Opinie o Piotr Komorowski Petropol Piotr Komorowski w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piotr Komorowski Petropol Piotr Komorowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piotr Komorowski Petropol Piotr Komorowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Komorowski Petropol Piotr Komorowski w Sochaczew

Jacek Kancelaria

Do Tomasza. Zajmujemy się sprawami hejtowania i szkalowania firm. Tu cytat: ''Czy kupilem czy nie i dlaczego to nie Pana sprawa''. Właśnie są ściągane wszystkie nieprzychylne opinie napisane przez Pana na innych portalach. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

@Jacek Kancelaria

W sadzie to bedzie petropol jak w takim tempie rzezbia ludzi

Jacus wacus
@Jacek Kancelaria

Jacek pocaluje mnie w (usunięte przez administratora). Prosze bardzo. Rob sprawe wszystkim na tym forum ktorzy wyrazaja swoje opinie. Nikt nikogo tutaj nie szkuje a opisuje i przestrzega innych kupujacych. Do tego jest ten serwis.

Rozbawiony Nowy wpis
@Jacek Kancelaria

Jeszcze jedno. Żeby kogoś szykanować trzeba pisać i mówić nieprawdę. W przypadku petropol ludzie piszą opisują historie związane z zakupem aut u tych ludzi i wyrażają swoją opinię a to nie szykanowanie. Zapewne już nową spółka założona ,,ściemapol'' Teraz pewnie obracają węglem bo to na czasie a faktycznie sprzedają auta.

Grzegorz Nowy wpis

Pracuję w firmie od ponad roku i nie mogę powiedzieć jednego złego słowa, nowe ciągniki Daf wymieniane co 4 lata. Nie sposób się nie zgodzić, że dystrybucja paliw w obecnych czasach to pod względem wysokości wynagrodzenia i warunków pracy to jedna z najlepszych prac jako kierowca będąc codziennie w domu, a na działalności więcej na miejscu nie zarobisz. Zjazdy codziennie do domu. Niewątpliwym plusem jest to, że zatrudnią ciebie bez doświadczenia i przeszkolą. Wypłata na czas co w transportówce się ceni. Potrzebujesz wolne zgłaszasz wcześniej i niema problemu. Wystawiam fakturę, dostaje pieniądze na konto i nic nie kombinuję. Stawka 350 zł dniówka + premia 500 zł. Średnio wystawiam fakturę ponad 8tyś, odliczam zus i podatek 5,5 %, ogarnia mi to wszystko księgowa za 100 zł miesięcznie. Obecnie praktycznie każdy z chłopaków chce dodatkowe zmiany żeby więcej zarobić. Praca dla osób do 20 km bazy parkingowej, a czym dalej tym gorzej się kalkuluje, przez zwiększony koszt dojazdu. Minusem jest że odpowiadasz finansowo dosłownie za wszystko, uszkodzisz pojazd płacisz, zmieszasz paliwo płacisz, oczywiście możesz wykupić dodatkowe ubezpieczenie za niecałe 2 tyś rocznie płatne w 4 ratach. Połowa chłopaków pracuje krócej ode mnie. Jeśli ktoś zamierza przyjść kraść paliwo to musi liczyć się z tym że długo nie popracuje, a jak złapią na kradzieży to jest 20 tyś kary i zakaz wjazdu na terminal, wiec się nie kalkuluje.

Piotr Nowy wpis
@Grzegorz

No cóż zdarza się szkolić :) szkolenia wychodzą na + Na temat ostatniego pkt. jak by się zdarzył nie ma do czego przyjeżdżać. Taka malutka przestroga :D

Mati Nowy wpis

Firma składa się w zdecydowanej większości z polskich pracowników, czy to na kontrakcie czy to przez agencję pracy, więc będąc Polakiem masz trochę łatwiej.

za późno tutaj trafiłem.

Niestety dopiero teraz tutaj trafiłem, kiedy już zostałem wpompowany w to (usunięte przez administratora) Gość jest kamfora - rozmawiasz z nim a już poźniej telefon jest niedostępny.... koniec gadania o rozwiązaniu problemów..... UWAGA UWAGA UWAGA ! UDAJE OSOBĘ PRYWATNĄ A TO ZWYKŁY KOMIS/SŁUP.... nie wiem jak nazwać. Ogarnia brudną robotę, żeni kity - ale skutecznie..... niestety a później są papiery tj- umowa kupna sprzedaży od kogoś tam do komisu PETROPOL - a później do Ciebie..... UWAŻAĆ ! Albo dawać za auto połowe - tyle może i jest warte.... Niech uczą się handlu prawdziwego, pożal się boże "handlarzyny" . Bo dobry kupiec daje PÓŁ!

