Opinie o Handel Detaliczny Aj Pyzik Tomasz Pyzik w Piątkowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Handel Detaliczny Aj Pyzik Tomasz Pyzik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Handel Detaliczny Aj Pyzik Tomasz Pyzik o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handel Detaliczny Aj Pyzik Tomasz Pyzik w Piątkowa

W ogłoszeniu dla doradcy klienta została wskazana teraz jako kluczowe zaangażowanie oraz punktualność. Jak w tym przypadku układany jest grafik? Czy jest szansa na elastyczne zasugerowanie godzin czy raczej jednak wszystko idzie ciągiem?

€€ Nowy wpis

Rotacja taka pracowników że w jednym tygodniu 10 osób zwalniają i przychodzą następni. Wina nie jest pracowników tylko pseudo „dyrekcji” która jest obłudna i fałszywa. Do wymiany dyrektor wraz z Stanisławem.

Aga Nowy wpis

Czy to prawda, że rotacja ma miejsce dosłownie co 2 tygodnie? Tak teraz niedawno napisano a widzę, że jest wystawiona oferta do sklepu spożywczego. Są do wyboru trzy lokalizacje, jedna jest moja. Pytanko tylko czy w każdym sklepie jest podobnie czy to jednak zależy?

Pracownik1234 Nowy wpis

Tragedia. Nie odpowiadają Ci nawet dzień dobry, wszyscy drą się, fałsz na kilometr. Terror w pracy. Nie można nawet wyjść do toalety nie zgłaszając tego. Umowa zlecenie. Rotacja pracowników co 2 tygodnie. (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś na stanowisko Praca doradca klienta masarnia sklep spożywczy oferowane przez firmę Handel Detaliczny Aj Pyzik Tomasz Pyzik? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego prowadzona przez firmę Handel Detaliczny Aj Pyzik Tomasz Pyzik. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Pan Tomasz jest osobą nie rzetelna na każdym kroku zmienia zdanie. Nie Polecam współpracy z tym Panem.

Z okolic jestem ale w tym sklepie jeszcze nie byłem, faktycznie są tu wysokie ceny tak jak ktoś teraz napisał? jeśli tak to w jaki sposób może to się odzwierciedlać w zarobkach? nie widzę chyba wzmianki o premiach, czy one występują?

Zosia

Skoro już była mowa o stanowiskach kierowniczych to czy tylko na nie jest opcja awansu z opisu z ogłoszenia? Upewniam się tylko, bo nie wiem jeszcze jaka jest struktura skoro podobno każdy robi wszystko. O jakich obowiązkach mogła być w praktyce mowa?

Kolejny były pracownik

Może warto sobie zdać pytanie- dlaczego ludzie odchodzą z pracy? Zdarza się, że pracownik zostaje do takiej decyzji zmuszony, a chciałby dalej pracować. Dużą rolę odgrywa kierownictwo (bardzo młode), które myśli, że może poniewierać pracownikami i żądać pracy na każdym stanowisku. Praca ma być zmianowa, a rzeczywistość wygląda całkiem inaczej.

Paulina

Czy ta opinia z umowami zlecenie nadal aktualna? Bo tu w ogłoszeniu napisali, że jest umowa o pracę, więc się zastanawiam czy się to już zmieniło po prostu. Doradca klienta niby pracuje na zmiany, a w jakich godzinach? I nie widzę tu takiej informacji, ale jest może system premiowy?

Na rozmowie o pracę chwali się ze zatrudnia ponad 200 pracowników, ale na normalna umowę to może z 10 proc... reszta na śmieciowych. Gowniarz dostał firmę po tatusiu ale żadnego pojęcia nie ma o prowadzeniu firmy. Obraża się na innych jak próbują mu coś innego doradzić. Nie polecam tej firmy. To nie są te czasy jak rządził Pan Józef. On podchodził do każdego z szacunkiem.

Budowlaniec

Zgadza się. Umowa zlecenie to norma na plus że kasa co poniedziałek do ręki....

Honorata
@Budowlaniec

A te 10% to czym sobie tutaj zasłużyło na normalną umowę? To jacyś Panowie z dłuższym stażem? Ile lat trzeba, żeby na taką stała już tu sobie przejść?

abcde
@Budowlaniec

na umowach najniższa krajowa na każdym stanowisku, a reszta w kopercie ;)

Młodszy pan pyzik wykazuje wyjątkową pogardę dla pracowników. Bezczelność to jego główna cecha, nie ma z nim jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji. Starszy, cóż... Pominę... Umowa na najniższą krajową xD potrafią przyjąć kogoś do księgowości za najniższą stawkę godzinową. Atmosfera w biurach państwa właścicieli tragedia... Każdy sobie, kopanie dołków jeden pod drugim. Nie polecam, omijajcie z daleka...

Honorata

piszesz, że potrafią tu przyjąć do księgowości za najniższą stawkę godzinową... masz na myśli przy tym staż jakiś odnośnie osoby bez doświadczenia? były tu już takie na przyuczeniu może? jaki efekt i jak wtedy pracę mogą mieć zorganizowaną?

@Honorata

Nie, żaden staż. Umowa na pełny etat xD

Zostaw merytoryczną opinię o Handel Detaliczny Aj Pyzik Tomasz Pyzik - Piątkowa

• Jak się pracuje w Handel Detaliczny Aj Pyzik Tomasz Pyzik?

Zobacz opinie na temat firmy Handel Detaliczny Aj Pyzik Tomasz Pyzik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Handel Detaliczny Aj Pyzik Tomasz Pyzik
  • 333