Opinie o Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka w Bielsko-Biała

Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka przyszła montować drzwi. Po miesiącu fachowiec powiedział że przyjdzie faktura za montaż drzwi, po 3 miesiącach nie przyszła. Niestety po miesiącu drzwi odpadły na zawiasach. Dodzwoniłem się jeden jedyny raz do Pana Krówki, który powiedział że przyjadą mi to wyregulować. Po tygodniu czekania nikt nie przyszedł. Próbowałem się kolejny raz z nim skontaktować, bez skutku. Dzwoniłem do niego codziennie przez dwa tygodnie i nikt nie raczy odebrać.

Przestrzegam!!!

Jakość drzwi, najgorsza z najgorszych; porównywałem z drzwiami z marketów i tam , mimo iż tańsze o połowę są lepszej jakości (laminat, wykończenie, listwy, okucia). Dodzwonienie się i wyegzekwowanie czegokolwiek graniczy z cudem. Faktury oczywiście nie dostaniecie, ale bez tego można zgłosić sprawę do Uokik-u i potem do Sądu

Marian

Nie polecam. Szkoda pieniedzy i nerwow.(usunięte przez administratora) mydli oczy oferując super drzwi, super jakość, super montaż. Pokazuje zdjęcia jak super będzie. Robi prowizorkę, nie szczelność, krzywe, brak podstawowych uszczelek, zamykają się krzywo. Stwierdza, że skończą następnym razem. Nie odbiera telefonu po zapłacie. (usunięte przez administratora)

Janusz BB

Firmy nie polecam tak ja jak i mój sąsiad u którego firma wstawiała drzwi. Fatalna jakość, niedoróbki i brak możliwości otrzymania faktury celem wysłania reklamacji - dodzwonić się do firmy - graniczy z cudem. Proszę o podanie adresu firmy na tej stronie po chciałem zglosic reklamacje.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka na stanowisko STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Kompletowanie zamówień w sklepie spożywczym Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Karolina.BB

Również nie miałam większego problemu z dodzwonieniem się do tej Firmy nie udało mi się za pierwszym razem ponieważ otrzymałam informację że jestem na spotkaniu. Po jakimś czasie do mnie oddzwoniono i załatwiam problem pozytywnie. Sama wiem po sobie ze nie zawsze mogę odebrać telefon z różnych przyczyn i też oddzwonię jak mogę i też nie zawsze się doddzwonie nawet do bliskich znajomych dla mnie to normalne.

Paweł S.

Jaki problem z dodzwonieniem ja dosłownie w dniu wczorajszym zadzwoniłem i za pierwszym razem się dodzwoniłem ponieważ montaż miałem miesiąc temu i zdecydowałem się na zabudowe wnęki i bez problemu się umówiłem na pomiar zabudowy. A z drzwi jestem zadowolony bo jak bym nie był to nie kontynuował bym dalszej współpracy.

Krówka Daniel

Proszę Państwa z wielką chęcią chciałbym spotkać się osobiście ze wszystkimi rzekomo NIE ZADOWOLONYMI KLIENTAMI KTÓRZY TAK WIELCE NARZEKAJĄ na nasze uslugi tylko nie mam takiej MOŻLIWOŚCI PONIEWAŻ NIKT NIE DZWONIŁ Z RZEKOMA REKLAMACJA.. Więc czekam na kontakt Z TYMI OSOBAMI. Proszę wiedzieć że nie UNIKAM ANI NIE UCHYLAM SIĘ PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZA WYKONANE USŁUGI PRZEZ MOJĄ FIRMĘ. CZEKAM NA KONTAKT WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH NASZYCH KLIENTÓW. Z poważaniem Krówka Daniel.

Niezadowolony
@Krówka Daniel

Prosze podac adres firmy i sie spotkamy, bo dodzwonic sie nie można, Moze tez otrzymam Fakture :-)

Hanna

Nie polecam. Fatalna jakość, niedoróbki i brak możliwości otrzymania faktury celem wysłania reklamacji

@Hanna

Fajnie ze napisana opinia tylko jest jeden problem Zekoma Pani Hanna nie jest moja klientka i nie była wciagu minionego czsu.. Z wyniku tego nie może zgłosić reklamacji.

