Opinie o Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka w Bielsko-Biała

Niezadowolony

Ostrzegam przed tą firmą!!! Tani produkt tanie wykonanie i brak wystawionej faktury!!! Możecie zapomnieć o próbie reklamacji! Nie ma takiej opcji!!!! Wyjętą ulotkę reklamową ze skrzynki pocztowej polecam szybko wyrzucić do śmieci!!!!

@Niezadowolony

Jeżeli rzeczywiście jest Pan naszym klientem i ma Pan jakieś problemy z zamontowanymi drzwiami to również proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 574307481 lub 574307491 a napewno będzie telefon odebrany lub oddzwonimy w razie nie odebrania telefonu. A z takimi uwagami jakie Pan napisał odnośnie pisania pozytywnych opini samym sobie to bardzo się Pan myli ponieważ nie potrzebujemy i nie mamy czsu na nakrecanie spirali fałszywymi opiniami a z taką wybujana wyobraźnia to może Pan pisać powieści dla ludzi głuchych żeby nie mogli słuchać takich bzdur. Pozdrawiam Krówka Daniel.

Agnieszka R
@Niezadowolony

Moim zdaniem ta Pana opinia jest mocno naciagana ponieważ skorzystałam z usługi danej firmy i jestem zadowolona z zakupionych drzwi jak z usługi.

@Krówka Daniel

Jesteś (usunięte przez administratora) zgłoszony jesteś do skarbówki do dziś nie mam faktury ani nikt nie przyjechał do reklamacji drzwi bez obróbki pękają długo coś jedziecie od 1.5 roku do tej reklamacji

Natalia Nowy wpis
@Niezadowolony

Drzwi już po chwili okropnie trzeszczą, zamki do których dopłacalismy nie działają. Montaż nie dokończony od ROKU mimo wielokrotnych prób kontaktu. Wychodzi pianka naokoło, obudowane tylko w połowie bo elementów zabrakło. Co chwilę zbywali że już za chwilę przyjadą dokończyć. Kasa wzięta to mają w (usunięte przez administratora) Teraz już nawet telefonu nie odbierają. Wygląda to okropnie, dużo zapłaciliśmy, teraz będziemy musieli jeszcze raz płacić innej firmie, bo wygląda to jak drzwi z meliny. Nerwy mam zszargane, masa stresu, ostrzegam przed tą firmą, NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ.

Krówka Daniel

Proszę wszystkich którzy czują się pokrzywdzeni i twierdzą że mają tak zrobioną fuszere że wymagają jakiekolwiek poprawki na kontakt z nami podany poniżej . Ja nie rozumiem takich osób ponieważ po zakończeniu montażu każdy KLIENT jest proszony do sprawdzenia i odbioru drzwi po czym bez przymusu wypłaca ustaloną kwotę za zrealizowana wykonaną usługę. Po czym wypisują że po dniu dwóch dniach co jest zecza niemożliwa dzieją się z DRZWIAMI różne dziwne rzeczy których nie widzieli po wykonanej usłudze. A jeżeli zaistnieje taka sytuacja to taka usterka jest usuwana. Jeżeli ktoś uważa za REKLAMACJĘ np. nie dokrecona srubke przy klamce i nie potrafi sam tego zrobić lub inna REKLAMACJĘ to proszę dzwonić pod nr kontaktowy 574307481 a z pewnością taka będzie usunięta. Ponieważ każdy KLIENT jest dla nas ważny. Z poważaniem Krówka Daniel.

Magda
@Krówka Daniel

Zablokował Pan mój nr telefonu, dzwoniłam setki razy, sprawa znana Rzecznikowi bardzo dobrze. Nie istnieje wasza firma na ul. Szkolnej, korespondencja nie jest odbierana , wezwanie do Sądu gdzie w takim razie mamy wysłać? Skoro tak oczyszcza się Pan z zarzutów czemu przez dwa lata nie otrzymałam faktury? Czemu mam uszkodzone drzwi, dziury w ścianach, rozpadający się próg? Oszukana nie jestem tylko ja i macie tego świadomość. Bezkarność? Choćby miało to trwać kilka lat nie odpuszczę.

