Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Termstal Jarosław Szostak w Dobieszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Termstal Jarosław Szostak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Termstal Jarosław Szostak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Termstal Jarosław Szostak w Dobieszów

Szoso Nowy wpis

P.Jarosław to (usunięte przez administratora) Kombinuje jak moze , cwaniak Niestety ale wkrotce sie na tym pan przejedzie Panie Jarosławie :) Facet ma kilka firm, ludzie go scigaja za wypłaty (usunięte przez administratora) !!!!!! UNIKAĆ Z DALEKA

Jarosław Szostak, były prezes firmy IdeaPV, który zalega z wypłatami wszystkim pracownikom z wypłatami do dnia obecnego od września 2022. (usunięte przez administratora) jak ich mało, sprawa skierowana do sądu przez wszystkich pracowników oraz do Państwowej Inspekcji Pracy w Opolu. Nikomu nie polecam takiego szefa. Uważajcie na onne firmy gdzie widnieje to nazwisko.

Elżbieta Nowy wpis
@Anonim

Wiadomo już coś o tym, jak ta sprawa się skończy? Ciekawe, czy jest jakaś reakcja ze strony właściciela. Żadnej propozycji rozwiązania tego konfliktu?

Były pracownik Nowy wpis
@Elżbieta

Wiadomo, że Szostak nie wypłaci pieniędzy nikomu. Proponuje 50% niektórym pracownikom. Np. tym, którzy mogą go nachodzić w domu, albo którzy dużo szumu robią. To jego 3 położona firma, więc wie, że nic mu nikt nie zrobi w tym kraju bezprawia...

Teresa Nowy wpis

Faktycznie wypłaca te 50%? Czy to tylko jest tak mówione? Zastanawiam się ilu tam na prawdę jest pokrzywdzonych i czy uda się kiedyś odzyskać całe kwoty...?

pzuraw

Pan Jarosław Szostak ma prawdopodobnie więcej firm min. IDEA PV i w każdej (usunięte przez administratora) klientów. Biorą zaliczki a potem nie wywiązują się ze zobowiązań. Nie odbierają telefonów, nie realizują podpisanych umów i nie płacą pracownikom. Radzę się trzymać z daleka i sprawdzać czy aby jakaś inna firma nie jest zarejestrowana w DOBIESZÓW 25, 48-100 GŁUBCZYCE a jej właściciel to nie jest Jarosław Szostak.

Bożena
@pzuraw

Nie wiem na ile w tym wszystkim prawdy ale nawet jeśli to nie ma możliwości zarejestrowania firmy przypadkiem pod innym adresem? Bo skoro sugerujesz innego właściciela dla niepoznaki to po co ten sam adres?

Pizdotrząs
@Bożena

Były 3 firmy pod tym adresem nie wiesz nie wypowiadaj się na ten temat

Uciekające. Nie zostało mi wypłacone wynagrodzenie za okres 3 miesięcy. Facet to gbur nie idzie się z nim dogadać.

Idea

Pracownicy innej spółki P. Szostaka są w takiej samej sytuacji. Czu udało Ci się odzyskac wynagrodzenie?

Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Termstal Jarosław Szostak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
bogdan

Najwyrazniej tej firmie zalezy tylko na pieniadzach. Po zakonzceniu robot kontakt urywa sie do zera. W razie problemow i reklamacji z nikim nie mozna sie skontaktowac, nawet pisma nie skutkuja. Klient po zakonczeniu inwestycji pozostaje na lodzie. Z wlasnego doswiadczenia nie polecam.

Marian

Robota z tymi ludźmi to jakaś farsa. Chorzy ludzie i tyle.

Jk
@Marian

Skąd taka opinia? Dlaczego w komentarzu obraża pan ludzi? Jeśli jest jakiś problem zawsze staramy się go rozwiązywać? Proszę o bezpośredni kontakt z nami, a nie rzucać ogólnikami. Łatwo jest kogoś oczernić, pisząc komentarz pod wpływem chwili. W firmie TERMSTAL aktualnie pracuje 13 osób, nikt z tych osób nie podziela pańskiej opinie.

@Marian

Opinia "Mariana" nieprawdziwa, w sumie pisana nie wiadomo przez kogo. Firma warta polecenia. Stabilne zatrudnienie, atmosfera ok, ale warunek - musisz chcieć robić. Są pewnie jakieś słabsze okresy z większą nerwówką, ale gdzie ich teraz nie ma. Wypłaty zgodne z umową i na czas - to najważniejsze.

Zbyszek

Bardzo złe doświadczenie z tą firmą nie odbierają telefonów nie odpisują na maile i smsy a jak zadzwonię z telefonu kolegi to odbierają i zaraz się rozłączają .. Nie polecam tej firmy

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Termstal Jarosław Szostak?

Justyna

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji, ale zawsze można wysłać do nas CV lub skontaktować się telefonicznie. Adres firmie znajduje się na naszej str. internetowej www.termstal.com.pl Zapraszamy

Kacper

@lesław a ile zarabiasz na miesiąc ?

Lesław
@Kacper

Gdyby nie odpowiadała mi płaca, nie pracowałbym tu.

Lesław

Zakładam, że przez Pana Mariana przemawiają emocje. Pracuję tu od dłuższego czasu i mogę się wypowiedzieć tylko pozytywnie. Ludzie OK, szef OK, umowa stała, płaca OK i na czas... A Panu Marianowi sugeruję omówić jego problemy z właścicielem firmy albo dyrektorem. Jeśli nie ma Pan konkretnych argumentów, to proszę nie zamieszczać tak infantylnych wpisów bo mnie osobiście to obraża a nawet nie wiem kim Pan jest...

Polecam tego pracodawcę. Świetna firma. Świetni ludzie.

Justyna

Pracodawca gody polecenia, rozsądny i z głową na karku, dbający o swoich pracowników. Daje możliwości rozwoju i godne wynagrodzenie zawsze na czas +premie. Każdy z nas pracuje tu na umowie o pracę i pełnych składkach, co w obecnej sytuacji na rynku pracy bywa rzadkością. Pracują tu specjaliści, nie z tzw. "łapanki", a na prawdę znający się na swojej robocie. Nie ma "wyścigu szczurów", wzajemnego podkradania klientów, każdy tak samo procuje na sukces firmy. Klienci to widzą, ponieważ 90proc. prac jakie wykonuje są z polecenia. Firma w pełni zasługuje na pozytywną opinię.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Termstal Jarosław Szostak?

Jk

Chętnie przyjmiemy osoby na staż, o szczegóły proszę pytać bezpośrednio w firmie (usunięte przez administratora)

Człowiek chory psychicznie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Termstal Jarosław Szostak - Dobieszów

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Termstal Jarosław Szostak?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Termstal Jarosław Szostak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Termstal Jarosław Szostak
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 25
    48-100 Dobieszów