Opinie o Apteka Cosmedica w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Apteka Cosmedica. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apteka Cosmedica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Cosmedica w Warszawa

Jeśli marzycie o podwyżce to zostańcie w swoich marzeniach -nikt tutaj wam jej nie da. Najniższe płace na rynku, a potem się dziwią , że nie mogą nikogo znaleźć wśród farmaceutów -nie poleciłabym żadnej koleżance tej sieci za żadne pieniądze. Ciągła roszada pracowników , nawet w biurze się im sypie. Niewiadomo do kogo z nich pisać , okazuje się , że kolejna osoba zwolniona lub sama się zwolniła (nie dziwo) , a my zostawieni bez informacji . Najgorsza z tego całego grona jest pani Joanna -"Manager HR". Nie wiem co ona robi w tej firmie nadal po tylu opiniach na goworku- drogi prezesie , zarządzie nie widzicie tego ? bozia oczka zabrała ? żadnych predyspozycji do wykonywania swojego stanowiska , zero jakichkolwiek umiejętności pracowania z ludźmi. Human resources ? Chyba Human degradation ! Nie widzę przyszłości dla was, Cosmedica .

Jakub
@Iiii...

Skąd wiesz, że nie ma pakietu sportowego? I co w takim razie z pozostałymi stwierdzeniami ze swojego profilu? Piszą, również o prywatnej opiece medycznej, a także, że główna część wynagrodzenia, to podstawa, do której dochodzi premia. Tylko, jakie to kwoty?

Kiero

Myślę, że negatywne opinie o Cosmedice piszą głównie malkontenci i osoby, którym nie chce się pracować i podchodzą do tematu czy się stoi czy się leży to się należy. Pieniądze na pensje nie spadają z nieba ani nie wypłaca ich dla nas NFZ. Pieniądze biorą się z marży a jak wiadomo marża na lekach refundowanych jest znikoma więc trzeba zarobić na czymś poza żeby się utrzymać, żeby było na pensje i utrzymanie biznesu. Ludzie uwielbiają suplementy i i tak je kupią, więc dlaczego nie mieliby tego zrobić w aptece, gdzie suplement jest odpowiednio przechowywany i wyprodukowany z dobrych surowców. Dodatkowo za sprzedaż takiego suplementu z Marki pracownik ma jeszcze pieniądze dla siebie do pensji. Jeżeli chodzi o premie dodatkowe to cele są realne do zrobienia, moja apteka na 8 miesięcy nie wyrobiła celu 3 razy tylko. Jeżeli ktoś ma chęci do pracy i rozwoju to nie ma żadnych ograniczeń. Chciałam punkt szczepień mam piękny pokój do szczepienia i konsultacji, obrót Cannabisem- proszę bardzo. Poza tym w tym roku były podwyżki systemowe dla pracowników wszystkich aptek plus dla tych co się chcieli kształcić dofinansowanie do studiów podyplomowych. Ciągłe dbanie o rozwój pracownika, szkolenia na platformie zawsze coś przeczytasz i już jesteś do przodu z wiedzą. I dodam jeszcze,że nie jestem lizusem RMS-a, wszystko co napisałam to prawda, potrzebna jest tylko chęć do pracy, do rozwoju co przekłada się na lepsze funkcjonowanie apteki, większą rentowność a tym samym pracodawca ma się czym podzielić z pracownikiem.

Grażyna Nowy wpis

Witam, widziałam ofertę dla Młodszego Specjalisty ds. eventów. Piszą, że doświadczenie byłoby bardzo mile widziane ale nie jest ono tym samym konieczne. jeśli aplikuje bez niego to macie jakąś podpowiedz do rozmowy?

@abc Nowy wpis

Chyba koniec Cosmedici się zbliża. Degradacje osoby która tyle lat tam pracuje i robi robotę! Dziwny awans! A inny rms uprawia (usunięte przez administratora) i nikt się tym nie zainteresuje. I nie ma wyjaśnienia. Szok Niech nikt tam nie idzie do pracy! To koniec tej firmy!

Witam, na którym etapie będę miała szanse na negocjacje stawki? Będzie tylko jedna rozmowa? Jest na stronie formularz zgłoszeniowy, nie widzę konkretnej oferty ale zamierzam startować jako technik farmaceutyczny. Mam już ponad 4-letnie doświadczenie, jak może ono wpłynąć na oferowana stawkę?