Leonard

Polecam i to z pełną odpowiedzialnością bo montowala mi ekipa z Firmy Klamex i jestem zadowolony jak mam zrobione jestem na tak. Nie rozumiem ludzi którzy czytają pozytywne wpisy sodza że Firma sama sobie je pisze anegatywne które moim zdaniem w większości pisze jedna i ta sama osoba to nikt tego nie neguje. Polecami jak będę jeszcze potrzebował takiej usługi jak montaż drzwi to skorzystam ponownie z Firmy Klamex.

Hanna

Przepraszam dwa razy mi się wysłało.

Klientka

Panie Danielu ja jestem wypełni zadowolona z drzwi które zostały zakupione i zamontowanie u mnie nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonanej usługi tylko na fakturkę troche dłużej oczekiwalam niż miała być szybciej będą wysyłane i będzie dobrze taka mała sugestia z mojej strony pozdrawiam.

Klientka

Panie Danielu ja jestem wypełni zadowolona z drzwi które zostały zakupione i zamontowanie u mnie nie mam żadnych zastrzeżeń tylko na fakturkę troche dłużej oczekiwalam niż miała być szybciej będą wysyłane i będzie dobrze taka mała sugestia z mojej strony pozdrawiam.

Dawid

Fatalna jakość drzwi, montaż szybki i byle jaki; nie mam możliwości otrzymania faktury mimo upomnień i telefonów. zatrudniłem dodatkowo prawdziwych fachowców, niestety musiałem dopłacić aby drzwi, progi i ściany wyglądały ładnie... Nie polecam !

@Dawid

Co za nonsens skąd ludzie biorą takie steki bzdur i przeważnie ci co nie mieli żadnego kontaktu z nami A jak ma pisać dalej takie rzeczy to niech będzie bardziej kreatywny i się nie powtarzał i ciekawe ile jeszcze imion ma żeby się podpisywać haha

Krówka Daniel

Dla wszystkich bystrzaków wystarczy sprawdzić KRS I tam jest aktualny adres Firmy jak i do korespondencji.

Zuska

Ja będę miała dopiero wykonywany montaż przez Firmę Klamex ponieważ mój chłopak mieszka na sąsiednim osiedlu i widział wykonany montaż drzwi przez Klamex i podobało mu się i postanowił również wymienić drzwi u mnie z ciekawości weszłam na opinię Firmy Klamex a wierzę bardziej mojemu chłopakowi bo jak wiadomo wszyscy mogą wejść na tę stronę i pisać co chcą wiem ze będzie ładnie i po montażu podzielę sie swoją opinią.

Zenon

Zaplacilem za drzwi i brak faktury. W drzwiach wejściowych nie założono 3 zawiasu pomimo zapewnień,że zostanie to zrobione. Futryna się rusza i pan krówka nie odbiera juz telefonow. Musiałem zamowic prawdziwych fachowcow.

Wiesława

Nie wiem dlaczego ludzie piszą tak zle nie rozumiem dlaczego wymyślają takie niesamowite żeczy wiem że ja mam dobre i ładne drzwi zamontowane przez Firmę Klamex i pozdrawiam pracowników tej Firmy co u mnie montiwali.

Wiesława

Dlaczego ludzie piszą tak zle nie rozumiem tego ale wiemze mam dobre i ładne drzwi zamontowane przez Firmę Klamex i pozdrawiam pracowników tej Firmy co u mnie montiwali

Krówka Daniel

Do Mariana Panie nie pisz takich bredni które nie są zgodne z prawdą jak realnie jest tak jak pisze to czemu nie zadzwonił i nie złożył reklamacji pisze jedna i ta sama osoba lepiej niech się pipatrzy na siebie ponieważ śmiem twierdzić że jest smutna i zakompleksiona osoba nic nie znaczącą

Zostaw merytoryczną opinię o Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka?

Zobacz opinie na temat firmy Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka
3.8/5 Na podstawie 182 ocen.
  • Szkolna 17
    43-300 Bielsko-Biała