Opinie o Tes Teresa Dąbrowska w Giżyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tes Teresa Dąbrowska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tes Teresa Dąbrowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tes Teresa Dąbrowska w Giżyce

Na jakie wsparcie w Tes Teresa (usunięte przez administratora) mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Tes Teresa (usunięte przez administratora)

Lala Nowy wpis

Tak, ale jak nie będziesz im pasować to i tak cię wyrzuca.

Xdis Nowy wpis

Nie polecam. Brak organizacji wśród szefostwa. Dezorganizacja. Duże problemy z wynagrodzeniu, jako kierowca dodatkowe obciążenia za wszystko co jest możliwe. Zrzucanie odpowiedzialności za wszystko na pracowników.

Jaki dress code obowiązuje w Tes Teresa (usunięte przez administratora)

HIhi

Taki jak w wojsku ????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Tes Teresa Dąbrowska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Тolek

Pracuję w tej firmie od kilku lat. Co mogę powiedzieć: Firma jest normalna do pracy.Młody zespół zarówno kierowców jak i logistyków pracujących dla firmy. Wszystkie samochody są w dobrym stanie zadbane zadbane czyste wyposażone we wszystko, czego potrzebuje kierowca, auta serwisowane na stacjach obsługi, wynagrodzenia wypłacane na czas, bez opóźnień. Polecam tę firmę do pracy.

Twoja Stara
@Тolek

Pierwszy raz widzę żeby osoba nie mówiąca dobrze po polsku tak pięknie w tym języku pisała. Śmiech na sali

tik tok
@Twoja Stara

słyszałaś/łeś o słownikach w telefonach albo komputerach? jak widać , cywilizacja jest ci obca :D

Twoja Stara
@tik tok

Spoko, coś takiego istnieje nie wątpię. Ale pamiętając z czasów szkolnych gdy nauczyciele zwracali uwagę na niepoprawność zbudowanych zdań za pomocą tych tłumaczy, nie jestem w stanie uwierzyć w taka wypowiedź. Przestańcie sobie sami pisać opinie bo to śmieszne. Z resztą przemiał pracowników nie świadczy też dobrze o tej firmie jak i wcześniejsze komentarze na tej stronie.

Witam. Ostrzegam przed tą firmą... Podczas poszukiwań pracy na stanowisko biurowe trafiłam na firmę TES, po rozmowie i dniu próbnym dostalam odpowiedź że są na mnie zdecydowani więc ja wtedy w obecnej firmie złożyłam wypowiedzenie. Na 3 dni przed ostatnim dniem mojej pracy na wypowiedzeniu dostalam sms'a ze firma nie jest mnie wstanie zatrudnić od 1 tylko od 15 danego miesiąca. Telefony z prywatnego numeru nie były odbierane dopiero dnia następnego że służbowego telefonu wykonując połączenie został odebrany i na mojej pytanie co ja mam zrobić przez 2 tyg? To jest połowa miesiąca? Pani: Nic na to nie poradzę. To ja się pytam czy 15 będę miała na 100% pracę bo ja nie mogę zostać bez pracy kiedy złożyłam już wypowiedzenie w starej. Pani do mnie: Prawdopodobnie tak ale nie wiem. Po czym kontak się urwał, zero odzewu że strony firmy... I gdyby nie dobroć wtedy obecnego szefa zostałabym na lodzie beż pieniędzy przez nie poważna firmę.

Paulina
@Nowy

no powiem ci że aż słów mi brak na to co piszesz ... rozumiem ze po tym wszystkim nikt do Ciebie nie zadzwonił i nie przeprosił za zaistniałą sytuację o tym że Cię zwodzili i w sumie wprowadzili w błąd ?

@Paulina

Nikt się nie odezwał, zero kontaktu ze strony firmy.

Maria
@Nowy

No ale chyba nie żałujesz, co nie? Bo poważnie według mnie nie ma czego. Skoro w taki sposób traktują kandydata to myślisz, że wobec pracownika będzie lepiej?

Riki tiki
@Nowy

W czasie pandemi można ludzi zwalniać z dnia na dzień bez zadnych sentymentów jeśli sytuacja tego wymaga. Z tego co wyczytałem to nawet pani nie zatrudnili, może coś nie korzystnego na pani temat wyszło w między czasie , znalazł sie ktoś zdecydowanie lepszy albo nie było ich stać na kolejnego pracownika. Przyczyn opisanej sytuacj moze być wiele i należy pamiętać że każdy kij ma dwa końce.

@Riki tiki

Ja rozumiem każda sytuację naprawdę, ale żeby olać osobę?? Zero informacji na trzy dni przed odejściem wtedy z obecnej firmy?? Nie powinni jakoś dac znać że nie zatrudnia zeby np nie składała wypowiedzenia z dawnej firmie lub moc je cofnąć?? A oni do końca że nie wiedzą...

Riki tiki
@Nowy

Skoro jesteś taka ambitna, wykształcona, wartościowa to dlaczego tego tematu nie odpuścisz a tylko ciągle go żujesz i przeżuwasz?! Jak nie ta praca to inna, ogłoszeń jest mnóstwo, teraz jest czas pracownika i sobie można przebierać i wybierać co się chce :) zapomniałem dodać że trzeba mieć coś w głowie, kompetencje, aby mieć takie możliwości :) a nie tylko gimnazjum skończone.

@Riki tiki

Pracę znalazłam odrazu inna akurat, a gimnazjalnego wykształcenia to ja akurat nie mam tylko troche wyżej... A czy ja gdzies napisalam to co mi tutaj jest sugerowane??

Jedna wielka DEZINFORMACJA

Czy nowo zatrudnione osoby w Tes Teresa (usunięte przez administratora) otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Umowa zlecenie na 14 dni aby wszyscy sie poznali :)

Krystian

Polecam firme, super atmosfera, bardzo pozytywni ludzie.

@Krystian

Ale to pracujesz tam, czy dlaczego polecasz?

Praca w firmie dobrze ułożona, ekipa w biurze zgrana. Auta czyste i zadbane. Nigdy problemów z wypłatą. W każdej kwestii mozna się dogadać, żadnych problemów z wolnym lub zmianą terminu wyjazdu. Miło było tam pracować

Mariusz

Problemów z niczym nie ma, do auta dostałem to co chciałem, zestaw w bardzo dobrym stanie technicznym, wszyscy w biurze normalni :) , weekendy w domu. Na droge karty paliwowe, gotówka, automat na niemca itd.... wyplata na czas. Robota na firance jak to na firance ale i tak nie było sie przy czym narobić. Na zarobki nie narzekałem ale na Polską emeryture nie ma co liczyć w przyszlosci. U Niemca teraz śmigam, zarobki troche lepsze, nowe auto, więcej luzu, niestety dalekie dojazdy do bazy :( Ogolnie polecam TES

Zostaw merytoryczną opinię o Tes Teresa Dąbrowska - Giżyce

• Jak się pracuje w Tes Teresa Dąbrowska?

Zobacz opinie na temat firmy Tes Teresa Dąbrowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tes Teresa Dąbrowska?

Tes Teresa Dąbrowska

Tes Teresa Dąbrowska