Opinie o Eltel Networks w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eltel Networks. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eltel Networks o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks w Olsztyn

Czy w Eltel Networks możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracownik HR Nowy wpis

Niestety nie, zgodnie z regulaminem wynagrodzenie jest wypłacane raz w miesiącu.

Nowy Nowy wpis

Witam, na jakie widełki płacowe może liczyć projektant linii elektroenergetycznych z doświadczeniem przy projektach linii 110, 220, 400 kV oraz uprawnieniami ?

Lupus

Gdzie najczęściej wysyłają? Niemcy?

Hagrid
@Lupus

hmm nigdy nie prowadziłem statystyk gdzie najczęściej jeżdzą do roboty, to zależy od projektów

@Hagrid

A teraz jak to wygląda?

Lewy
@Lupus

Tzn pytasz w tym momencie jakie są projekty czy jak?

@Lewy

No tak mniej więcej jakie są teraz aktualne

Mick
@Lupus

Niemcy i kraje skandynawskie i tam też jest oferta aktualna na elektromontera tak jakbyś chciał

Mick

spoko, masz zamiar aplikować na coś?

@Lupus

Tak Eltel teraz otwiera się na rynek niemiecki gdzie powołano 7 osobową grupę, jednakże ta owa grupa od 2 miesięcy załatwia wyjazd dla 11 osób i na załatwianiu tylko pozostało...

Młody Elektromonter
@Młody elektromonter

Nadal nie doszło do tego wyjazdu xD

Halina Nowy wpis
@Młody Elektromonter

Ale tylko do tego konkretnego czy w ogóle wstrzymali wyjazdy? Co to się dzieje że tej Waszej ekipy nie udalo się wysłać?

Inez

W jakich godzinach pracuje biuro?

Wilma
@Inez

tak jak inne biura standardowe godziny pracy

@Wilma

Czyli 8-16 tak? Ja się spotkałam z różnymi godzinami pracy w poprzednich doświadczeniach, więc już sama nie wiem, które są standardowe.

roz

tak

@roz

Okej, w takim razie bardzo dziękuje za potwierdzenie

Jabcun

Biuro w Olsztynie pracuje 7-15

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eltel Networks odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
nowy

Jak wyglądają zarobki na stanowisku asystenta projektanta? Czy konkretną kwotę, lub widełki?

Kapusto

Czesc mam pytanie hmm dalej w firmie zwalniają starych elektromonterów a po jakimś czasie szukają nowych młodych pracowników ?

bandit
@Kapusto

Ponoć "...starzy kierownicy, elektromonterzy, budowlańcy hamują tą firmę...." chyba wystarczy cytatu dżoany

Finia
@bandit

A to ciekawe, zwłaszcza że niektórzy byli np.byly szef produkcji, kilka lat od niej młodszy..?????

March

Byłem tu kiedyś na rekrutacji, ale się nie dostałem, myślicie, że warto spróbować jeszcze raz po czasie?

Reto
@March

A zmieniło się coś w Twojej karierze? doświadczenie? jakieś dodatkowe uprawnienia?

March
@Reto

Tak, podciągnąłem sie trochę w moich słabych stronach

Reto
@March

No to co ci szkodzi, dawaj

echo

A przyjmują w ogóle??

Monter
@echo

pewnie przyjmują, bo niby ogłoszenia jakieś są tylko dobrze się zastanów jak jest jakiś przestój lub brak wyłączeń to Cie wywalą na wolne bezpłatne a jesteś niby na etacie!

torf

poda ktoś maila do rekrutacji??

Ptasznik
@torf

eee no pewnie jest na stronie, a jeśli nie, to skąd ci go ktoś niby wytrzaśnie

@Ptasznik

no nie wiem może ktoś ma akurat albo juz pisał do nich albo wie gdzie go szukać

@torf

dodawałem tutaj maila ale z tego co widzę został usunięty nie wiedzieć dlaczego... olsztyn_praca @ eltelnetworks. com - więc teraz dodaje spacje miedzy wyrazami może to coś da

dzięki wielkie!

