Opinie o Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek w Krajków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek w Krajków

Krzysztof

Pani Moniko Zieleniak Ja panią poznałem była pani na budowie gdzie pan Arek wykonywał pracę u mnie z tego co wiem ciągła pani kasę i mieszkam blisko pani okradła pani Starszego pana ktòrym się pani opiekowała zaniosła pani dużo żeczy do lombardu i spotyka się pani z kilkoma facetami naraz pani obłuda nie zna granic jestem pani sąsiadem i wiem że jest pani naciągaczką (usunięte przez administratora)i złodziejką jak się znajdzie syn to zapłaci pani za wszystko Policja się panią zajmie także proszę nie pisać głupot o moim wykonawcy bo tylko takie panie ktòre straciły dobry byt w życiu myślą o zemście życzę pani powodzenia i niech pani już nie pije na ławkach i od mojego wykonawcy proszę się odczepić pozdrawiam widzę co pani wyprawia to jest mi żal pani jak tak młoda kobieta może tyle pić i się puszczać

Nie polecam korzystać z usług firmy@RAMBO a zwłaszcza z jego właścicielem. Prace rozpoczęły się pełna para i trwały może tydzień bo kiedy pan @AB dostał zaliczkę tyle go na budowie widziałem, Robotę spartolił , telefonu mi zablokował a kasy nie chce oddać. NIE POLECAM

Facio

Zaliczka na rynny wzieta w listopadzie 2020 do dziś nic....

Wrocław

Montaż ogrodzenia panelowego super wykonanie polecam firmę Rambo

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Wykonanie tarasu z kostki prace zostały wykonane w terminie polecam firmę

Alicja

Firma wykonywała u mnie wjazd na posesję z kostki granitowej i ogròd oraz ogrodzenie prace zostały wykonane wzorowo i terminowo polecam firmę ktòra ma pojęcie w tym co robi napewno odezwę się do pana Arka jak będę chciała wykonywać dalsze pracę Polecam

Krzysztof

Bardzo dobra firma wykonywała taras w kieczòwek bardzo profesjonalnie i na czas wszystko zrobione polecam Firmę Rambo

Właściel

Chciałbym zobaczyć ten remont gdzie u pani wykonywałem roboty popierwsze ma pani 5lat gwarancji po drugie jeżeli jest coś nie tak oddam pani kasę a za oczernianie możemy się spotkać w sądzie pozdrawiam może ktoś się podszywa pod moją firmę ja mam dobrych wykonawcòw

@Właściel

Panie rambo kłamie pan cały czas i na robocie pan i pańscy ludzie nie znacie się w ogóle zepsuł mi pan chatę porzucił w połowie już drugi rok idzie i ani dobrze zrobionej roboty ani kasy pan oddać nie oddał wiec już koniec żartów jeśli pan nie odda pieniędzy widzimy się w sądzie . UWAGA do wszystkich pokrzywdzonych przez tego pana i jego „firmę „ proszę o kontakt razem zatrzymamy partactwo tego pana i firmy .

@Zofia

Panie @Bodek nadal czekam na zwrot pieniędzy i naprawienie szkód które pan i pana firma podczas zleconego „remontu” Zrobiliście na moim domu ? Nie polecam nie polecam ludzie uważajcie

Magda
@Zofia

Witam jak mogę się skontaktować? Tez jesteśmy (usunięte przez administratora) przez firmę Rambo i chcemy podjąć odpowiednie działania prawne.

Magda
@Zofia

Witam prosze o kontakt ja tez jestem osoba która została niestety złe potraktowana przez firmę Rambo podaje maila martyna2341@wp.pl

Zofia

Panie #BODEK ' FIRMA RAMBO ' nadal czekam na zwrot pieniędzy zaliczki oraz za szkody jakie powstały po pana działaniach !!

Sylwia

Firma wykonywała ogrodzenie i izolacje fundamentòw wraz z drenażem i z studnią prace zostały wykonane fachowo i w terminie

Damian

Bardzo Dobra firma polecam firmę Rambo nie wiem czemu ludzie piszą głupie opinie na temat firmy

czy to prawda, że zwalniacie masowo ludzi? ? ?

Czy ktoś wie jak wygląda zatrudnienie w firmie Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek w miejscowości Krajków? Czekamy na nowe opinie.

Niezależny

W firmie Rambo z tego co wiem od pracowników to zatrudniani są na czarno i nie zawsze otrzymują należne im wynagrodzenie. Nie mają żadnych kwalifikacji więc praca wykonywana przez nich jest nierzetelnie i niefachowo. Po otrzymaniu zaliczki właściciel znika wraz z pieniędzmi, nie kończąc roboty z terenu prac i nie daje żadnych oznak życia, jak również nie zwraca zaliczki. Nie polecam.

@Rambooszusci

Nie polecam tej firmy, mniej niż zero wiedzy Budowlanej i umiejętności. Materiały bez dokumentu potwierdzającego zakup z legalnego źródła. Miałem tak ze mi wmawiano ze dany materiał jest kupiony legalnie i jest nowy a w rzeczywistości Tak nie było . Kiedy zapłaciłem zaliczkę i nie mała 50 % z całej sumy właściciel dał nogę z pieniędzmi. NIE POLECAM

@@Rambooszusci

(usunięte przez administratora) każdy może pisać nigdy nie biorę zaliczek na robotę a na materiał przedstawiam faktury więc możemy się spotkać w sądzie za pomòwienia

knipex

firma i jej właściciel, szkoda pisać właściwie juz wszystko po wyżej zostało napisane . NIE POLECAM !!!

Józef

Właściciel firmy jest krętaczem kompletnie nie zna się na pracy za która pobiera nie małe pieniądze po wpłacie zaliczki gość znika Przywozi materiały niewiadomego pochodzenia a kiedy poprosisz o fakturę czy paragon to zapomnij NiE POLECAM!!

@Józef

Po pierwsze jak pisze pan (usunięte przez administratora) na temat mojej firmy jak pan nie ma kasy to niech pan się za remont nie bierze każdy klient dostaje faktury jak pan chce za oczernianie możemy spotkać się w sądzie

Groblice

Bardzo nierzetelna firma. Wzieła zaliczkę na roboty i nawet ich nie rozpoczeła. A zaliczki zwrócić nie potrafią. Nie polecam

@Groblice

Witam zaliczka została zwròcona na konto techniczny podbitka nie nadaje się do remontu pismo zostało wysłane

ambroży

strasznie nerwowy człowiek Moje sugestie dla Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek: strach się bać

Zostaw merytoryczną opinię o Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek - Krajków

• Jak się pracuje w Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek?

Zobacz opinie na temat firmy Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek?

Kandydaci do pracy w Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 32 lok. 3
    55-020 Krajków