Opinie o Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz w Piła poznań chodzież

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz w Piła poznań chodzież

Rafix

Nie polecam nikomu tam pracować normalnie porażka pracowników mają za nic wykorzystują jak mogą za grosze nawet warunki do mycia nie ma nawet wody żałują do picia

KARTONEX Nowy wpis
@Rafix

Panie Rafale to co Pan wypisuje jest nie prawdą może miał Pan inne oczekiwania odnośnie pracy w naszej firmie, ja nie polecam pracowników którzy podczas pracy siedzę na komórce ,papierosku ogólnie mają gdzieś pracę i stosunek do innych pracowników Obecnie jesteśmy po kontroli i warunki socjalne mamy bardzo dobre pozdrawiam

Anna Laskowska Nowy wpis
@Rafix

Witam Panie Rafale. Po pierwsze, powinien Pan podziękować , że firma poszła Panu na rękę i nie dostał Pan wypowiedzenia , na jakie Pan zasłużył z art. 52&1 pkt.1 - które jest podpisane osobiście przez Pana . Po drugie Pana oczekiwania , że prysznic nie- tylko wanna :-)))) BYNAJMNIEJ ŚMIESZNE - życzymy pokory i skromności.

Czy w Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz możliwa jest praca na podstawie B2B?

kartonex Nowy wpis

Witam, w obecnej chwili firma nie ma wolnych stanowisk pracy,prosze podesłać cv lub najlepiej kontakt osobisty. pozdrawiam

Jaka umowa obowiązuje w Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz podczas okresu próbnego?

Czy jest to praca na zmiany i w jakich godzinach?

kartonex

witam w sprawie zatrudnienia proszę się kontaktować bezpośrednio z biurem 67-2810216

Firma Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz?

biuro kartonex

WITAM Rekrutacja pracowników wygląda tak samo jak w innych zakładach

Agnieszka

Poszukuję dorywczej, niestety z przyczyn osobistych na ten moment szukam pracy tylko i wyłącznie w godzinach wieczornych lub nocki. Dlatego chciałabym się zapytać czy jest taka możliwość pracy dorywczej tylko na nocną zmianę w firmie Kartonex? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

KARTONEX CHODZIEŻ
@Agnieszka

Witam serdecznie . Niestety Firma nie prowadzi prac dorywczych w godzinach nocnych. Prace sezonowe pojawiają się w okresach wakacyjnych i niekiedy po wakacjach. Pozdrawiam

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

kartonex

proszę złożyć cv lub podejść osobiście takich informacji nie przedstawia się na forum

Czy w obrębie jednego działu w Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

kartonex chodzież

Witam w naszej firmie nie ma takiej struktury jak lider ,jest tylko kierownik produkcji który rozdziela zadania mamy stałą bardzo zgraną ekipę,niestety niektórzy już za chwilę będą odchodzić na emerytury pozdrawiam

@Justyna J. aj szkoda, że tak mało prowadzą zatrudnień, bo opinia fajna.. a w jakich okresach poszukują tych osób dorywczych? Pozdrawiam.

Jakie wartości są cenione w Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz?

Justyna J.

WITAM. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że właściciele mili i szanują ludzi , ekipa zgrana i tak jak zauważyłam to każdy sobie pomaga wytłumaczy itp. Jeżeli chodzi o etat to tam ciężko jest dostać pracę stała ekipa nikt się nie wykrusza, potrzebują tylko na dorywczą pracę. Mam nadzieje że coś pomogłam.

Szymon
@Justyna J.

Fajnie że podzieliłaś się swoją opinią na temat firmy. Możesz mi powiedzieć czy ludzie bez doświadczenia również mogą liczyć na pracę w tym miejscu? Mam nadzieję że niedługo dasz mi znać.

Tatiana
@Szymon

Ja tam pracowałam dorywczo, raczej z pracą stałą lipa , jak ktoś się dostanie na stałe no to cud , ludzie po 12-15 lat tam pracują , ja tam złożyłam cv i jak się coś zwolni mają zadzwonić. Trzeba próbować sił.

Magda

@studentki a w jakim mieście byłyście ?

Meandra

Polecam firma (usunięte przez administratora) a ludzie tam jeszcze lepsi.pracowalam tam dorywczo i z czystym sumieniem wroce

Studentki

Witam pracowałam z koleżanką dorywczo umowa o dzielo jestesmy bardzo zadowolenie fajna atmosfera wynagrodzenie niezłe ekipa zgrana napewno za rok na wakacje będziemy chciały tam wrócić Polecam

Grażyna

Drodzy użytkownicy, forum nie jest miejscem na przepychanki słowne. Przypominam, że to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat zatrudnienia w firmie Kartonex. Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy i umowy w tej firmie? Wiecie jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń oraz premii. Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Rozumiem, że opinie o pracy, czy pracodawcy mogą być różne ale proszę żeby były one przekazywane w sposób merytoryczny i nieobrażający nikogo, regulamin GoWork dokładnie określa zasady, jakie panują na forum, zachęcam do przeczytania (https://www.gowork.pl/regulamin)

Konrad

Słyszałem,że firma jest świetna. Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie pracowników?