@Magda

Witam proszę o pomoc bardzo proszę też korzystałem od tego pana na wymianę drzwi mój numer 517765206

Henryk
@Marcin

Panie Marcinie. Można powiedzieć stało się. Mnie też to dorwało. Może z akcją mrożącą krew w żyłach. Jak w filmie gangsterskim. Czynie kroki prawne do zabezpieczenia moich roszczeń. Zapraszam do współpracy. Moja kom. 88 19 28 810 Bielsko-Biała. Wykiwanych i wkurzonych jest więcej. Pozdrawiam Henryk Janusz

@Magda

Teraz mają na pieczątce ul.Kalinową 32 Kozy

Anna że Skoczowa
@Krówka Daniel

Kontaktuję się z panem już któryś raz,zbywa mnie pan informacją,że będziecie w piątek,potem, że w poniedziałek lub wtorek,potem, że w czwartek,albo lepiej wam pasuje w sobotę jak długo to potrwa i ile warte jest pana słowo?

Krzysztof
@Krówka Daniel

Co ty człowieku podajesz za numer do reklamacji. Taki numer nie istnieje. Zabudowałeś u mnie w Żorach drzwi wejściowe w bloku, miesiąc minął, brak obróbki, brak kontaktu a pieniądze wzięte. Jesteś Wać pan Oszustem i naciągaczem! Ale ja nie odpuszczę.!????????

Natalia
@Krówka Daniel

Czekam na telefon od Państwa od tygodnia. Fuszerka i nic więcej. Proszę nie okłamywać ludzi!

@Krówka Daniel

KRÓWKA PODAJESZ TELEFON, KTÓREGO NIE MA. PISZESZ SOBIE SAM POZYTYWNE OPINIE, WCISKASZ LUDZIOM DRZWI 2 GATUNKU, NIE WYSTAWIA Z FAKTUR, NIE USUWASZ PARTACTWA, KTÓREGO JESTEŚ TWÓRCĄ. MYŚLISZ, ŻE JESTEŚ BEZKARNY, MYLISZ SIĘ PARTACZU.

@Krzysztof

Ja tak samo proszę o kontakt marcinroch1@wp.pl nie wiem jak działać

Hahahaha Nowy wpis
@Krówka Daniel

Po wzięciu kasy kontakt z wami już nie istnieje i dobrze o tym wiesz

Julia Nowy wpis

Teraz (usunięte przez administratora)dziala na malzonke: FENIX STOLARKA BUDOWLANA KATARZYNA KRÓWKA UL. KALINOWA 32, 43-340 Kozy i dalej robi to samo. Brak faktur i fuszerka totalna niczym w Olawie skad pochodzi jego gypsy rodzina.

Przestrzegam

Drzwi które miałam montowane, znalazłam w markecie, a zapłaciłam cenę z kosmosu. Brak faktury, co jest nie dopuszczalne. Brak odzewu jeśli chodzi o reklamację. Skandal bo zapewnienia są zupełnie inne.

@Przestrzegam

Następny klient z ilorazem inteligencji KAMIENIA w jakim markecie jakie chińskie mam dwóch producentów u których się zaopatrujemy w towar sa to Firmy SENDECKI DRZWI I ADMAR DRZWI i nie wydaje mi się bystrzaku że wlascielami sa Chińczycy a tym bardziej nie współpracuja z żadnymi MARKETAMI.

Marcin Nowy wpis
@Krówka Daniel

Proszę o fakturę czekam na nia 3 lata nie odpuszczę będziecie wszędzie zgłoszenia na policji o wyłudzenie w skarbówce wszędzie na policji jesteście a zwlasza jesteś panie Danielu zgłoszony

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka na stanowisko STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy – stomatologia/ortodoncja
Grand Ortho Sp. z o.o.
Niezadowolony

@Niezadowolony

Tani produkt i tanie wykonanie to oferta marketów które sprzedają chinszczyze a anie u mnie więc sobie wypraszam. A jeśli jesteś zeczywiscie naszym klientem to wystarczy zadzwonić.CZEKAM NA KONTAKT.

