Opinie o Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka w Bielsko-Biała

Klient

Proszę o podanie adresu firmy na tej stronie; chciałbym przesłać dokumenty związane z montażem wykonanym przez Klamex.

Marian
@Klient

Tez bym chciał wyslac dokumenty montazu. Montaz fatalny, a drzwi ze sklepu casto...... tylko w 3x wiekszej cenie.

Krówka Daniel
@Marian

Takie żarty jak piszecie to żadne inne mnie yak nie śmieszą tak piisza lyko ludzie w którym nic nie wyszło i sa smutnymi ludzmi a w casto to kupiłeś swoje myslenie i piszesz takie brednie.

Krówka Daniel
@Klient

Ludzie inteligentni wiedzą że wystarczy wsprawdzic KRS i wszystko się dowiedza gdzie co i jak widzę ze do pisania bzdur Klient jest pierwszy a takiej latwej żeczy nie potrafi zrobić.

Kamila
@Krówka Daniel

To inteligencie krofka napisz numer KRS. Adres dla klentow jest tajemnica.

Kamila

Istny dramat sobie zgotowałam. W drzwiach wejściowych nie założono 3 zawiasu pomimo zapewnień,że zostanie to zrobione. Drzwi chyba z tektury. Futryna się rusza i pan krówka nie odbiera juz telefonow. Miały byc super piekne drzwi :-(

Adela

Widzę ze jedna i ta sama osoba się uwziela i nie ma nic ciekawszego do roboty i utrudniają ludziom życie Ja jestem zadowolona z drzwi i napewno nie są z marketu ponieważ przed zamówieniem chodziłam po marketach i takich drzwi nie widziałam może byłam w innych marketach Ja jestem na tak i nic złego na Firmę Klamex nic złego nie powiem i pozdrawiam serdecznie ekipe montujaca.

Marian BB

Firmy nie polecam tak ja jak i mój sąsiad u którego firma wstawiała drzwi. Fatalna jakość, niedoróbki i brak możliwości otrzymania faktury celem wysłania reklamacji - dodzwonić się do firmy - graniczy z cudem. Faktury oczywiście nie dostaniecie.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka na stanowisko STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Kompletowanie zamówień w sklepie spożywczym Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Klient

Fatalna jakość drzwi, montaż szybki i byle jaki; nie mam możliwości otrzymania faktury mimo upomnień i telefonów. Ulotkę reklamową ze skrzynki pocztowej polecam szybko wyrzucić do (usunięte przez administratora)!

Igor Z

Jestem pełen uznania dla ekipy która wykonała montaż w mieszkaniu u mojej babci jak to starsza osoba poprosiła mnie abym byl obecny podczas montażu żeby wszystko było dobrze zrobione i powiem szczerze ze po chwili obserwacji bylo widać ze jest osoba na wlasciwym miejscu więc nie patrzyłem na ręce na koniec poszedłem sprawdzilem montaż jak i drzwi są ok. W nawiazaniu do poniższych stwierdzenze te drzwi oferowane przez Firmę Klamex sa marketowe to na moje oko nie są z marketu ani z Chin.

Beata BB

Muszę przestrzec przed tymi negatywnymi opiniami jakie sa pisane na temat firmy Klamex ponieważ przed zakupem też sprawdzałam opinie i powiem szczerze że miałam obiekcje ale zdecydowałam sie zrealizować swoje zamówienie i nie zawiodlam się wiem że zależy osoba z tej firmy żeby było dobrze zrobione i klienci zadowoleni naprawdę porządnie i ładnie zrobione. Polecam.

Bogdan
@Beata BB

Ludzie, włączcie myślenie. Negatywne opinie nie biorą się znikąd. Najpierw sobie poczytajcie a potem się kontaltujcie. Zresztą, róbcie se jak chcecie

Beata BB
@Bogdan

Panie każdy może wyrazić swoją opinię w jaki sposób chce moja jest pozytywna czy to jest czy nie po Pana myśli to nie mój problem.

Gienek BB

Również uważam że opinie negatywne jak i pozytywne z czegoś się biorą moja opinie przychylam w stronę tych pozytywnych ponieważ do montażu jak i po paru dniach co do poprawki nie było żadnego problemu jak z dodzwonieniem się i do przyjazdu.

Pozytywnie zadowolony

I daje wykonawcom 4 gwiazdki.