@torf

widzę że teraz zostało, ekstra bo już myślałem że znowu bedzie trzeba wklejać

@odp

wygląda na to, że spacje zrobiły robotę :)

@torf

no czasem się tak faktycznie udaje, ale też nie zawsze, nie wiem jaka jest reguła

Wasp

Na jakim poziomie trzeba znać fiński na PTP Accountant? Jest to jakoś określone? Czy to praca tylko i wyłącznie w tym języku?

@Wasp

Co to jest za stanowisko wgl? w sensie co się robi, bo nie bardzo mi to coś mówi

@?

to jest osoba, odpowiedzialna płatności, rachunki rozliczanie, faktury itp z dostawcami i ogólnie jest to osoba kontaktowa z tymi właśnie dostawcami, jako ze język fiński potrzebny, więc pewnie chodzi tylko o ten rynek dostawców

Herman
@Wasp

Kojarzę, że angielski też trzeba znać, więc raczej obstawiam, że w tych 2 jeżykach się operuje głównie

@Herman

język angielski to w zasadzie jest już podstawa w większości stanowisk biurowych i pochodnych, wiec raczej zawsze w stopniu komunikatywnym trzeba go znać

Ytr
@Wasp

To pytanie zadaj na eltel group shared service. To osobna spółka. Ale jak szukają z fińskim to musisz się dogadać po fińsku.

@Ytr

To shared service też ma swojego goworka? Nie mogłem znaleźć, więc zapytałem tam gdzie jest największy ruch

pom
@Wasp

Owszem ma, wystarczy wpisać nazwę i gowork w googlu i od razu Ci wyskoczy

@pom

O, faktycznie. Nie wiem w takim razie jak pokracznie szukałem, dziękuję.

co to

szukacie techników EAZ?

@Antek

Nie.

@odp

ale że wcale? czy po prostu teraz nie ma ofert

Veni
@:(

jak chcesz oferty to poszukaj w internecie, bedziesz mial odp

@:(

W tej chwili nie. Ogólnie w firmie pracują technicy EAZ, co powinieneś wiedzieć jako potencjalny kandydat, jeżeli chociaż trochę interesuje cię profil tej firmy.

El monter
@Antek

Sekcja EAZ na chwilę obecną,ledwo zipie i raczej nie ma się co nastawiać żeby w najbliższym czasie były tam przyjęcia.Tymbardziej, że nie dawno były zwolnienia...

Czesc
@El monter

Rozumiem, że wiesz o czym mówisz i nie podajesz tu jakiś fejków.. szkoda :/

Cukero

Jak ktoś jest zainteresowany to są jakieś oferty, rzuciły mi się dziś w oczy.

gdzie ich szukać ziomek?

Dino
@?

na pracuj pl jest oferta na analityka na Olsztyn

Cukero
@?

Na stronie firmy w odpowiedniej zakładce.

Mono

dokładnie na stronie

Mono
@Cukero

no a poza tym to na stronie najprędzej są aktualne te oferty więc tam najlepiej zawsze patrzeć

Irek

Jaka forma zatrudnienia i stawka dla elektromonterów?

Loki

a czy z czasem wzrasta jeśli tego doświadczenia się nabywa w trakcie pracy?

Loki

eee no w moim słowniku nie ma czegoś takiego jak odwalanie maniany, do pracy ide pracować

@Loki

eeee co jest? gdzie mi rozmowce wcięło?

@Loki

no mnie wcielo. rozumiem ze nie pisałem piękną polszczyzna no ale bez przesady

@rychu

wiem, ze ciebie, ale nie pisałeś nic złego przecież, tylko rozmawialśmy i to z pełną kulturką??

@Loki

no stąd też właśnie moje zdziwienie, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz

rychu

eee no nie mów tak, nic złego nikomu nie zrobiłem przecież

Jack

Zatrudniłem sie w Eltelu jakiś czas temu i jestem zadowolony, wynagrodzenie podstawowe jest całkiem niezłe. Może dlatego, że nie pamietam innych czasów w tej firmie. Dlatego ze swojej perspektywy nie narzekam i nigdzie sie nie wybieram

@Jack

jakie jest minimum dla nowozatrudnionych?

ponad 3k

@.

ponad, czyli bliżej 4, czy jednak 3?