Kupujacy
@za późno tutaj trafiłem.

Racja. Mialem to samo.

Danuta
@Kupujacy

I jakoś udało się rozwiązać sprawę? Nie wiem zgłaszałeś to gdzieś?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Piotr Komorowski Petropol Piotr Komorowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Klient .

Witam, badzcie ostrożni !!!!!!!! Patrzcie w papiery!!!!! - kupiłem auto. (usunięte przez administratora) Problem polega na tym, że pana P. Nigdzie nie ma w papierach - jest nietykalny. Podsuwa tylko umowy gdzie nigdzie go nie ma .... Uważajcie co wypisujcie bo wylewanie tutaj żalów nic nie da możecie sobie zrobić krzywdę. Pozwy o zniesławienie etc... Ja napiszę krótko - fakt byłem nieostrożny. Dałem się naciągnąć. Zapłaciłem za auto prawie 40 k.... Emocje zakup auta etc.. auto może nie złom ale zataił info o skrzyni biegów że jest szrot.uderzony był w więcej miejsc niż jedno o których wspominał.... Dołożyłem ogólnie do auta 12-13 k.... Aktualnie też musiałem tracić dużo pieniędzy bo koledzy po fachu za auto dają 10 tys ..... Masakra. Zwykły szary Kowalski jest wykorzystywany w dwie strony a prawa na kogoś kto robi takie numery nie ma żeby to wyjaśnic.... temat zaniżonych faktur to jest paragraf ! Kowalski się podpisze bo uwierzy w historyjki..... Żałosne historyjki. Ja usług firmy nie polecam. Wiem że tutaj dużo jest pozytywnych opinii ... Zaglądam tu średnio raz na 2 - 3 miesiące. Uważajcie na tylko bo będą problemy - to przez takich właśnie spekulantów i "prywatnych sprzedawców" rynek wtórny aut jest po prostu bardzo podkreślam bardzo zakłamany !!!! Współczuję kolegą co coś robią w miarę możliwości uczciwie..... Teraz przy zakupie auta będzie ASO sprawdzało stan techniczny pojazdu. Lepiej wynająć auto na kilka dni niż podjąć decyzję o szybkim zakupie - taka była moja historia...... Należy się wiedza dla klientów Chciałem tylko dopisać że moja opinia nie obraża nie zniechęca innych do korzystania wyraża moją opinię i własne zdanie do którego mam prawo. Tego jeszcze nie zabronili..... Pan P. To aktor - może nie oskarowy bo po jednym " przedstawieniu" swojej teatralnej sztuki , po takim seansie..... W przyszłości poznacie z odległości kilometra kogoś o podobnych zamiarach. Ja już poznam. Miało być krótko .... Dziękuję za dotrwanie do końca i proszę mi wierzyć - nigdy nie wystawiam negatywnych opinii ale tym razem musiałem.... Pozdrawiam ! Firmę Petropol - owocnych transakcji. Mam nadzieję że kiedyś ktoś w kieszeni będzie miał dyktafon a pod klapą jakaś kamerę..... Wtedy sądzę usłyszymy o procederze w TV..... Choć wątpliwe. Ale w sumie udowodnili sprzedawca kredytów frankowych że oszukiwali to może i tutaj ktoś wyjaśni sprawy które tego wymagają.

