Opinie o Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek w Krajków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek w Krajków

Aaa Nowy wpis

Witam. Czy ktoś z (usunięte przez administratora) klientów wie, co tam u p. Bodka? Dalej (usunięte przez administratora) czy dalej się ukrywa przed wierzycielami?

XYZ Nowy wpis

Może któryś z (usunięte przez administratora) klientów zna miejsce pobytu pana Bodka? Trzeba pomóc prokuraturze, skoro sami nie potrafią go znaleźć. A może ktoś ma namiar na komornika, który prowadził postępowanie? Chętnie doślę swój tytuł wykonawczy... sprawdzę nieruchomość.

Joanna Nowy wpis

Jak to jest z firmą? Skoro nie oddaje zaliczek, to płaci swoim pracownikom? Czy z tym tez są problemy?

XYZ Nowy wpis
@Joanna

Pan Bodek zaginął bez wieści.. prokuratura zawiesiła postępowanie karne wobec niego z uwagi na niewykrycie miejsca pobytu podejrzanego...czy w takiej sytuacji płaci pracownikom? zapewne :)))))))

NIE POLECAM!!!

Uważajcie na tego pana. Przywłaszcza sobie pieniądze klientów, pracy nie wykonuje, zaliczek nie oddaje... Sprawy sądowe już się zaczęły...wniosek o wpis do Krajowego Rejestru Dłużników też się szykuje. Zadbam o to, żeby pan Bodek nikogo więcej nie (usunięte przez administratora) i nie okradł. Skończy Pan u komornika...ten ma sposoby żeby wyłudzone pieniądze wróciły do oszukanych właścicieli. Powinien się pan wstydzić!!!! przedsiębiorca od siedmiu boleści....żal i żenada...

@NIE POLECAM!!!

Czy to jakaś świeża sprawa? kilka komentarzy w dół Właściciel napisał że aktualnie żadnych prac nie wykonuje .

@NIE POLECAM!!!

Jak niema pani kasy to niech pani (usunięte przez administratora) głupot u mnie też zatrzymał prace bo choruje i nie pisze głupot bo tylko tacy ludzie piszą głupoty ktòre by chcieli by za darmo zrobić prace i materiały poszły do gòry proszę się podpisać pod komentarzem jest pani jakas (usunięte przez administratora) zemną się dogadał

@Klijent

Po pierwsze poprawna pisownia to "klient". Po drugie rozumiem, że każdy może zachorować, ale to nie usprawiedliwia przywłaszczenia sobie cudzych pieniędzy. Praca nawet nie została rozpoczęta (od marca), a zaliczki Pan Bodek nie oddał i wygląda na to, że nie zamierza... Niech odda pieniądze i choruje w spokoju....za darmo póki co to pan Bodek sobie przywłaszczył moje pieniądze. Ps. Pana styl pisania do złudzenia przypomina styl pana Boska. Przypadek??? Nie sądzę hahaha.....

BTW
@Klijent

Panie Bodek, nie wstyd Panu??? Wystarczy postąpić uczciwie, oddać wyłudzone pieniądze i nie zostawiać za sobą takiego smrodu....

Nie
@Klijent

Każdy widzi co Pan robi, Panie "Rambo", a raczej czego nie robi. Oddaj pan ludziom pieniądze i zajmij się sprzedażą truskawek, każdemu wyjdzie na dobre.

Pokrzywdzony
@NIE POLECAM!!!

Witam i mnie (usunięte przez administratora) Na kasę proszę pana z góry o kontakt tez idę do sądu

ksymka
@NIE POLECAM!!!

W dniu dzisieszym otrzymałam odp od komornika, ze nie ujawnił żadnego majątku wiec sprawe umożono.... Polska.... Ukraść, zakobinowac i nie ponieść żadnych konsekwencji... Przykre ale prawdziwe...

Oooo
@ksymka

Witam. Która kancelaria komornicza? Sprawdzał nieruchomość?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Krzysztof

Nie wiem co za głupoty ludzie piszą wspòpracuje z tą firmą nie ma problemu bo jest uczciwy człowiek przedstawia faktury Pana Arka znam 3lata zazdrość ludzi nie zna granic pewnie te opinie piszę na pita kobieta co los ją skrzywdził

Klijent

Jest pani zwykłą puszczalską panią odała pani tròjkę dzieci i puszcza się pani z każdym ja panią znam pani Moniko Zieleniak tyle co pan Arek pani pomògł to by pani wstydzila się odzywać jest pani zwykłą dupo dajką

Wykiwany
@Krzysztof

Sam chyba jesteś gościu opity. Mnie też (usunięte przez administratora) od ponad pół roku pieniędzy nie widzę i pewnie nigdy nie zobaczę, chyba, że jak go w końcu zamkną w kryminale i będzie odrabiał to co jest ludziom winny. A w tym mu napewno pomogę.