Malgorzata Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jeździłam do apteki na Magicznej wiele lat. Chwaliłam ją każdemu. Kupowałam tylko tam. Teraz? Najpierw spisują nr tel na zamówionym lęku po czym nikt łaskawie się nie odezwie. Przy zamówieniu lęku cena była ponad 50 zl. Przy odbiorze nagle podano prawie 70.(usunięte przez administratora) Nie polecam kategorycznie

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Apteka Cosmedica na stanowisko Magister Farmacji? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Cześć, jakiś czas temu były ogłoszenia na technika Farmaceutycznego. Rok temu jakoś, tak czy siak chciałem zapytać, jaka jest różnica w zarobkach pomiędzy osobą po technikum u nich absolwentami studiów, czy się opłaca po prostu chciałbym wiedzieć. Jak to wygląda?

Kiedyś dermokonsultankta

Ogólnie to bardzo gorąco nie polecam żadnej dziewczynie, która chce przyjść na stanowisko dermokonsultantka. Przyszłam do pracy pod koniec 2022. Byłam zielona w temacie, więc zgodziłam się na pensje, którą proponowali. Rok mijał, ja się nieustannie kształciłam, robiłam wszystkie szkolenia produktowe itp. Niestety trafiłam do apteki, w której pacjentów było mało. W związku z tym realizacja celów była praktycznie niemożliwa. A cel chory, a bez zrobienia celu nie ma szansy na podwyżkę. No cóż. Rok minął, umowa się skończyła czas na negocjacje i podwyżkę, ale przecież nie w tej firmie. Prezes się nie zgadza, bo nie robię celu. Nie ważne, że pracuje rok, mam doświadczenie. Wywalczyłam zmianę miejsca, ale nadal byłam niewystarczająco dobra , bo przecież niezależnie od sezonu cel ten sam. Bo po co dać możliwość zarobienia premii. Chore parcie na sprzedać suplementów, marki własnej. Ilość celów które trzeba na raz realizować też mija się z celem. I nie ważne ile zrobisz i tak czegoś nie dasz rady i jest źle. No nie polecam. Baaaardzo nie polecam

Krystyna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Niestety w aptekach Cosmedica nie potrafią docenic pracownika. Zaplanowane podwyżki od marca to 4%. Wstydu Pan nie ma Panie prezesie N. dawać takie podwyżki. I my mamy sprzedawać tą beznadziejna markę własną?? W życiu!!! Pracownika należy motywować a nie traktować jak białego (usunięte przez administratora) Na święta też nic Pan nie daje. Tylko obrzydliwe jedzenie w słoikach. Ani premii, ani bonów. Nic!!!! Wstyd!

Po dwóch latach dodano multisporta? Przynajmniej tak rozumiem wątek, w którym stwierdzono najpierw, że nie a teraz niedawno, że jednak tak. to jakie jeszcze inne benefity po drodze mogły zostać dodane do tej puli? są jakieś zależne od stażu pracy?

P

Mam pytanie, czy firma zapewnia karty Multisport dla pracowników?

B
@P

NIE

P
@P

Tak, jest multisport

Lili

Z tymi ustalonymi godzinami pracy o które ktoś spytał to nie będzie dotyczyło każdego stanowiska? wyświetlała mi się oferta dla Category Managera, w treści wskazywano na tryb hybrydowy. Czy to oznacza, że czas pracy może być elastyczny?

Beef
@Lili

Elastycznie będziesz robić tylko nadgodziny - nawet w nocy :-) Bo tutaj pracuje się za Dyrektora Handlowego. Pani KS potrafi tylko obgadywać pracowników (nawet tych ze swojego zespołu) i jęczeć, że ma 200 nieodczytanych maili (mówi to od pierwszego dnia pracy, zawsze jest 200). Średnio umie excela, więc raporty też będziesz za nią robić. Cosmedico: naprawdę nie było lepszych kandydatów?