Szukaliśmy auta wyłącznie od właściciela i tak trafiliśmy na Pana Handlarza z Sochaczewa, który konsekwentnie udaje osobę prywatną. Pan zaprasza do prywatnego domu. Pokazuje auto, którym rzekomo jeździł pracownik. Kiedy podziękowaliśmy, dziwnym trafem okazuje się, że ma jeszcze jedno, już niby własne, ale akurat też na sprzedaż. Dwa dni wcześniej dzwoniliśmy w sprawie tego drugiego auta na zupełnie inny numer, więc się Pan zdążył przygotować zapewne, a my uznaliśmy to za zrządzenie losu. Podczas jazdy próbnej podjechaliśmy do serwisu, gdzie wad od razu nie wykryto i dlatego to auto kupiliśmy. Kto wie, być może to badanie też prawdziwe nie było. W dokumentach jako właściciela auta widniało nazwisko jakiegoś człowieka z innego województwa. Słyszymy, że to współpracownik, Pan nazywa go powiedzmy „Wacuś” jak najserdeczniejszego przyjaciela. Do ostatniej chwili i do przyjęcia pieniędzy Pan Handlarz czekał z dokumentami sprzedaży, które stanowiły umowę kupna od „Wacusia” dla Komisu zarejestrowanego pod adresem, pod którym się znajdowaliśmy, potem z komisu do Petropolu (rzekoma firma zajmująca się olejem napędowym). Na dokumentach gotowy zapis: że auto wymaga naprawy i brak możliwości zwrotu, cena zaniżona o 1/3, bo ”niższy podatek zapłaci, a nam przecież to bez różnicy”. Pan Handlarz omamia skutecznie, gra aktorska na najwyższym poziomie, kłamstwa wyszlifowane do perfekcji. Rzekomy współpracownik „Wacuś” okazał się poprzednim właścicielem, zupełnie obcym człowiekiem, od którego Pan odkupił auto „dla żony” w niezłej cenie. Auto, które kupiliśmy od Pana Handlarza wystawiał jako swoje, bezwypadkowe, w ogłoszeniu odmłodzone o rok i z mniejszym przebiegiem. Musieliśmy zainwestować kilka tysięcy, żeby móc nim jeździć. Auto jak auto. Ale atmosfera oszustwa, kłamstwa w każdej możliwej kwestii sprawiły, że zakup tego auta stał się niemiłym doświadczeniem i opatrzony był dużym stresem do samego końca, dopóki nie odebraliśmy nowego dowodu rejestracyjnego, ponieważ spodziewaliśmy się wszystkiego. No i sporo inwestycji w naprawę. Nigdy więcej i nie radzę nikomu kupować aut od tych ludzi. Kłamstwo kłamstwem pogania. Naprawdę straszne doświadczenie i przy kolejnym poszukiwaniu auta najpierw będę sprawdzała człowieka, a potem dopiero samochód. P.S. Najnowsze wpisy zachwalające firmę Petropol zadzwiająco powstały tego samego dnia i o podobnej godzinie. Radzę ostrożność każdemu.

Prawda

Moja historia jest taka sama. Mam nadzieje ze kiedys trafia na swojego i ktos im zrobi kolo dupska. Zycze kiedys takiego kupujacego zeby zlapal za ryja i wybil z glowy te chamskie zagrywki.

Kupujacy

Podobny scenariusz byl u mnie. Kiedys ktos zrobi im kolo (usunięte przez administratora)czego im z calego serca zyczymy.

Tomi

Miałem taka sama sytuacje. Te same kłamstwa i krętactwa. Aktorzy jakich mało. Teraz musza zmienić nazwę spóki bo na na petropol nikt nie kupi auta. Powinno sie publikować dane tych osob bo dobro społeczne tego wymaga a nie ochrona danych osobowych. Tacy ludzie powinni wisiec na tablicach info. oraz powinno sie napieetnować takie zachowania bo wzbogacają sie na ludziach. Oni nie maja sentymentów. Wcisną Ci każdy kit abyś kupił auto. Kiedyś trafia na nerwusa i jak zajedzie pod ta wille to nie bedzie im wesolo.

Dariusz

Niestety to co wyprawia ten Pan to (usunięte przez administratora) w biały dzień. Udaje osobę prywatną by sprzedać auto. Nie rozumiem po co ta ściema i za wszelką cenę opowiadanie, że z samochodu korzystał tylko pracownik. Zamiast od razu przyznać się, że jest zwykłym handlarzem mydli ludziom oczy! Chociazby dlatego zdecydowanie nie polecam. Inaczej bysmy rozmawiali i byc moze zakupilbym auto gdybym nie byl wprost oszukiwany.

@Dariusz

To samo mialem. Klamia w zywe oczy. Zmyslaja na zawolanie bajeczki aby tylko zrobic dobre wrazenie. Zakup auta u nich to loteria. Odradzam.

Nie maja wstydu
@Dariusz

To samo. Kłamczuszki jakich malo. Te krętactwo maja juz we krwi i chyba nawet jak maja dobre auto to i tak musza bajki opowiadac.

Masakra

My z mężem kupiliśmy auto w październiku. Parę tysięcy wydane na remont a co chwilę się coś psuje. Auto kupione niby od osoby prywatnej. Tyle kłamstw na raz w życiu nie słyszałam. Szkoda że dopiero po fakcie się o wszystkim dowiedzieliśmy. Nie polecam. I mam nadzieję że wkońcu tej wspaniałej firmie noga się potknie. Tego życzę.

@Masakra

Taka jest prawda o tej firmie.

