Opinie o Eltel Networks w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eltel Networks. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eltel Networks o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks w Olsztyn

Młody elektromonter

Witam to prawda że jedna z osób która pracuje w Gutkowie mająca kontakt z wieloma osobami ma koronawirusa?

pf
@Młody elektromonter

nie siej zamętu jeśli nie masz pewnych informacji, plotki to najgorsze co może być, a szczególnie w internecie i anonimowe

Rr

Widziałem na pracuj pl ogloszenie na elektromontera dziwne bo jak wiem to zwolnili paru a teraz przyjmowac na to samo stanowisko to bezprawne posuniecie ....

Logo
@Rr

po co wszedzie piszesz to samo?? na dodatek wymyslajac takie bzdury. co jest bezprawnego w zatrudnianiu pracownikow?

Pracował ktoś jako elektromonter?

Tak

Kolega chyba już wszystko wie i się wystraszył :-)

Radzik

to pracował ktoś jako ten elektromonter czy nie?

@Radzik

Przecież już było kilka odpowiedzi że tak. Ja również pracuje w tej firmie jako elektromonter. Masz jakieś pytania? To dawaj :)

Młody elektromonter

Ja pracuje nadal, może w czymś pomóc?

Janek
@Młody elektromonter

ja bym w sumie przy okazji chciał wiedzieć jak praca, warunki itp ogólnie jak to wygląda

@Janek

Generalnie pracujesz w systemie 10/4 Ale bywa różnie bo są wyłączenia na liniach i trzeba wtedy pracować. Toaleta przeważnie w lesie. Nadgodziny na razie niepłatne idziesz na wolne w stosunku 1:1. Zarobki - generalnie jak w biedronce. Noclegi w średniej jakości hotelach lub agroturystyka.

X
@Tak

Takiej firmy nie stać żeby sracz postawić dla robotników ?

@X

Firmę stać, jednakże brygadzista czy kierownik nie widzą takiej potrzeby, tylko robota i robota byle do przodu...

iggi

olsztyn to głowna siedziba eltela w polsce?

Franklin
@iggi

hmm.. biura są w różnych miastach więc ciężko powiedzieć?? bo ja nie jestem pracownikiem wiec nie wiem az tyle ile bym chcial

Essen
@iggi

@Essen

To tam jest jakby główne biuro a reszta to takie poboczne?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eltel Networks odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Mikson

Jaki jest system pracy? Co ile zjazdy?

@Mikson

10 na 4 Poniedziałek przejazd następny czwartek powrót

@Młody elektromonter

i jak Ci się pracuje w takim systemie?

Starszy elektromonter
@hm

Byłoby ok gdyby firma nie oszukiwała na nadgodzinach (50 i 100)

Mikson

Dzięki wielkie za odp

@Starszy elektromonter

to w koncu jesteś młody czy starszy ;p

hm

no niby żadna, ale nie wiadomo do czego się ustosunkować.. no nie ważne

m.e.s.s.i

A nie przyszło wam to głowy, że to dwie różne osoby???

Gabe
@m.e.s.s.i

a przyszło przyszło i to było raczej w kategorii żartu, czekałem po prostu na odpowiedź ;P

m.e.s.s.i
@Gabe

A no dobra, może ja wszystko za bardzo na poważnie biore

Gabe
@m.e.s.s.i

no jest taka szansa, ale kto by się tym przejmował

Jaki jest uśredniony wiek pracowników Eltel Networks? Jest przewaga, którejś grupy wiekowej, czy wiek mnie więcej się rozkłada?

Monter

jeśli chodzi o teren to raczej różnorodnie są młodzi i są też bardziej doświadczeni :-) ale sytuacja jest teraz taka (zwolnienia z obu stron) że nie wiadomo jak będzie niedługo.

Man
@Monter

Dziwi Cię to? bo mnie ani trochę.. wszędzie teraz są zwolnienia, firmy się zamykają, przerażające ale niestety prawdziwe i trzeba czekać co będzie dalej

@Man

a mnie jednak dziwi, bo firma jest w takiej sytuacji przez działania zarządu a nie przez sytuację epidemiologiczną.

Lolek

Przeprowadzam się z Poznania do Olna pracowałem też w Eltelu jako technik. W ofertach nie widzę nic ale może się wam co obiło o uszy?

