Opinie o Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper w Opole

Kacper W

Kupiłem 10 lat temu auto właśnie z tego komisu i jestem do dzisiaj bardzo zadowolony auto sprawuje się znakomicie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa planuje właśnie zakup nowego auta w tym komisie. Pozdrawiam i polecam.

zadowolony klient

Bardzo dobry komis rzetelna ocena i wycena profejonalna obsługa i indywidualne podejscie do klienta bardzo polecam ten komis

Dominika
@zadowolony klient

Tak to prawda. Od lat kupuję auta tylko w komisie Viper w Opolu. Obsługa i wybór aut na poziomie. Polecam gorąco.

Miro Nowy wpis

Witam niedawno kupiłem samochód w owym komisie gdzie jest mowa że samochody z gwarancją ale obsługa ok ale nie mówią prawdy o samochodach sprzedają z wadami ukrytym o których wiedzą a jest cisza o tym, ja ledwo przyjechałem do domu nabytym samochodem, obecnie jest u mechanika i widać jak zostałem (usunięte przez administratora) przez ten komis. Tylko zobaczę co dalej będzie z samochodem że albo zwrócę ten samochód albo domagać się będę zwrotu za naprawę,. Na obecną chwilę jestem rozczarowany tym komisem i nie polecam

Jarosław Nowy wpis

Wszystko sprawnie, rzetelne podejście, miła obsługa.Jestem bardzo zadowolony. Polecam

zadowolony klient

Dominika Nowy wpis
@zadowolony klient

Patrycja Nowy wpis

W tym komisie kupiłam już 3 samochody. Wszystkie super służą do dziś. Po kolejne auto też tam pojadę. Polecam wszystkim.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Lila

Polecam ten komis. Warto kupić tu auto, mają duży wybór, dobre ceny, miłą obsługę oraz fachowe podejście. Polecam :)

Olaf Kot
@Lila

Też tak uważam. Naprawdę komis godny polecenia.

Klient

Bardzo dobry komis, kupiłam drugie auto w tym komisie bo uczciwie i profesjonalnie pomogli dobrać samochód do moich potrzeb.Polecam najserdeczniej wszystkim!

Aneta

Kupiłam w tym komisie już drugie autko, super obsługa i kontakt z klientem. Polecam.

Micra

Polecam ten Komis. Niedawno kupiłam tam samochód I jestem zadowolona.Bardzo miła i rzetelna obsługa, Pan Jaroslaw bez problemu odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące wybranego samochodu. Poza tym za każdym razem odbierał telefon, nie lekceważył klienta. Pani Joanna też konkretna i rzeczowa. Do tego miła atmosfera.

Kacper W

Stefan

Byłem ostatnio oglądać samochody gościu był pijany czuć było alkoholem.

Adam G.

Kłamie w żywe oczy. Okazało się , że pasek rozrządu strzelił po kilku dniach jazdy. Nie kupujcie tam auta!!!

Opolanin

(usunięte przez administratora) odradzam kupna tam samochodu.

xxcc

właściciele owszem bardzo mili niestety zakup auta (usunięte przez administratora) auto niesprawne wszystkie zamki do wymiany niepokecan

Artur

Cześć, mieszkam niedaleko Waszego komisu i szukam aktualnie pracy na miejscu, może kogoś szukacie? Jestem po mechaniku

Slawomir Sekula

Serdecznie polecam salon samochodowy Viper , korzystalem z uslug czterokrotnie w ciagu ok 15 lat, za kazdym razem bylem bardzo zadowolony, profesjonalne doradztwo i obsluga, solidni i uczciwi wlasciciele, sprawdzone samochody w atrakcyjnych cenach. Prestizowy i najlepszy salon samochodowy w Opolu i okolicach. Polecam Slawomir D Sekula

Arek M.

Chciaiłbym bardzo pochwalić komis Viper w Opolu. Bardzo profesjonalna obsługa i doradztwo. Bardzo otwarte podejście Państwa Właścicieli do klienta. Pozdrawia i polecam A.M.

Staszek

@Tim Może podpowiesz jak się pracuje i czy firma potrzebuje teraz kogoś?

Tim

Komis godny polecenia,właściciel bardzo pozytywny

Bartek

Żałuję, że na forum pracowniczym nie piszą pracownicy a jedynie klienci.

Zadowolony kient

Witam. Bardzo miła i fachowa obsługa, rzetelna wycena auta oraz samo podejście Pana Jarosława do klienta rewelacja. Polecam!!!

Marzena
@Zadowolony kient

14.02.2019 witam super komis kupilismy juz tam dwa auta i jestesmy bardzo zadowoleni . Pan Jarosław i pani Joanna swietni ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper - Opole

Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wrocławska 90
    45-701 Opole