reklamacja
@Krówka Daniel

Panie Krówka pisaliśmy smsy, czekamy na odpowiedź kolejne tygodnie, połączenia Pan blokuje, więc proszę sobie darować te kłamstwa i bajki że czeka Pan na telefon, nigdy Pan nie odbierał, sprawa jest u Rzecznika i proszę nie pisać bzdur , mam nadzieję że nikt się nie nabierze na śmieszne zapewnienia, usługę bez faktury, marną jakość montażu i produktu. No ale dyskusja jest zbędna na forum. Tu już pomoże tylko inna instytucja

Reklamacja
@reklamacja

Ile można prosić, ile można pisac aby poprawić usterkę. My zawieżyliśmy Panu , a Pan ma klientów gdzieś. Co do faktury skandal, niestety można ten fakt zgłosić do Urzędu Skarbowego. Drzwi niestety nie były tanie i chyba należy nam się klientom jakieś wytłumaczenie gdzie jest faktura, ile rzeczywiście wynosi kos,t tych drzwi.

Klient

Potwierdzam...nie dajcie się nabrać

Real
@Krówka Daniel

Haha zadzwonić i odbierzesz.... Oby firma skończyła swoją działalność za to jak oszukujecie klientów

@Reklamacja

Proszę o kontakt marcinroch1@wp.pl

Kordian

@Iwona Nie widzę związku takiego wpisu z opinią o pracy. Firma jest bardzo dobrym pracodawcą więc polecam

@Kordian

A ja widzę, bo nie tylko ja jestem poszkodowana. Jeśli się nie wystawia faktur to chyba jest jakiś haczyk. Jestem księgową , jeśli nie ma pan pojęcia proszę się nie wypowiadać. A jeśli chodzi o wykonanie totalna fuszera i brak reakcji ze strony właściciela. Nie polecam tej firmy bo poprawki i reklamację mają być uwzgłędnione do 14 dni.

@Iwona

Nie ma faktury nie ma określonego czasu na reklamacje zgłaszałem reklamacje rok temu do dziś nikogo nie ma jesteście zgłoszeni do skarbówki nie odpuszczę

Teresa

Ktoś jest szczerze zadowolony z ich usług? Tylko proszę o autentycznie opinie. Przewinęłam te komentarze i niestety widzę, że wiele osób odwrotnie, raczej narzekacie na to, co zrobił u was, ale może to tylko mały ułamek?

Grzegorz BB

Widzę że ktoś dobrze się uwzioł na firmę Klamex ponieważ wszystkie opinie są dziwnie podobne w moim przypadku jest dobrze wykonana praca drzwi takie jak zamówiłem montaż w terminie i poprosiłem o fakturę VAT przy montażu drzwi i otrzymałem więc nie uważam żeby było źle tak jak ktoś wypisuję jak dla mnie to są jakieś farmazony.

@Grzegorz BB

Poważnie Panie Grzegorz BB?

@klient

Panie BB,pokże Pan fakturę? bo ja nie wierzę.

@Grzegorz BB

Tak ja się uwziołem,ponieważ pan Krówka sam pisze te wszystkie pozytywne opinie,faktur nie wystawia ,telefonów nie odbiera,pieniądze weżmie za partactwo i w (usunięte przez administratora) ma klienta,Fenix to ta sama firma,oczywiście jak to można tak nazwać,ludzie uważajcie .Do łopaty,Prostaku.

Pozytywny

U mnie w pełni wszystko jest dobrze zamontowane bez żadnych zastrzeżeń i problemów sprawdzałem również czy klamex i Fenix jest tą samą firmą i okazało się że są to dwie osobne firmy pod jednym adresem wiec polecam wszystkim.

@Pozytywny

A gdzie to pan sprawdzał?Był pan pod adresem tych firm?proszę o szczegóły.

