Opinie o Studio Urody Akademia Przemian Agnieszka Dul w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Studio Urody Akademia Przemian Agnieszka Dul. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Studio Urody Akademia Przemian Agnieszka Dul na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Urody Akademia Przemian Agnieszka Dul w Głogów

wiecie czy Pani przyjmuje do siebie do studia? Mam 2-letnie doświadczenie jako fryzjerka i po prostu przeglądam wstępnie pobliskie salony w Głogowie. Tu niby pokazuje, że w Rynku działa od ośmiu lat ale ofert w sieci mi zabrakło

Kk Nowy wpis

Fryzura na bal nie adekwatna do ceny 150 zł.za podkręcenie włosów prostownicą i lekkie upięcie 10 wsowkami pasemka o grubości 1 cm.

Elżbieta Nowy wpis
@Kk

Poważne aż tak Ci się to nie spodobało? A powiedziałaś im to od razu po tym jak przyszło do płatności? Bo w razie czego myślę, że można było negocjować skoro faktycznie uznałaś, że jesteś niezadowolona

Pracownik Nowy wpis
@Kk

Umycie głowy , wymodelowanie , nakręcenie loków i upięcie = 150 zł cenę pani znała wiec nie rozumie oburzenia . Słyszałam jak szefowa mówiła ile będzie kosztować usługa

Coś widzę z opinii ze klienci niespecjalnie zadowoleni z traktowania. W takim studio każdy powinien się odprężyć i wyluzować, a nie stresować i się potem żalić. Mam racje?

Iwona
@Paweł

Chodzę od lat do tego studia i zapewniam że w żadnym innym studio w Głogowie nie ma tak przyjaznej , otwartej i miłej atmosfery jak tam :) Może pan również pójdzie , odwiedzi ,zobaczy i się przekona a nie domysły wypisywać ;) Tak jest najprościej prawda ?

Paulina

Mogę stwierdzić najlepszy salon w mieście , bardzo profesjonalne podejście do klienta , świetny dobór koloru i fryzur ,mega miła obsługa . Z mojej strony polecam z czystym sumieniem

Malwa
@Paulina

Super

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Studio Urody Akademia Przemian Agnieszka Dul? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
AGA

Masakra. Brak umiejętności i fachu w rękach. Przy tym nienaturalny wygląd właścicielki i sztuczne zachowanie. Kompletny brak szacunku dla klienta.

Dul

Te pozytywne opinie to Agnieszka wraz z rodzeństwem wypisują dla siebie. Liczy się dla rodziny Dul tylko kasa inic więcej. Klientki nie są ważne.

Katka
@Dul

Potwierdzam. Tak złego traktowania klientów nie widziałam nigdzie! Kasa i tylko kasa. Ceny droższe niż w Warszawie!

Daria

Niema lepszego studia fryzjerskiego w miescie

Witam, napisałby mi ktoś czy w Studio Urody Akademia Przemian Agnieszka Dul poszukują aktualnie kogoś na recepcje? Zastanawiam się też jakie warunki pracy na takim stanowisku są oferowane. Proszę o jakieś informacje na ten temat.

Prawda

Jeżeli jest to firma rodzinna to powinna być spółka. Pani Agnieszka z siostrą prowadzą działalność nielegalnie. Siostra świadczy usługi bezprawnie. Stąd może kiepska jakość usług. Cena nieadekwatna do jakości. Jak zawsze u Pani Agnieszki takie zachowanie wynika z chęci (usunięte przez administratora)innych i nie płacenia np podatków za siostrę czy Zus

Mieczysław

Czy Ciebie spotkała sytuacja związana z brakiem części wynagrodzenia? Jakie kroki podjęłaś w takim przypadku i co udało się w ten sposób wyegzekwować? Czekam na więcej szczegółów z Twojej strony.

Ana
@Mieczysław

Firma Akademia Przemian nie zatrudnia pracowników .Jest to firma rodzinna

Mieczysław
@Ana

Skoro jest to firma rodzinna i nie są zatrudniani pracownicy z zewnątrz to może będziesz tak uprzejma i napiszesz, jak wyglądają warunki pracy w tym miejscu? Fajnie by było móc chociaż to dowiedzieć się w tym wątku. Pomożesz?

Patryk

@mała a tam pracowałaś tak?

Czekamy na nowe informacje odnośnie firmy Studio Urody Akademia Przemian Agnieszka Dul w miejscowości Głogów i tego jak to wygląda teraz.

Paulina

Mogę stwierdzić najlepszy salon w mieście , bardzo profesjonalne podejście do klienta , świetny dobór koloru i fryzur ,mega miła obsługa .Goraco polecam

Świetny salon , pełen profesjonalizm , podejście do klienta perfekcyjne , liczy się tylko klient , polecam całym sercem

Kate

Tragedia!!!! jesli ktos chce masakry na swoich wlosach plus zaplacic za to kosmiczna cene to jest to idealne miejsce! wlascicielka ignorantka-klient nie jest wazny-wazna jest jego kasa i nastepny! praktykantki jak z salonu pogrzebowego a myjka w ubikacji!

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Urody Akademia Przemian Agnieszka Dul - Głogów

• Jak się pracuje w Studio Urody Akademia Przemian Agnieszka Dul?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Urody Akademia Przemian Agnieszka Dul tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Urody Akademia Przemian Agnieszka Dul?

Studio Urody Akademia Przemian Agnieszka Dul
  • Polska 23