Wkrecony
@Masakra

Mialem to samo. Kłamstwa o pochodzeniu auta. Zapewnienia bajery a potem oczy sie czlowiekowi otworzyły. Popełniłem bład. Przed zakupem trzeba było sprawdzic firme choc oni dobrze kombinują. Numery rej. nie widoczne. Potem kilka numerow komorkowych. Mimo to trzeba nawet telefon w google sprawdzic i kojarzy tematy. Znow zmienia nazwe firmy,komorki i beda nadal prowadzic handel nie do konca uczciwy.

Ludzie nie dajcie sie zmanipulować ogromną ilością pozytywnych opinii. Pamiętajcie ludzie się nie zmieniają . Jak kiedyś oszukiwali tak i pewnie (usunięte przez administratora) cały czas. Raz w życiu skorzystałem z ich usług i więcej w tamten region naszej Polski się nie wybiore, zraziłem sie do końca życia. PS. nie polecam

kierowca

Honorata
@kierowca

Wspomniałeś o wysokości wynagrodzenia, które otrzymujesz w firmi Petropol i kwota ta wygląda naprawdę dobrze: myślę że inni użytkownicy także by się ze mną zgodzili. Może mógłbyś jeszcze w takim razie napisać coś więcej o systemie pracy? W jakich godzinach pracujesz?

Wkręcony

Petropol. Tak na marginesie. . .moze warto zgłosić czynny żal do skarbówki? Tyle zaniżonych fak. vat? Ktoś w końcu to sam zrobi uniknie kary ale wy popłyniecie ze szkoda gadać:) żadna kancelaria wam nie pomoze:)

Patrycja Kasprzak

My również zostaliśmy(usunięte przez administratora) przez rzekomą "uczciwą firmę". Kupiliśmy samochód, który okazał się po poważnej stłuczce. Koszt naprawy wyniósł prawie 10 tys. A Pan Piotr przez tel mówił o sobie "jestem uczciwy i w tym samochodzie nic nie jest uszkodzone". Oczywiście na miejscu wyjaśnił że tu i tu była drobna naprawa lakieru, ale nic więcej nie dolega. Na fakturze napisał niestety "do remontu" i niższą cenę niż tą, za jaką kupiliśmy "bo wkońcu amortyzacja i zużycie oraz wkońcu i tak nie zapłacicie podatku" więc nie zwróciliśmy na to uwagi - nasz błąd. Duży błąd który kosztował nas sporo nerwów i dodatkowej kasy.

@Patrycja Kasprzak

Mam te same doświadczenia. Opis inny niż auto które faktycznie sprzedają. Wprowadzają ludzi w błąd, a tak naprawdę kłamią w żywe oczy. Zmieniają telefony komórkowe, zmieniają nazwy firm. Uważajcie na auta z sochaczewa. Pani blądyna z białego bmw bajer ma tez nie ziemski. Ściema i tyle. Willa wystawiona przyjmuja ludzi i kit wciskaja Taka prawda. Kupno tutaj auta to loteria. Jeszcze jednio. Niech ta pseudo firma co handluje niby paliwem wytoczy jedne proces komus z tego forum!!! juz to widze. Przykre jest to że takie firmy działają na naszym rynku. Jeszcze trafią na nerwusa to szybko ich ktoś nauczy rozumu i uczciwości. Tego im życze. Bogacić się kimś w taki sposób? Wstyd.

Stanisław Kruszka

Proszę o kontakt Polaków (usunięte przez administratora)- to znaczy zaniżone faktury sprzedaży, auta po wypadkach a prezentowane jako bezwypadkowe po lekkich lakierowaniach,dziwnych przebiegach przez handlarzy z Petropol s.c .Informuję wszystkich nabywców samochodów od Petropol s.c że możesz dochodzić (usunięte przez administratora)ze strony Petropol s.c bez przedawnienia, mimo że podpisałeś jakiś "protokół". Proszę o kontakt skruszka@op.pl

Stanisław Kruszka

Nie zapomniałem, chcę przypomnieć handlarzynie że art.286 kk (zatajenie istotnych szkód po wypadkowych) art.287 kk (usuwanie albo wprowadzanie nowych danych informatycznych ) nie podlegają przedawnieniu przy sprzedaży samochodu. Pragnę się zwrócić do Polaków którzy kupili samochód w Petropol s.c w Sochaczewie od pani podobno żony pana Komorowskiego bo "zarobiony sprzedażą paliwa" o kontakt na e-meila skruszka@op.pl.