3 brutto

@>

dzięki a jak wygląda sprawa z dodatkami? są jakieś benefity, swiadczenia?

felek

grusza, bony na święta

Qubek
@felek

Podobno jest też 13tka, prawda to?

quechua

tak

@Wert

dobra, dzieki wszystkim za info

@.

A jakieś premie do tego? Chyba są, nie?

fiszer
@2a2o

Tak

@fiszer

A zdradzisz mi jak to procentowo wygląda?

fiszer
@2a2o

zdradzę, 20%

Monter
@fiszer

Max 20 ale to nie jest pewne

@Monter

Nie no, wiadomka. Ale chyba i tak wyżej niż w niektórych, dotychczas u mnie maxymalnie było 10, więc i tak spoko

@Qubek

Nie ma czegoś takiego jak 13 w tej firmie i powtarzam to już od dłuższego czasu, jeżeli 1000 zł brutto w skali całego roku to jest 13?

2700 zł brutto

Nie ma 13 w tej firmie, wynagrodzenie elektromontera to 3840 brutto

Atomek

Czy elektromonterów wciąż szukają?

Atomek

A to zobaczę w takim razie skoro tak mówisz :D

@Atomek

A co tu się podziało, że nagle rozmawiam sam ze sobą? Gdzie mojego rozmówcę wcięło i dlaczego?

@Atomek

no wcięło moją odpowiedź że szukają elektromonterów. Nie czaje za bardzo dlaczego? coś było w tym zakazanego czego nie rozumiem? :D

@Eric

Odpowiedź widziałem i za nią dziękuję. Też nie wiem co w tym złego, ale cóż, najwyraźniej nie nam to oceniać

@Atomek

chyba tu nie ma żadnej reguły na tego goworka raz sie napisze i jest wszystko ok, a za chwilę coś takiego samego i zostanie usunięte, bez sensu

Eric

aha czyli na forum w którym opiniuje się pracodawcę słowo polecam jest nieodpowiednie :D

heh
@Eric

jest taka szansa :d również nie widzę logiki pozbywania się wpisów tutaj. wpisów które są w porządku, zgodne z regulaminem.

Oddział w Olsztynie prężnie działa?

Juras

Co masz na myśli przez "prężnie"? Działać działa ;)

@Juras

no prężnie oznacza prężnie :D nie wiem co tu jest do tłumaczenia

Juras

Samo słowo znam, raczej co znaczy prężnie w odniesieniu do oddziału, bo ten działą tak jak zawsze, cyz prężnie to nie wiem

ropuch
@Juras

wam to się chyba nudzi i nie macie już o czym gadać ;p

@ropuch

No i może sie nam nudzi :) po to jest forum żeby pisać

olek

czy praca jest fizycznie ciężka

@olek

no do najlżejszych nie należy, zależy też jakie stanowisko

@olek

W biurze nie :)

?

o biuro to by sie raczej nie pytał czy jest ciężko fizycznie, bo to nie jest fizyczna praca :D

@?

Przecież wiem, to miał być malutki akcent humorystyczny, przecież na poważnie tego nie mówię :)

no to troszeczkę się zaśmiałem, ale bez szału :D :D

@?

Stand uperem to ja nie jestem ;)

Tolek

Ciężko się do biura dostać do pracy, czy nawet nie?

belka
@Tolek

Raczej nie ma zbyt dużo ofert, ale czasem wpadają, więc pod tym katek może być ciężko reszta zależy od twoicj umiejętności, doswiadczenia i tak dalej

@Tolek

a pytasz o ciężkość pod względem konkurencji na stanowisko czy pod względem wymagań stawianych kandydatom?

