali u mnie jestem zadowolona z całościowej usługi.

Krówka Daniel

Do wszystkich Klientów naszej Firmy tych starych jak i nowych nie odpisuję odrazu na zadane pytania ponieważ bardzo Zadko odwiedzam te opinie ponieważ mam ograniczone zaufanie do takiego typu opini nie ukrywam że zależy nam na opiniach naszych Klientów na pozytywnych jak i negatywnych tylko żeby były prawdziwe a nie wyssane z palca ludzi którzy wogole nie mieli z nami doczynienia. Jeżeli ktoś napisze jakieś zapytanie lub chce uzyskać informację to proszę kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 574307481 lub 574307491 będzie szybciej załatwiona sprawa lub pozyskanie informacji niż odpisanie na danej stronie. Pozdrawiam Krówka Daniel.

Zostaw merytoryczną opinię o Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka?

Zobacz opinie na temat firmy Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka
3.8/5 Na podstawie 182 ocen.
  • Szkolna 17
    43-300 Bielsko-Biała