Czesław
@Wykiwany

Też zapłaciłeś zaliczkę, czy całą kwotę za niewykonana robotę? Jak masz podpisaną umowę na usługę to przecież możesz dochodzić swoich praw w sądzie. No chyba że jeszcze dogadasz się polubownie z firmą.

Miekinia

Potwierdzam negatywne opinie, robota nie skończona, pobrane zaliczki i ciągle podawane nowe terminy. Ostatnio okazało się jeszcze, że to co zrobił całe jest do poprawy, zbrojenia można z betonu jedną ręką wyciągnąć. Kierujemy sprawę do sądu. Gadanie Pan ma dobre ale tak naprawdę (usunięte przez administratora)

Rambo Bambo

Ode mnie też chciał zaliczkę. Materiały były już kupione więc za co? Jeśli koleś zaczyna wycenę od wysokości zaliczki to już wiadomo, że coś z nim jest nie tak. Dobrze, że poczytałem opinie i się na niego nie zdecydowałem.

ksymka
@Rambo Bambo

Dzien dobry, Kiedy miał u Pana wykonać pracę- w jakim okresie?

Pam

Omijać z daleka! Pan Arkadiusz nie dokończył u nas prac. Niestety zapłaciliśmy już wszystko w dniu w którym przyjechał wywieźć odpady po budowie. Nagle popsuł się samochód i pojechał. Od 3 miesięcy dzwonimy i prosimy by usunął resztki po budowie tarasu. A resztki to wielka skała związanego już betonu 3x4 m ktora leży na naszej trawie, a w zasadzie która już zniszczyła trawe. Wszystko jest ostre, wystają druty. Dodatkowo przywłaszczył sobie nasz pilot do bramy o wartości 100 zł. Tak to jest zaufać człowiekowi, by mu ułatwić prace. Co tydzień wymówki że jutro będzie. Że samochód, że zdrowie. Dramat. Nie pomogły ani prośby, ani groźby ani kancelaria Prawna która się z nim kontaktowała w naszym imieniu. Czytając poprzednie komentarze myślę, że mieliśmy szczęście, że wgl ten taras w większości zrobił. Zgłaszamy sprawę na policję.

Krzysiek

Potwierdzam, prawie 2 miesiące temu wziął pieniądze na materiały, nie ma z nim kontaktu a jak już uda się dodzwonić to "pojawi się jutro" i w kółko takie gadanie.

Magda

Witam prosze nie podpisywać umów w Panem Arkadiuszem. Jak najbardziej potwierdzam wszystkie negatywne opinie! My zlozylismy pozew do sądu. Firma Rambo zostawiła nas z rozpoczęta budowa potem pojechali i zaczęło się zwodzenie. Duża Zaliczka na materiały i za prace nie została zwrócona! Pan Arkadiusz od stycznia twierdzi Że jest chory i ma przepuklinę i nie może pracować. Także dziwią mnie wpisy gdzie pojawia się informacja ze jednak coś robił.czyli (usunięte przez administratora) mnie albo to są wpisy nieprawdziwe.

Klijent

Każdy może pisać głupoty bo pani Moniko Zieleniak straciła pani źròdło to pisze pani głupoty

Właściel

Tylko takie panie co się puszczają Pani Moniko Zieleniak piszą głupoty pewnie następnego pani rogi doprawi a nie pisać głupoty na mòj temat proszę się zająć dziećmi

@Magda

Ode mnie wziął zlecenie, umowa podpisana 2021-05-17. Mogę udostępnić kopie umowy poświadczyć ze MB byl wtedy zdrowy. Moj mail inne80@wp.pl

Julita P.

Pan Arkadiusz Bodek z firmy Rambo z Usługi Ogólnobudowlane, wyłudził ode mnie 22 tys zł na poczet materiałów i prac, które miał wykonać u mnie w domu. Wspomniany pan nie opłacał również swoich pracowników!!!! Sprawa zgłoszona na policję. Uważajcie na niego.

Oszukana
@Julita P.