@Beef

Teraz nie wiem czy z tej wypowiedzi wynika, że stale jest tych 200 maili, nikt nie pisze i dlatego ta liczba się utrzymuje czy jednak tak równo przychodzą codziennie? Czyli z tego co piszesz jakie zadania w firmie przypadają dyrektorowi handlowemu już tak w praktyce? Ciekawi mnie docelowy zakres obowiązków

Czy Apteka Cosmedica ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dermo

(usunięte przez administratora) Otóż zacznę wgl od pracy która nie jest trudną jesli potrafisz sprzedawać. Jednak apteka cosmedica ma aspiracje na bycie typowym korpo. Wynagrodzenie było ok. (usunięte przez administratora) Dodatkowo rozmawia o innych pracownika z innymi pracownikami zapewne szukając atencji wprowadzając toksyczną atmosferę. Nie należę do osób które się podlizują więc tym bardziej nie miałem łatwo dodatkowo walka o o nad godziny to jak walka z wiatrakami. Dodatkowo wprowadzanie testerów do sprzedaży to norma na tej aptece gdyby mogła to wprowadziła by próbki do sprzedaży. Oczywiście po tym gdy rostalem się z cosmedica zwlekali zwyplatą mojego wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

@Dermo

Możesz podać jakieś przykłady jak pracownicy byli traktowani? Tak w ogóle to gdzie możecie zgłaszać złe traktowanie przez przełożonego?

klient
@Dermo

mało sympatyczny personel, klienci czują się intruzami jeśli nie kupią polecanego przez nich słoika , to męczenie klienta kup i kup jakiś badziew, który nie jest ci do niczego potrzebny ale widocznie jest im do targetu potrzebny , ogólnie nie polecam

Staż bezpośrednio przez firmę został polecony? Widzę jednak, że bez większego uzasadnienia. Czy był ktoś może teraz i by wyjaśnił? W jakich okresach programy zazwyczaj są dostępne? jak długo trwają?

Cosmedica to juz przeszlosc

Nie polecam pracy w @Cosmedica. Szanuja jedynie sprzedawcow. Technik wciskajacy marke wlasna to dla nich najcenniejszy pracownik. Kierownik dbajacy o wyniki i niezadajacy pytan na drugim miejscu. Dosprzedanie czegos do recepty nazywaja opieka farmaceutyczna. Codzienne maile z tabelkami w ktorych jest sie na zielono/czerwono/zolto w zaleznosci jak ci poszlo. Jedyne za co placa dodatkowo to za polecenie nowej osoby ale kogo z czystym sumieniem mozna w to (usunięte przez administratora) wpuscic?

Kaja
@Cosmedica to juz przeszlosc

Czy taki sprzedawca to ma jakieś premie, dodatki finansowe za osiągnięcie wyników? Jest za to bonus finansowy, czy nie ma się nic z tego? Wgl jest szkolenie ze sprzedaży tych marek własnych?

Byly pracownik
@Kaja

Poczytaj opinie, kiedyś podobno były jakieś niskie premie ok 100-200złotych potem pozmieniali regulamin i już nikt premii nie zobaczył

stefan
@Kaja

Jasne, że są nie wiem co osoba wyżej ma wspólnego z firma ale chyba dawno jej już nie ma. Za każde opakowanie/ produkt z marki wlasnej Jest określona kwota premi (po kilka zloty) Także praktyka jak w większości aptek sieciowych, bardzo na plus bo samemu się zbiera na premie wedle tego ile się sprzeda, bardzo sprawiedliwie

Mania

Czy był ktoś u nich na stażu w aptece? Rozważam taką opcję, zwłaszcza że jedna z aptek podanych na stronie jako te, które są w programie stażowym, jest niedaleko mnie. Pytanie, czy te staże są bezpośrednio przez firmę czy przez urząd pracy, tak jak często różne firmy ostatnio zatrudniają?

Uti
@Mania

Bezpośrednio przez firmę, polecam

Kiero

@pracownik

Pan prezes trzyma panią Joanne bo jedno kryje drugiego - ot. Znają się jeszcze z pracy z poprzedniej firmie. Byli tacy co „ ujawnili” niewygodna dla nich prawdę - to ich zwolnili.

Yom

Mam pytanie jak jest na Rembielińskiej w Warszawie?