Krzysiek i ania

Ja kupiłem samochód czyściutki, z zakupionym przez Hit nowym akumulatorem (otrzymałem paragon wraz z gwarancją), z nowymi tarczami i klockami, które według orzecznika były do wymiany. Gdy zdecydowałem się na przyjazd spotkałem się z bardzo miłym przyjęciem. Poświęcono mi mnóstwo czasu przy oględzinach auta, poczęstowano kawą, cierpliwie odpowiadano na wszelkie pytania związane z samochodem. Ba, otrzymałem od pracownika miernik i własnoręcznie mogłem sprawdzić, czy auto jest bezwypadkowe. Przemiła obsługa, fachowość, życzliwość, cierpliwość. Mój nowy Punto w stanie zdecydowanie przekraczającym moje wyobrażenia. Żona była zachwycona nowym autem a była jeszcze bardziej negatywnie nastawiona do zakupu takiego auta niż ja. Żadnych problemów z zarejestrowaniem, wszystkie dokumenty w porządku.Żadnych problemów z samochodem. Polecam wszystkim. Zadowoleni Krzysztof i Ania

Jola K.
@Krzysiek i ania

Polecam!!! Bardzo mila obsługa auto kupiłam zgodny z opisem!! Sprzedawca zgodnie z trescia ogłoszenia zgodził się na badanie techniczne auta i podlaczenie komputera!!! Dodam ze będę polecala ta firme każdemu!

@Krzysiek i ania

A ja miałem mało kasy to sobie kupiłem zadbaną 4 letnią. pande i już nią bezawaryjnie śmigam z 4 lata,a jakbym wziął zajezdzonego 10 letniego audi albo bmw albo jakieś inne cudo to pewnie bym teraz pisał jak to wszyscy sprzedawcy aut (usunięte przez administratora) i mechanicy naciagają.Nikt nikomu za pół darmo niesprzeda więc jak tanio to wiadomo co to będzie.

ASIA
@Jola K.

Moja koleżanka kupiła z polecenia przez kolegę auto z Petropol s.c. Nie mogę nic złego powiedzieć miła profesjonalna obsługa ,negocjacja ceny całkiem spora .Auto sprawdzałyśmy pod względem przebiegu oraz bez wypadkowości w serwisie.Nawet serwis poświadczył że dawno nie widział tak zadbanego i pewnego samochodu.

Kupiec
@Krzysiek i ania

Wszystko w porządku. Autko sprawuje się doskonale. Drogo zapłaciłem ale warto.

olo

Dlaczego tymi facetami z petropol nie zajmuje się skarbówka i CBŚ.

@olo

To kwestia czasu jak wjada na chate i zawina interes

Prowadzący też komis

Do wszystkich kupujących auto. Widzisz co kupujesz !! Jeżeli mi się nie podoba nie kupuję !! Zawsze można przed zakupem sprawdzić !!! Nie sprawdziłeś, przed zakupem jesteś DEBILEM !!! A nie teraz płaczki płaczą. Trzeba było iść do salonu i tam kupować !! Tylko że tam dużo drożej....

Sprzedawca
@Prowadzący też komis

Masz rację kolego. Takich Patafianów co najpierw kupują a potem lamentują to wstydu i honoru nie mają.

Hubert
@Prowadzący też komis

Ja też miałem taki przypadek, kupił ode mnie samochód właśnie taki dżentelmen jak Kruszka udzielający się na forum. Chciał mi po miesiącu odprowadzić auto, ale ja już pieniądze przeznaczyłem na inny cel, więc mu nie oddałem. Poszedł do sądu i ze mną przegrał. W tych czasach auto jest łatwo sprawdzić, nie dopełnił tego więc Sędzia wziął moją stronę. Nie można się zasłaniać niewiedzą. A i jeszcze niezłe koszty sądowe poniósł. Nauczka dla innych.

@Sprzedawca

A takich cwaniakow co ludzi oszukuja to kopac po (usunięte przez administratora) Handlarze cfaniacy mowi o wstydzie i honorze?

Nie polecam

Raz skorzystałem i się nadziałem. Nigdy więcej od tych panów. Nigdy więcej z tego regionu Polski. Nie polecam

Radek

Witam.zakupiłem od nich Multivana wszystko zgodne z opisem. Właściciele wykazali się bardzo profesjonalną obsługą dotyczącą sprzedaży samochodu. Wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu perfekcyjnie przygotowane. Polecam w 100 procentach .

Jan

Ja kupiłem samochód okazał się w bardzo dobrym stanie. Sprzedawca konkretny pojedzie wszędzie na diagnostykę. Szkoda że ja za to płacę ale jak powie tak jest. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Komorowski Petropol Piotr Komorowski - Sochaczew

• Jak się pracuje w Piotr Komorowski Petropol Piotr Komorowski?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Komorowski Petropol Piotr Komorowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Komorowski Petropol Piotr Komorowski?

Piotr Komorowski Petropol Piotr Komorowski
  • Chopina 27