@Lolek

Jak na razie to albo ludzi zwalniają albo pracownicy sami odchodzą. Nikt za 2500 nie chce pracować w delegacji!

eric
@Lolek

nie bardzo, z tego co wiem to nikogo nie szukaja

@eric

no to średnia sprawa, jak nikogo nie szukają :/ ale może w niedalekiej przyszłosci

eric
@Lolek

no to już kwestia czekania i badania co jakiś czas sprawy, ale no w najbliższej przyszłości nie ma się co nastawiać

@eric

no właśnie tego się obawiam, że na razie może być dłuższy czas lipa z tym wszystkim

xxx
@Lolek

Firma na chwilę obecną zmierza ku upadłości,masowe zwolnienia,zero wygranych przetargów.Koniec już bliski.W dodatku firma jest wystawiona na sprzedaż ale ze względu na złą kondycję firmy,wszyscy inwestorzy rezygnują i prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem jest upadłość tej firmy.

Czy Eltel Networks prowadzi obecnie rekrutację w trybie zdalnym?

Raczej zwolnienia.

bip
@Monter

no ciężka sytuacja jest na rynku pracy nie ma co ukryć

@bip

wątpię że koronawirus jest powodem dla którego zarząd firmy rezygnuje z przetargów i firmę prowadzi na (usunięte przez administratora) Polityka zarządu jest taka, że zwalnia się kadra kierownicza oraz monterzy.

Ile jest zmian w Eltel Networks?

Tak

Jesli chodzi o teren 1 zmiana . Generalnie pn-pt 7-17. sb-nd 7-15.

spinozaur
@Tak

To spoko, dzięki za wrzucenie info

Mig
@Tak

ale te weekendy to chyba jakoś wymiennie nie ;P

@Mig

Nadgodziny wymienne na wolne 1:1

Mig

dzieki za rozjasnienie

Jakub
@Tak

no to całkiem spoko i fair opcja ;) chyba że już wcześniej coś o tym było, ja tu dopiero od niedawna zaglądam co się dzieje itd także fajnie że o tym piszecie

@Jakub

O czym myślisz pisząc fair opcja?

Ponita

Pojawia się czasem coś do centrali?

Kazek
@Ponita

ja nie widziałem dawno ofert, ale może z czasem się pojawi

Rum
@Ponita

Raczej rzadko, z parę miesięcy ostatnio cos widzałem

Seneka
@Ponita

na razie to się raczej niestety nic nie pojawia

Ponita
@Seneka

Dobra, to 3 prawie takie same odpowiedzi przekonały mnie, że nie mam się czego spodziewać :)

Rum
@Ponita

ale to dobry znak, że wszyscy chcieli pomóc :P

Monter

O czym wy tu piszecie jakie oferty pracy. Tylko zwolnienia i obniżki. Były nowe umowy - obniżka, delegacje dla monterów - obniżka nadgodzin brak - obniżka, premia - obniżka a do tego jeszcze mają czelność mówić, że to przez epidemię.

Yeti
@Monter

Skąd mają to wiedzieć, tylko pytają, także bez pretensji, a obniżka ze względu na epidemię, to akurat dosyć naturalne i powszechne zjawisko.

Antek
@Yeti

dokładnie.. wszędzie są teraz zwolnienia, firmy mogą bankrutować nie wiadomo czy się podniosą.. obniżka to i tak jest jedna z lepszych opcji, które mogą spotkać pracowników

Yeti
@Antek

No prawda. Nie ma letko, czasy ciężkie.

@Yeti

W tej firmie nie ma na razie żadnych kosztów związanych z epidemią poza zakupem środków dezynfekujących i maseczek. Każdy pracuje normalnie. Te cięcia to tylko i wylacznie chęć wyzysku tych co są na samym dole. Wykorzystuja sytuację na rynku pracy i tyle.