Magda
@Yom

Rembielińska byla fajna kiedyś, ale koordynatoro przeszkadzało to że ekipa się zżyla ze sobą, że sobie pomagali i murem za sobą szli, więc na siłę zaczeli wymieniać ludzi przez tzw delegacje, zmienili kierownika dla którego licza się tylko słupki Pani Ania jest chytra na pieniadze i zrobi wszystko aby tylko dostać premie...żenada bo ani koszty w niej farmaceuty liczy się tylko kasa kasa, kasa A do tego chamskie i nawiedzonego dziewczyny (techniczki ) jakie tam pracuja... łaske robia jak o coś zapytasz Pidwyzki daha tylko wtedy hak im się (usunięte przez administratora) pali, jak jednego mc zwalnia się 5 pracowników i kueriwnik zostaje sam ,to wtedy beagle pieniadze się znajdują

ona
@pracownik

Oni nie chca przyjąc do wiadomości że głównym powodem dlaczego nie ma ludzi do pracy jest Pani Joanna i jej metody z poradnika "jak zostać HR Managerem w 15 minut". Ta kobieta nie traktuje pracowników jak ludzi a jak roboty służace do utrzymania ich stołka. I chyba nie tylko w aptekach bo z biura tez co chwile ktoś ucieka.....!!!!

Aleksandra
@ona

Serio jedna osoba przyczynia się do tego że nie ma ludzi do pracy ? Aż dziwne że tak na nią narzekacie a nikt z tym nic nie robi

kiero
@ona

Niestety to prawda i wiem o wielu sytuacjach gdzie ludzie przez nią rezygnowali, nie dostawali śmiesznych podwyżek i uciekali albo nie dostawali obiecanych umów. Zwalnia też bez poszanowania ludzi. Najbardziej szara eminencja w tej firmie. Dobrze ze jestem już poza tym wszystkim

Zofia
@kiero

Obiecanych umów? Czyli na początek pracy jaka umowa jest podpisywana w sumie?

Iiii...
@pracownik

Wprowadzają kandydatów w błąd na stronie Interview, nie ma tu żadnego pakietu Multisport, to nie w porządku..

Jakub
@Iiii...

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Apteka Cosmedica?

Klient

Jestem klientem tej apteki i za każdym razem muszę wysłuchiwac natarczywego, nudnego i męczącego wciskania innych produktów które rzekomo potrzebuje. W większości są to suplementy o wątpliwym składzie. Rozumiem politykę firmy, ale inne panie w aptece potrafią wyczuć czy klient jest zainteresowany, za wyjątkiem pani kierownik która jak w amoku wciska produkty nawet pół godziny mimo że ktoś ich nie chce, nie szanując przy okazji siebie, klientów i marki. Okropność.

Adela

A jak wygląda takie testowanie produktów? Czyli, jak to wygląda? Pracownik dostaje produkt, testu i tyle, czy potem jednak trzeba jakąś opinię gdzieś wyrazić po testach?

Dermo

Te "prezenty od marek" to raczej nie od firmy Cosmedica tylko jeśli już od przedstawicieli handlowych za wygrany konkurs na wciskanie produktów ich marki.. Jeśli się wygra, to możebdostanie się jakiś kosmetyk. A testowanie z jednorazowych próbek, które są dla klientów

Kiedyś w tej firmie pracowało się na prawdę dobrze. Niestety od zmiany prezesa jest coraz gorzej. Pozycje na paragon, marka własna w kosmicznych cenach , na którą trzeba wszystko wymieniać. Wciskanie czegokolwiek do recepty pod przykrywką opieki farmaceutycznej. Tak zwana recepta plus cokolwiek do tego. No po prostu dramat się robi. Dozy i maxy to już przy Cosmedica pikuś. Brak szacunku do wykształconych pracowników. Liczą się tylko sprzedawcy. Jak jakiś koordynator jest ludzki to go zwalniają….

Kryśka

Co to jest recepta plus? Nie rozumiem, na czym taka recepta polega?? Czy od tych pozycji na recepcie zależy wypłata??

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Cosmedica - Warszawa

• Jak się pracuje w Apteka Cosmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Cosmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Cosmedica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka Cosmedica
2.3/5 Na podstawie 277 ocen.
  • Rembielińska 20 lok. 52
    03-352 Warszawa