Zadowolony

U mnie jak u innych klientów drzwi jak i montaż zostało wykonane dobrze nie wierzę w te negatywy ponieważ na moim osiedlu wiele drzwi zostało zamontowane przez firmę Klamex i również mam znajomego namiary na tą firmę on zamontował podobało mu się i mi polecił również mogę polecić tą firmę

@Zadowolony

Na jakim osiedlu?Adres Panie szanowny Zadowolony

Jak dużo osób pracuje w Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka?

klient

Jedna osoba,szef,monter,pomocnik,święta trójca,na niczym się ni znają.

Trzymajsiędaleko

JEŻELI PRAGNIESZ KŁOPOTÓW, FUSZERKI, TOWARU DRUGIEGO GATUNKU, BRAKU FAKTUR, NIE ODBIERANYCH TELEFONÓW I BRAKU KONTAKTU Z panem k. POLECAM.

Achtung, achtung

KLAMEX - FENIX. = ZERO + FUSZERA, PARTACTWO I (usunięte przez administratora) NIE, NIE, NIE NIE NIE NIE NIE POLECAM

Zamknąć tą firmę

Chciałbym prosić wszystkie osoby pokrzywdzone (w opiniach o firmie - jedyne realne) o kontakt. Niedługo podam tel.W razie jeżeli firma okaże się fikcyjna - skupimy się prawnie na osobie pana k.Zostawcie ślad, że tu zaglądacie, Będzie glośno na Facebooku ????????????????????????

Patałach
@Zamknąć tą firmę

Proszę o kontakt, w grupie raźniej. Szczurek251@gmaik.com

Ametystowa 30a

Moja opinia o firmie jest bardzo negatywna. Drzwi nie zgodne z prezentowanymi przy wycenie, wykonanie bardzo źle. Drzwi osadzone krzywo, nieszczelne, próg już odpada, kolor futryny inny niż kolor drzwi.....i wiele innych. Szkoda że nie mam na dodać zdjęć. Kontakt z kim kolwiek nie możliwy, jak już dzwonię z innego nr to zazwyczaj słyszę "dowiem się i oddzwonię" co nigdy się nie stało. Protokół poprawkowy został sporządzony po skończonej pracy i tylko tyle że mam świstek do rzecznika praw konsumentów. Adres podany w tytule, bo nie lubię anonimowych oskarżeń. Proszę o kontakt ze mną, ja już nie czekam na cuda tylko oddaje sprawę do rzecznika który może będzie miał więcej możliwości niż ja.

@Ametystowa 30a

Ja mam problem z reklamacją, gdyż drzwi mi pękły bo zostały źle założone nie dostałam faktury do dzisiaj cena za czworo drzwi kolosalna obróbka fatalna. Wszystkie moje telefony i męża zostały zablokowane kontaktu brak. Wydział konsumenta nie wiele pomoże bo tej firmy w Bielsku nie ma. W naszym wypadku sprawa trafi do prawnika, zresztą konsultowaliśmy się realne szanse na wygranie 100%. Kpiny Pan sobie robi z potencjalnych klientów i oby nikt więcej się nie nabrał. Moj mąż pracuje i gdyby te drzwi były zamiawiane to były by przycinane na wymiar a ich długość jest jak w każdym markecie. Mam prawo wiedzieć ile moje drzwi kosztowały ale nie wiem bo nie mam faktury.

Sebastian
@Ametystowa 30a

Cała prawda

Rzecznik
@Iwona

Witam, Pani Iwono , Rzecznik Konsumentów zajmie się Pani sprawa ponieważ ważne jest miejsce zamieszkania konsumenta , a nie siedziba, czy oddział firmy. Pracownicy i Pani Rzecznik w Bielsku to wysokiej klasy specjaliści , także polecam korzystac z tej mozliwości.

Zamknąć tę firmę

Pan k. WYBRAŁ ALEO. BO TRUDNO ZOSTAWIĆ OPINIĘ.PAN k, PARTACZY ROBOTĘ OD 2018.POCZTAJCIE OIPNIE WCZEŚNIEJSZE. NIE RÓB GŁUPIO, NIE KORZYSTAJCIE Z TEJ FIRMY.

Zamknąć tę firmę

KLAMEX TO OBECNIE FIRMA FENIX. ODRADZAM - BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ.