Pozytywnie zadowolony

Jestem w pełni zadowolony i cóż ciężko mi uwierzyć w niektóre opinie które są pisane bo widziałem jak bylo robione u mnie. Polecam.

Irena C.

Do dnia dzisiejszego nie dokończył montażu, unikał mnie, zapłaciłam 1500 zł za beznadziejne drzwi, które zostały zabudowane jakimiś płytami, które wyglądały fatalnie. Miał wszystko naprawić i zrobić tak," że będzie pani zadowolona". Dałam się naciągnąć bez żadnej umowy, moja wina, że wzięłam firmę, która szuka naiwnych klientów wrzucając ofertę do skrzynki na listy.

Dagmara

Daje psedofirmie 1 gwiazdke.

Dagmara

Jestem zabiegana osobą a potrzebowałam szybko wymienić drzwi i wpadła mi do ręki ulotka klamex krówka i rozpoczał sie moj dramat. Tani drzwi w wysokiej cenie, beznadziejne wykonanie i brak wystawionej faktury mimo nalegan. Miała przyjsc poczta ale oczywiście nie doszła. Możecie zapomnieć o próbie reklamacji! krówka juz poźniej odrzuca połeczenia. Wyjętą ulotkę reklamową ze skrzynki pocztowej wyrzucić do śmieci!

Zuska

Miałam montaż drzwi jak w czesniej pisałam ze mój chłopak zamówił drzwi w danej firmie i jestem zadowolona ponieważ oczekiwania moje spełniają i mogę polecić Państwu usługi w Firmie Klamex.

Urszula

Daje 1 gwiazdke bo na tyle zasługuje ta firma. Zera sie nie da dac. Pozdrawiam

Urszula

Tani produkt tanie wykonanie i brak wystawionej faktury!!! Możecie zapomnieć o próbie reklamacji! Nie ma takiej opcji! Wyjętą ulotkę reklamową ze skrzynki pocztowej polecam szybko wyrzucić do śmieci!

iwona

Przepraszam za błędy które się wkradł. Daje 5 gwiazdek bo na tyle zasługuje ta firma. Pozdrawiam.

iwona

Piszecie ludzie bzdury. Ja miałam montaż drzwi wejšciowych, i pozostałych w mieszkaniu. Montaż był szybki i fachowy. Właściciel bardzo miły poradził jakie wybrać drzwi, które będą spełniać moje oczekiwania. Montaży bardzo mili usługę wykonali bardzo dobrze i jeszcze posprzątam za sobą. Nie wiem ludzie o jakich poprawkach piszecie ,bo u mnie nie trzeba nic poprawiać. Nie widziałam jeszcze firmy która zrobiłby wszystko idealnie do milimetrów przy krzywych futrynach. Ja jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam montaż drzwi w tej firmie. Muszę odnieść się jeszcze do jednej sprawy ,na ulotce jest podany numer wystarczy wpisać w Google numer telefonu a wyskoczy nazwa firmy. Nie piszcie ludzie bzdury że czas oczekiwania jest długi , że nie można się dodzwonić ,i że drzwi są z marketu.(usunięte przez administratora)

Ola

Mam ten sam problem. Nie dokończona usługa, brak uszczelek, drzwi się trzaskaja, są nieszczelne ???? Zaplacilam. Nie wystawil faktury. Usluga droga, ale tragedia. Brak kontaktu. Ne polecam. Nie dajcie sie nabrać. Ostrzegam! ???? ???? ????

Joanna Bielsko

Jestem emerytka. Dałam się nabrać; znalazłam ulotkę reklamową w skrzynce. Drzwi marnej jakości i niedoróbki w każdym miejscu, źle doklejone uszczelki, tragiczny montaż. Na naleganie, zeby panowie porawili swoja prace to oni moga zdemontowac swoje drzwi i zostane z pustym otworem, stare drzwi odrazu zniszczyli dziwnym przypadkiem. Oczywiście brak faktury za drzwi i montaz. Po zgloszeniu usterek pozniej telefonicznie nastapiło zablokowanie numeru przez Krowke.

Zostaw merytoryczną opinię o Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka?

Zobacz opinie na temat firmy Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klamex Stolarka Budowlana Daniel Krówka
3.8/5 Na podstawie 182 ocen.
  • Szkolna 17
    43-300 Bielsko-Biała