Ten
@Monter

a może nie o wszystkim jesteś poinformowany? czy już uważasz że pozjadałeś wszystkie rozumy

@Ten

wszystkie nie, wyrażam tylko swoje odczucia - chyba mogę mieć inne zdanie a teraz mam wrażenie jakby odpisywały tu ludzie "zarządu"

Ten
@Monter

ależ oczywiście że mozesz mieć swoje zdanie, tylko że w tym wypadku jest ono całkowicie bez sensu ;p snujesz po prostu teorie spiskowe, a nie masz żadnych argumentów na to

monter
@Ten

ładnie zaczynając - moim zdaniem żadne teorie tylko fakty poparte tym co mi co miesiąc na konto wpływa

Kacper

@wushu a ja nie widziałem żadnych, gdzie można szukać ?

gandalf
@Kacper

wpisz eltel oferty pracy w google może coś bedzie (ja nie szukalem, tak tylko rzucam propozycje)

andy

nie ma się co dziwić, aktualnie dużo firm zawiesiło rekrutacje

Trex
@andy

No też fakt

@Trex

ale czuwać trzeba, bo w każdej chwili może się to zmienić

Kojot

Dokładnie, nie ma się co spinać na razie. Wszystko wróci do normy, to i oferty pracy się pojawią, a trzeba będzie czuwać bo może być ciężko z pracą.

@Kojot

a no może być ciężko, ale też wolę być optymistą

Tara
@andy

teraz to chyba tylko optymizm zostaje i dobre myśli ;)

@Tara

no otóż to. Pozdrawiam :)!

wushu

Coś mało tych ofert ostatnio

Nick22
@wushu

a no mało mało na kazdym oddziale o tym piszą

migi

mało, bo nie pora teraz na rekrutacje to chyba zrozumiale

migi

trzeba przeczekać ;)

wushu
@migi

No nie ma innej opcji

Goro

Jak zyl Prezes to jakos to spinal i sie krecilo.

hwqdjhe

Macie tyle tych profili że nie wiadomo gdzie pisać. Jest szansa załapać się na wyjazd za granicę? Jak długo trwa kontrakt?

Wololo
@hwqdjhe

właśnie, dobre pytanie, jakie są różnice w polskich a zagranicznych kontaktach?

radi
@hwqdjhe

jest tyle profili bo jest tyle oddzialów, proste

@radi

no a jakie są te różnice wiadomo?

empik

dzięki za pomocną odpowiedź...

radi
@empik

no co ci mam powiedzieć, różnią się lokalizacją, ale robią przecież to samo

@radi

no spoko, o to mi chodziło czy zajmują się tym samym

tina

pracują w firmie jakieś kobiety?

tina

dlaczego durne.. czasami są typowo męsknie firmy. a jaki tutaj jest rozkład sił?

Lubach
@tina

Wiadomo, że fizyczne to mężczyźni, a te umysłowe to kobiety wedle reguły

@Lubach

nie zawsze musi tak być, no ale nic dzieki

Shrek

Tak, a co?

@Shrek

szukam pracy i się zastanawiam, czy tutaj jest dla mnie miejsce, po prostu

@tina

Na wenwetrzej stronie Eltela, jest informacja, że w tym tygodniu odbędą się szkolenia z zakresu poszukiwania nowej pracy. Eltel się zwija, nie zawracaj sobie głowy, szukaj pracy gdzie indziej.

Goro
@Adam

Jest zakaz zatrudniania nowych pracownikow. Firma sie kurczy, brak nowych robot, tylko jakies krewetki, ale to nie utrzyma tak duzej czapy. Brak pomyslow na przyszlosc.

mak

szukają kogoś aktualnie na Olsztyn? zaczepilbym sie gdzies

loki
@mak

na Olsztyn chyba na razie nic nie ma z tego co się orientowałem

igi
@loki

jest oferta na analityka finansowego, jeśli to leży w kręgu zainteresowań ;pp

igi

no to chyba na razie bedziesz musiał się wstrzymać

mak
@igi

a no chyba na to wygląda

Eltel

Eltel w Niemczech sprzedany. Została tylko polska.

elt
@Eltel

skąd to info? szukam po necie i widzę tylko jakieś artykuły z kwietnia o planach sprzedazy

elt

no wiec to nie jest tak ze cały eltel sprzedany.....

NIK

Czemu nie może zadać na forum? Czy nie temu ono służy przypadkiem? Lol. Gościu się pyta skąd dostaliście tę informację, po co miałby się o to właściciela grupy pytać

berot
@NIK

chyba coś zniknęlo, bo nie ogarniam o co cho

NIK
@berot

Ano, zniknęło. To już nieważne.

Zorro
@Eltel

Czy mógłbyś cos wiecej napisac na ten temat?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Eltel Networks?

teto

w sesnie?

teto
@teto

w sensie* miało być

on

Ludzi zwalniają nowy prezes robi czystki ludzie sie cieszą

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

Eltel Networks