Tolek
@Kabaro

W sumie obie kwestie mnie interesują

@Tolek

to pierwsza opcja pewnie będzie stanowiła trudność patrząc po ilości pytań o biuro zadanych na goworku, chętnych chyba jest sporo. druga kwestia to tylko i wyłącznie kwestia twoich umiejętności i doświadczenia

Ego
@Kabaro

a było tych pytań faktycznie aż tak dużo? może tak nie zwracałem uwagi

@Ego

no piszę, że było, przecież sobie tego nie wymyśliłem, wystarczy pobieżnie poczytać i nawet niewprawione oko zobaczy, że tak było.

Ego
@Kabaro

a skąd mam wiedzieć czy sobie nie wymyśliłeś? pewności nigdy nie ma :D

@Ego

to se sprawdź i będziesz wiedział, sceptyku ;)

czy eltel prowadzi praktyki

@Miro

tak, można przyjść na staże i praktyki

@odp

o super w wiesz na ich temat coś więcej?

@Miro

tzn co konkretnie to może coś będę wiedział i uda mi się odpowiedzieć

@odp

jak się załapać, gdzie szukać więcej info na ten temat, gdzie konkretnie są organizowane, czego ewentualnie wymagają

@Miro

załapać się można tak, ze trzeba się zgłosić :D info albo na stronie albo najlepiej dzwonić prosto do biura a na 2 pozostałe pytania nie znam odpowiedzi bo nie byłem nigdy stazystą

Miro

o to już kolejne konkretne info wielkie dzięki ;>

Fiodor

odnośnie pytania niżej - tak szukają do biura. są ogłoszenia na pracuj

@Fiodor

o serio? czyli jednak są rekrutacje i można coś próbować

Fiodor
@Andy

no tak właśnie powiedziałem, rozejrzyj się, może coś jest pod ciebie

@Fiodor

nie wiem czy w tym momencie powinienem zmieniać pracę, ale mój znajomy był zainteresowany tą firmą, także wszystko mu przekaże

Witkacy
@Andy

No zależy, czy zmieniasz na coś pewnego, co wiesz że kryzys go nie dopadnie czy nie, to już Twoja decyzja ;)

@Witkacy

na razie tylko myślę, ciężko stwierdzić tak naprawdę jak to będzie, bo kryzys może dotknąć każdego

Witkacy
@Andy

A no co racja to racja, ciężko być teraz pewnym czegokolwiek, jak uważasz że tak będzie lepiej to przeczekaj tak jak mówisz

Apdi

Nie szukają może do biura?

Czarli
@Apdi

nie wiadomo mi nic o ofertach, a co Cię ineteresuje? coś konkretnego czy zwykłe biurowe prace

Apdi
@Czarli

Zwykłe biurowe, administracja, obsługa klienta, takie tematy

Czarli
@Apdi

no to niestety cisza w temacie, raczej nie ma nic takiego

Ela
@Czarli

czyli ja zwykle, tak jest ciężko o prace biurowe a szczególnie teraz

@Ela

a coś innego się pojawia czy też nie ma na co liczyć jak już tak mówicie o biurowych

@Ela

Werner
@Lelo

wystarczyło raz napisać :D są 4 oferty pracy na stronie, jak sobie wpiszesz eltel praca w google to Ci wyskoczy wszystko

@Werner

musiało mi się coś przyciąć bo dodawałem tylko raz komentarz.. po co miałbym dwa razy to robić, bez sensu

Werner
@Lelo

nie no spokojnie tak się tylko śmieje, znalazłeś te oferty?

@Werner

No coś tam znalazłem, 4 są na stronie z tego co widzę

King
@Lelo

Cały czas ludzie mówili, że nie ma pracy, a tu nagle oferty nie stąd ni zowąd? Trochę mnie to dziwi, ale nie narzekam, dzięki chłopaki, że daliście cynka na ten temat, bo sam z siebie bym pewnie nie sprawdził, bo porzuciłem nadzieję, na to, że w niedługim czasie się coś pojawi, a tu proszę

@King

Też mnie to dziwi, ale nie wnikam bo wsiąkne czy jak to się tam mówi, widzę ze są to mówię

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

Eltel Networks