Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Polmix-Ast Maciej Stasiewski w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Polmix-Ast Maciej Stasiewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Polmix-Ast Maciej Stasiewski o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Polmix-Ast Maciej Stasiewski w Gdańsk

Weronika

Ktoś wspomniał o świetnym pracodawcy :P Czy ktoś z pracowników może rozwinąć? :)

MTek Nowy wpis
@Weronika

Tak : Jest woda w kranie, a i zimą jak Bóg da to i parę stopni więcej niż na dworzu

Wszystko jest ok. Polecam.

Agnieszka
@Marcin

Szkoda, że tak mało napisałeś o Polmix. Dlaczego polecasz? Co najbardziej podoba Ci się w firmie?

Tata
@Agnieszka

Najbardziej w tej firmie podoba mi się kolor loga hahaha

Tupak
@Agnieszka

Polecam polmix bo jest woda w kranie

Zgadza się choć w zimie piec
@Tupak

Chodzi na 30% ale od czego ma się kurtki,czapki,rekawiczki

Agnieszka Nowy wpis
@Zgadza się choć w zimie piec

W sensie, że w zimie woda wam zamarza? To po ile stopni tam w środku wtedy jest?

Piotr Nowy wpis

Nigdy nie było mniej niz +10 , tak więc nie przesadzajmy

Agnieszka Nowy wpis
@Piotr

Ok +10 dobrze, ale to chyba i tak za nisko? Nie powinno być min 18? Bo mówimy o normalnym pomieszczeniu, tak?

Edward

Świetny pracodawca, teraz trzeba jedynie robić tak żeby firma przeszłam z jak najmniejszym uszczerbkiem przez ten czas pandemii.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Polmix-Ast Maciej Stasiewski?

Wieslaw

Całe jest na konto.

@Wieslaw

pod warunkiem ze kontem jest koperta

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Polmix-Ast Maciej Stasiewski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Do pracy!!!

Obserwuję firmy z otoczenia którym codziennie jadę do pracy. Tak się zastanawiam: Kto to pisze takie idiotyzmy??? To chyba raczej konkurencja, która pewnie jest do tyłu względem tej firmy, albo jakieś trole z tego forum. Weźcie się wszyscy do pracy, a nie zajmujecie się snuciem opowieści w duchu "polskiego piekła": "oni coś mają, a ja nie mam prawie nic, to oni pewnie ukradli ". Życzę rozwagi w słowach.

Żenada jest ta firma M....ma wszystkich w nosie tylko nastawiony jest na kasę . Z.....jak spadł z dachu kiedy go robił z plebanem to nawet po pogotowie nie zadzwonił, tylko dobrodusznie pozwolił iść na pseudo szatnie.

Xxx

O Ale parodia właściciel usłyszał słowa prawdy i się chyba Przeraził skoro wysyłał do administratora prośby o skasowanie posta niestety zarobki na poziomie PRL mentalność PRL narzędzia PRL na przetrwanie do pół roku okej

Tadeusz
@Xxx

Chłopczyku chowający się pod "Xxx" ! Nie pamiętasz PRLu bo pewnie sikałeś w majty jeszcze w 90-tych latach. Jak nie pracowałeś w tej firmie to nie pisz banialuków o mentalności, bo umysł twój nie ogarnia takiego pojęcia. Jak pracowałeś pół roku - jak piszesz - to znaczy, ze dostałeś filca za nieróbstwo. I nie pisz bzdur o PRL-ach bo mamusia ci nie zrobi kaszki. Tadeusz.

Bez
@Tadeusz

Firma była firma za pana Andrzeja teraz firmy nie przypomina gdyby nie dozory pomp by tam nie było

Widzę że aktywnych i użalających się nieudaczników co zrobią sobie krzywdę młotkiem jest na forum sporo. Czymkolwiek innym wybiją sobie zęby więc innych narzędzi dostać nie mogą - tylko miotly im pozostają. Piszą wtedy że tylko młotki są w firmie choć nawet go nie dostali do potrzymania. Pseudo szkoły w Pcimiu Dolnym pokończyli a dodawać do dziesięciu nie potrafią i wtedy niestety tylko sprzątanie. (usunięte przez administratora) Wszędzie trzeba pracować a nie tylko ściemniać, nawet w POLMIX-AST.

Arek

Z tego co czytam to chyba firma nie potrafi zapewnić podstawowych narzędzi pracy? Czy się mylę?

Irena
@Arek

Mylisz się podstawowych narzędzi tam ci w brut - młotki,przecinaki

@Irena

A skąd ty to możesz kobieto wiedzieć? Czy potrafisz rozpoznać w ogóle te dwa przedmioty?

Janek

A wystarczy być dobrym pracownikiem i nie byłoby powodu do narzekania bo firma jest spoko!

Michu
@Janek

W tej firmie być dobrym pracownikiem tzn. mieć minimalna na umowie + 1000zl do ręki i umieć wszystko naprawić młotkiem i przecinakiem

XxX

To dobra firma. (usunięte przez administratora)- od niego można się wiele nauczyć.

D.

Sądzę, że koleś pod nickiem "Lukasz" zatrzymał się w epoce realnego socjalizmu i pisze głupoty. Jeżeli jest takim wybitnym fachowcem to powinien otworzyć własny biznes, zarabiać po 2,7 tys EURO na godzinę, pracować zdalnie sterowanymi młotkami i dawać sobie samemu paczki na święta. Nie jest w firmie polmix aż tak źle, są w miarę przyzwoite warunki, i zarabia się całkiem normalnie. Jest cała masa firm w Trójmieście, gdzie jest dużo, dużo gorzej. Tylko trzeba chcieć pracować, a nie wypisywać durnoty na portalach. Pozdrawiam. D.

Lukasz

Ha ha potwierdzam. Jeżeli kogoś aspiracje zatrzymują się na 2.7tys netto oczywiście NIE NA papierze to jak najbardziej firma Polmix jest dla niego. Jeżeli kogoś ulubionymi narzędziami jest młotek i przecinak to polmix jest dla niego. Jeżeli ktoś lubi pracować na tokarkach konwencjonalnych z 1980r naprawianych metoda rzemieślnicza lub centrów CNC z wczesnych lat 2000 .... Za jakąś godzinowke rodem z lat chwilę przed wstąpienie. Polski do Unii Europejskiej to Polmix jest dla ciebie ????????????, jeżeli chcesz na święta dostawać paczkę 200zl + kawę i herbatę to Polmix też jest dla ciebie ???? pozdrawiam

Gregor

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania tych bzdur?

T

To absolutne kłamstwo, pracowałem tam spory okres czasu i właściciel dba o swoich pracowników, zapewnia niezbędne narzędzia do pracy, stawka godzinowa też wygląda zaskakująco dobrze jak na dzisiejsze warunki. Polecam. T.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Polmix-Ast Maciej Stasiewski - Gdańsk

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Polmix-Ast Maciej Stasiewski
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Sienna 48
    80-605 Gdańsk