?
@Konrad

Tak, zmiany personalne na porządku dziennym. Próbuj

ANONIMOWY
@?

Z TEGO CO WIEM, TO POTRZEBUJĄ ! :) POLECAM!

@Konrad

Tak, w tym roku ciągle potrzebują. Podobnie jak kiedys w Gelamie

Obecny pracownik
@:)

Potrzebują bo przyjmują tylko dobrych pracowników a rotacja ludzi jest w każdej firmie

Mariusz Laskowski

W związku z dalszymi oszczerstwami,które podważają dobre imię Firmy oraz ich właścicieli uderzając jednoczesnie w jakość wytwarzanych produktów, informujemy że wszystkie wpisy i oszczerstwa zostaną przekazane odpowiednim władzą i skierowane na drogę postępowania sądowego a odszkodowanie zostanie przekazane na cele charytatywne.

My

Współczuję Pani Kasiu , ale niech Pani pamięta nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ???? trzymamy kciuki Pani Kasiu ????

kartonex

witam będziemy potrzebować osoby na prace konfekcja składanie stojaków standów reklamowych od września około 1 miesiąc zainteresowanych prosimy o osobisty kontakt umowa praca manualna czysta

ANONIMOWA OSOBA

Nie mogę czytać tych bzdur na temat tak rzetelnej i przyjaznej Firmy jak Ta , gdzie w tych czas można sobie dorobić bez umowy? Nigdzie , idealne dla młodych bądź ludzi którzy potrzebują trochę dodatkowej gotówki a nie chcą być nigdzie wpisani z przyczyn osobistych . (usunięte przez administratora) Pieniądze jak na te czasy są w porządku , jezeli chcecie wiecej pieniedzy to idzcie wykazac sie gdzie indziej zamiast siedziec tutaj i wystawiac jakies bzdurne opinie na temat Bogu winnej Firmie . Moim zdaniem piszą to osoby , ktore zostaly zwolnione badz nie dostaly sie do tej Pracy . Pracowalam tu sezonowo i polecam jak najbardziej ! :))))))))))))))))))

AS

Przestańcie się już wszystkiego czepiać ! Ile można , ludzie jednak nie mają rozumu.. Słuchaj , może nie że pracują na czarno , ale jakąś umowę na tydzień dwa bądź miesiąc i to jeszcze za najniższą i Im to odpowiada .. Porozmawiaj może z ludźmi , co pracują na '' czarno'' jakby im to nie odpowiadało , nie godziliby się . Są takie czasy , że tym co najbardziej zależy chwycą się wszystkiego , nie ważne czy za 5 zł , 10 zł czy 50 zł , pieniądz to pieniądz. Ja nie widzę , żeby Firma Kartonex czy Pak Karton miała z tego tytuly jakies problemy, a Ty? weźcie schowajcie tą swoją nienawiść głęboko do kieszeni , żeby brzydko nie mówić.. Pozdrawiam Całą rodzinę Laskowskich i życzę dalszych sukcesów.

Mariusz Laskowski

witam wszystkich czytających opinie o naszej firmie Kartonex i stwierdzam fakt że firma działa od ponad 20 lat i jakoś wcześniej nie było żadnych opinii wiadomo że dobre opinie napisze rzadko kto a szkoda, negatywne opinie o nas zaczeły pojawiać się od momentu zmian w naszej firmie i zwalnianiem pracowników którzy coś tam mieli za uszami i tzw leserzy ściemniacze obgadywacze co teraz owocuje w naszych opiniach no cóż zawsze zwolnienia są przykre dla pracownika ale ja zawsze mówię postaw się w roli szefa i czy jak byś miał firmę to byś tolerował takich pracowników lub ich zachowania ?? procuje w naszej firmie około 20 osób + osoby do prac dorywczych konfekcja stojaków reklamowych i jakoś nie narzekają na atmosferę w pracy wręcz doszły mnie opinie że dużo się zmieniło jak odeszły osoby na lepszą atmosferę co do zarobków to nie mogę pisać o szczegółach ale nike nie zarabia na pełnym etacie mniej niż 2 tyś zł na rękę , Odnośnie Pani Ani mojej żony nie słyszałem od Pracowników naszej firmy żeby była opryskliwa,jest wymagająca ale nie opryskliwa a to znaczna różnica i czytającym tutaj którzy mają tak mało odwagi żeby podać swoje dane informuję że jeśli nadal będą wpisy sprawę zgłoszę na policję celem ustalenia osób wpisujących bo są to dwie lub trzy osoby i skierowanie sprawy do sądu za podawanie nieprawdziwych informacji i szkalowanie osób oraz firmy a wszystkie osoby zapraszam do odwiedzenia naszej firmy i przekonanie się jak jest naprawdę pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim a w szczególności tym co tak żle o nas mówią mój telefon 502058670

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz - Piła poznań chodzież

• Jak się pracuje w Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz?