Opinie o Studio Fryzur Elitt Barbara Pasternak w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Studio Fryzur Elitt Barbara Pasternak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Studio Fryzur Elitt Barbara Pasternak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Fryzur Elitt Barbara Pasternak w Sucha Beskidzka

Up Nowy wpis

Nie polecam salonu. Zero profesjonaizmu. Nikt sie tam na niczym nie zna. Pelno praktykantow najprawdopodobniej.. Wlascicielka nie umie sie zachowac, pyskata, rozdarta. A jesli chodzi o samo wykonanie farby -splukuje sie po tygodniu. Bez sensu wydawc nie male pieniadze za koloryzacje jesli za chwile jej na wlosach nie ma. Nie polecam

Katarzyna Nowy wpis

W pełni profesjonalna obsługa! Polecam Panią Barbarę ! Fryzura dopasowana do kształtu twarzy, ale także zgodna z tym co chciałam uzyskać. Włosy po umyciu same się układają. Zawsze dobrze służy porada, a także cennymi uwagami co do codziennej pielęgnacji włosów. Salon odwiedzam regularnie! Polecam.

Anna Nowy wpis
@Katarzyna

To fajnie, ale mówisz też o koloryzacji czy tylko o podcinaniu włosów?

Joanna

Byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni! Pani Basia z moich włosów zrobiła coś niesamowitego, naprawdę polecam❣️

Grażyna
@Joanna

Super. A co konkretnie robiłaś z włosami? Jak ceny? Mają przystępne?

Joanna
@Grażyna

Koloryzację , strzyżenie i pielęgnacje . Jak na salon Kèrastase bardzo przystępne :)

Łukasz Nowy wpis
@Joanna

To ile za zwykłe strzyżenie jest? Koloryzacja też mnie interesuje :D Jakieś cenniki są?

Magdalena

Tragedia. Drogo. Spędza się tam kilka godzin,bo właścicielka zajmuje się swoimi dziećmi oraz kilkoma osobami naraz. Nie potrafi obcinać. Porażka

Katarzyna
@Magdalena

mówisz, że jest drogo...możesz porównać ceny z innymi konkurencyjnymi firmami? jakie to są różnice?

Katarzyna
@Magdalena

To co, obcina kilka osób na jeden raz? Bo tak to zabrzmiało, a to raczej nie jest realne :P... Chyba.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Studio Fryzur Elitt Barbara Pasternak? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
It's me

NIE POLECAM! Pierwsze wrazenie bylo bardzo pozytywne, koloryzacja bardzo dobrze wykonana. Jednak z kazdym myciem kolor sie splukiwal (uzywam bardzo delikatnego szamponu i nigdy szampon nie splukiwal mi koloru), po tygodniu koloru wgl nie mam. Zaplacilam za usluge nie mało, bo 290zl. Gdy zadzwonilam do salonu (bo z przyczyn prywatnych w ten dzien nie moglam sie stawic) wlascicielka nakrzyczala na mnie, bardzo zle mnie potraktowala, nie widzac moich włosów i nie zapraszajac mnie do siebie stwierdzila ze kolor napewno sie nie splukal a jesli sie splukal to pewnie uzywam zlego szamponu, gdybym szampon kupila u niej nic by sie z kolorem nie stalo. Wlascicielka nie dopuszczala mnie do slowa, ciagle krzyczac na mnie. Nie polecam! Szukajcie czegos innego

Klientka

Całym sercem nie polecam tego salonu! Obsługa bez doświadczenia mimo zdjęć żze e szkoleń z znanymi dobrymi fryzjerami. Upiecia tragiczne, koloryzację lepiej wykonać samemu w domu naprawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Fryzur Elitt Barbara Pasternak - Sucha Beskidzka

Studio Fryzur Elitt Barbara Pasternak
  • Adama Mickiewicza 3