Opinie o Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment w Gdańsk

Gosia

jest dobrym pośrednikiem, rzeczowy i konkretny podjęłam pracę w Finlandii przy produkcji żywności, jestem zadowolona

Roman

Jak dla mnie wszystko ok. Pracę dostałem od ręki na Islandii . Zapewnili przelot, mam zakwaterowanie. Dobre warunki pracy. Myślę że za jakiś czas będę szukał czegoś innego , ale będzie mi łatwiej to robić na miejscu. Jak dla mnie wywiązał się że swojej roli wzorowo.

Aneta72

typowy pośrednik, wywiązał się dobrze ze swojej roli pomagając w znalezieniu pracy w Anglii w opiece

Dzięki Oanu Jakubowi pracuję jako pielęgniarka w Norwegii Polecam!

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lj

Wykonał kawał dobrej roboty, pomógł załatwić pracę w Szwecji w spawalnictwie

Mario12

Bardziej posrednik niż agencja, ale się udało. Umowa z pracodawca od początku. Polecam

Marlena

Mogę polecić. Pan (usunięte przez administratora)był bardzo pomocny na każdym etapie rektutacji, pomagał w załatwianiu wszystkich formalności i był pod telefonem o każdej porze dnia. Pomógł mi nawet w znalezieniu najlepszego biletu lotniczego. Kompleksowa osbługa, zdecydowanie polecam innym.

electro

Pozytywne wrażenia, w w piątek mam pierwszy dzień w pracy w firmie w której pomogli załatwić mi pracę poki co bez zarzutu dam znac czy pracodawca ok;)

Tromso12

Polecam - nalazlam prace na stanowisku pielęgniarki w Norwegii od początku do końca profesjonalna obsługa

F1 John

Pozytywnie za ich posrednictwem znalazlem prace w Danii jako murarz dobre warunki

Firma pomogła mi znaleźć pracę w opiece w Holandii na stanowisku opiekunki na holenderskich warunkach na każdym etapie pan byl bardzo pomocny i wspierajacy ja jestem zadowolona Karolina

Madzia

Sprawdzałam to. To nie agencja tylko jedna osoba, siedząca w domu i sprzedająca. Moja Mama miała wyjechać za jego pośrednictwem jednak po zobaczeniu jak to wygląda w praktyce nie mogłyśmy mu zaufać. Przynajmniej ja jej to odradziłam bo sama pracowałam w Niemczech i wiem, że pośrednik jest zobowiązany względem osoby wysyłającej za granicę a w tym wypadku średnio to wygląda dla mnie. Tyle mogę powiedzieć. Nic więcej nie znalazłam.

Widziałem wiele ogłoszeń tej agencji ale ani jednej opinii. Czy ma ktoś może jakieś doświadczenie? Byłbym wdzięczny

Zostaw merytoryczną opinię o Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment - Gdańsk

• Jak się pracuje w Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment?

Kandydaci do pracy w Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jakub Wojciechowski Eastgate Recruitment
4.7/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Budowlanych 31 lok. 416
    80-298 Gdańsk