Opinie o Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe w Środa Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe w Środa Śląska

Patrycja Markowska

Bardzo lubię Pana Arkadiusza z Firmy JuliaCafe, w moich mieszkaniach poinstalował mi filtry Brita, zrobił to bardzo estetycznie ,a filtry spełniają swoją rolę.

Martin

Zmień dilera, Firma nasza handluje kawą i innymi artykułami spożywczymi...nie mamy nic wspólnego z blachami!

Mariusz Air Products

Polecam tą Firmę i ich dystrybutory do wody, Pan Wasilewski potrafi zamontować je wszędzie , to łebski facet ,który dba o estetykę wykonania.

Grzes Jelenia Góra

Słabe jest to co napisałeś i widać, że nie pracowałeś w tej Firmie, Szefa widuje się rzadko kiedy, nikt u nas nie patrzy na kogoś ( wilkiem) bo każdy jeździ autem służbowym po swoim terenie i obsługuje automaty, A za pisanie bzdur jest odpowiedzialność karna.

Firma Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe prowadziła rekrutację na stanowisko Serwisantka dystrybutorów wody. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

A możesz napisać coś więcej?

A możesz napisać coś więcej? Długo pracowałeś? Co robiłeś?

Electrolux

Świetne rozwiazania dla Firm, polecam tą Firmę.

Pizzeria Gagarina

Ekspres petarda, kawa pyszna dziękujemy i polecamy.

Marcin Warkocz

Podoba mi się bardzo ta Firma i Szef, ma czas dla nas nawet w niedzielę. Polecam

Dawid Kowalski

Polecam usługi Tej Firmy pełen profesjonalizm.

Wajper

Nie ma to jak pisać samemu sobie komentarze i usuwać negatywne opinię nie polecam firmy nie pozdrawiam cię Arczi

Mateusz Poznań

Bardzo dobry Szef, dużo się od Niego nauczyłem, wymaga i dobrze płaci.

Norbert Warszawa

Pracuje z Arkiem 20lat, i zawsze jest ta jak się umawialiśmy, wymaga i płaci.

Odpowiedź
@Norbert Warszawa

O 4 rano napisane. Widzę że opinie namiętnie śledzone.

Hejka

Ostatnio zamontował mi filtr do wody (bardzo kiepska woda) Brita. Od jakiegoś czasu u nas wszyscy zachwalają wodę. Niesamowita opcja dla polepszenia walorów wody z kranu.

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe w mieście Środa Śląska. Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy. Liczymy na Twoją opinię!

Paweł Szczecin

Pracuję z Arkadiuszem wlascicielem JuliaCafe od 14lat, dużo mi pomógł, szanuję Go....dzięki niemu od lat nie martwię się o pieniądze, dużo wymaga od siebie i od innych....Ci co długo z nim pracują nie zarabiają na waciki.....

Grzegorz Jelenia Góra

Pracuje w Firmie Julia Cafe od 10lat, szef jest w porządku , dobrze płaci i wypłata zawsze przed terminem wypłaty, jest wymagający ale za to mamy pracę i bardzo dobre wynagrodzenie.

Obecnie pracuje w firmie Julia Cafe od 7 lat. Jako pracodawca jest bardzo w porządku nie moge na nic narzekać dobrze płacić .Zawsze pomoże w potrzebie nie zostawi cie na lodzie bez pomocy. Dzieki jemu zrobilam prawo jazdy i za to mu dziekuje. ????

Jack

Pracowałem w tej firmie. Szef wymagający , ale dobrze płaci i można dobrze zarobić jak się chce. Generalnie praca dość prosta , na początek dla młodych polecam.

Marcel

Wisi ogłoszenie, że jest psychiczny? Człowieku opanuj się, to nie jest w ogóle opinia o firmie.

Konrad

Może Tobie psycha siadła, bo nie ogarniasz prawdziwej pracy? Znam Pana Arka jako człowieka i jako pracodawcę i mam całkiem inne zdanie. Może trzeba wybrać inną pracę, gdzie nie trzeba używać zbytnio głowy, np. Amazon. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe - Środa Śląska

• Jak się pracuje w Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe?

Zobacz opinie na temat firmy Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe
4.7/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Lipowa 21A lok. 21A
    55-300 Środa Śląska