Opinie o Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz w Piła poznań chodzież

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz w Piła poznań chodzież

Widzę ze wszędzie pod innymi nickami jedna i ta sama osoba wylewać żale i oszczerstwa sprawa dla policji . Widać ze jakaś urażona osoba od 24lipca wylewa żale dziwny zbieg okoliczności . I na żalach ich się skończy ....

Dyskusje prowadzi jedna i ta sama osoba hahahaha W roli głównej z inspektorem ktoś lubi się bawić W przedszkole i ma dużo czasu napewno zwolniona osoba .

ZŁY

Za opinie firm znajdujących się w sasiedztwie serdecznie dziękujemy.

firma cermas

witam wszystkich odwiedzających i czytających opinie o naszej firmie zastanawia mnie dlaczego osoby dające wpisy o firmach nie podpisuja się swoi nazwiskiem i imieniem tylko jakimś pseudonimem,jeśli wpis jest prawdziwy żadne konsekwencje im nie grożą a w przypadku podawania nie prawdziwych informacji można wyciągnąć konsekwencje czyż nie znam tą firmę i wspólpracuję z nią i widzę że pracuję tam stała załoga czasem pracują osoby sezonowe

Nie oj nie
@firma cermas

Stała załoga? Oj chyba się Pani/Pan myli...

?
@firma cermas

A na jakiej podstawie firma Cermas stwierdza, że wystawiający opinię podpisują się pseudonimami bądź zmyślonymi imionami?

Lucyna

Firma Kartonex PAK Karton jest godna polecenia dla ludzi którzy są sumienni i pracowici wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy, a właściciele firmy doceniają dodatkowe zaangażowanie pracowników.

@Lucyna

Lucyna a ile zarabiaas? A co robiłaś w tej firmie? Pracowałaś na maszynach?

Żona byłego pracownika
@Lucyna

Dużo ludzi się tam zwalnia jak na firmę, której właściciele doceniają zaangażowanie pracowników a zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy

Firma Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Nicola

Pracowałam sezonowo w firme Pak karton i jestem zadowolona .Polecam

Sezonowy
@Nicola

Serio? A ile zarabiaas? 10 zł

Aga
@Sezonowy

Na lewo pewnie. Też tak robilam

Grażyna

Nawet po znajomości nie chciałabym pracować w tej firmie...firma z 23 letnim stażem a szefostwa nawet niestac żeby zakupić sobie kodeks pracy a o zapoznaniu się z jego treścią to nawet nie wspomnę....kultury tyle co brudu za paznokciem mym.

Kartonex
@Grażyna

Witam. Informujemy ze kodeks pracy mamy nowelizowany od 1995 roku, a z jego zawartością i zmianami jesteśmy na bieżąco, do tego obraza Pani naszego Pana od BHP który zajmuje się kodeksem pracy w Naszej Firmie. A z "kulturą" pojęcie względne jak kto to interpretuje , może proszę umyć brud za paznokciem " swym" , oczy , uszy i zobaczy Pani " kulturę" . Pozdrawiamy

No nieźle, w tym kraju, żeby być sprzątaczką też trzeba mieć znajomości, w końcu to odpowiedzialne stanowisko. HA Ha

Kartonex
@anonymous

Nie, nie trzeba mieć znajomości trzeba być uczciwym i sumiennym człowiekiem , natomiast ja się zastanawiam jakim trzeba być człowiekiem żeby nie szanować drugiego człowieka i się z niego wyśmiewać. Tylko ludzie zadufani w sobie , egoiści potrafią cos takiego napisać. A stanowisko tak samo ważne jak prezes czy pracownik produkcji, bo ktoś sprząta po Pani i raczej należy się szacunek. Firma życzy dużo przemyśleń nad wartościami ludzkimi a jak nie pomoże zaciągnąć porady psychologa.

Justyna

A witam Panią Żabcię kłamczuszkę, która starała się o prace razem ze mnią , niestety nie została Pani przyjęta i teraz fala goryczy i żalu wylewa Pani na tą firmę, ja się nie zgodzę z Pani opinią i to co Pani pisze powyżej to bzdura i oszczerstwa , ale jak Pani wiadomo za oszczerstwa są wyciągane konsekwencje i w Pani przypadku bo Panią DOBRZE ZAPAMIETAŁAM prowadzi pani firmę , bo tylko byłyśmy dwie starające się o pracę a Pani już wtedy była bezczelna ,leniwa i roszczeniowa i za darmo Pani nie robiła bo dostała wynagrodzenie jak Ja!!!!( CIEKAWE CO TERAZ PANI NAPISZE KŁAMLIWEGO) Pisze bo nie lubię takich zakłamanych ludzi jak Pani to jest fajna Firma choć fakt dostają się tylko nieliczni ( pracowici ludzie).

jeti

a którym zakładzie mozna chorować załóż sobie firmę i niech ci pracownicy przynoszą l-4

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz - Piła poznań chodzież

• Jak się pracuje w Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Laskowski Zakład Produkcji Opakowań Tekturowych Kartonex Pak-Karton Laskowski Mariusz?

4.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Ofiar Gór Morzewskich 60
    64-800 Piła poznań chodzież