Pani Julito, ja pozew do sądu już wysłałam a teraz szykuję doniesienie o popełnieniu przestępstwa. W którym komisariacie Pani zgłaszała? Zgłosze w tym samym, żeby sprawa ruszyła szybciej. Jest jeszcze jedna osoba która też chce złożyć doniesienie. Sąd karny połączy postępowania.(usunięte przez administratora)

Oszukany przez MB
@Oszukana

Witam tez zostałem oszukany przez tego pana. Gdzie państwo zgłaszacie, na który komisariat by dołożyć pozycje oszustw tego pana ? Może pozew zbiorowy? Proszę o kontakt na inne80@wp.p

Natalia

pan Arek wykonywał u mnie położenie paneli i remont Łazienki jestem zadowolona z wykonanych prac polecam firmę

Właściel

Bo nie robię żadnych robòt nie wiem kto pisze te komentaże

@Właściel

Właśnie.. za co Pan właściciel bierze pieniądze jak nie wykonuje żadnych prac?

Poprawienie kostki granitowej i ułożenie chodnika 10m2 polecam firmę Rambo

Właściel

Ja nie muszę sam nic wpisywać bo ja mam ważniejsze problemy ze zdrowiem jak ktoś pisze głupie komentarze to niech sobie pisze

Szef
@Właściel

:P dokładnie

@Szef

Problemy ze zdrowiem nie usprawiedliwiają bycia nie w porządku w stosunku do klientów.

Oszukana

Dołączam się do grupy oszukanych klientów. Najpierw pan bardzo szybko pojawił się i pobrał zaliczkę na materiały. Zniknął tak samo szybko jak się pojawił. Wielotygodniowe wymówki że deszcz, że za tydzień, że jutro...w końcu zrezygnowałam z usługi i poprosiłam o zwrot pieniędzy. Oczywiście od kilku tygodni nie mogę się doprosić. Zleciłam sprawę do kancelarii prawnej. Kierujemy pozew do sądu. Nie ma z kim rozmawiać. Jeśli ktoś bierze pieniądze, nie wykonuje usługi a pieniędzy nie oddaje, to jest to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Zdecydowanie odradzam. Nie dajcie się okraść.

Iza

Polecam firmę Rambo murował u mnie piwnicę profesjonalnie i szybko wykonał pracę

Mateusz

Sugerując się opiniami internetowymi z dużą ostrożnością podszedłem do zlecenia wykonania posadzki. Bardzo jestem zdumiony postawą Pana Arkadiusza, który dopasował się wieczorową porą aby przyjechać podpisać umowę. Dodatkowo posadzka została wykonana na drugi dzień wg umowy, a nawet i lepiej bo umówiony start prac na godz.8:00 okazał się czasem odbioru prac ponieważ Panowie zdołali wcześniej przyjechać niż się umawialiśmy i uporać się z moją "dziurą ozonową". Polecam usługi firmy RAMBO bo zostały staranie i rzetelnie wykonane, a Pan (usunięte przez administratora)okazał się bardzo elastyczny, profesjonalny, uczciwy, punktualny a przede wszystkim życiowy.

Magda
@Mateusz

W takim razie poprosimy pana Arkadiusza o kontakt z pozostałymi oszukanymi klientami i zwrot naszych zaliczek bądź stawienie się aby dokończyć rozpoczęte prace. Dziwie się ze u Pana coś zostało zrobione bo Pan Arkadiusz w rozmowie ze mną mówi ze ciagle ma powikłania po rwie kulszowej i nie może nic robić ani do mnie przyjechać !! Ostrzegam przed firma Rambo

Też czekam..
@Magda

Dokładnie, codziennie ma jakieś wymówki a ja też już czekam prawie dwa miesiące na zwrot pieniędzy a właściciel nawet nie odbiera telefonu.

Krystyna

Wykonanie ławy pod ogrodzenie i murowanie ogrodzenia bardzo szybko i profesjonalnie polecam firmę Rambo chłopaki działają szybko i profesjonalnie

Krzysiek

Właściciel firmy wziął pieniądze na materiały prawie dwa miesiące temu, nie odbiera telefonu a jak już uda się dodzwonić to ulubione zdanie "jutro przyjadę" i tak od prawie 2 miesięcy.

Damian

Wykonanie ogrodu profesjonalnie i szybko polecam firmę Rambo

Ewelina

Wykonanie ogrodzenia bardzo szybko profesjonalnie i na czas polecam wykonawce jest to bardzo miły człowiek ktòry zna się na tym co robi

Zostaw merytoryczną opinię o Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek - Krajków

• Jak się pracuje w Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek?

Zobacz opinie na temat firmy Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek?

Kandydaci do pracy w Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rambo Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Bodek
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 32 lok. 3
    55-020 Krajków