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami Popełniłam błąd, że nie sprawdziłam tych CWANIAKÓW przed podpisaniem umowy. To już nie KLAMEX ale FENIX dla zmylenia zleceniodawcy. Przy podpisywaniu umowy kilkakrotnie zwracałam uwagę, że będą kładzione płytki.Prosiłam o uwzględnienie tego przy pomiarach. Podczas montażu chciałam dać płytkę ale Pan Krówka zapewniał, że jest ok. (usunięte przez administratora) UWIERZYŁAM!!! Byłam umówiona z kafelkarzem , niestety nic z tego. Nie da się położyć płytek, drzwi się nie otworzą. Dodzwonić się graniczy z cudem. Wysłałam list polecony, na który też nie ma żadnej reakcji.Pan Krówka miał mi zaraz przelać nadpłatę (nie miał wydać) i mija drwa tygodnie , pieniędzy dalej nie otrzymałam.Czekam do piątku i kieruję sprawę do wyższych Instancji. JAK NIE CHCECIE MIEĆ KŁOPOTÓW TO Z DALA OD TEJ FIRMY.!!!

Iwona

Tą firmę powinni już dawno zamknąć. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) gdzie urząd skarbowy i inne instytucje które dawno powinny prześwietlić tą pseudo firmę. Zwrot pieniędzy powinien dostać każdy , komu spartaczyli robotę.

Klient07

Ta firma to żart. Wykonanie jest kpiną w żywe oczy, po złożeniu reklamacji i zapewnieniach pana Daniel od lutego nie pojawił się nikt do poprawy progu drzwi wejściowych. Przy zamawianiu drzwi wewnętrznych dopiero po namowach pan Daniel łaskawie wykonał jakiekolwiek pomiary (które okazały się g***o warte). Panowie monterzy próbowali przyciąć drzwi na miejscu brzeszczotem, a tragiczne cięcie próbowali zamaskować sprayem. Drzwi okazały się niepasować, natomiast wcześniej panowie monterzy byli łaskawi powykrzywiać zawiasy we framudze. Po kolejnych kilku tygodniach prób kontaktu (ponieważ pan Daniel usilnie ignorował połączenia ze znanego mu numeru) właściciel zapewnił, że panowie za tydzień przyjadą z nowymi drzwiami. Po 2 tygodniach pojawili się z TYMI SAMYMI, ZNISZCZONYMI drzwiami. Drzwi sobie zachowaliśmy na poczet zadatku. Niestety, pan Daniel nie był skory do jakiegokolwiek kontaktu, wobec tego sprawa trafiła do Rzecznika Praw Konsumenta. Pan Daniel był łaskaw przedstawić idiotyczne wytłumaczenie, jakoby montaż przefrezowanych drzwi został uniemożliwiony, co być może jest prawdą, choć po opłakanym stanie drzwi nie widać profrsjonalnego ich przygotowania. Warto zauważyć, że monterzy mieli zamontować całkiem nowe drzwi (według zapewnień własciciela), a nie te zniszczone kilka tygodni wcześniej. Przestrzegam i odradzam.

Oszukana

2 tygodnie temu wykonaliście Państwo usługę wymiany drzwi i nie wystawiliście żadnych dokumentów. Faktura która miała przyjść pocztą nadal się nie pojawiła. Monterzy nadal nie poczuwają się aby naprawić wadliwą usługę. Każda próba kontaktu kończy się tak samo. Nie można się z Wami skontaktować albo bezczelnie okłamujecie, że pojawicie się dnia następnego po czym znów nie odbieracie. Nasza cierpliwości się kończy.

@Oszukana

Ja rok temu wymieniałam drzwi i do dziś nie mam faktury, kłamie bezczelnie że wyśle pocztą i do dziś echo jedne drzwi uszkodzone miał wymienić i też nic. To się nadaje do telewizji. Oby nikt się już nie nabrał.

Zostaw merytoryczną opinię o Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka?

Zobacz opinie na temat firmy Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka
3.8/5 Na podstawie 182 ocen.
  • Szkolna 17
    43-300 Bielsko-Biała