Opinie o Grzegorz Kobylak Fhu Sezam w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grzegorz Kobylak Fhu Sezam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grzegorz Kobylak Fhu Sezam o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Kobylak Fhu Sezam w Kraków

Nie polecam!

Firma, która potrafi zniszczyć normalnych ludzi. Tak się składa, że "pracowałem" tam niestety na czarno w listopadzie parę lat temu, poszukiwałem pracy po studiach na chwilę, byłem wtedy doktorantem, żeby znaleźć coś lepszego. Właściciel cały czas krzyczy, wulgarnie się odnosi cały (k*, ch*, pier* i inne co chwila, we wszystkich kombinacjach), zwykły cham i (usunięte przez administratora) jak się coś zapytasz to krzyczy na Ciebie, że nie rozumiesz, jesteś 5 minut i masz umieć obsługiwać wszystkie drukarki oraz urządzenia, znać rozmiary kartek, bindować dokumenty, wg niego "robota ma się palić w Tobie rękach". Miły jest dla klientów, czasem dowcipny, myślałem, że się to zmieni, ale niestety nie. Potrafi tak nawrzeszczeć na człowieka, że nie wie jak się nazywa i co ma zrobić w danej chwili. Jakby ktoś próbował tam pracować, to będzie miał taką nerwicę, stres, kołatanie serca, że nie będzie w stanie spać w nocy na samą myśl pójścia do tej firmy. Kombinacje finansowe - niewbijanie na kasę większości transakcji np. ktoś potrzebował kopii dokumentu, 2 lub 4 i to wyniosło powiedzmy 64 grosze to wkładało się pieniądze do kasy fiskalnej i nie wbijało na paragon, liczenie kwot wedle uznania, każdemu klientowi właściciel liczy inne ceny itp. Obiecywał zatrudnienie na umowę zlecenie, jak się podszkolę, a zadzwonił pod koniec miesiąca do mnie, że niby kogoś zatrudnił bo jest lepszy. I jeszcze wziął moje dane do przyszłej umowy. Prawda jest taka, że nie podołałem bo w takim stresie nie da się pracować, jak na Ciebie krzyczą co chwila. W sumie dobrze, że się to tak stało, bo i tak bym sam odszedł, przy takim człowieku nie da się pracować. Niby zapłacił mi za miesiąc, ale nie wynagrodzi mi to stresu jaki u niego przeżyłem. Na szczęście szybko znalazłem po tym pracę. Jedynie fajna dziewczyna to ze sklepiku, była miła i dało się porozmawiać, a jak jest teraz to nie wiem. Przestrzegam przed pracą u niego i korzystaniem z firmy, bo widzę, że niezłe machloje i (usunięte przez administratora) są wykonywane z liczeniem cen z komentarzy i opinii na innych portalach! Omijać z daleka! Taki człowiek nie powinien prowadzić żadnej działalności, jak nie umie uczyć i nie lubi pracować z innymi niech pracuje sam!

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Kobylak Fhu Sezam - Kraków

• Jak się pracuje w Grzegorz Kobylak Fhu Sezam?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Kobylak Fhu Sezam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grzegorz Kobylak Fhu Sezam
  • Prof. Stanisława Łojasiewicza 4